Kadın 1. Ligi (2023/2024)
0
148 matches
Latest scores
Turkey : Kadın 1. Ligi
Matchday 6 (Promotion Round)
07.0410:00
Horozkent
Kocaeli Bayan
6
0
FT
07.0410:00
Bornova Hitab
Ünye Gücü
0
3
FT
07.0409:00
Çatalca Belediyespor
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
3
0
FT
Matchday 5 (Promotion Round)
30.0311:00
Ünye Gücü
Çatalca Belediyespor
1
0
FT
30.0310:00
Horozkent
Bornova Hitab
0
0
FT
Relegation Play-offs
30.0309:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
0
0
FT
Matchday 5 (Promotion Round)
30.0309:00
Kocaeli Bayan
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
0
4
FT
Relegation Play-offs
24.0310:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
0
0
FT
Matchday 4 (Promotion Round)
23.0310:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Bornova Hitab
1
2
FT
23.0309:00
Kocaeli Bayan
Ünye Gücü
0
4
FT
23.0309:00
Çatalca Belediyespor
Horozkent
0
2
FT
Matchday 3 (Promotion Round)
17.0310:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Çatalca Belediyespor
1
4
FT
17.0309:00
Ünye Gücü
Bornova Hitab
0
0
FT
16.0309:00
Kocaeli Bayan
Horozkent
0
1
FT
Matchday 2 (Promotion Round)
10.0310:00
Bornova Hitab
Horozkent
1
1
FT
10.0309:00
Çatalca Belediyespor
Ünye Gücü
0
4
FT
10.0309:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Kocaeli Bayan
2
0
FT
Matchday 1 (Promotion Round)
03.0311:00
Ünye Gücü
Kocaeli Bayan
4
0
FT
03.0310:00
Bornova Hitab
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
3
1
FT
03.0309:00
Horozkent
Çatalca Belediyespor
2
1
FT
Matchday 18 (Regular Season)
18.0209:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Dudulluspor
1
0
FT
Matchday 14 (Regular Season)
18.0209:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Kocaeli Bayan
2
10
FT
Matchday 18 (Regular Season)
18.0209:00
Telsizspor
Ünye Gücü
0
3
FT
Matchday 14 (Regular Season)
18.0209:00
Çatalca Belediyespor
Nuh Spor
2
2
FT
Matchday 18 (Regular Season)
18.0209:00
Bağcılar Evrenspor
Soma Zaferspor
0
0
FT
18.0209:00
Ilkadim Belediyespor
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
3
0
FT
Matchday 14 (Regular Season)
18.0209:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kayseri Gençlerbirliği
Kireçburnu
18.0209:00
Bornova Hitab
Gazikentspor
6
0
FT
Matchday 17 (Regular Season)
14.0212:00
Ünye Gücü
Horozkent
3
0
FT
14.0211:00
Dudulluspor
Telsizspor
3
0
FT
Matchday 13 (Regular Season)
14.0209:00
Kocaeli Bayan
Çatalca Belediyespor
2
3
FT
14.0209:00
Nuh Spor
Kayseri Gençlerbirliği
4
4
FT
Matchday 17 (Regular Season)
14.0209:00
Soma Zaferspor
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
0
2
FT
14.0209:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Bağcılar Evrenspor
3
1
FT
Matchday 13 (Regular Season)
11.0211:30
Gazikentspor
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
2
1
FT
11.0209:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kireçburnu
Bornova Hitab
Matchday 16 (Regular Season)
10.0209:00
Horozkent
Dudulluspor
3
0
FT
10.0209:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
2
0
FT
10.0209:00
Telsizspor
Soma Zaferspor
1
1
FT
10.0209:00
Bağcılar Evrenspor
Ilkadim Belediyespor
0
7
FT
Matchday 12 (Regular Season)
04.0211:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Kireçburnu
3
0
FT
04.0209:00
Bornova Hitab
Kayseri Gençlerbirliği
3
0
FT
04.0209:00
Çatalca Belediyespor
Gazikentspor
2
0
FT
Matchday 15 (Regular Season)
04.0209:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Telsizspor
0
2
FT
03.0211:00
Dudulluspor
Ünye Gücü
0
0
FT
03.0211:00
Ilkadim Belediyespor
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
0
3
FT
03.0210:00
Soma Zaferspor
Horozkent
1
5
FT
Matchday 12 (Regular Season)
03.0209:00
Kocaeli Bayan
Nuh Spor
4
1
FT
Matchday 11 (Regular Season)
