13:00
South Africa Under 23
Congo Under 23
1
1
FT
Africa : Africa Cup of Nations Qualification
13:00
Madagascar
Central African Republic
0
3
FT
16:00
Zambia
Lesotho
3
1
FT
16:00
Congo
South Sudan
1
2
FT
16:00
Ghana
Angola
1
0
FT
19:00
Gabon
Sudan
1
0
FT
21:00
Algeria
Niger
2
1
FT
Australia : QLD Australia Cup Preliminary
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Parkside United Junior FC
MA Olympic FC
Australia : NSW Australia Cup Preliminary
07:45
Balmain & Districts FC
Dulwich Hill
AET
1
2
1
1
FT
08:00
Northbridge Bulls
Cronulla Seagulls FC
5
3
FT
08:30
Kissing Point FC
Inter Lions
1
7
FT
Australia : CT Australia Cup Preliminary
07:30
Weston Molonglo
Belnorth FC
0
3
FT
Bahrain : Federation Cup
18:45
Manama
Bahrain SC
1
1
FT
18:45
Al Hidd
Khalidiya
1
2
FT
Brazil : Copa Alagoas
22:00
ASA
CEO
4
0
FT
22:30
Coruripe
CS Alagoano B
1
1
FT
Brazil : Brasileiro Women U20
18:00
Flamengo U20
Botafogo PB U20
7
0
FT
Brazil : Catarinense 1
22:00
Brusque
Concórdia
2
0
FT
00:00
Chapecoense
Barra
1
2
FT
Brazil : Cearense 2
18:30
Horizonte
Itapipoca
1
1
FT
Brazil : Copa do Nordeste
00:30
Santa Cruz
Fortaleza
0
4
FT
00:30
Náutico
Ferroviário
3
2
FT
00:30
CSA
Sport Recife
1
3
FT
00:30
Campinense
Vitória
2
1
FT
00:30
Bahia
CRB
3
0
FT
00:30
Ceará
Atlético Alagoinhas
3
1
FT
00:30
Sergipe
Sampaio Corrêa
2
2
FT
00:30
ABC
Fluminense PI
3
0
FT
Brazil : Copa Verde
22:00
Goiás
Brasiliense
1
0
FT
23:00
Paysandu
Princesa Solimões
0
0
FT
Brazil : CBF Brasileiro U20
18:00
São Paulo U20
Atlético GO U20
2
2
FT
18:00
Club Athletico Paranaense Under 20
Bahia U20
1
0
FT
23:00
Cuiabá EC Under 20
América Mineiro U20
1
0
FT
Cameroon : Elite Two
13:00
Dynamo de Douala
Tonnerre
1
3
FT
14:30
AS Lausanne de Yaoundé
FAP
1
0
FT
14:30
OFTA
Unisport Bafang
0
0
FT
14:30
Victoria United
Rangers Bafut
2
0
FT
14:30
Racing
Stade de Bertoua
3
0
FT
15:00
Aigle Royal de Moungo
Foncha ST
3
0
FT
Colombia : Primera A
01:00
Millonarios
Deportivo Pasto
2
0
FT
23:00
La Equidad
Boyacá Chicó
2
2
FT
Colombia : Liga Femenina
20:00
La Equidad
CD Atlético Huila
3
1
FT
22:15
América de Cali
Atlético Bucaramanga
2
1
FT
Costa Rica : Liga de Ascenso
02:00
Consultants Moravia
Escorpiones Belén
2
3
FT
Ecuador : Liga Pro Serie B
00:00
Independiente Juniors
Imbabura SC
1
0
FT
00:00
Chacaritas
Macará
0
1
FT
England : Counties Leagues
19:45
Holyport
Ascot United
1
3
FT
20:00
Congleton Town
Barnoldswick Town
1
0
FT
20:00
London Maccabi Lions FC
Reading City
0
1
FT
England : Professional Development League
19:00
Birmingham City Under 21
Crewe Alexandra Under 21
3
0
FT
England : Women's National League - Division One
19:45
London Seaward
AFC Wimbledon
1
1
FT
19:45
Sheffield
Lincoln City
2
2
FT
12:00
Republic of Ireland Under 17
Kosovo Under 17
3
0
FT
14:00
Germany Under 17
North Macedonia Under 17
13
0
FT
14:30
Slovenia Under 17
Switzerland Under 17
1
3
FT
14:30
Slovakia Under 17
Austria Under 17
0
4
FT
15:00
Italy Under 17
France Under 17
1
3
FT
17:00
Hungary Under 17
Portugal Under 17
0
4
FT
15:00
Kazakhstan
Slovenia
1
2
FT
19:45
North Macedonia
Malta
2
1
FT
19:45
Italy
England
1
2
FT
19:45
Slovakia
Luxembourg
0
0
FT
19:45
Portugal
Liechtenstein
4
0
FT
