2nd Division (2013/2014)
0
289 matches
Latest scores
Albania : 2nd Division
Championship - Final
18.0513:30
Iliria Fushë-Krujë
Sopoti Librazhd
1
0
FT
Matchday 26 (Group A)
07.0515:00
Erzeni Shijak
KS Domosdova Prrenjas
1
0
FT
07.0515:00
Shënkolli
Egnatia Rrogozhinë
2
3
FT
07.0515:00
Turbina Cërrik
Vora
1
0
FT
07.0515:00
KS Olimpiku Tiranë
KF Partizani Tirana II
0
2
FT
07.0515:00
Korabi Peshkopi
Luzi 2008
2
0
FT
07.0515:00
KF Sukthi
Besëlidhja Lezhë
0
2
FT
Matchday 25 (Group A)
04.0515:00
Vora
Iliria Fushë-Krujë
0
1
FT
Matchday 22 (Group B)
04.0515:00
KS Delvina
Gramshi
4
1
FT
04.0515:00
Sopoti Librazhd
Naftëtari Kuçovë
2
2
FT
04.0515:00
KF Skrapari
Memaliaj
2
1
FT
04.0515:00
Këlcyra
Përmeti
3
0
FT
04.0515:00
Gramozi Ersekë
Tepelena
3
2
FT
04.0515:00
Oriku
Bilisht Sporti
0
2
FT
Matchday 25 (Group A)
04.0515:00
KS Domosdova Prrenjas
Turbina Cërrik
2
0
FT
04.0515:00
Egnatia Rrogozhinë
Erzeni Shijak
3
1
FT
04.0515:00
KF Partizani Tirana II
Korabi Peshkopi
1
1
FT
04.0515:00
Besëlidhja Lezhë
Shënkolli
3
1
FT
04.0515:00
Luzi 2008
KF Sukthi
1
2
FT
Matchday 21 (Group B)
27.0414:00
Gramshi
Këlcyra
1
2
FT
Matchday 24 (Group A)
27.0414:00
KF Sukthi
KF Partizani Tirana II
4
1
FT
27.0414:00
Erzeni Shijak
Besëlidhja Lezhë
0
1
FT
Matchday 21 (Group B)
27.0414:00
Përmeti
Gramozi Ersekë
6
1
FT
27.0414:00
Tepelena
Oriku
1
1
FT
27.0414:00
Bilisht Sporti
KF Skrapari
6
3
FT
27.0414:00
Naftëtari Kuçovë
KS Delvina
6
2
FT
27.0414:00
Memaliaj
Sopoti Librazhd
0
2
FT
Matchday 24 (Group A)
27.0414:00
KS Olimpiku Tiranë
Korabi Peshkopi
0
0
FT
27.0414:00
Iliria Fushë-Krujë
KS Domosdova Prrenjas
11
1
FT
27.0414:00
Turbina Cërrik
Egnatia Rrogozhinë
3
0
FT
26.0414:00
Shënkolli
Luzi 2008
0
1
FT
Matchday 20 (Group B)
20.0414:00
Këlcyra
Gramozi Ersekë
5
1
FT
20.0414:00
Oriku
Përmeti
2
0
FT
20.0414:00
KF Skrapari
Tepelena
2
4
FT
20.0414:00
KS Delvina
Memaliaj
3
1
FT
20.0414:00
Sopoti Librazhd
Bilisht Sporti
1
0
FT
20.0414:00
Gramshi
Naftëtari Kuçovë
2
1
FT
Matchday 23 (Group A)
20.0414:00
Korabi Peshkopi
KF Sukthi
1
4
FT
20.0414:00
Vora
KS Olimpiku Tiranë
4
1
FT
20.0414:00
Luzi 2008
Erzeni Shijak
2
0
FT
20.0414:00
Egnatia Rrogozhinë
Iliria Fushë-Krujë
1
1
FT
20.0414:00
Besëlidhja Lezhë
Turbina Cërrik
4
0
FT
20.0414:00
KF Partizani Tirana II
Shënkolli
3
2
FT
Matchday 22 (Group A)
17.0414:00
Shënkolli
Korabi Peshkopi
1
1
FT
16.0414:00
Vora
KS Domosdova Prrenjas
3
0
FT
16.0414:00
Iliria Fushë-Krujë
Besëlidhja Lezhë
1
0
FT
16.0414:00
Erzeni Shijak
KF Partizani Tirana II
3
1
FT
16.0414:00
Turbina Cërrik
Luzi 2008
3
1
FT
16.0414:00
KS Olimpiku Tiranë
KF Sukthi
0
0
FT
Matchday 19 (Group B)
13.0414:00
Bilisht Sporti
KS Delvina
5
1
FT
13.0414:00
Naftëtari Kuçovë
Këlcyra
