Europe : UEFA European Championship
19:00
Turkey
Italy
0
3
FT
Argentina : Primera Nacional
17:00
Ferro Carril Oeste
Brown de Adrogué
1
0
FT
18:30
Almagro
San Telmo
1
0
FT
19:00
All Boys
Barracas Central
0
0
FT
21:00
Temperley
Nueva Chicago
1
0
FT
Argentina : Primera A
13:00
Comunicaciones
Huracán
1
4
FT
18:00
SAT
Deportivo Español
1
3
FT
18:30
El Porvenir
Lanús
3
0
FT
Asia : AFC World Cup Qualifiers
07:00
Myanmar
Kyrgyz Republic
1
8
FT
14:00
Philippines
Guam
3
0
FT
14:30
Cambodia
Iran
0
10
FT
16:00
Nepal
Australia
0
3
FT
16:30
Hong Kong
Iraq
0
1
FT
16:45
Indonesia
United Arab Emirates
0
5
FT
16:45
Malaysia
Vietnam
1
2
FT
17:00
China PR
Maldives
5
0
FT
17:10
Afghanistan
Oman
1
2
FT
18:00
Yemen
Uzbekistan
0
1
FT
18:00
Singapore
Saudi Arabia
0
3
FT
19:00
Kuwait
Jordan
0
0
FT
Australia : Queensland NPL
09:30
Brisbane Roar II
Peninsula Power
1
2
FT
Australia : Queensland Premier League
09:30
Wolves
Brisbane City
1
3
FT
09:30
Ipswich Knights
Mitchelton
2
2
FT
Australia : Queensland NPL Women
10:15
Moreton Bay United
Lions
0
4
FT
Australia : New South Wales NPL
09:00
Manly United
APIA Leichhardt
2
1
FT
Australia : Western Australia NPL Women
11:00
Northern Redbacks
West NTC
5
1
FT
11:30
Fremantle City
Murdoch Uni Melville
0
1
FT
Australia : South Australia State League 1
10:45
West Torrens Birkalla
Western Strikers
1
0
FT
Australia : South Australia NPL Women
08:45
Salisbury Inter
Metro United
2
3
FT
10:45
FFSA NTC
West Adelaide
0
1
FT
Australia : Northern Territory Premier League
11:00
Darwin Hearts
Port Darwin
0
2
FT
Australia : Northern Territory Women's Premier League
09:00
Casuarina
NT Yappas
6
0
FT
Australia : Northern NSW NPL Women
10:00
New Lambton
Broadmeadow Magic
1
4
FT
Austria : Landesliga
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Liezen
Lafnitz II
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Union Gamlitz
Voitsberg
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Rottenmann
Lebring
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ilz
TuS Heiligenkreuz
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Gnas
Hitthaller St. Michael
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Bruck an der Mur
Wildon
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Fürstenfeld
Mettersdorf
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Leoben
Frauental
18:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Schwechat
Austria XIII
Belarus : Premier League
15:00
Slavia
Minsk
1
2
FT
17:00
Energetyk-BGU
Gomel
3
2
FT
Belarus : 2. Division
15:00
Atlant Kobrin
Drogichin
4
3
FT
Belarus : Reserve League
10:30
BATE Res.
Neman Grodno Res.
2
0
FT
15:00
Shakhtyor Res.
Vitebsk Res.
3
2
FT
16:00
Smorgon Res.
Slutsk Res.
0
3
FT
16:00
Sputnik Res.
Dinamo Minsk Res.