19:45
Bosnia-Herzegovina
Iceland
3
0
FT
19:45
San Marino
Northern Ireland
0
2
FT
19:45
Denmark
Finland
3
1
FT
Europe : U20 Elite League
15:00
Portugal Under 20
Romania Under 20
1
1
FT
17:00
Norway Under 20
Italy Under 20
2
2
FT
Europe : Centenary Shield U18 Schoolboys
19:00
Wales Under 18 Schoolboys
Northern Ireland Under 18 Schoolboys
3
1
FT
Finland : Suomen Cup
18:00
EBK
HIFK II
2
1
FT
18:15
Turun Nappulaliiga
Torre Calcio
1
0
FT
Guadeloupe : Division d'Honneur
00:30
CERFA
Dynamo Le Moule
1
2
FT
Guatemala : Liga Nacional
02:00
Xelajú
Mixco
0
0
FT
Iceland : League Cup Women A
17:30
Breidablik
Thór / KA
1
2
FT
Iceland : League Cup Women B
18:00
HK
Fylkir
1
0
FT
India : I-League 2
10:00
Bengaluru FC II
Chennaiyin FC II
2
1
FT
Israel : Liga Alef
12:00
Shimshon Tel Aviv
Maccabi Sha'arayim
2
0
FT
13:00
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Herzliya
1
1
FT
13:00
Maccabi Herzliya
Holon Yermiyahu
2
1
FT
Israel : Ligat Al Women
17:00
Maccabi Emek Hefer
Maccabi Kiryat Gat
0
5
FT
17:00
Maccabi Kishronot Hadera
Hapoel Be'er Sheva
6
1
FT
17:00
ASA Tel Aviv
Hapoel Katamon Jerusalem FC
1
2
FT
17:00
Hapoel Ironi Petach Tikva FC
Ironi Ramat HaSharon
0
2
FT
Italy : Coppa Italia Serie D
15:00
Giana Erminio
Adriese
1
0
FT
Jamaica : Cup
21:00
Humble Lions
Chapelton Maroons FC
PSO
3
5
2
2
FT
21:00
Molynes United
Waterhouse
2
1
FT
21:00
Faulkland Sports Club
Tivoli Gardens
1
3
FT
21:00
Cavalier
Montego Bay United FC
AET
2
0
0
0
FT
Kazakhstan : Cup
06:00
FK Yassy Turkistan
FK Khan Tengri
1
3
FT
09:00
Turan Turkistan
FK Zhetisay
4
0
FT
Kuwait : Federation Cup
18:30
Al Arabi
Al Salmiyah
1
3
FT
18:30
Al Qadsia
Al Sahel
3
0
FT
Lithuania : 1 Lyga
16:00
Babrungas
Žalgiris II
2
0
FT
Macao : Primeira Divisão
12:00
Sporting Macau
Cheng Fung
1
3
FT
Mali : Première Division
15:30
Djoliba
Police
0
0
FT
16:30
USC Kita
Black Stars
0
3
FT
16:30
US Bougouni
Bakaridjan
1
1
FT
Mauritius : Mauritian League
14:30
Bolton City
Pamplemousses
0
1
FT
Mexico : Liga de Expansión MX
01:05
Raya2
Correcaminos UAT
0
4
FT
03:05
Venados FC
Tapatío
0
0
FT
23:00
Atlante
Tlaxcala
0
2
FT
Mexico : U20 League
15:00
América U20
Monterrey U20
2
0
FT
Mexico : U18 League
15:00
Toluca U18
Tigres UANL U18
0
1
FT
17:30
América U18
Monterrey U18
3
0
FT
Moldova : Play-offs 1/2
12:00
FCA Victoria Chisinau
Floreşti
1
2
FT
N/C America : Concacaf Nations League
19:00
Saint Martin
St. Kitts and Nevis
1
3
FT
19:00
British Virgin Islands
Puerto Rico
1
3
FT
21:30
French Guiana
Dominican Republic
1
1
FT
23:00
Barbados
Cuba
0
1
FT
23:00
Guadeloupe
Antigua and Barbuda
0
1
FT
00:00
Suriname
Mexico
0
2
FT
Panama : LFF
01:00
CD Plaza Amador
AF Sporting San Miguelito
3
1
FT
20:00
CD Universitario
Unión Coclé
1
8
FT
21:00
Bocas
Veraguas United FC
4
1
FT
22:00
Alianza FC
Tauro FC
0
10
FT
23:00
Deportivo Chiriquí
SD Panamá Oeste
0
0
FT
00:00
Herrera FC
Mario Méndez FC
0
2
FT
Portugal : Liga Revelação U23
11:00
Rio Ave U23
Farense U23
2
0
FT
Qatar : QSL Cup
18:45
Al Duhail
Al Sadd
3
1
FT
18:45
Umm Salal
Al Arabi
2
1
FT
Senegal : Ligue 1
16:30
DSC
Génération Foot
1
2
FT
Serbia : Prva Liga
14:00
FK Novi Sad
Inđija
1
1
FT
14:00
Grafičar
OFK Vršac
4
2
FT
14:00
