Regionalliga Women (2023/2024)
0
684 matches
Today's matches
Germany : Regionalliga Women
04.0510:30
Meppen II
Jesteburg / Bendestorf
Preview
Latest scores
Germany : Regionalliga Women
Matchday 16 (Nordost)
07.0412:00
Bischofswerdaer FV
BW Berolina Mitte
2
1
FT
Matchday 15 (Nord)
07.0412:00
Werder Bremen II
Hamburger SV II
4
0
FT
Matchday 19 (West)
07.0411:30
Leverkusen II
Vorwärts Köln
1
2
FT
Matchday 15 (Nord)
07.0411:00
Buntentor
Barmke
2
0
FT
07.0411:00
Meppen II
Henstedt-Ulzburg
1
2
FT
07.0411:00
St. Pauli
BTSV Eintracht Braunschweig
4
0
FT
Matchday 16 (Nordost)
07.0411:00
RB Leipzig II
Hertha BSC
5
3
FT
Matchday 19 (West)
07.0411:00
Arminia Bielefeld
SGS Essen II
2
3
FT
07.0411:00
Warbeyen
FSV Gütersloh 2009 II
2
1
FT
Matchday 15 (West)
01.0413:30
Alemannia Aachen
SC Fortuna Köln
0
5
FT
Matchday 18 (West)
24.0314:00
Vorwärts Köln
Recklinghausen
2
0
FT
Matchday 14 (Südwest)
24.0314:00
SV Ober Olm
SG 99 Andernach II
0
0
FT
24.0314:00
Montabaur
Siegelbach
3
1
FT
Matchday 15 (Nordost)
24.0313:30
RB Leipzig II
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
4
1
FT
Matchday 3 (Südwest)
24.0313:00
Bad Neuenahr
Wörrstadt
0
1
FT
Matchday 14 (Südwest)
24.0313:00
Saarbrücken
Holzbach
5
0
FT
Matchday 14 (Nord)
24.0313:00
BTSV Eintracht Braunschweig
Buntentor
1
1
FT
24.0313:00
Henstedt-Ulzburg
Werder Bremen II
2
0
FT
24.0313:00
Hannover 96
Hamburger SV II
1
1
FT
Matchday 15 (Nordost)
24.0313:00
Hertha BSC
Magdeburger FFC
1
3
FT
24.0313:00
Carl Zeiss Jena II
Bischofswerdaer FV
2
2
FT
24.0313:00
BW Berolina Mitte
Türkiyemspor
0
3
FT
24.0313:00
FFV Erfurt
Turbine Potsdam II
1
5
FT
Matchday 16 (Süd)
24.0313:00
Eintracht Frankfurt III
Hegnach
3
4
FT
Matchday 15 (Nordost)
24.0313:00
Viktoria Berlin
Union Berlin
0
3
FT
Matchday 14 (Nord)
24.0313:00
Büppel
Meppen II
1
3
FT
Matchday 16 (Süd)
24.0313:00
Würzburger Kickers
TSV Neuenstein
0
1
FT
Matchday 14 (Südwest)
24.0313:00
Elversberg
Riegelsberg
1
1
FT
24.0313:00
1. FSV Mainz 05
Issel
5
0
FT
Matchday 5 (Süd)
24.0313:00
Karlsruher SC
Hessen Wetzlar
1
2
FT
Matchday 18 (West)
24.0312:15
SGS Essen II
Köln II
1
3
FT
24.0312:00
SV Walbeck
SSV Rhade 1925
1
2
FT
24.0312:00
FSV Gütersloh 2009 II
Alemannia Aachen
0
0
FT
24.0312:00
SC Fortuna Köln
Arminia Bielefeld
3
1
FT
Matchday 14 (Nord)
24.0312:00
St. Pauli
Jesteburg / Bendestorf
3
2
FT
24.0312:00
Barmke
Holstein Kiel
1
3
FT
Matchday 16 (Süd)
24.0310:00
Jahn Calden
Freiburg II
1
1
FT
24.0310:00
SC Dortelweil
Kickers Offenbach
0
1
FT
23.0315:00
1. FFC Hof
Wacker München
0
5
FT
Matchday 18 (West)
23.0313:00
Bochum
Warbeyen
5
0
FT
Matchday 17 (West)
17.0314:30
Alemannia Aachen
Bochum
1
7
FT
17.0314:00
Köln II
SC Fortuna Köln
1
3
FT
Matchday 15 (Süd)
17.0314:00
Kickers Offenbach
Würzburger Kickers
5
0
FT
Matchday 13 (Südwest)
17.0314:00
SV Ober Olm
Siegelbach
0
0
FT
17.0313:00
Holzbach
Montabaur
1
2
FT
17.0313:00
Bad Neuenahr
Elversberg
2
0
FT
Matchday 14 (Nordost)
17.0313:00
BW Berolina Mitte
Turbine Potsdam II
1
3
FT
17.0313:00
Bischofswerdaer FV
Viktoria Berlin
1
3
FT
Matchday 13 (Nord)
17.0313:00
Holstein Kiel
BTSV Eintracht Braunschweig
7
0
FT
17.0313:00
Henstedt-Ulzburg
Hannover 96
1
1
FT
Matchday 14 (Nordost)
17.0313:00
