Coppa Titano (2011/2012)
0
67 matches
Latest scores
San Marino : Coppa Titano
Final
02.0519:00
Pennarossa
La Fiorita
2
3
FT
Semi-finals
27.0419:15
La Fiorita
Libertas
1
0
FT
27.0419:15
Murata
Pennarossa
AET
0
2
0
0
FT
Quarter-finals
23.0419:15
Libertas
Cosmos
3
0
FT
23.0419:15
La Fiorita
Juvenes / Dogana
4
0
FT
23.0419:15
Tre Penne
Murata
PSO
6
7
2
2
FT
23.0419:15
Folgore
Pennarossa
AET
1
2
1
1
FT
Matchday 10 (Group Stage)
28.0319:15
San Giovanni
Libertas
4
1
FT
28.0319:15
Virtus
Pennarossa
2
2
FT
28.0319:15
Fiorentino
La Fiorita
1
2
FT
28.0319:15
Tre Fiori
Murata
0
1
FT
28.0319:15
Cosmos
Juvenes / Dogana
1
1
FT
28.0319:15
Faetano
Cailungo
3
2
FT
Matchday 9 (Group Stage)
21.0320:15
Folgore
Juvenes / Dogana
2
1
FT
21.0320:15
La Fiorita
Murata
2
2
FT
21.0320:15
Tre Penne
Virtus
1
1
FT
21.0320:15
Libertas
Pennarossa
0
1
FT
21.0320:15
Cailungo
Cosmos
1
3
FT
21.0320:15
Domagnano
Tre Fiori
0
2
FT
Matchday 8 (Group Stage)
07.0320:15
Juvenes / Dogana
Faetano
1
1
FT
07.0320:15
San Giovanni
Virtus
2
2
FT
07.0320:15
Folgore
Cosmos
1
4
FT
07.0320:15
Pennarossa
Tre Penne
1
1
FT
07.0320:15
Murata
Domagnano
4
1
FT
06.0320:15
Fiorentino
Tre Fiori
2
0
FT
Matchday 7 (Group Stage)
29.0114:00
Murata
Fiorentino
1
0
FT
29.0114:00
Cosmos
Faetano
0
0
FT
29.0114:00
Pennarossa
San Giovanni
3
3
FT
28.0114:00
Libertas
Tre Penne
0
0
FT
28.0114:00
La Fiorita
Domagnano
3
0
FT
28.0114:00
Cailungo
Folgore
1
2
FT
Matchday 6 (Group Stage)
22.0114:00
Juvenes / Dogana
Cailungo
2
0
FT
22.0114:00
Virtus
Libertas
1
3
FT
22.0114:00
Faetano
Folgore
0
2
FT
21.0114:00
Domagnano
Fiorentino
0
1
FT
21.0114:00
Tre Fiori
La Fiorita
1
0
FT
21.0114:00
Tre Penne
San Giovanni
4
1
FT
Matchday 5 (Group Stage)
30.1120:15
Pennarossa
Virtus
1
0
FT
30.1120:15
Cailungo
Faetano
1
0
FT
30.1120:15
La Fiorita
Fiorentino
2
0
FT
30.1120:15
Murata
Tre Fiori
0
0
FT
30.1120:15
Juvenes / Dogana
Cosmos
3
3
FT
30.1120:15
Libertas
San Giovanni
0
0
FT
Matchday 4 (Group Stage)
16.1120:15
Pennarossa
Libertas
1
2
FT
16.1120:15
Tre Fiori
Domagnano
0
1
FT
16.1120:15
Murata
La Fiorita
1
5
FT
16.1120:15
Cosmos
Cailungo
2
0
FT
16.1120:15
Juvenes / Dogana
Folgore
4
1
FT
16.1120:15
Virtus
Tre Penne
0
4
FT
Matchday 3 (Group Stage)
26.1019:15
Tre Fiori
Fiorentino
1
0
FT
26.1019:15
Tre Penne
Pennarossa
1
1
FT
26.1019:15
Faetano
Juvenes / Dogana
2
2
FT
26.1019:15
Cosmos
Folgore
1
2
FT
26.1019:15
Virtus
San Giovanni
1
6
FT
26.1019:15
Domagnano
Murata
3
3
FT
Matchday 2 (Group Stage)
28.0919:15
Domagnano
La Fiorita
0
0
FT
21.0919:15
Fiorentino
Murata
0
0
FT
21.0919:15
Tre Penne
Libertas
0
1
FT
21.0919:15
San Giovanni
Pennarossa
1
5
FT
21.0919:15
Faetano
Cosmos
2
2
FT
21.0919:15
Folgore
Cailungo
0
1
FT
Matchday 1 (Group Stage)
11.0913:30
La Fiorita
Tre Fiori
2
2
FT
11.0913:30
Fiorentino
Domagnano
5
3
FT
11.0913:30
San Giovanni
Tre Penne
0
3
FT
10.0913:30
Folgore
Faetano
2
0
FT
10.0913:30
Libertas
Virtus
3
0
FT
10.0913:30
Cailungo
Juvenes / Dogana
0
1
FT