Reg. Cup Berlin (2020/2021)
0
116 matches
Latest scores
Germany : Reg. Cup Berlin
Final
29.0511:00
BFC Dynamo
BAK '07
2
1
FT
Semi-finals
22.0513:00
Altglienicke
BAK '07
0
4
FT
22.0510:00
Viktoria Berlin
BFC Dynamo
0
3
FT
Quarter-finals
15.0511:30
Viktoria Berlin
Tennis Borussia
3
0
FT
3rd Round
15.1114:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Reinickendorfer Füchse
Viktoria Berlin
15.1113:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sparta Lichtenberg
BFC Dynamo
15.1113:15
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FSV Hansa 07
SV Stern Britz 1889
15.1113:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Staaken
Altglienicke
15.1113:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sportfreunde Kladow
BAK '07
15.1113:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
VfB Hermsdorf
TSV Mariendorf 1897 Berlin
15.1113:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SSC Teutonia 1899
BSV Heinersdorf
15.1112:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FV Blau-Weiss Spandau 03
1.FC Wacker 1921 Lankwitz
15.1112:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Spandauer FC Veritas 1996
Hertha Zehlendorf
15.1112:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Anadoluspor Berlin
Novi Pazar Neukölln
15.1111:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Frohnauer
Eintracht Mahlsdorf
15.1111:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lichtenrader BC 25
Blau-Weiß 90 Berlin
15.1110:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Wittenauer SC Concordia
Nordberliner SC
15.1110:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Berliner SC
Tennis Borussia
14.1114:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Friedenauer TSC
Weißenseer FC
14.1113:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Empor Berlin
Tasmania Berlin
2nd Round
21.1017:30
SC Minerva 93 Berlin
Reinickendorfer Füchse
1
4
FT
21.1017:00
Wittenauer SC Concordia
Wilmersdorf
AET
4
3
3
3
FT
21.1017:00
SCC Berlin
Berliner SC
2
8
FT
20.1017:00
Sportfreunde Kladow
Polar Pinguin
4
3
FT
11.1013:00
Sport-Union Berlin
Novi Pazar Neukölln
0
4
FT
11.1013:00
Steglitz GB SK
FSV Hansa 07
0
5
FT
11.1013:00
FC Karame 78
TSV Mariendorf 1897 Berlin
0
6
FT
11.1012:30
SFC Friedrichshain
BSV Heinersdorf
0
4
FT
11.1012:30
Friedenauer TSC
Dersimspor Berlin
6
0
FT
11.1012:15
SC Borsigwalde
BAK '07
0
7
FT
11.1012:00
FC Phönix Amed
Staaken
0
2
FT
11.1012:00
SC Gatow
BFC Dynamo
1
7
FT
11.1012:00
Grünauer BC 1917
Weißenseer FC
2
4
FT
11.1012:00
BSC Rehberge 1945
Frohnauer
1
8
FT
11.1012:00
VfB Hermsdorf
Berlin Hilalspor
4
3
FT
11.1012:00
VfB Concordia Britz 1916
Viktoria Berlin
0
3
FT
11.1012:00
CFC Hertha
Tasmania Berlin
1
2
FT
11.1011:30
FV Blau-Weiss Spandau 03
Pfeffersport
3
2
FT
11.1011:30
1. FC Lübars
Altglienicke
0
11
FT
11.1011:00
Anadoluspor Berlin
BSV Grün-Weiß Neukölln 1950
3
2
FT
11.1011:00
SV Blau-Gelb Berlin
SSC Teutonia 1899
2
3
FT
11.1011:00
Spandauer FC Veritas 1996
Blau Weiss Hohen Neuendorf
2
1
FT
11.1010:15
Berliner SV 1892
Blau-Weiß 90 Berlin
0
5
FT
11.1010:00
Empor Berlin
Stern
4
1
FT
11.1010:00
FC Internationale Berlin
