III Liga (2023/2024)
0
1224 matches
Today's matches
Poland : III Liga
08.0610:00
Unia Solec Kujawski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Preview
08.0613:00
Kluczbork
Goczałkowice Zdrój
Preview
08.0613:00
Sokół Kleczew
GKS Cartusia Kartuzy
Preview
08.0615:00
Flota Świnoujście
Starogard Gdański
Preview
08.0615:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Unia Skierniewice
Preview
08.0615:00
Klub Sportowy Noteć Czarnków
Zawisza Bydgoszcz
Preview
08.0615:00
Luzino
Błękitni Stargard
Preview
08.0615:00
Unia Turza Śląska
Warta Gorzów
Preview
08.0615:00
Unia Swarzędz
Pogoń Szczecin II
Preview
08.0615:00
Stolem Gniewino
Elana Toruń
Preview
08.0615:00
Lechia Zielona Góra
Raków Częstochowa II
Preview
08.0615:00
Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk Wrocław II
Preview
08.0615:00
Starowice Dolne
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Preview
08.0615:00
Ślęza Wrocław
Górnik Zabrze II
Preview
08.0615:00
Warta Sieradz
Mławianka Mława
Preview
08.0615:00
Jagiellonia II
Pelikan Łowicz
Preview
08.0615:00
Wikielec
Concordia Elbląg
Preview
08.0615:00
Bełchatów
Legia Warszawa II
Preview
08.0615:00
Łomża
Pilica Białobrzegi
Preview
08.0615:00
Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry
Preview
08.0615:00
Lechia T. Mazowiecki
Olimpia Zambrów
Preview
08.0615:00
Sokół Sieniawa
Wiązownica
Preview
08.0615:00
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
Preview
08.0615:00
Garbarnia Kraków
KSZO 1929
Preview
08.0615:00
Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ
Preview
08.0615:00
Wiślanie Jaśkowice
Unia Tarnów
Preview
08.0615:00
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
Preview
08.0615:00
Karpaty Krosno
Wisłoka Dębica
Preview
08.0615:00
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Polkowice
Preview
Latest scores
Poland : III Liga
Matchday 11 (Group 1)
08.1013:00
Bełchatów
Warta Sieradz
3
2
FT
08.1010:00
Pelikan Łowicz
Pogoń Grod. Mazowiecki
2
1
FT
Matchday 11 (Group 4)
07.1017:00
Podlasie Biała Podlaska
Czarni Połaniec
3
0
FT
Matchday 11 (Group 1)
07.1013:30
Mławianka Mława
Swit
2
3
FT
Matchday 11 (Group 3)
07.1013:30
Ślęza Wrocław
Kluczbork
1
1
FT
Matchday 11 (Group 4)
07.1013:00
Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ
2
1
FT
07.1013:00
KSZO 1929
Świdniczanka Świdnik
4
0
FT
Matchday 11 (Group 1)
07.1013:00
Legionovia Legionowo
Lechia T. Mazowiecki
1
2
FT
07.1013:00
Concordia Elbląg
Pilica Białobrzegi
2
0
FT
07.1013:00
Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek
3
1
FT
Matchday 11 (Group 4)
07.1013:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg
0
3
FT
07.1013:00
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
0
1
FT
07.1013:00
Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice
1
6
FT
07.1013:00
Garbarnia Kraków
Sokół Sieniawa
3
4
FT
Matchday 11 (Group 3)
07.1013:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Pawłowice Śląskie
3
1
FT
Matchday 11 (Group 2)
07.1013:00
Stolem Gniewino
Vineta Wolin
2
3
FT
07.1013:00
Flota Świnoujście
Elana Toruń
3
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
07.1013:00
Górnik Polkowice
Śląsk Wrocław II
3
3
FT
07.1013:00
Unia Turza Śląska
Carina Gubin
0
2
FT
Matchday 11 (Group 2)
07.1012:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa
3
3
FT
Matchday 11 (Group 4)
07.1012:00
Wisłoka Dębica
Wieczysta Kraków
1
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
07.1012:00
Warta Gorzów
Lechia Zielona Góra
1
3
FT
Matchday 11 (Group 2)
07.1011:00
GKS Cartusia Kartuzy
Klub Sportowy Noteć Czarnków
4
0
FT
07.1011:00
Unia Swarzędz
Luzino
2
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
07.1011:00
Goczałkowice Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra
5
1
FT
07.1011:00
Starowice Dolne
Rekord Bielsko-Biała
0
4
FT
Matchday 11 (Group 1)
07.1010:00
Jagiellonia II
Wikielec
1
2
FT
Matchday 11 (Group 2)
07.1010:00
Pogoń Szczecin II
Gedania Gdańsk
5
2
FT
07.1010:00
Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew
1
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
07.1010:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Stilon Gorzów
0
0
FT
Matchday 11 (Group 1)
07.1010:00
Legia Warszawa II
Łomża
2
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
07.1009:00
Górnik Zabrze II
Raków Częstochowa II
4
2
FT
Matchday 11 (Group 1)
06.1017:00
Broń Radom
Unia Skierniewice
0
1
FT
Matchday 11 (Group 4)
06.1016:30
Wiązownica
Star Starachowice
0
1
FT
Matchday 11 (Group 2)
06.1014:00
Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz
0
1
FT
06.1014:00
Starogard Gdański
Świt Skolwin
0
1
FT
Matchday 7 (Group 1)
04.1013:00
Legia Warszawa II
Swit
1
2
FT
Matchday 10 (Group 4)
01.1014:00
Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica
3
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
