2. Division (2020)
0
226 matches
Latest scores
Norway : 2. Division
Promotion Play-offs - Final
12.1212:00
Skeid
Asker
PSO
3
4
1
1
FT
06.1212:00
Asker
Skeid
1
1
FT
Matchday 7 (Group 1 - 2nd Phase)
22.1113:30
Brattvåg
Skeid
2
0
FT
21.1112:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hødd
Kvik Halden
Matchday 7 (Group 2 - 2nd Phase)
21.1112:00
Bryne
Egersund
2
1
FT
21.1112:00
Vard
Arendal
0
1
FT
21.1112:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sotra
Fløy-Flekkerøy
Matchday 7 (Group 1 - 2nd Phase)
21.1112:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Tromsdalen
Alta
Matchday 6 (Group 2 - 2nd Phase)
15.1113:00
Fløy-Flekkerøy
Asker
1
4
FT
Matchday 6 (Group 1 - 2nd Phase)
15.1112:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kvik Halden
Brattvåg
14.1115:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Alta
Hødd
Matchday 6 (Group 2 - 2nd Phase)
14.1115:00
Arendal
Bryne
3
3
FT
14.1113:00
Egersund
Sotra
7
2
FT
Matchday 6 (Group 1 - 2nd Phase)
14.1112:00
Skeid
Fredrikstad
0
0
FT
Matchday 5 (Group 2 - 2nd Phase)
08.1116:00
Asker
Arendal
4
1
FT
Matchday 5 (Group 1 - 2nd Phase)
08.1115:30
Skeid
Tromsdalen
1
0
FT
07.1115:00
Fredrikstad
Alta
2
1
FT
07.1115:00
Hødd
Brattvåg
1
1
FT
Matchday 5 (Group 2 - 2nd Phase)
07.1112:00
Fløy-Flekkerøy
Vard
1
2
FT
07.1112:00
Bryne
Sotra
3
0
FT
Matchday 4 (Group 2 - 2nd Phase)
01.1115:00
Egersund
Asker
1
1
FT
Matchday 4 (Group 1 - 2nd Phase)
01.1112:30
Brattvåg
Tromsdalen
1
1
FT
Matchday 4 (Group 2 - 2nd Phase)
31.1017:00
Arendal
Fløy-Flekkerøy
3
0
FT
Matchday 4 (Group 1 - 2nd Phase)
31.1015:00
Alta
Skeid
0
1
FT
Matchday 4 (Group 2 - 2nd Phase)
31.1013:00
Sotra
Vard
2
3
FT
Matchday 4 (Group 1 - 2nd Phase)
31.1012:00
Kvik Halden
Fredrikstad
2
4
FT
Matchday 3 (Group 1 - 2nd Phase)
25.1013:00
Fredrikstad
Brattvåg
6
0
FT
24.1015:00
Tromsdalen
Hødd
3
2
FT
Matchday 3 (Group 2 - 2nd Phase)
24.1014:00
Asker
Sotra
2
0
FT
Matchday 3 (Group 1 - 2nd Phase)
24.1014:00
Skeid
Kvik Halden
3
1
FT
Matchday 3 (Group 2 - 2nd Phase)
24.1012:00
Vard
Bryne
0
1
FT
24.1012:00
Fløy-Flekkerøy
Egersund
1
3
FT
Matchday 2 (Group 1 - 2nd Phase)
18.1012:00
Alta
Kvik Halden
4
4
FT
18.1012:00
Hødd
Skeid
1
2
FT
18.1011:00
Tromsdalen
Fredrikstad
1
2
FT
Matchday 2 (Group 2 - 2nd Phase)
17.1014:00
Arendal
Egersund
1
1
FT
17.1013:00
Vard
Asker
0
3
FT
17.1012:00
Bryne
Fløy-Flekkerøy
2
0
FT
Matchday 1 (Group 2 - 2nd Phase)
11.1014:30
Asker
Bryne
3
3
FT
Matchday 1 (Group 1 - 2nd Phase)
11.1014:15
Kvik Halden
Tromsdalen
1
0
FT
Matchday 1 (Group 2 - 2nd Phase)
11.1013:00
Sotra
Arendal
0
1
FT
Matchday 1 (Group 1 - 2nd Phase)
10.1014:30
Brattvåg
Alta
2
3
FT
Matchday 1 (Group 2 - 2nd Phase)
10.1013:00
Egersund
Vard
1
0
FT
