FAW Championship (2023/2024)
0
480 matches
Today's matches
Wales : FAW Championship
29.0314:00
Baglan Dragons FC
Llantwit Major
Preview
29.0314:00
Carmarthen Town
Cwmbran Celtic
Preview
29.0314:30
CPD Porthmadog FC
Airbus UK
Preview
29.0314:30
Trefelin
Goytre United
Preview
29.0314:30
Gresford Athletic
Ruthin Town
Preview
29.0314:30
Llanelli Town
Pontardawe Town FC
Preview
29.0314:30
Mold Alexandra FC
Caersws FC
Preview
29.0314:30
Afan Lido
Abergavenny Town FC
Preview
29.0314:30
Llanidloes Town
Chirk AAA
Preview
29.0314:30
Ammanford
Caerau (Ely) AFC
Preview
29.0314:30
Llandudno
Holywell
Preview
29.0314:30
Postponed POST
Postponed POST
Buckley Town
Guilsfield
29.0319:30
Prestatyn Town
Flint Town United
Preview
29.0319:30
Cambrian & Clydach
Abertillery Bluebirds
Preview
Latest scores
Wales : FAW Championship
Matchday 28 (North)
28.0319:30
Postponed POST
Postponed POST
Denbigh Town FC
CPD Bangor 1876
Matchday 28 (South)
27.0319:30
Briton Ferry
Taff's Well
1
0
FT
Matchday 12 (North)
25.0320:00
Llanidloes Town
Ruthin Town
1
3
FT
Matchday 18 (South)
25.0319:30
Postponed POST
Postponed POST
Goytre United
Llantwit Major
Matchday 14 (North)
23.0314:30
Guilsfield
Denbigh Town FC
4
1
FT
Matchday 15 (South)
23.0314:00
Cwmbran Celtic
Briton Ferry
2
4
FT
Matchday 15 (North)
23.0314:00
Postponed POST
Postponed POST
Llanidloes Town
Flint Town United
Matchday 21 (North)
23.0314:00
Chirk AAA
Caersws FC
2
2
FT
Matchday 15 (North)
23.0314:00
Mold Alexandra FC
Gresford Athletic
1
0
FT
Matchday 15 (South)
23.0314:00
Llantwit Major
Pontardawe Town FC
0
0
FT
Matchday 11 (South)
23.0314:00
Abertillery Bluebirds
Trefelin
2
5
FT
Matchday 18 (South)
22.0319:30
Ammanford
Llanelli Town
1
3
FT
Matchday 17 (South)
22.0319:30
Taff's Well
Caerau (Ely) AFC
1
2
FT
Matchday 25 (North)
20.0320:00
Buckley Town
Llanidloes Town
3
0
FT
Matchday 25 (South)
19.0319:30
Briton Ferry
Afan Lido
2
1
FT
Matchday 24 (South)
19.0319:30
Postponed POST
Postponed POST
Caerau (Ely) AFC
Pontardawe Town FC
Matchday 25 (North)
19.0319:30
Holywell
Prestatyn Town
4
0
FT
Matchday 19 (North)
19.0319:30
Guilsfield
Caersws FC
2
2
FT
19.0319:30
Denbigh Town FC
Gresford Athletic
2
5
FT
Matchday 27 (North)
16.0314:30
Flint Town United
Ruthin Town
7
0
FT
Matchday 27 (South)
16.0314:30
Cambrian & Clydach
Caerau (Ely) AFC
2
2
FT
16.0314:30
Goytre United
Taff's Well
1
3
FT
Matchday 27 (North)
16.0314:30
Airbus UK
Llanidloes Town
2
0
FT
16.0314:30
Guilsfield
CPD Porthmadog FC
4
0
FT
Matchday 27 (South)
16.0314:00
Pontardawe Town FC
Trefelin
0
1
FT
16.0314:00
Llantwit Major
Cwmbran Celtic
1
1
FT
16.0314:00
Baglan Dragons FC
Abergavenny Town FC
2
0
FT
Matchday 27 (North)
16.0314:00
Postponed POST
Postponed POST
Buckley Town
Gresford Athletic
16.0314:00
Holywell
Denbigh Town FC
3
0
FT
Matchday 27 (South)
16.0314:00
Carmarthen Town
Llanelli Town
0
1
FT
Matchday 27 (North)
16.0314:00
Caersws FC
Prestatyn Town
2
1
FT
16.0314:00
Chirk AAA
Llandudno
3
2
FT
15.0319:45
CPD Bangor 1876
Mold Alexandra FC
1
0
FT
Matchday 27 (South)
15.0319:30
Ammanford
Afan Lido
2
4
FT
15.0319:30
Briton Ferry
Abertillery Bluebirds
2
1
FT
Matchday 26 (North)
09.0314:30
Ruthin Town
Caersws FC
1
2
FT
09.0314:00
CPD Porthmadog FC
Buckley Town
1
3
FT
Matchday 26 (South)
09.0314:00
Cwmbran Celtic
Baglan Dragons FC
1
1
FT
09.0314:00
Abertillery Bluebirds
Goytre United
0
4
FT
Matchday 26 (North)
09.0314:00
Mold Alexandra FC
Holywell
1
3
FT
08.0319:45
Prestatyn Town
CPD Bangor 1876
3
4
FT
08.0319:30
Gresford Athletic
Flint Town United
