Autonómicas (2023/2024)
0
8928 matches
Latest scores
Spain : Autonómicas
Matchday 3 (Euskadi - Guipúzcoa)
24.0915:00
Beti Gazte
Aretxabaleta
0
1
FT
Matchday 3 (Castilla LM - Gr 1)
24.0915:00
Almodóvar
EFB La Roda
1
0
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 2)
24.0915:00
Villa Alagón
Fleta
2
1
FT
24.0915:00
Cella
Casetas
0
2
FT
Matchday 4 (Cantabria)
24.0915:00
Miengo
Textil Escudo
2
2
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 1)
24.0915:00
SS Reyes II
Robledo
0
1
FT
Matchday 2 (Cataluña)
24.0915:00
Figueres
Can Vidalet
1
2
FT
Matchday 3 (Asturias)
24.0915:00
Mosconia
Andés
4
0
FT
Matchday 2 (Cataluña)
24.0915:00
Palamós
Santboià
1
1
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 1)
24.0915:00
Santa Anastasia
Sadabense
1
3
FT
Matchday 4 (Navarra)
24.0915:00
Azkoyen
Rotxapea
1
3
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 1)
24.0915:00
Ontiñena
Zuera
2
2
FT
Matchday 3 (Asturias)
24.0915:00
Muros Balompie
Atlético Lugones
2
2
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 1)
24.0915:00
Sabiñánigo
Jacetano
2
0
FT
Matchday 4 (Navarra)
24.0915:00
Murchante
Ondalán
1
2
FT
Matchday 3 (Galicia - Gr 1)
24.0915:00
Galicia de Mugardos
Miño
2
1
FT
Matchday 4 (Navarra)
24.0915:00
Aluvión
Baztán
1
2
FT
24.0915:00
CD Injerto
Iruña
3
0
FT
Matchday 3 (Galicia - Gr 1)
24.0915:00
CD Castro
CD Lalín
1
2
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 2)
24.0915:00
Hispanolusa
Talavera Real
1
2
FT
Matchday 1 (La Rioja)
24.0915:00
Náxara II
Cenicero
0
3
FT
Matchday 2 (Baleares - Mallorca A)
24.0915:00
Campos
Athletic Montuïri
0
0
FT
Matchday 2 (Castilla León - Gr A)
24.0915:00
CDF Carejas Paredes
Villacayo Nela
0
2
FT
Matchday 3 (Asturias)
24.0915:00
Llaranes CF
Astur
1
2
FT
Matchday 1 (La Rioja)
24.0915:00
Pradejón
Rapid de Murillo
1
1
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 2)
24.0914:30
Racing Madrid City FC
Villaviciosa Odón
0
0
FT
Matchday 3 (Castilla LM - Gr 2)
24.0914:30
Noblejas
Alovera
4
4
FT
Matchday 2 (Cataluña)
24.0914:30
Valls
Granollers
1
0
FT
Matchday 4 (Cantabria)
24.0914:30
Solares II
Barquereño
1
1
FT
Matchday 3 (Galicia - Gr 2)
24.0914:15
CP Alerta Navia
Velle
1
2
FT
Matchday 4 (Cantabria)
24.0914:15
CDE Rayo Santa Cruz
Naval II
2
1
FT
Matchday 3 (C Valenciana - Sud)
24.0914:00
Eldense II
Jávea
5
1
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 1)
24.0914:00
AD Torrejón CF II
Las Rozas CF II
3
0
FT
Matchday 2 (Castilla León - Gr A)
24.0914:00
CD Internacional Vista Alegre
UP Palencia
1
1
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 1)
24.0911:00
Sporting Hortaleza
Concepción
3
3
FT
Matchday 4 (Canarias - Tenerife 1)
24.0911:00
Puerto Cruz
Orotava
2
0
FT
24.0911:00
Tenisca
Icodense
3
0
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 1)
24.0910:30
Los Bancos
Gurrea
3
0
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 4)
24.0910:30
Zafra Atlético
La Garrovilla
1
0
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 2)
24.0910:30
Don Bosco Badajoz
Sanvicenteño
1
2
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 1)
24.0910:30
Montilla
Chiclana
0
1
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 2)
24.0910:30
Casabermeja
Churriana de la Vega
1
1
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 1)
24.0910:30
Torreorgaz
Talayuela
2
2
FT
Matchday 2 (Cataluña)
24.0910:30
Sants
Lloret
1
3
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 4)
24.0910:30
La Estrella
Segureña
3
2
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 1)
24.0910:30
Lebrijana
Utrera II
6
0
FT
Matchday 3 (Galicia - Gr 2)
24.0910:15
Porriño Industrial
Atlético Arnoia
4
1
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 2)
24.0910:15
Móstoles CF
Parla Escuela
1
1
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 2)
24.0910:15
Atlético Escalerillas
UD San José
0
0
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 1)
24.0910:15
Delicias
Montecarlo
2
2
FT
Matchday 3 (Galicia - Gr 1)
24.0910:15
Atlético Coruña