Zlatibor Čajetina
Metalac GM
0
0
FT
14:00
Železničar Pančevo
Radnički Sr. Mitrovica
1
2
FT
14:00
Jedinstvo Ub
GFK Sloboda Užice
1
1
FT
USA : US Open Cup
00:00
Chicago House
Milwaukee Bavarian SC
1
0
FT
00:00
Tulsa Athletic
Brazos Valley
1
0
FT
00:00
Beaman United FC
Des Moines Menace
0
3
FT
01:00
UDA Soccer
Park City Red Wolves
1
0
FT
02:00
Project 51O
Crossfire Redmond
0
3
FT
02:00
Ventura County Fusion
Capistrano FC
1
4
FT
23:00
Jacksonville Armada II
Miami United
PSO
9
8
1
1
FT
23:00
Cleveland SC
Lionsbridge
1
0
FT
23:30
Hartford City
Lansdowne Yonkers FC
1
2
FT
Uzbekistan : Women's Super Cup
11:00
PFC Sevinch
FK Sogdiana Jizak
3
0
FT
World : Friendlies
03:00
El Salvador
Honduras
0
1
FT
05:00
Solomon Islands
Vanuatu
2
0
FT
06:00
New Zealand
China PR
0
0
FT
12:00
Hong Kong
Singapore
1
1
FT
14:00
Malaysia
Turkmenistan
1
0
FT
17:00
Iran
Russia
1
1
FT
18:30
Hungary
Estonia
1
0
FT
23:30
Argentina
Panama
2
0
FT
World : Club Friendlies
10:00
Austria Lustenau
Vaduz
2
1
FT
10:00
Monaco
Spezia
1
1
FT
10:00
Mechelen
Lommel
0
4
FT
10:00
Vyškov
Trenčín
3
1
FT
10:30
Deinze
KV Oostende
3
1
FT
11:00
Waasland-Beveren
Westerlo
2
2
FT
11:00
Hamburg
Eintracht Braunschweig
1
2
FT
12:00
Kazincbarcika
Zemplín Michalovce
0
3
FT
12:00
Karlsruhe
FC Schaffhausen
6
3
FT
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Trelleborg
Brøndby
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Nürnberg
Jahn Regensburg
12:00
RKC Waalwijk
Almere City
0
6
FT
13:00
Eintracht Frankfurt
Greuther Fürth
1
1
FT
13:00
Holstein Kiel
AGF
0
2
FT
13:00
Augsburg
St. Gallen
4
2
FT
13:30
Dornbirn
WSG Tirol
2
3
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lovech
Botev Vratsa
14:00
Horn
Sigma Olomouc II
1
2
FT
14:00
Metz
RFC Seraing
1
1
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Austria Vienna
First Vienna
14:00
Ried
Vorwärts Steyr
1
0
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Horn
Sigma Olomouc
14:30
FC Copenhagen
Brann
1
1
FT
14:30
Salzburg
Blau-Weiß Linz
1
2
FT
15:00
Fremad Amager
Hvidovre
1
3
FT
15:00
Åsane
Vélez
1
0
FT
15:30
Darmstadt
Sandhausen
1
1
FT
16:00
Fenerbahce
Zenit
2
2
FT
17:00
FC Cologne
Sint-Truiden
0
1
FT
17:30
Real Jaén
Getafe
2
3
FT
23:00
Rakow Czestochowa
Górnik Zabrze
1
3
FT
World : U23 National Team Friendlies
02:30
New Zealand Under 23
China PR Under 23
2
0
FT
World : U21 National Team Friendlies
17:00
Croatia Under 21
Israel Under 21
0
0
FT
18:00
Scotland Under 21
Sweden Under 21
2
3
FT
World : U20 National Team Friendlies
12:00
Colombia Youth
Wales Under 20
0
2
FT
World : U18 National Team Friendlies
16:30
Saudi Arabia Under 18
Netherlands Under 18
1
5
FT
World : Youth Viareggio Cup
14:00
F.A. Euro - New York Magic Under 19
Monterosi Tuscia U19
0
3
FT
14:00
UYSS New York Under 19
Unione Sportiva Arezzo Under 19
0
2
FT
14:00
Bologna U19
Mavlon FC Under 19
3
0
FT
14:00
Atromitos U19
Jóvenes Promesas U19
2
1
FT
14:00
Serie D Selection Under 19
Sport Club do Recife Under 19
1
3
FT
14:00
Ladegbuwa FC Under 19
Imolese U19
1
3
FT
14:00
Fiorentina U19
Kakawa FC Under 19
4
0
FT
15:00
Sampdoria U19
Nkoranza Warriors SC Under 19
3
2
FT
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!