0
6
FT
Brazil : Gaúcho 3
18:00
Sapucaiense
São Borja
0
1
FT
18:00
Novo Horizonte RS
Santa Cruz RS
0
2
FT
Brazil : Amazonense U20
18:00
Clipper U20
Tuna Luso AM U20
2
1
FT
19:45
Real Manaus U20
Sul América U20
1
4
FT
Brazil : Serie B
22:00
Sampaio Corrêa
Ponte Preta
1
0
FT
Brazil : Copa do Brasil
00:30
Internacional
Vitória
1
3
FT
00:30
Ceará
Fortaleza
0
3
FT
Congo : Ligue 1
15:00
Étoile du Congo
Kondzo
0
1
FT
Denmark : Denmark Series
16:30
Husum BK
Taastrup FC
1
2
FT
17:00
Kolding Boldklub
Herning Fremad
2
2
FT
Ecuador : Liga Pro Serie B
00:00
El Nacional
Guayaquil
2
0
FT
Egypt : Second Division A
14:00
Porto Suez
El Seka El Hadid
1
0
FT
14:00
El Dakhleya
Tanta SC
1
0
FT
14:00
Nogoom FC
Future
0
1
FT
14:00
Gomhoreyat Shepin
ZED
2
1
FT
14:00
El Zarqa
Suez
1
0
FT
14:00
Sers Elyan
Al Merreikh
1
1
FT
14:00
Al Nasr
Petrojet
1
0
FT
14:00
El Qanah
Tersana
2
1
FT
Estonia : II Liiga
16:00
Rummu Dünamo
Joker
0
3
FT
Finland : Veikkausliiga
15:30
Oulu
Honka
0
2
FT
Finland : Ykkösliiga
15:30
EIF
Klubi-04
1
2
FT
Finland : Kakkonen
15:00
HJS Akatemia
TPV
4
2
FT
15:30
PIF
KaaPo
0
3
FT
16:15
VJS
EPS
0
0
FT
Finland : Kolmonen
15:00
Kapina
Futura
2
3
FT
15:15
SexyPöxyt
EPS II
1
0
FT
15:30
Kultsu
HaPK
4
2
FT
15:30
Postponed POST
Postponed POST
MaPS
Inter Turku II
16:00
NoPS
PP-70
3
0
FT
16:00
Jyväskylä Blackbird
SaPa Pieksämäki
2
2
FT
16:00
Riverball
Barca
0
1
FT
16:00
Sporting Kristina
VPV
0
2
FT
16:00
Kiisto
IK Myran
5
1
FT
16:00
HPS
PPJ
1
0
FT
16:00
LehPa
PK-37
0
0
FT
16:00
RPS Lions
KyPa
1
0
FT
16:15
Postponed POST
Postponed POST
Ponnistajat
Kontu
16:15
PuiU Helsinki
Viikingit
11
1
FT
17:15
LPS
TiPS
4
4
FT
17:15
SAPA III
MPS / Atletico Malmi
0
3
FT
17:20
HIFK II
Espoo II
1
0
FT
Finland : Ykkönen Women
15:30
TPS
P-Iirot
0
2
FT
France : National 2
16:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Stade Montois
Chamalières
16:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Angers SCO II
Bergerac
16:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Colomiers
Bourges 18
Gambia : GFA League
20:00
GPA
Fortune
1
1
FT
22:00
Wallidan
Armed Forces
5
2
FT
Georgia : Liga 3
08:30
Kolkheti Poti
Merani Tbilisi II
2
2
FT
09:00
Aragvi Dusheti
Kolkheti Khobi
0
0
FT
12:00
Gori
Magharoeli Chiatura
3
1
FT
14:00
Spaeri
Saburtalo II
1
1
FT
Germany : Regionalliga
16:30
TSV Steinbach
FSV Frankfurt
3
3
FT
17:00
Kickers Offenbach
Mainz 05 II
1
0
FT
Ghana : Premier League
15:00
Elmina Sharks
Eleven Wonders
2
1
FT
Guinea : Ligue 1
22:00
Kaloum Star
Wakirya
2
1
FT
Iceland : 4. Deild
20:00
Reynir Hellissandur
Hörður Í.