5
0
FT
Matchday 21 (Group A)
13.0414:00
Luzi 2008
Iliria Fushë-Krujë
0
1
FT
13.0414:00
KF Sukthi
Shënkolli
3
0
FT
13.0414:00
Korabi Peshkopi
Erzeni Shijak
1
0
FT
13.0414:00
KF Partizani Tirana II
Turbina Cërrik
0
1
FT
13.0414:00
Egnatia Rrogozhinë
Vora
2
3
FT
Matchday 19 (Group B)
13.0414:00
Gramozi Ersekë
Oriku
1
0
FT
13.0414:00
Përmeti
KF Skrapari
1
0
FT
13.0414:00
Tepelena
Sopoti Librazhd
2
3
FT
13.0414:00
Memaliaj
Gramshi
1
0
FT
Matchday 21 (Group A)
13.0414:00
KS Domosdova Prrenjas
KS Olimpiku Tiranë
4
2
FT
Matchday 20 (Group A)
06.0414:00
Vora
Besëlidhja Lezhë
1
1
FT
Matchday 18 (Group B)
06.0414:00
Naftëtari Kuçovë
Memaliaj
2
1
FT
Matchday 18 (Group B)
06.0414:00
Këlcyra
Oriku
0
0
FT
Matchday 18 (Group B)
06.0414:00
KF Skrapari
Gramozi Ersekë
1
1
FT
06.0414:00
Sopoti Librazhd
Përmeti
1
0
FT
06.0414:00
KS Delvina
Tepelena
1
1
FT
Matchday 20 (Group A)
06.0414:00
KS Domosdova Prrenjas
Egnatia Rrogozhinë
3
0
FT
Matchday 18 (Group B)
06.0414:00
Gramshi
Bilisht Sporti
3
1
FT
Matchday 20 (Group A)
06.0414:00
KS Olimpiku Tiranë
Shënkolli
2
1
FT
06.0414:00
Turbina Cërrik
Korabi Peshkopi
3
2
FT
06.0414:00
Erzeni Shijak
KF Sukthi
1
1
FT
06.0414:00
Iliria Fushë-Krujë
KF Partizani Tirana II
1
0
FT
Matchday 19 (Group A)
30.0313:00
Besëlidhja Lezhë
KS Domosdova Prrenjas
4
0
FT
Matchday 17 (Group B)
30.0313:00
Memaliaj
Këlcyra
1
1
FT
30.0313:00
Bilisht Sporti
Naftëtari Kuçovë
0
2
FT
30.0313:00
Përmeti
KS Delvina
2
1
FT
30.0313:00
Gramozi Ersekë
Sopoti Librazhd
2
3
FT
30.0313:00
Oriku
KF Skrapari
5
0
FT
Matchday 19 (Group A)
30.0313:00
KF Sukthi
Turbina Cërrik
5
0
FT
Matchday 17 (Group B)
30.0313:00
Tepelena
Gramshi
3
4
FT
Matchday 19 (Group A)
30.0313:00
Korabi Peshkopi
Iliria Fushë-Krujë
0
1
FT
30.0313:00
Luzi 2008
Vora
0
1
FT
29.0314:00
Egnatia Rrogozhinë
KS Olimpiku Tiranë
2
1
FT
29.0314:00
Shënkolli
Erzeni Shijak
2
0
FT
Matchday 18 (Group A)
23.0314:00
KS Domosdova Prrenjas
Luzi 2008
1
1
FT
Matchday 16 (Group B)
23.0314:00
Memaliaj
Bilisht Sporti
1
0
FT
Matchday 18 (Group A)
23.0314:00
Egnatia Rrogozhinë
Besëlidhja Lezhë
0
1
FT
Matchday 16 (Group B)
23.0314:00
KS Delvina
Gramozi Ersekë
4
1
FT
23.0314:00
Naftëtari Kuçovë
Tepelena
3
0
FT
23.0314:00
Gramshi
Përmeti
3
1
FT
23.0314:00
Sopoti Librazhd
Oriku
1
0
FT
Matchday 18 (Group A)
23.0314:00
Vora
KF Partizani Tirana II
2
1
FT
23.0314:00
KS Olimpiku Tiranë
Erzeni Shijak
3
0
FT
Matchday 16 (Group B)
23.0314:00
Këlcyra
KF Skrapari
2
1
FT
Matchday 18 (Group A)
23.0314:00
Iliria Fushë-Krujë
KF Sukthi
3
0
FT
23.0314:00
Turbina Cërrik
Shënkolli
2
1
FT
Matchday 15 (Group B)
16.0314:00
Tepelena
Memaliaj
1
2
FT
16.0314:00
Oriku
KS Delvina
3
0
FT
16.0314:00
Bilisht Sporti
Këlcyra
4
2
FT