01.1014:00
Elana Toruń
Unia Solec Kujawski
4
0
FT
Matchday 10 (Group 3)
01.1014:00
Śląsk Wrocław II
Gwarek Tarnowskie Góry
2
2
FT
Matchday 10 (Group 2)
01.1013:00
Sokół Kleczew
Błękitni Stargard
0
2
FT
01.1013:00
Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino
3
1
FT
01.1012:30
Świt Skolwin
Pogoń Szczecin II
3
1
FT
Matchday 27 (Group 1)
01.1010:00
Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice
2
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
30.0916:00
Kluczbork
Górnik Polkowice
0
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
30.0915:00
Victoria Sulejówek
Bełchatów
1
0
FT
Matchday 10 (Group 3)
30.0914:00
Carina Gubin
Ślęza Wrocław
1
4
FT
30.0914:00
Karkonosze Jelenia Góra
Starowice Dolne
2
0
FT
30.0914:00
Stilon Gorzów
Goczałkowice Zdrój
1
1
FT
30.0914:00
Lechia Zielona Góra
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
2
2
FT
30.0914:00
Pawłowice Śląskie
Górnik Zabrze II
3
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
30.0914:00
Swit
Concordia Elbląg
6
0
FT
Matchday 10 (Group 4)
30.0914:00
Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm
3
4
FT
30.0914:00
Świdniczanka Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
2
3
FT
30.0914:00
Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska
0
2
FT
30.0914:00
Podhale Nowy Targ
KSZO 1929
2
2
FT
Matchday 10 (Group 2)
30.0914:00
Polonia Środa
Starogard Gdański
0
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
30.0914:00
Lechia T. Mazowiecki
Mławianka Mława
2
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
30.0913:30
Rekord Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
3
0
FT
Matchday 10 (Group 4)
30.0913:30
Star Starachowice
Avia Świdnik
1
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
30.0913:00
Warta Sieradz
Jagiellonia II
0
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
30.0913:00
Klub Sportowy Noteć Czarnków
Unia Swarzędz
3
1
FT
Matchday 10 (Group 1)
30.0913:00
Pilica Białobrzegi
Broń Radom
1
4
FT
30.0913:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Legia Warszawa II
1
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
30.0911:00
Luzino
Flota Świnoujście
1
3
FT
Matchday 10 (Group 3)
30.0910:00
Raków Częstochowa II
Warta Gorzów
0
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
30.0910:00
Gedania Gdańsk
GKS Cartusia Kartuzy
0
4
FT
Matchday 10 (Group 4)
30.0910:00
Czarni Połaniec
Wiązownica
6
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
30.0910:00
Vineta Wolin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
30.0910:00
Wieczysta Kraków
Unia Tarnów
6
1
FT
Matchday 10 (Group 1)
29.0916:00
Wikielec
Legionovia Legionowo
2
1
FT
29.0914:00
Łomża
Olimpia Zambrów
0
0
FT
Matchday 9 (Group 4)
24.0917:00
Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg
1
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
24.0914:00
Unia Turza Śląska
Karkonosze Jelenia Góra
1
1
FT
24.0912:00
Górnik Zabrze II
Śląsk Wrocław II
2
3
FT
Matchday 9 (Group 1)
24.0910:00
Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi
3
1
FT
23.0914:00
Olimpia Zambrów
Pogoń Grod. Mazowiecki
3
3
FT
Matchday 9 (Group 4)
23.0914:00
Avia Świdnik
Czarni Połaniec
6
2
FT
23.0914:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ
0
0
FT
23.0914:00
Unia Tarnów
Wisłoka Dębica
1
1
FT
Matchday 9 (Group 1)
23.0914:00
Legionovia Legionowo
Warta Sieradz
1
0
FT
Matchday 9 (Group 4)
23.0914:00
Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa
3
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
23.0914:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Polkowice
0
1
FT
Matchday 9 (Group 1)
23.0914:00
Concordia Elbląg
Mławianka Mława
0
0
FT
Matchday 9 (Group 2)
23.0914:00
Stolem Gniewino
Błękitni Stargard
0
6
FT
23.0914:00
Starogard Gdański
Vineta Wolin
2
3
FT
23.0914:00
Flota Świnoujście
Klub Sportowy Noteć Czarnków
1
3
FT
23.0914:00
Elana Toruń
Sokół Kleczew
1
0
FT
Matchday 9 (Group 4)
23.0914:00
Chełmianka Chełm
Star Starachowice
2
0
FT
Matchday 9 (Group 1)
23.0913:00
Jagiellonia II
Victoria Sulejówek
2
2
FT
Matchday 9 (Group 4)
23.0913:00
Podlasie Biała Podlaska
Świdniczanka Świdnik
0
2
FT
Matchday 9 (Group 1)
23.0913:00
Wikielec
Lechia T. Mazowiecki
1
1
FT
Matchday 9 (Group 2)
23.0913:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz
2
2
FT
23.0912:30
Unia Solec Kujawski
Luzino
0
2
FT
Matchday 9 (Group 3)
23.0912:00
Goczałkowice Zdrój
Lechia Zielona Góra
2
0
FT
23.0912:00
Warta Gorzów
Pawłowice Śląskie
1
3
FT
Matchday 9 (Group 1)
23.0912:00
Bełchatów
Łomża
5
1
FT
Matchday 9 (Group 2)
23.0912:00
GKS Cartusia Kartuzy
Świt Skolwin
0
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
23.0911:00
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
2
2
FT
23.0911:00
Starowice Dolne
Stilon Gorzów
0
7
FT