2
4
FT
Iceland : U19 League Women
20:00
Víkingur Reykjavík U19
Vestri U19
8
0
FT
Israel : Liga Bet
09:00
Sporting Tel Aviv
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
1
2
FT
09:00
FC Jerusalem
Beitar Ashdod
5
0
FT
09:00
Hapoel Merhavim
Arad
4
2
FT
09:00
Hapoel Kfar Bara
Beitar Kfar Saba
0
3
FT
09:00
Roei Heshbon Tel Aviv
Beitar Ramat Gan
3
0
FT
09:00
Bnei Jaffa Ortodoxim
FC Otzma Holon
1
2
FT
09:00
Hapoel Qalansawe
Beitar Petah Tikva
0
1
FT
11:00
Hapoel Ironi Safed
Ahva Kafr Manda
2
2
FT
11:30
Bnei HaGolan VeHaGalil
Beitar Nahariya
2
0
FT
11:30
Ironi Bnei Kabul
Maccabi Ironi Yafia
2
1
FT
12:30
Shimshon Tel Aviv
Hapoel Kiryat Ono
3
1
FT
12:30
Hapoel Hod HaSharon
Hapoel Mahane Yehuda
1
1
FT
12:30
Ironi Beit Dagan
Maccabi Ironi Amishav PT
2
1
FT
12:30
Tzeirey Rahat
Shikun HaMizrah
2
7
FT
12:45
Bnei Eilat
Hapoel Yeruham
2
3
FT
12:45
Hapoel Lod
Maccabi Ironi Sderot
0
1
FT
13:00
Ihud Bnei Baka
Ihud Bnei Kafr Qara
7
4
FT
13:00
Hapoel Ramot Menashe
Maccabi Nujeidat Ahmed
0
2
FT
13:00
MS Kfar Kama
Beitar Haifa
2
0
FT
13:15
Hapoel Tuba-Zangariyye
Maccabi Ahva Sha'ab
2
0
FT
13:15
FC Tirat HaCarmel
Hapoel Tirat HaCarmel
3
2
FT
13:15
Maccabi Neve Sha'anan
Ironi Nesher
2
4
FT
13:30
Hapoel Bnei Musmus
Maccabi Ahi Iksal
0
0
FT
13:30
Hapoel Sandala Gilboa
Hapoel Beit Shean
3
2
FT
13:30
Pardes Hanna-Karkur
Ahi Bir al-Maksur
6
1
FT
14:00
Tzeirey Tamra
Tzeirei Sakhnin
1
3
FT
14:00
Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha FC
Hapoel Ironi Arraba
0
3
FT
14:00
Ihud Bnei Shfaram
Hapoel Ironi Karmiel
4
1
FT
14:00
Tzeirei Kafr Kanna
Ahi Akko
2
0
FT
Italy : Serie D
14:00
Vastogirardi
Castelnuovo Vomano
0
1
FT
Kenya : Super League
10:00
Vihiga Bullets
Fortune Sacco
1
1
FT
12:00
Kibera Black Stars
Kisumu Hot Stars FC
1
1
FT
12:00
Migori Youth
Talanta
1
1
FT
12:00
MCF
Mount Kenya United
1
1
FT
Libya : Premier League
14:30
Khaleej Sart
Al Hilal
0
2
FT
14:30
Darnes
Ngom Ajdabiya
1
0
FT
14:30
Al Ahli Benghazi
Al-Anwar
1
0
FT
15:00
Al-Ittihad
Al-Madina
1
0
FT
Lithuania : A Lyga
15:00
Suduva
Zalgiris
0
2
FT
17:00
Banga
Hegelmann Litauen
0
2
FT
Lithuania : 1 Lyga
16:00
Atmosfera
Neptūną Klaipėda
0
4
FT
Macao : Primeira Divisão
13:00
Benfica
Hang Sai
7
0
FT
Mali : Première Division
16:00
AS Nianan
Bakaridjan
1
2
FT
Mauritania : Premier League
17:00
Concorde
Tevragh-Zeïne
1
4
FT
Morocco : Botola 2
16:00
Kénitra Athlétic Club
Khouribga
0
2
FT
New Zealand : National League
07:15
Western Springs
West Coast Rangers
1
2
FT
23:30
Christchurch United
Nelson Suburbs
3
1
FT
Paraguay : Division Intermedia
23:00
3 de Febrero
Sportivo San Lorenzo
2
2
FT
Peru : Copa Bicentenario
15:00
Deportivo Binacional
Cusco
1
1
FT
17:45
Unión Huaral
César Vallejo
1
2
FT
20:30
Santos
Sport Boys
1
3
FT
23:30
Los Chankas
Alianza Lima
2
2
FT
Poland : III Liga
15:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Jagiellonia II
6
0
FT
16:00
Pogoń Szczecin II
Polonia Środa
0
3
FT
Poland : Central Youth League
10:15
Wisła Kraków U18
Legia Warszawa U18
4
1
FT
Republic of Ireland : Premier Division