Nordberliner SC
1
2
FT
11.1010:00
SSC Südwest 1947 Berlin
Eintracht Mahlsdorf
1
3
FT
11.1010:00
Makkabi
Hertha Zehlendorf
PSO
6
7
1
1
FT
11.1010:00
Berliner FC Preussen
Sparta Lichtenberg
1
5
FT
11.1009:20
1.FC Wacker 1921 Lankwitz
Berlin Türkspor
AET
4
0
0
0
FT
11.1008:45
SC Schwarz-Weiss Spandau 1953
SV Stern Britz 1889
0
4
FT
10.1011:30
Lichtenberg
Tennis Borussia
1
2
FT
10.1010:30
SSV Köpenick-Oberspree
Lichtenrader BC 25
2
5
FT
1st Round
15.0917:45
FC Hertha 03 FZL
Altglienicke
1
10
FT
13.0914:00
Friedrichshagener SV 1912
Viktoria Berlin
1
6
FT
13.0914:00
FC Treptow
Empor Berlin
0
9
FT
13.0913:15
BFC Südring
SV Stern Britz 1889
1
8
FT
13.0913:00
FC Nordost Berlin
Blau Weiss Hohen Neuendorf
2
3
FT
13.0913:00
SG Stern Kaulsdorf
Berliner FC Preussen
0
2
FT
13.0913:00
Rudow
BAK '07
1
3
FT
13.0913:00
SC Union 06 Berlin
SSC Südwest 1947 Berlin
AET
1
3
1
1
FT
13.0913:00
FSV Blau Weiss Mahlsdorf / Waldesruh
Novi Pazar Neukölln
3
5
FT
13.0913:00
Grünauer BC 1917
BFC Meteor 06
5
3
FT
13.0913:00
CSV Olympia 1897
Frohnauer
0
18
FT
13.0913:00
SF Johannisthal
SCC Berlin
4
5
FT
13.0913:00
Club-Italia Berlin AdW
Eintracht Mahlsdorf
1
10
FT
13.0913:00
SV Süden 09
Polar Pinguin
2
3
FT
13.0913:00
SC Berliner Amateure
Reinickendorfer Füchse
1
4
FT
13.0913:00
FC Karame 78
SC Bosna Berlin
4
2
FT
13.0913:00
FC Liria
TSV Mariendorf 1897 Berlin
1
4
FT
13.0913:00
SV Blau-Gelb Berlin
SV Schmöckwitz-Eichwalde
3
1
FT
13.0912:30
Friedenauer TSC
1.FC Schöneberg
5
2
FT
13.0912:30
VfB Sperber Neukölln 1912
SFC Friedrichshain
4
6
FT
13.0912:30
SG Eichkamp-Rupenhorn 1973
FC Phönix Amed
AET
2
3
2
2
FT
13.0912:30
1. FC Lübars
FSV Berolina Stralau
2
0
FT
13.0912:30
1. Traber FC Mariendorf
VfB Concordia Britz 1916
2
5
FT
13.0912:30
TSV Lichtenberg
SC Gatow
AET
1
2
1
1
FT
13.0912:30
Rixdorfer SV
Lichtenberg
0
10
FT
13.0912:30
Weißenseer FC
Berlin United
5
1
FT
13.0912:15
FSV Fortuna Pankow
Berlin Hilalspor
0
4
FT
13.0912:15
SV Nord Wedding 1893
Wilmersdorf
0
5
FT
13.0912:15
FV Rot-Weiß 90 Hellersdorf
SC Borsigwalde
1
8
FT
13.0912:15
SG Blankenburg
Stern
2
4
FT
13.0912:15
BFC Tur Abdin
BSV Grün-Weiß Neukölln 1950
1
2
FT
13.0912:05
FSV Hansa 07
Spandauer Kickers
1
0
FT
13.0912:00
SV Berliner Verkehrsbetriebe 49
FV Blau-Weiss Spandau 03
0
6
FT
13.0912:00
SV Bau-Union Berlin
Pfeffersport
1
8
FT
13.0912:00
FC Concordia Wilhelmsruh 1895
BFC Dynamo
0
6
FT
13.0912:00
VfB Einheit zu Pankow
Dersimspor Berlin
1
4
FT
13.0912:00
Berliner TSC
Wittenauer SC Concordia
3
5
FT
13.0912:00
FC Polonia Berlin
Tasmania Berlin
1
4
FT
13.0912:00
VfB Hermsdorf
SF Charlottenburg-Wilmersdorf
6
1
FT
13.0912:00
SV Norden-Nordwest
Steglitz GB SK
3
8
FT
13.0912:00
MSV Normannia 08
BSC Rehberge 1945
1
3
FT
13.0912:00
Berliner FC Alemannia 1890
Sparta Lichtenberg
1
10
FT
13.0911:00
Anadoluspor Berlin
Türkiyemspor
AET
4
2
2
2
FT
13.0911:00
Spandauer FC Veritas 1996
VfB Berlin-Friedrichshain 1911
1
3
FT
13.0910:00
Berliner SV 1892
SV Buchholz
3
1
FT
13.0910:00
Nordberliner SC
Brandenburg 03
4
1
FT
13.0910:00
Makkabi
Fortuna Biesdorf
7
0
FT
13.0910:00
FCK Frohnau 1975
SSV Köpenick-Oberspree
AET
5
6
4
4
FT