4. liga (2023/2024)
0
1440 matches
Latest scores
Czech Republic : 4. liga
Matchday 26 (Division F)
19.0515:00
Polanka nad Odrou
Vratimov
1
1
FT
Matchday 26 (Division D)
19.0515:00
Velká Bíteš
Stará Říše
5
0
FT
19.0515:00
Slavoj Polná
SK Líšeň II
0
0
FT
Matchday 26 (Division F)
19.0515:00
Beskyd Frenštát
Bospor Bohumín
1
1
FT
Matchday 27 (Division A)
19.0514:00
Jindřichův Hradec
Petřín Plzeň
0
7
FT
Matchday 26 (Division D)
19.0513:00
Humpolec
Zbrojovka Brno II
0
2
FT
Matchday 26 (Division F)
19.0513:00
FK Krnov
Opava II
3
1
FT
Matchday 27 (Division A)
19.0509:00
Příbram II
FK Slavoj Český Krumlov
1
5
FT
Matchday 26 (Division D)
19.0508:15
Břeclav
TJ Dálnice Speřice
0
1
FT
Matchday 27 (Division C)
19.0508:15
MFK Chrudim II
Velké Hamry
1
3
FT
Matchday 27 (Division A)
18.0515:00
Hořovicko
TJ Jiskra Domažlice II
4
3
FT
Matchday 26 (Division E)
18.0515:00
Vsetín
SK Baťov 1930
1
1
FT
Matchday 27 (Division A)
18.0515:00
Doubravka
Otava Katovice
5
0
FT
Matchday 27 (Division C)
18.0515:00
Vysoké Mýto
Benešov
3
0
FT
18.0515:00
FK Dobrovice
Kosmonosy
1
1
FT
Matchday 26 (Division E)
18.0515:00
Bzenec
Nový Jičín
4
3
FT
Matchday 27 (Division B)
18.0515:00
TJ Sokol Nespeky
FK Admira Praha II
0
2
FT
Matchday 27 (Division A)
18.0515:00
Spartak Soběslav
Mariánské Lázně
3
1
FT
Matchday 26 (Division F)
18.0515:00
TJ Unie Hlubina
Havířov
2
1
FT
Matchday 27 (Division C)
18.0515:00
Ústí nad Orlicí
Hlinsko
2
0
FT
Matchday 26 (Division F)
18.0515:00
TJ Řepiště
Bílovec
2
0
FT
Matchday 26 (Division D)
18.0515:00
Žďár nad Sázavou
Ždírec nad Doubravou
3
0
FT
Matchday 27 (Division A)
18.0515:00
FK Tachov
Baník Sokolov
0
5
FT
Matchday 26 (Division F)
18.0515:00
Valašské Meziříčí
FK Jeseník
1
1
FT
Matchday 26 (Division D)
18.0515:00
Vrchovina
Velké Meziříčí
2
2
FT
Matchday 27 (Division B)
18.0515:00
Ostrov
Slaný
2
3
FT
Matchday 26 (Division E)
18.0515:00
Holešov
Nové Sady
2
2
FT
18.0514:30
Jiskra Rýmařov
Kozlovice
2
0
FT
Matchday 27 (Division B)
18.0514:00
Hvězda Cheb
Louny
3
0
FT
Matchday 26 (Division F)
18.0513:30
TJ Břidličná
Vítkovice
1
5
FT
Matchday 27 (Division C)
18.0513:00
RMSK Cidlina Novy Bydzov
FC Slavia Hradec Králové
3
0
FT
Matchday 27 (Division B)
18.0511:30
Český Brod
Olympie Březová
2
2
FT
Matchday 27 (Division A)
18.0508:30
Rokycany
Klatovy
4
0
FT
18.0508:30
FK Komárov
Aritma Praha
1
1
FT
Matchday 27 (Division B)
18.0508:15
Štětí
Kladno
0
2
FT
18.0508:15
SK Újezd Praha 4
Meteor Praha
3
0
FT
Matchday 26 (Division D)
18.0508:15
Havlíčkův Brod
Sokol Tasovice
1
0
FT
Matchday 27 (Division B)
18.0508:15
Neratovice-Byškovice
Brandýs nad Labem
1
0
FT
Matchday 27 (Division C)
18.0508:15
Letohrad
TJ Spoje Praha
0
0
FT
Matchday 26 (Division E)
18.0508:15
FC Kostelec na Hané
Skaštice
1
4
FT
Matchday 27 (Division B)
17.0517:00
Chomutov
SK Hřebeč
1
1
FT
Matchday 26 (Division E)
17.0515:30
HFK Olomouc
FK Šternberk
2
1
FT
Matchday 22 (Division E)
15.0515:00
Tatran Všechovice
Strání
2
2
FT
Matchday 26 (Division C)
12.0515:00
Benátky nad Jizerou
Čáslav
2
1
FT
12.0515:00
FK Pěnčín-Turnov
Vysoké Mýto
3
1
FT
12.0515:00
Hlinsko
RMSK Cidlina Novy Bydzov
3
1
FT
Matchday 25 (Division F)
12.0514:30
Slavoj Olympia Bruntál
