Reg. Cup Hamburg (2023/2024)
0
46 matches
Latest scores
Germany : Reg. Cup Hamburg
Semi-finals
01.0413:00
Rantzau
Teutonia Ottensen
0
1
FT
01.0408:45
Paloma
ETSV Hamburg von 1924 e.V.
2
0
FT
Quarter-finals
10.0314:00
Rantzau
Concordia
2
0
FT
10.0314:00
Nikola Tesla
Paloma
1
1
FT
10.0313:00
ETSV Hamburg von 1924 e.V.
HEBC
4
1
FT
06.0318:30
Süderelbe
Teutonia Ottensen
0
1
FT
Round of 16
08.1118:00
HEBC
Eimsbütteler TV
1
1
FT
31.1014:00
Rantzau
Sasel
3
1
FT
31.1013:00
Eintracht Lokstedt
Nikola Tesla
1
2
FT
31.1013:00
Blau-Weiß 96 Schenefeld
Concordia
0
2
FT
31.1013:00
SC Sperber Hamburg
Süderelbe
1
5
FT
31.1012:00
Dassendorf
Teutonia Ottensen
2
2
FT
31.1010:30
Condor Hamburg
ETSV Hamburg von 1924 e.V.
3
6
FT
31.1009:45
SC Eilbek
Paloma
1
3
FT
Round of 32
24.1017:30
Rantzau
Altona 93
1
1
FT
04.1017:45
Hammonia
Concordia
0
6
FT
04.1017:30
Croatia Hamburg
HEBC
0
6
FT
03.1017:30
Nienstedten
Sasel
1
3
FT
03.1017:30
Harksheide
Eimsbütteler TV
0
2
FT
03.1017:30
Tangstedter Sportverein
SC Sperber Hamburg
1
3
FT
03.1016:00
Condor Hamburg
Rahlstedt
3
0
FT
03.1013:30
Escheburger
Blau-Weiß 96 Schenefeld
2
7
FT
03.1013:00
Inter 2000
Paloma
0
16
FT
03.1012:00
FC Elmshorn 1920
Dassendorf
0
8
FT
03.1012:00
Hamm United
Süderelbe
1
1
FT
03.1012:00
TuS Holstein Quickborn
Nikola Tesla
1
4
FT
03.1012:00
Bingöl 12
Teutonia Ottensen
0
1
FT
03.1011:00
Hamburger Turnerschaft 1816
ETSV Hamburg von 1924 e.V.
0
3
FT
03.1011:00
Heidgrabener SV
Eintracht Lokstedt
1
5
FT
03.1008:45
SC Eilbek
Niendorfer TSV
5
2
FT
3rd Round
15.0818:00
SC Schwarzenbek 1916
Concordia
1
1
FT
15.0818:00
SV Lieth
TuS Holstein Quickborn
0
0
FT
15.0818:00
Friedrichsgabe
Condor Hamburg
0
7
FT
15.0817:30
Ahrensburger TSV
Harksheide
0
4
FT
15.0817:30
SC Egenbüttel
Eimsbütteler TV
0
2
FT
15.0817:30
Harburger Türk-Sport
HEBC
0
4
FT
15.0817:30
Süderelbe
FC Türkiye Wilhelmsburg
3
0
FT
15.0817:30
Paloma
Eintracht Norderstedt
3
1
FT
15.0817:30
Voran Ohe
ETSV Hamburg von 1924 e.V.
0
2
FT
15.0817:00
Hetlinger MTV
Rantzau
0
0
FT
15.0817:00
SC Sperber Hamburg
SC Poppenbüttel
2
1
FT
15.0817:00
Blau-Weiss Ellas
Altona 93
0
10
FT
15.0816:30
Gencler Birligi
Tangstedter Sportverein
0
3
FT
15.0816:30
Lauenburger
Rahlstedt
0
2
FT
15.0816:30
SV Hamwarde
Dassendorf
1
6
FT