31.0110:00
Bornova Hitab
Nuh Spor
3
0
FT
Matchday 14 (Regular Season)
28.0111:00
Ünye Gücü
Soma Zaferspor
6
0
FT
28.0109:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Bağcılar Evrenspor
5
0
FT
28.0109:00
Telsizspor
Ilkadim Belediyespor
1
0
FT
28.0109:00
Horozkent
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
6
1
FT
Matchday 11 (Regular Season)
28.0109:00
Kayseri Gençlerbirliği
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
3
0
FT
28.0109:00
Gazikentspor
Kocaeli Bayan
0
4
FT
27.0109:00
Kireçburnu
Çatalca Belediyespor
0
3
FT
Matchday 13 (Regular Season)
24.0110:00
Ilkadim Belediyespor
Horozkent
0
1
FT
24.0109:00
Bağcılar Evrenspor
Telsizspor
2
4
FT
24.0109:00
Soma Zaferspor
Dudulluspor
1
0
FT
24.0109:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Ünye Gücü
0
6
FT
Matchday 10 (Regular Season)
21.0111:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Bornova Hitab
0
6
FT
21.0109:00
Çatalca Belediyespor
Kayseri Gençlerbirliği
2
0
FT
21.0109:00
Nuh Spor
Gazikentspor
1
1
FT
21.0109:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kocaeli Bayan
Kireçburnu
Matchday 12 (Regular Season)
20.0111:00
Dudulluspor
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
3
0
FT
20.0110:00
Ünye Gücü
Ilkadim Belediyespor
4
0
FT
20.0109:00
Telsizspor
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
0
0
FT
20.0109:00
Horozkent
Bağcılar Evrenspor
9
0
FT
Matchday 9 (Regular Season)
14.0111:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Nuh Spor
2
3
FT
14.0109:00
Kireçburnu
Gazikentspor
0
11
FT
14.0109:00
Bornova Hitab
Çatalca Belediyespor
2
1
FT
14.0109:00
Kayseri Gençlerbirliği
Kocaeli Bayan
1
1
FT
Matchday 11 (Regular Season)
14.0109:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Soma Zaferspor
0
2
FT
14.0109:00
Bağcılar Evrenspor
Ünye Gücü
0
2
FT
14.0109:00
Ilkadim Belediyespor
Dudulluspor
1
4
FT
14.0109:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Horozkent
4
3
FT
Matchday 8 (Regular Season)
07.0111:30
Gazikentspor
Kayseri Gençlerbirliği
2
6
FT
Matchday 10 (Regular Season)
07.0111:00
Dudulluspor
Bağcılar Evrenspor
2
0
FT
Matchday 8 (Regular Season)
07.0109:00
Kocaeli Bayan
Bornova Hitab
0
2
FT
07.0109:00
Çatalca Belediyespor
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
5
0
FT
Matchday 10 (Regular Season)
07.0109:00
Soma Zaferspor
Ilkadim Belediyespor
3
0
FT
07.0109:00
Horozkent
Telsizspor
1
1
FT
Matchday 8 (Regular Season)
07.0109:00
Nuh Spor
Kireçburnu
3
0
FT
Matchday 10 (Regular Season)
06.0111:00
Ünye Gücü
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
2
1
FT
Matchday 9 (Regular Season)
19.1211:00
Dudulluspor
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
4
0
FT
19.1211:00
Ünye Gücü
Telsizspor
1
1
FT
19.1209:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Ilkadim Belediyespor
1
0
FT
19.1209:00
Soma Zaferspor
Bağcılar Evrenspor
2
1
FT
Matchday 8 (Regular Season)
10.1209:00
Bağcılar Evrenspor
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
0
0
FT
10.1209:00
Horozkent
Ünye Gücü
3
1
FT
Matchday 7 (Regular Season)
10.1209:00
Kireçburnu
Kayseri Gençlerbirliği
2
2
FT
10.1209:00
Nuh Spor
Çatalca Belediyespor
0
4
FT
10.1209:00
Kocaeli Bayan
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
6
0
FT
Matchday 8 (Regular Season)
10.1209:00
Telsizspor
Dudulluspor
0
0
FT
10.1208:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Soma Zaferspor
5
3
FT
Matchday 7 (Regular Season)
10.1208:00
Gazikentspor
Bornova Hitab
1
4
FT
03.1211:00
Dudulluspor
Horozkent
2
3
FT
Matchday 6 (Regular Season)
03.1210:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Gazikentspor
0
0
FT
03.1210:00
Kayseri Gençlerbirliği
Nuh Spor
3
1
FT
03.1209:00
Çatalca Belediyespor
Kocaeli Bayan
1
1
FT