TJ Břidličná
1
3
FT
12.0514:30
Bospor Bohumín
TJ Řepiště
3
0
FT
Matchday 25 (Division E)
12.0514:30
SK Baťov 1930
Jiskra Rýmařov
2
3
FT
12.0514:30
Kozlovice
Bzenec
3
2
FT
12.0514:30
Nový Jičín
HFK Olomouc
2
0
FT
Matchday 25 (Division D)
12.0514:30
SK Líšeň II
FK Pelhřimov
1
0
FT
12.0514:30
Sokol Tasovice
Slavoj Polná
1
2
FT
Matchday 25 (Division F)
12.0514:30
Bílovec
TJ Unie Hlubina
1
1
FT
Matchday 25 (Division D)
12.0514:30
Sokol Lanžhot
Vrchovina
1
3
FT
Matchday 26 (Division B)
12.0512:00
FK Admira Praha II
Hvězda Cheb
3
1
FT
Matchday 26 (Division C)
12.0508:30
Velké Hamry
Trutnov
1
1
FT
Matchday 25 (Division F)
12.0508:15
Opava II
Polanka nad Odrou
1
3
FT
12.0508:15
Havířov
FK Krnov
2
1
FT
Matchday 25 (Division D)
12.0508:15
Velké Meziříčí
Humpolec
0
0
FT
12.0508:15
Zbrojovka Brno II
Velká Bíteš
3
0
FT
Matchday 25 (Division E)
12.0508:15
Slavičín
FC Kostelec na Hané
3
0
FT
Matchday 26 (Division B)
12.0508:15
Meteor Praha
TJ Sokol Nespeky
4
0
FT
Matchday 25 (Division F)
11.0515:00
Vítkovice
Valašské Meziříčí
0
0
FT
Matchday 26 (Division A)
11.0515:00
Doubravka
FK Komárov
0
0
FT
11.0515:00
Klatovy
Spartak Soběslav
2
4
FT
11.0515:00
Otava Katovice
TJ Jiskra Domažlice II
1
0
FT
Matchday 25 (Division E)
11.0514:30
Skaštice
Vsetín
2
1
FT
Matchday 25 (Division F)
11.0514:30
FK Jeseník
Beskyd Frenštát
1
3
FT
Matchday 25 (Division E)
11.0514:30
Nové Sady
Tatran Všechovice
1
1
FT
Matchday 25 (Division D)
11.0514:30
Stará Říše
Žďár nad Sázavou
2
2
FT
Matchday 25 (Division E)
11.0514:30
FK Šternberk
Strání
0
3
FT
11.0514:30
Viktorie Přerov
Holešov
0
4
FT
Matchday 26 (Division B)
11.0512:00
Louny
Štětí
0
0
FT
Matchday 25 (Division D)
11.0512:00
TJ Dálnice Speřice
Havlíčkův Brod
1
1
FT
Matchday 26 (Division C)
11.0508:30
Kosmonosy
Ústí nad Orlicí
2
2
FT
11.0508:30
TJ Spoje Praha
Benešov
1
2
FT
11.0508:30
FC Slavia Hradec Králové
MFK Chrudim II
6
1
FT
Matchday 25 (Division D)
11.0508:15
Ždírec nad Doubravou
Břeclav
0
0
FT
Matchday 26 (Division A)
11.0508:15
Aritma Praha
Rokycany
4
0
FT
11.0508:15
FK Slavoj Český Krumlov
Jindřichův Hradec
0
0
FT
Matchday 26 (Division B)
11.0508:15
Neratovice-Byškovice
Český Brod
1
1
FT
Matchday 26 (Division A)
11.0508:15
Mariánské Lázně
FK Tachov
3
2
FT
11.0508:15
Baník Sokolov
Příbram II
6
2
FT
Matchday 26 (Division C)
11.0508:15
Letohrad
FK Dobrovice
3
0
FT
Matchday 26 (Division A)
11.0508:15
Petřín Plzeň
Hořovicko
3
0
FT
Matchday 25 (Division F)
11.0508:15
Vratimov
Šumperk
2
2
FT
Matchday 26 (Division B)
11.0508:15
Brandýs nad Labem
SK Hřebeč
1
2
FT
11.0508:15
Olympie Březová
SK Újezd Praha 4
2
0
FT
11.0508:15
Kladno
Ostrov
3
0
FT
10.0516:00
Slaný
Chomutov
2
1
FT
Matchday 22 (Division F)
08.0515:30
Beskyd Frenštát
Vratimov
2
5
FT
Matchday 29 (Division E)
08.0514:30
Bzenec
Vsetín
1
0
FT
Matchday 22 (Division F)
08.0508:15
Havířov
FK Jeseník
1
1
FT
Matchday 25 (Division C)
05.0515:00
Trutnov
FC Slavia Hradec Králové
0
0
FT
05.0515:00
Čáslav
Velké Hamry
3
2
FT
Matchday 24 (Division D)
05.0514:30
Velká Bíteš
Velké Meziříčí
4
1
FT
05.0514:30
Slavoj Polná
TJ Dálnice Speřice
3
2
FT
05.0514:30
FK Pelhřimov
Sokol Tasovice
2
1
FT
05.0514:30
Stará Říše
Zbrojovka Brno II
0
3
FT