18:45
Derry City
Bohemians
1
1
FT
18:45
Dundalk
Waterford
1
3
FT
19:00
Shamrock Rovers
Finn Harps
1
1
FT
Republic of Ireland : First Division
18:30
Bray Wanderers
Shelbourne
1
4
FT
18:45
Galway United
Athlone Town
2
1
FT
18:45
UCD
Cobh Ramblers
1
2
FT
18:45
Wexford
Treaty United
1
2
FT
18:45
Cork City
Cabinteely
0
2
FT
Russia : Third League
22:00
Metallist Korolev
Olimp-Dolgoprudny II
1
2
FT
22:00
SSh Saturn
Olimp Balashikha
1
5
FT
22:00
Vityaz Noginsk
Peresvet
2
5
FT
22:00
Irtysh Omsk II
Torpedo Miass II
2
4
FT
22:00
Atom Novovoronezh
Yelets
1
0
FT
22:00
Umka Magnitogorsk
Amkar Perm II
0
3
FT
22:00
Legion Ivanteyevka
Lyubertsy
0
1
FT
22:00
Kobart Lobnya
Luch Sergiyev Posad
1
2
FT
22:00
Tobol Kurgan
Zvezda Perm II
3
1
FT
22:00
Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Asha
3
1
FT
22:00
Balashikha
Zorkiy
0
0
FT
22:00
Zvyagino Pushkino
Znamya Noginsk II
3
2
FT
22:00
Orel
Levyy bereg
1
0
FT
22:00
Chelyabinsk II
Uralets Nizhnyi Tagil
2
3
FT
22:00
Tobol Tobolsk
Prikamye Perm
1
2
FT
22:00
Mayskiy
AS Shebekino
0
0
FT
22:00
Prialit
Saturn Ramenskoye II
4
2
FT
22:00
Spartak Tuymazy II
Shakhtyor Korkino
2
0
FT
22:00
Elektron VN
Avtomobilist
1
6
FT
22:00
Dinamo Bryansk II
Akademiya Tambov
1
0
FT
22:00
Metallurg Lipetsk II
Avangard Kursk II
4
2
FT
22:00
Ilpar
Tyumen II
6
6
FT
22:00
Akron II
Mordovia Saransk II
1
3
FT
22:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Zenit Izhevsk II
Akademia Engels
22:00
Volga Ulyanovsk II
Khimik Vurnary
0
4
FT
22:00
Torpedo Rubtsovsk
Tom Tomsk II
0
2
FT
22:00
Altay Barnaul
Novosibirsk II
0
3
FT
Russia : Women's Cup
07:00
Ural Uralskaya futbolnaya akademiya
FK Ufa
1
1
FT
Sierra Leone : Premier League
18:45
Johansen
Ports Authority
0
0
FT
Slovakia : 3. liga
16:30
MŠK Senec
Slovan Ivanka
0
2
FT
Spain : Autonómicas
18:00
Alfaro II
Racing Rioja II
3
1
FT
18:00
Alginet
Muro
1
3
FT
18:00
Atlético Benimar CF
Quart de Poblet
0
1
FT
18:15
Alcora
Onda
1
1
FT
19:00
Esportiva Il-Licitana
Redován
1
2
FT
19:30
UD San Antonio
San Pedro Mártir
1
2
FT
19:30
SD San Isidro
Unión Carrizal
2
1
FT
20:00
UD Valsequillo
Ingenio
2
1
FT
20:00
Las Longueras
Becerril Guía
2
2
FT
20:00
Estrella
Costa Ayala
0
1
FT
20:00
Balos
Goleta
1
2
FT
20:00
Castillo CF
Maspalomas
1
2
FT
Sweden : Ettan
17:00
Ljungskile
Utsikten
0
0
FT
Switzerland : 1. Liga Promotion
17:30
Münsingen
Zürich II
0
3
FT
Switzerland : 2. Liga Interregional
18:00
Neuchâtel Xamax II
Le Locle Sports
1
0
FT
Tahiti : Ligue 1
05:00
AS Manu Ura
Olympic Mahina
1
2
FT
USA : USL Championship
23:30
Tampa Bay Rowdies
Loudoun United
2
1
FT
USA : USL League Two
00:00
Texas United
Brazos Valley
0
4
FT
00:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Des Moines Menace
Peoria City
20:30
Charlotte Eagles
Charlotte Independence 2
3
4
FT
22:00
Toledo Villa
Fort Wayne
1
3
FT
22:45
Kalamazoo FC
Dayton Dutch Lions
3
1
FT
23:00
Tobacco Road
Lionsbridge
1
2
FT
23:00
Black Rock
Málaga City
2
0
FT
23:30
Western Mass Pioneers
AC Connecticut
3
0
FT
23:30
Peachtree City
Tormenta II
