Cup (2010/2011)
0
57 matches
Latest scores
Slovakia : Cup
Final
08.0511:30
Slovan Bratislava
Zilina
PSO
5
4
3
3
FT
Semi-finals
19.0415:30
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
2
3
FT
19.0415:30
Zlaté Moravce
Zilina
1
0
FT
05.0417:00
Slovan Bratislava
Spartak Trnava
2
2
FT
05.0414:30
Zilina
Zlaté Moravce
3
0
FT
Quarter-finals
01.1213:00
Zilina
Liptovský Mikuláš
3
0
FT
23.1116:00
Spartak Trnava
Ružomberok
3
0
FT
23.1116:00
Zlaté Moravce
Nitra
2
0
FT
23.1116:00
Slovan Bratislava
Spartak Myjava
2
0
FT
10.1113:00
Liptovský Mikuláš
Zilina
0
1
FT
02.1115:00
Nitra
Zlaté Moravce
1
0
FT
02.1114:30
Ružomberok
Spartak Trnava
0
3
FT
02.1113:00
Spartak Myjava
Slovan Bratislava
0
1
FT
8th Finals
26.1016:00
ŠK SFM Senec
Zilina
1
3
FT
19.1015:00
Trenčín
Slovan Bratislava
PSO
2
3
1
1
FT
19.1015:00
Zlaté Moravce
FC Petržalka
2
1
FT
19.1013:00
Spartak Myjava
Dubnica
1
0
FT
19.1012:30
ŽP Šport Podbrezová II
Nitra
0
1
FT
19.1012:30
Spišská Nová Ves
Spartak Trnava
0
5
FT
19.1012:00
Liptovský Mikuláš
FK Dukla Banská Bystrica
PSO
4
2
0
0
FT
19.1012:00
Lipany
Ružomberok
0
1
FT
2nd Round
28.0914:00
FK Slovan Nemšová
Spartak Trnava
0
2
FT
22.0915:00
Slovan Bratislava
Púchov
6
0
FT
22.0914:00
ŽP Šport Podbrezová II
Dolný Kubín
2
0
FT
22.0914:00
Lipany
Tatran Prešov
PSO
4
3
1
1
FT
22.0914:00
Spišská Nová Ves
FC VSS Košice
3
0
FT
22.0914:00
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
Trenčín
0
5
FT
22.0914:00
Zemplín Michalovce
Ružomberok
PSO
3
4
0
0
FT
22.0914:00
ŠK Futura Humenné
Liptovský Mikuláš
1
2
FT
21.0914:00
Šamorín
Zlaté Moravce
2
5
FT
21.0914:00
Pezinok
ŠK SFM Senec
0
3
FT
21.0914:00
Spartak Myjava
Senica
3
1
FT
21.0914:00
Poprad
FK Dukla Banská Bystrica
0
1
FT
21.0914:00
Vranov nad Topľou
Zilina
0
5
FT
21.0914:00
ŠK Kremnička
Dubnica
0
3
FT
21.0914:00
FC Petržalka
DAC 1904
2
1
FT
21.0913:30
Slovan Duslo Šaľa
Nitra
0
1
FT
1st Round
25.0815:00
Pezinok
Nové Mesto nad Váhom
1
0
FT
25.0815:00
FK Slovan Nemšová
Rača
2
0
FT
25.0815:00
Šamorín
FK Stupava
4
0
FT
25.0815:00
FK Sokol Ľubotice
Poprad
0
1
FT
25.0815:00
Zemplín Michalovce
Slavoj Trebišov
6
0
FT
25.0815:00
FK Spartak Vráble
FC Petržalka
0
1
FT
25.0815:00
OŠK Trenčianske Stankovce
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
2
3
FT
24.0815:00
MFK Lokomotíva Zvolen
Spišská Nová Ves
1
4
FT
24.0815:00
Liptovský Mikuláš
Partizán Bardejov
PSO
4
3
1
1
FT
24.0815:00
Dolný Kubín
TJ Sokol Dolná Ždaňa
7
2
FT
24.0815:00
ŠK Futura Humenné
FK LAFC Lucenec
3
0
FT
24.0815:00
ŠK Kremnička
FK Bodva Moldava nad Bodvou
1
0
FT
24.0815:00
Lipany
FK Baník Ružiná
6
2
FT
24.0815:00
Púchov
OTJ Moravany nad Váhom
4
1
FT
24.0815:00
ŠK SFM Senec
MFK Vrbové
3
0
FT
24.0815:00
Rimavská Sobota
ŽP Šport Podbrezová II
0
1
FT
24.0815:00
Trenčín
Bernolákovo
6
0
FT
24.0815:00
Nové Zámky
Spartak Myjava
0
4
FT
24.0815:00
Slovan Duslo Šaľa
MFK Topvar Topoľčany
4
0
FT
24.0815:00
MFK Goral Stará Ľubovňa
Vranov nad Topľou
0
3
FT