Eerste Klasse (2023/2024)
0
1560 matches
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse
Matchday 7 (Group E)
12.1113:00
RBC Roosendaal
Emplina
3
0
FT
Matchday 7 (Group J)
12.1113:00
SVBO
GVAV-Rapiditas
4
10
FT
Matchday 7 (Group A)
12.1113:00
IVV Landsmeer
SCPB '22
1
1
FT
Matchday 7 (Group E)
11.1118:00
Van Onderaf Begonnen Goirle
't Zand
0
3
FT
11.1117:00
Sarto
Almkerk
1
5
FT
Matchday 7 (Group H)
11.1117:00
Achilles '12
RKZVC
3
3
FT
Matchday 7 (Group G)
11.1117:00
Woezik
ASV Dronten
0
2
FT
Matchday 7 (Group C)
11.1115:00
SV Wippolder
Nootdorp
4
1
FT
11.1114:30
Den Hoorn
Voorschoten '97
0
2
FT
Matchday 7 (Group I)
11.1114:00
Burgum
Go Ahead
2
1
FT
Matchday 7 (Group B)
11.1114:00
Roda '46
csv DVVA
1
1
FT
Matchday 7 (Group C)
11.1114:00
vv RKDEO
LFC
1
2
FT
Matchday 7 (Group J)
11.1114:00
HZVV
VKW
5
1
FT
Matchday 7 (Group I)
11.1114:00
ONS Sneek
Marum
8
0
FT
11.1114:00
Olde Veste '54
Flevo Boys
3
1
FT
Matchday 7 (Group G)
11.1114:00
Apeldoorn
De Bataven
3
1
FT
Matchday 7 (Group H)
11.1114:00
DZC '68
SVZW
2
1
FT
Matchday 7 (Group G)
11.1114:00
DTS Ede
SDC Putten
3
1
FT
Matchday 7 (Group I)
11.1113:45
KHC
Blauw Wit '34
5
1
FT
Matchday 7 (Group H)
11.1113:45
cvv Sparta Enschede
Winterswijk
2
1
FT
Matchday 7 (Group D)
11.1113:30
vv Zuidland
Brielle
1
3
FT
Matchday 7 (Group I)
11.1113:30
Broekster Boys
LSC 1890
5
1
FT
Matchday 7 (Group C)
11.1113:30
TAC'90
Forum Sport
1
1
FT
11.1113:30
Skillz
Honselersdijk
0
4
FT
11.1113:30
Valken '68
VELO
1
0
FT
Matchday 7 (Group B)
11.1113:30
BFC
vv De Meern (Zat)
1
1
FT
11.1113:30
Montfoort
Zuidvogels
0
3
FT
11.1113:30
HC & FC Victoria 1893
Batavia' 90
1
1
FT
11.1113:30
Jodan Boys
SVL
2
0
FT
Matchday 7 (Group G)
11.1113:30
DUNO
Bennekom
2
2
FT
Matchday 7 (Group D)
11.1113:30
Papendrecht
Spijkenisse
0
1
FT
11.1113:30
NSVV
Terneuzense Boys
3
2
FT
11.1113:30
BVCB
Sliedrecht
9
1
FT
11.1113:30
DCV
Sparta AV
2
2
FT
Matchday 7 (Group J)
11.1113:30
Hoogezand
Woonwagen Kamp Emmen
1
2
FT
11.1113:30
PKC '83
vv Velocitas 1897
2
3
FT
Matchday 7 (Group E)
11.1113:30
WNC
Moerse Boys
0
0
FT
Matchday 7 (Group H)
11.1113:30
VV Hulzense Boys
Stevo
6
3
FT
11.1113:30
WHC
DOS '37
1
0
FT
Matchday 7 (Group D)
11.1113:30
XerxesDZB (Zat)
SHO
1
2
FT
Matchday 7 (Group B)
11.1113:30
Woudenberg
Argon
3
0
FT
Matchday 7 (Group J)
11.1113:00
Winsum
Drentse Zuid Oost Hoek
0
4
FT
Matchday 7 (Group F)
10.1119:00
SHH
De Ster
0
2
FT
Matchday 6 (Group F)
09.1119:00
Sportclub '25
EHC Hoensbroek
1
3
FT
05.1113:30
Minor
SV Someren
1
2
FT
Matchday 6 (Group A)
05.1113:30
AGB
De Dijk
3
2
FT
Matchday 6 (Group E)
05.1113:30
Sarto
Erp
3
3
FT
05.1113:30
Moerse Boys
Tavenu Sparta Combinatie
0
3
FT
05.1113:30
EFC
RBC Roosendaal
0
2
FT
05.1113:30
Emplina