1
2
FT
USA : NISA
23:00
New Amsterdam
Maryland Bobcats
0
0
FT
USA : NPSL
00:30
Denton Diablos
Midland-Odessa
2
2
FT
23:00
Georgia Storm
Appalachian
0
0
FT
23:00
Atlantic City
First State
4
1
FT
23:00
Cleveland SC
Erie Commodores
3
2
FT
23:00
Pittsburgh Hotspurs
Buffalo
2
0
FT
USA : UWS
23:00
Syracuse DA
Connecticut Fusion
1
1
FT
23:30
Scorpions
New England Mutiny
4
1
FT
USA : WPSL
00:45
Minnesota Thunder
Fire SC 98
6
0
FT
22:00
Alabama
Nashville Rhythm
1
2
FT
23:00
Charlotte Eagles
Independence Central
4
1
FT
23:00
Chattanooga Red Wolves
Peachtree City MOBA
2
0
FT
23:30
New Jersey Alliance
NJ Wizards Cedar Stars
0
0
FT
00:00
Lonestar
San Antonio Blossoms
0
0
FT
00:00
Colorado Pride
Utah Arrows
3
2
FT
00:00
Colorado Rapids
Utah Red Devils
8
1
FT
Ukraine : Druha Liga
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Rubikon
Kalush FK
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FC Cherkashchyna-Akademiya
FK Metalist Kharkiv
14:30
Epitsentr Dunayivtsi
Podillya Khmelnytskyi
0
3
FT
14:30
Chayka
Dinaz Vyshhorod
0
1
FT
14:30
FC Volyn Lutsk II
Uzhhorod
1
1
FT
14:30
Karpaty Lviv
Nyva Vinnytsya
1
2
FT
14:30
Real Pharm
Metalurh Zaporizhya
2
0
FT
14:30
Nikopol
Balkany Zorya
0
1
FT
14:30
Karpaty Halych
Chernihiv
2
1
FT
15:00
MSK Dnipro Cherkasy
Kryvbas KR
1
3
FT
Uruguay : Primera División
18:00
Liverpool
Sud América
5
0
FT
20:15
City Torque
Wanderers
2
1
FT
Uzbekistan : Pro League A
22:00
Nurafshon
Shortan
3
0
FT
22:00
Oq-tepa
Olympic
0
2
FT
Venezuela : Primera División
20:00
Atlético Venezuela
Mineros de Guayana
1
0
FT
21:00
Caracas
Atlético Venezuela
3
1
FT
22:15
Zamora
Trujillanos
6
0
FT
Venezuela : Segunda División
19:30
Postponed POST
Postponed POST
CA Furrial
Dinamo Puerto La Cruz
Vietnam : Women's National League
09:00
Postponed POST
Postponed POST
Hồ Chí Minh City
Son La FC
09:00
Postponed POST
Postponed POST
Ho Chi Minh City II
Hà Nội Watabe II
11:30
Postponed POST
Postponed POST
GT Thai Nguyen
PP Hà Nam
World : Friendlies
10:25
Japan
Serbia
1
0
FT
14:00
Guinea
Niger
2
1
FT
15:00
Congo DR
Mali
1
1
FT
15:30
Mauritania
Liberia
1
0
FT
17:00
Kosovo
Gambia
1
0
FT
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Guinea-Bissau
Cape Verde Islands
19:30
Tunisia
Algeria
0
2
FT
World : Non-FIFA Friendlies
17:00
Sudan
Zambia
3
2
FT
World : Club Friendlies
14:00
Rosenborg II
Levanger
2
2
FT
15:30
Znojmo
Hodonín
2
5
FT
16:00
Vsetín
Beskyd Frenštát
1
0
FT
17:00
Bischofshofen
Altenmarkt
1
1
FT
17:00
Voitsberg
Deutschlandsberger SC
0
5
FT
17:00
St. Anna
TuS Heiligenkreuz
5
1
FT
17:00
Gleisdorf 09
Fürstenfeld
6
0
FT
World : U23 National Team Friendlies
14:00
Saudi Arabia Under 23
Argentina Under 23
0
2
FT
World : Friendlies Women
00:30
United States
Portugal
1
0
FT
14:00
Georgia
Azerbaijan
3
2
FT
15:00
Bulgaria
Bosnia-Herzegovina
0
1
FT
15:00
Uzbekistan
Iran
5
0
FT
15:00
Canada
Czech Republic
0
0
FT
17:00
Finland
Poland
2
2
FT
17:00
Iceland
Republic of Ireland
3
2
FT
19:00
Brazil
Russia
3
0
FT
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!