2
4
FT
08.0319:30
Denbigh Town FC
Chirk AAA
6
1
FT
Matchday 26 (South)
08.0319:30
Caerau (Ely) AFC
Briton Ferry
2
2
FT
08.0319:30
Afan Lido
Cambrian & Clydach
2
5
FT
Matchday 26 (North)
08.0319:30
Llanidloes Town
Guilsfield
1
4
FT
Matchday 26 (South)
08.0319:30
Abergavenny Town FC
Ammanford
0
1
FT
Matchday 26 (North)
08.0319:30
Llandudno
Airbus UK
1
5
FT
Matchday 26 (South)
08.0319:30
Trefelin
Carmarthen Town
1
1
FT
08.0319:30
Taff's Well
Pontardawe Town FC
0
2
FT
08.0319:30
Llanelli Town
Llantwit Major
2
1
FT
Matchday 21 (South)
05.0319:30
Goytre United
Briton Ferry
2
3
FT
Matchday 18 (North)
05.0319:30
Holywell
Buckley Town
3
0
FT
05.0319:30
Prestatyn Town
Mold Alexandra FC
1
1
FT
Matchday 25 (North)
02.0314:30
Guilsfield
Llandudno
2
3
FT
Matchday 25 (South)
02.0314:30
Cambrian & Clydach
Ammanford
0
0
FT
Matchday 25 (North)
02.0314:30
Airbus UK
Denbigh Town FC
3
1
FT
02.0314:00
Chirk AAA
Mold Alexandra FC
1
4
FT
02.0314:00
Caersws FC
Flint Town United
1
2
FT
02.0314:00
CPD Bangor 1876
Ruthin Town
0
0
FT
Matchday 25 (South)
02.0314:00
Pontardawe Town FC
Abertillery Bluebirds
2
2
FT
02.0314:00
Llantwit Major
Trefelin
3
1
FT
02.0314:00
Carmarthen Town
Taff's Well
2
0
FT
Matchday 25 (North)
02.0314:00
CPD Porthmadog FC
Gresford Athletic
0
1
FT
Matchday 25 (South)
02.0314:00
Baglan Dragons FC
Llanelli Town
1
2
FT
Matchday 13 (North)
27.0219:30
Holywell
Guilsfield
4
2
FT
Matchday 18 (South)
27.0219:30
Caerau (Ely) AFC
Taff's Well
1
0
FT
Matchday 15 (South)
27.0219:30
Trefelin
Ammanford
1
2
FT
27.0219:30
Llanelli Town
Cambrian & Clydach
2
1
FT
Matchday 15 (North)
27.0219:30
Denbigh Town FC
Prestatyn Town
4
3
FT
Matchday 24 (South)
24.0214:30
Trefelin
Baglan Dragons FC
1
1
FT
24.0214:00
Abertillery Bluebirds
Carmarthen Town
2
0
FT
Matchday 24 (North)
24.0214:00
Llanidloes Town
CPD Porthmadog FC
1
2
FT
Matchday 14 (North)
24.0214:00
Caersws FC
Gresford Athletic
1
1
FT
Matchday 24 (North)
24.0214:00
Mold Alexandra FC
Airbus UK
0
3
FT
24.0214:00
Denbigh Town FC
Guilsfield
2
2
FT
24.0213:00
Flint Town United
CPD Bangor 1876
4
2
FT
Matchday 24 (South)
24.0212:00
Ammanford
Briton Ferry
2
1
FT
Matchday 24 (North)
23.0219:45
Prestatyn Town
Chirk AAA
2
1
FT
Matchday 24 (South)
23.0219:30
Afan Lido
Goytre United
1
2
FT
23.0219:30
Taff's Well
Llantwit Major
2
2
FT
23.0219:30
Llanelli Town
Cwmbran Celtic
3
2
FT
23.0219:30
Abergavenny Town FC
Cambrian & Clydach
0
2
FT
Matchday 24 (North)
23.0219:30
Llandudno
Buckley Town
1
5
FT
Matchday 14 (South)
17.0214:30
Cambrian & Clydach
Abergavenny Town FC
6
0
FT
Matchday 12 (South)
17.0214:00
Cwmbran Celtic
Afan Lido
2
0
FT
Matchday 13 (North)
17.0214:00
Caersws FC
CPD Porthmadog FC
1
2
FT
Matchday 12 (South)
17.0214:00
Baglan Dragons FC
Ammanford
1
3
FT
Matchday 15 (South)
17.0214:00
Abertillery Bluebirds
Caerau (Ely) AFC
11
1
FT
Matchday 12 (South)
17.0214:00
Pontardawe Town FC
Goytre United
4
4
FT
Matchday 14 (North)
17.0214:00
Chirk AAA
Prestatyn Town
0
3
FT
Matchday 10 (North)
16.0220:00
Llanidloes Town
Mold Alexandra FC
1
5
FT
Matchday 13 (North)
16.0219:30
Ruthin Town
Llandudno
5
4
FT
Matchday 21 (South)
16.0219:30
Llanelli Town
Taff's Well
3
1
FT
Matchday 23 (North)
10.0214:30
Guilsfield
Mold Alexandra FC
0
3
FT
10.0214:00
CPD Porthmadog FC
Llandudno
2
3
FT
Matchday 23 (South)
10.0214:00
Carmarthen Town
Caerau (Ely) AFC
1
1
FT
Matchday 23 (North)
10.0214:00
Holywell
Flint Town United
1
0
FT
10.0214:00
Buckley Town
Denbigh Town FC
1
2
FT
10.0214:00
CPD Bangor 1876
Caersws FC
2
0
FT