Matchday 1 (Group 1 - 2nd Phase)
10.1011:30
Fredrikstad
Hødd
1
3
FT
Matchday 13 (Group 1)
03.1013:00
Kjelsås
Skeid
2
3
FT
03.1013:00
Hødd
Florø
3
1
FT
03.1013:00
Moss
Fløya
4
3
FT
03.1013:00
Senja
Eidsvold
3
3
FT
Matchday 13 (Group 2)
03.1013:00
Sotra
Asker
0
2
FT
03.1013:00
IF Fram
Notodden
3
2
FT
03.1013:00
Arendal
Bærum
3
0
FT
03.1013:00
Bryne
Rosenborg II
1
0
FT
03.1013:00
Vard
Levanger
2
1
FT
Matchday 13 (Group 1)
03.1013:00
Tromsdalen
Kvik Halden
3
0
FT
Matchday 13 (Group 2)
03.1013:00
Egersund
Odd II
8
0
FT
03.1013:00
Nardo
Fløy-Flekkerøy
1
1
FT
Matchday 13 (Group 1)
03.1013:00
Brattvåg
Fredrikstad
1
2
FT
03.1013:00
Alta
Vålerenga II
1
2
FT
Matchday 12 (Group 2)
30.0913:00
Levanger
Sotra
2
1
FT
28.0916:00
Rosenborg II
Arendal
0
0
FT
Matchday 12 (Group 1)
28.0916:00
Vålerenga II
Moss
0
1
FT
Matchday 12 (Group 2)
28.0911:00
Odd II
Vard
2
1
FT
Matchday 12 (Group 1)
27.0914:30
Fredrikstad
Tromsdalen
3
2
FT
27.0914:00
Skeid
Senja
2
0
FT
27.0912:00
Kvik Halden
Brattvåg
1
2
FT
Matchday 12 (Group 2)
26.0914:00
Asker
IF Fram
5
3
FT
26.0914:00
Bærum
Bryne
1
1
FT
26.0914:00
Fløy-Flekkerøy
Egersund
0
1
FT
Matchday 12 (Group 1)
26.0914:00
Eidsvold
Alta
2
0
FT
26.0914:00
Fløya
Hødd
0
1
FT
26.0914:00
Florø
Kjelsås
2
2
FT
Matchday 12 (Group 2)
26.0914:00
Notodden
Nardo
2
1
FT
Matchday 11 (Group 2)
21.0915:30
Egersund
Rosenborg II
4
0
FT
21.0915:00
IF Fram
Odd II
2
2
FT
Matchday 11 (Group 1)
20.0918:00
Hødd
Vålerenga II
4
0
FT
20.0913:30
Tromsdalen
Eidsvold
2
1
FT
Matchday 11 (Group 2)
20.0913:00
Nardo
Asker
1
1
FT
Matchday 11 (Group 1)
20.0912:30
Alta
Skeid
3
1
FT
Matchday 11 (Group 2)
20.0912:00
Bryne
Levanger
4
2
FT
Matchday 11 (Group 1)
19.0914:00
Kjelsås
Kvik Halden
2
2
FT
19.0914:00
Moss
Fredrikstad
1
3
FT
Matchday 11 (Group 2)
19.0914:00
Vard
Fløy-Flekkerøy
1
1
FT
19.0914:00
Arendal
Notodden
3
1
FT
19.0912:00
Sotra
Bærum
1
1
FT
Matchday 11 (Group 1)
19.0911:00
Brattvåg
Florø
0
0
FT
19.0911:00
Senja
Fløya
1
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
14.0918:00
Rosenborg II
Nardo
0
1
FT
Matchday 10 (Group 1)
14.0917:00
Vålerenga II
Kjelsås
2
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
14.0913:00
Odd II
Bryne
1
3
FT
13.0915:00
Asker
Arendal
3
1
FT
Matchday 10 (Group 1)
13.0915:00
Skeid
Tromsdalen
3
2
FT
13.0913:00
Florø
Senja
3
0
FT
13.0913:00
Eidsvold
Hødd
1
5
FT
13.0911:00
Fløya
Brattvåg
1
4
FT
Matchday 10 (Group 2)
12.0914:00
Notodden
Vard
0
4
FT
Matchday 10 (Group 1)
12.0914:00
Fredrikstad
Alta
3
0
FT
Matchday 10 (Group 2)
12.0914:00
Levanger
IF Fram
4
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
12.0914:00
Kvik Halden
Moss
1
0
FT
Matchday 10 (Group 2)
12.0914:00
Fløy-Flekkerøy
Sotra
2
0
FT
12.0913:00
Bærum
Egersund
1
1
FT