RKSV Sparta 1925
2
2
FT
Matchday 6 (Group F)
05.1113:30
De Ster
RKSV Mierlo-Hout
1
0
FT
05.1113:30
Susteren
SHH
3
1
FT
05.1113:30
Volharding
BSV Limburgia
3
2
FT
05.1113:30
Chevremont
Deurne
1
2
FT
Matchday 6 (Group H)
05.1113:00
Winterswijk
SV Dalfsen
5
0
FT
Matchday 6 (Group A)
05.1113:00
Kolping Boys
Hillegom
1
1
FT
05.1113:00
Fortuna Wormerveer
De Zouaven
1
2
FT
Matchday 6 (Group J)
05.1113:00
VKW
Hoogezand
4
0
FT
Matchday 6 (Group G)
05.1113:00
De Bataven
Woezik
3
0
FT
Matchday 6 (Group I)
05.1113:00
LSC 1890
Jubbega
0
1
FT
Matchday 6 (Group J)
04.1117:30
Woonwagen Kamp Emmen
SVBO
2
2
FT
04.1117:00
vv Velocitas 1897
GRC Groningen
4
2
FT
Matchday 6 (Group H)
04.1117:00
Stevo
DZC '68
2
3
FT
Matchday 6 (Group G)
04.1117:00
RKHVV
DTS Ede
5
1
FT
04.1117:00
Wormense Sport Vereniging
Bennekom
1
1
FT
Matchday 6 (Group H)
04.1117:00
RKZVC
VV Hulzense Boys
4
0
FT
Matchday 6 (Group E)
04.1117:00
TOP Oss Amateurs
Van Onderaf Begonnen Goirle
3
0
FT
Matchday 6 (Group J)
04.1117:00
WVV
HZVV
5
2
FT
Matchday 6 (Group E)
04.1116:00
't Zand
WNC
1
1
FT
Matchday 6 (Group I)
04.1114:00
Flevo Boys
ONS Sneek
2
2
FT
04.1114:00
Go Ahead
Drachtster Boys
4
1
FT
04.1114:00
Blauw Wit '34
Alcides
2
0
FT
Matchday 6 (Group D)
04.1114:00
Terneuzense Boys
XerxesDZB (Zat)
1
1
FT
04.1114:00
SHO
vv Zuidland
1
0
FT
Matchday 6 (Group J)
04.1114:00
Oranje Nassau
PKC '83
0
1
FT
Matchday 6 (Group A)
04.1114:00
SCPB '22
Velsen
2
5
FT
Matchday 6 (Group J)
04.1114:00
Drentse Zuid Oost Hoek
GVAV-Rapiditas
4
1
FT
Matchday 6 (Group I)
04.1114:00
Marum
Burgum
4
5
FT
Matchday 6 (Group C)
04.1114:00
Nootdorp
Valken '68
0
1
FT
04.1114:00
vv RKDEO
SV Wippolder
0
1
FT
Matchday 6 (Group I)
04.1113:45
KHC
Olde Veste '54
0
1
FT
Matchday 6 (Group B)
04.1113:45
Zuidvogels
BFC
3
4
FT
Matchday 6 (Group D)
04.1113:45
Brielle
Nieuw Lekkerland
1
0
FT
Matchday 6 (Group H)
04.1113:45
cvv Sparta Enschede
Achilles '12
0
1
FT
Matchday 6 (Group G)
04.1113:30
NSC
Voorwaarts T
1
1
FT
Matchday 6 (Group H)
04.1113:30
DOS '37
SV Grol
3
3
FT
Matchday 6 (Group D)
04.1113:30
BVCB
NSVV
1
1
FT
04.1113:30
Spijkenisse
DCV
3
0
FT
04.1113:30
Sliedrecht
Sparta AV
1
3
FT
Matchday 6 (Group G)
04.1113:30
SDC Putten
Apeldoorn
2
1
FT
04.1113:30
ASV Dronten
DUNO
1
0
FT
Matchday 6 (Group A)
04.1113:30
ZOB
VIOS-W
3
3
FT
Matchday 6 (Group C)
04.1113:30
Voorschoten '97
TAC'90
5
2
FT
Matchday 6 (Group B)
04.1113:30
Argon
FC Aalsmeer
0
2
FT
04.1113:30
SVL
Batavia' 90
1
0
FT
04.1113:30
Jodan Boys
Roda '46
4
0
FT
Matchday 6 (Group C)
04.1113:30
Honselersdijk
Den Hoorn
4
1
FT
Matchday 6 (Group B)
04.1113:30
csv DVVA
Montfoort
1
1
FT
04.1113:30
vv De Meern (Zat)
Woudenberg
2
0
FT
Matchday 6 (Group C)
04.1113:00
LFC
Forum Sport
1
3
FT