Magdeburger FFC
FFV Erfurt
1
1
FT
Matchday 13 (Nord)
17.0313:00
Büppel
Barmke
1
3
FT
Matchday 13 (Südwest)
17.0313:00
Issel
Wörrstadt
1
1
FT
Matchday 14 (Nordost)
17.0313:00
Union Berlin
RB Leipzig II
10
0
FT
17.0313:00
Türkiyemspor
Carl Zeiss Jena II
1
2
FT
Matchday 15 (Süd)
17.0313:00
Eintracht Frankfurt III
1. FFC Hof
5
1
FT
17.0313:00
Hegnach
Freiburg II
0
2
FT
17.0313:00
Karlsruher SC
Jahn Calden
1
0
FT
17.0313:00
TSV Neuenstein
Hessen Wetzlar
1
1
FT
Matchday 17 (West)
17.0312:30
SSV Rhade 1925
Leverkusen II
1
1
FT
Matchday 13 (Nord)
17.0312:00
Jesteburg / Bendestorf
Buntentor
1
1
FT
Matchday 17 (West)
17.0312:00
Arminia Bielefeld
Vorwärts Köln
5
0
FT
17.0312:00
Warbeyen
SGS Essen II
2
0
FT
Matchday 13 (Nord)
17.0312:00
St. Pauli
Hamburger SV II
1
1
FT
Matchday 15 (Süd)
17.0312:00
Wacker München
SC Dortelweil
2
1
FT
Matchday 13 (Südwest)
17.0312:00
Riegelsberg
Saarbrücken
0
2
FT
17.0312:00
SG 99 Andernach II
1. FSV Mainz 05
1
4
FT
Matchday 13 (Nord)
17.0312:00
Meppen II
Werder Bremen II
1
3
FT
Matchday 17 (West)
17.0312:00
SV Walbeck
FSV Gütersloh 2009 II
0
1
FT
Matchday 14 (Nordost)
16.0313:00
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
Hertha BSC
2
1
FT
Matchday 12 (Südwest)
10.0314:30
Montabaur
Riegelsberg
3
0
FT
Matchday 16 (West)
10.0314:00
SGS Essen II
Alemannia Aachen
1
0
FT
10.0314:00
Leverkusen II
Recklinghausen
1
1
FT
Matchday 14 (Süd)
10.0313:00
Würzburger Kickers
Wacker München
1
4
FT
Matchday 13 (Nordost)
10.0313:00
Carl Zeiss Jena II
Turbine Potsdam II
0
2
FT
Matchday 12 (Südwest)
10.0313:00
1. FSV Mainz 05
SV Ober Olm
8
0
FT
Matchday 13 (Nordost)
10.0313:00
BW Berolina Mitte
Magdeburger FFC
0
2
FT
10.0313:00
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
Union Berlin
0
8
FT
Matchday 12 (Südwest)
10.0313:00
Siegelbach
Holzbach
1
0
FT
10.0313:00
Saarbrücken
Bad Neuenahr
4
3
FT
10.0313:00
Wörrstadt
SG 99 Andernach II
1
1
FT
Matchday 14 (Süd)
10.0313:00
Hessen Wetzlar
Kickers Offenbach
5
0
FT
10.0313:00
Jahn Calden
TSV Neuenstein
2
1
FT
Matchday 9 (Nord)
10.0313:00
Jesteburg / Bendestorf
BTSV Eintracht Braunschweig
8
1
FT
Matchday 14 (Süd)
10.0313:00
Freiburg II
Karlsruher SC
2
0
FT
Matchday 13 (Nordost)
10.0312:00
RB Leipzig II
Bischofswerdaer FV
1
1
FT
Matchday 16 (West)
10.0312:00
FSV Gütersloh 2009 II
SSV Rhade 1925
2
2
FT
Matchday 13 (Nordost)
10.0312:00
Hertha BSC
FFV Erfurt
5
3
FT
Matchday 14 (Süd)
10.0312:00
SC Dortelweil
Eintracht Frankfurt III
2
2
FT
Matchday 16 (West)
10.0312:00
SC Fortuna Köln
Warbeyen
2
2
FT
Matchday 14 (Süd)
10.0311:30
1. FFC Hof
Hegnach
1
0
FT
Matchday 12 (Südwest)
10.0310:00
Elversberg
Issel
0
1
FT
Matchday 16 (West)
09.0315:00
Vorwärts Köln
Köln II
3
4
FT
Matchday 13 (Nordost)
09.0313:00
Viktoria Berlin
Türkiyemspor
3
0
FT
Matchday 16 (West)
09.0312:00
Bochum
SV Walbeck
6
0
FT
Matchday 13 (Süd)
03.0314:00
Kickers Offenbach
Jahn Calden
4
1
FT
Matchday 15 (West)
03.0314:00
FSV Gütersloh 2009 II
Bochum
1
3
FT
Matchday 12 (Nordost)
03.0313:00
FFV Erfurt
BW Berolina Mitte
3
0
FT
Matchday 13 (Süd)
03.0313:00
1. FFC Hof
SC Dortelweil
3
2
FT
Matchday 12 (Nordost)
03.0313:00
Bischofswerdaer FV
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
2
0
FT