As Pontes
1
1
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 2)
24.0910:15
Alhaurino
Atarfe Industrial
3
2
FT
Matchday 3 (Galicia - Gr 2)
24.0910:00
Antela FC
Cultural Areas
1
2
FT
Matchday 3 (Castilla LM - Gr 1)
24.0910:00
Valdepeñas
Miguelturreño
2
0
FT
Matchday 2 (Castilla León - Gr B)
24.0910:00
Unionistas Salamanca II
Bovedana
4
1
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 1)
24.0910:00
San Agustín
Alameda de Osuna
2
0
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 4)
24.0910:00
Extremadura 1924
SP Ribereña
4
0
FT
Matchday 1 (La Rioja)
24.0910:00
Real Bethlehem
Tedeón II
3
1
FT
Matchday 2 (Murcia)
24.0910:00
Los Garres
Unión Molinense CF II
4
0
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 3)
24.0910:00
Guareña
Hernán Cortés
2
1
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 2)
24.0910:00
Cantoria 2017
Benagalbón
1
0
FT
Matchday 3 (Asturias)
24.0910:00
Vallobín
CD Universidad de Oviedo
2
1
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 2)
24.0910:00
AD Huércal
Almuñécar City
1
2
FT
Matchday 2 (Cataluña)
24.0910:00
Horta
Vic
0
3
FT
Matchday 3 (Galicia - Gr 1)
24.0910:00
Ribadeo
Dubra
3
1
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 2)
24.0910:00
UD San Pedro
Atlético Porcuna
2
0
FT
Matchday 3 (Asturias)
24.0910:00
Asturias
Valdesoto
0
0
FT
Matchday 3 (Castilla LM - Gr 2)
24.0910:00
San José Obrero
Toledo II
2
1
FT
Matchday 2 (Cataluña)
24.0910:00
Guineueta
Europa II
0
2
FT
Matchday 2 (Extremadura - Gr 1)
24.0910:00
Ciudad Plasencia
Casar de Cáceres
4
0
FT
Matchday 1 (Euskadi - Álava)
24.0910:00
Mercedarias
San Viator
0
1
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 1)
24.0910:00
Robres
Tardienta
2
1
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 2)
24.0909:30
ED Moratalaz II
Carabanchel
0
4
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 1)
24.0909:30
San Fernando Henares
Coslada
2
2
FT
Matchday 1 (Euskadi - Vizcaya)
24.0909:30
Iturrigorri
SD San Pedro
3
2
FT
Matchday 3 (Castilla LM - Gr 2)
24.0909:30
Yuncos
Villa
0
1
FT
Matchday 3 (C Valenciana - Sud)
24.0909:30
Santa Pola
Olímpic Xàtiva
1
1
FT
Matchday 3 (Asturias)
24.0909:30
Colloto
Unión Comercial
0
2
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 2)
24.0909:30
CD Fortuna
Real Aranjuez
1
4
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 1)
24.0909:30
Inter Huesca
Alcolea
3
0
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 2)
24.0909:30
Los Yébenes SB
Arganda
3
1
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 2)
24.0909:15
Mallén
Atlético Teruel
2
2
FT
24.0909:00
Atlético Cariñena
Magallón
2
0
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 1)
24.0909:00
Cala Pozuelo
Colmenar Viejo
1
1
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 2)
24.0909:00
CD Sitio de Aranjuez
El Álamo
1
3
FT
Matchday 3 (Aragón - Gr 2)
24.0908:00
La Almunia
Quinto
1
2
FT
Matchday 3 (C Madrid - Gr 2)
24.0908:00
Atlético Pinto
Madrid 2021 FP
1
5
FT
Matchday 4 (Navarra)
23.0919:00
Peña Azagresa
Club Deportivo Amigó
1
1
FT
Matchday 2 (Andalucía - Gr 1)
23.0918:30
San Fernando CDI II
Atlético Central
1
0
FT
Matchday 2 (Baleares - Mallorca A)
23.0918:00
Rotlet Molinar
Platges de Calvià II
5
2
FT
Matchday 2 (Murcia)
23.0918:00
Yeclano II
Ciudad de Calasparra
3
0
FT
Matchday 4 (Canarias - Tenerife 1)
23.0918:00
Atlético Tacoronte
Unión Tejina
2
1
FT
Matchday 2 (Baleares - Mallorca B)
23.0917:30
Son Veri
Santa Catalina Atlético
3
0
FT
Matchday 4 (Cantabria)
23.0917:30
San Martín Arena
Barreda
0
3
FT
Matchday 3 (C Valenciana - Nord)
23.0917:30
Alboraya
Nou Jove Castelló
0
0
FT
Matchday 3 (Castilla LM - Gr 1)
23.0917:30
Pedroñeras
Patrimonio Almadén
3
0
FT
Matchday 5 (Canarias - Gran Canaria)
23.0917:00
Lomo Blanco SJA
Breñamén
3
1
FT
Matchday 3 (C Valenciana - Sud)
23.0917:00
La Nucía II
L'Olleria
2
1
FT
Matchday 2 (Castilla León - Gr A)
23.0916:45
Calasanz Soria
Turégano
1
2
FT
Matchday 5 (Canarias - Gran Canaria)
23.0916:30
Tahíche
San Nicolás
2
0
FT