4. liga (2023/2024)
0
902 matches
Latest scores
Slovakia : 4. liga
Matchday 21 (West)
24.0415:30
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
FC Pata
Preview
Matchday 21 (Bratislava)
21.0415:00
Rusovce
Bernolákovo
0
1
FT
21.0415:00
Slovan Ivanka
NMŠK 1922 Bratislava
1
0
FT
21.0415:00
Dunajská Lužná
Pezinok
2
0
FT
21.0415:00
Tomášov
Inter Bratislava
1
2
FT
21.0415:00
Slovan Most
Vrakuňa
0
1
FT
Matchday 6 (Bratislava)
21.0415:00
Rovinka
Rohožník
1
2
FT
Matchday 22 (West)
21.0414:00
OŠK Trenčianske Stankovce
OFK Stavoprac Trebatice
1
1
FT
Matchday 22 (East)
21.0414:00
Raslavice
FK Gerlachov
0
0
FT
Matchday 22 (West)
21.0414:00
Zl. Moravce-Vrablé II
Slovan Levice
4
1
FT
21.0414:00
TJ Nafta Gbely
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
2
1
FT
Matchday 22 (East)
21.0414:00
FC Lokomotíva Košice
Mladosť Kalša
3
2
FT
Matchday 22 (West)
21.0414:00
FK TJ Lokomotíva Kozárovce
TJ Družstevník Trstice
2
2
FT
Matchday 18 (Center)
21.0414:00
Liptovská Štiavnica
Tatran Krásno
0
1
FT
Matchday 22 (West)
21.0414:00
Lednické Rovne
Imeľ
4
0
FT
Matchday 22 (East)
21.0414:00
MFK Spartak Medzev
FK Čaňa
0
0
FT
Matchday 18 (Center)
21.0414:00
TJ Sokol Zubrohlava
Čadca
1
2
FT
Matchday 22 (East)
21.0414:00
OŠK Pavlovce nad Uhom
Rudňany
6
0
FT
21.0414:00
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
FK Kechnec
2
1
FT
Matchday 22 (West)
21.0414:00
FC Pata
TJ OFC Gabčíkovo
2
2
FT
Matchday 18 (Center)
21.0408:30
OŠK Bešeňová
TJ Sokol Medzibrod
1
1
FT
Matchday 21 (Bratislava)
20.0415:00
SDM Domino Bratislava
Nová Dedinka
2
2
FT
Matchday 22 (East)
20.0414:00
1. MFK Kežmarok
MFK Slovan Sabinov
2
0
FT
Matchday 18 (Center)
20.0414:00
ŠK Tvrdošín
ŠK Javorník Makov
1
0
FT
Matchday 22 (East)
20.0414:00
Poprad
FK Sokol Ľubotice
2
0
FT
Matchday 18 (Center)
20.0414:00
TJD Príbelce
Kováčová
1
0
FT
Matchday 5 (Center)
20.0414:00
MŠK Kysucké Nové Mesto
ŠK Badín
3
1
FT
Matchday 22 (West)
20.0414:00
FC Baník Prievidza
Nové Zámky
1
2
FT
20.0414:00
TJ Slavoj Boleráz
MŠK Hurbanovo
1
3
FT
Matchday 22 (East)
20.0414:00
Sobrance Sobranecko
MŠK Spartak Medzilaborce
0
1
FT
Matchday 18 (Center)
20.0414:00
OŠK Baník Stráňavy
FK Slávia Staškov
0
2
FT
Matchday 21 (Bratislava)
19.0416:30
MŠK Senec
FC Slovan Modra
0
0
FT
Matchday 20 (Bratislava)
14.0415:00
Nová Dedinka
MŠK Senec
0
0
FT
14.0415:00
Tomášov
Slovan Most
4
1
FT
14.0415:00
Rovinka
SDM Domino Bratislava
1
1
FT
Matchday 21 (East)
14.0413:30
FK Kechnec
Sobrance Sobranecko
3
2
FT
14.0413:30
Mladosť Kalša
MFK Spartak Medzev
1
3
FT
Matchday 17 (Center)
14.0413:30
Tatran Krásno
OŠK Bešeňová
2
0
FT
14.0413:30
Kováčová
Liptovská Štiavnica
3
3
FT
Matchday 21 (East)
14.0413:30
MFK Slovan Sabinov
Poprad
0
4
FT
Matchday 21 (West)
14.0413:30
TJ Družstevník Trstice
OŠK Trenčianske Stankovce
0
2
FT
Matchday 21 (East)
14.0413:30
MŠK Spartak Medzilaborce
Raslavice
3
1
FT
Matchday 21 (West)
14.0413:30
Slovan Levice
TJ Nafta Gbely
2
3
FT
Matchday 17 (Center)
14.0413:30
TJ Sokol Medzibrod
TJ Sokol Zubrohlava
3
4
FT
Matchday 21 (East)
14.0413:30
FK Čaňa
1. MFK Kežmarok
0
1
FT
Matchday 21 (West)
14.0413:30
OFK Stavoprac Trebatice
TJ Slavoj Boleráz
2
1
FT
14.0413:30
Imeľ
FK TJ Lokomotíva Kozárovce
6
0
FT
Matchday 6 (East)
14.0413:30
OŠK Pavlovce nad Uhom
FK Gerlachov
2
3
FT
Matchday 21 (East)
14.0413:30
FK Sokol Ľubotice
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
3
0
FT
Matchday 21 (West)
14.0413:30
TJ OFC Gabčíkovo
FC Baník Prievidza
5
0
FT
Matchday 20 (Bratislava)
13.0415:00
Vrakuňa
Slovan Ivanka
0
5
FT
13.0415:00
Pezinok
Rusovce
0
2
FT
13.0415:00
Inter Bratislava
FC Slovan Modra
1
3
FT
13.0415:00
Bernolákovo
Rohožník
0
4
FT
Matchday 17 (Center)
13.0413:30
Čadca
ŠK Badín
0
0
FT
Matchday 21 (West)
13.0413:30
MŠK Hurbanovo
Zl. Moravce-Vrablé II
0
2
FT
Matchday 17 (Center)
13.0413:30
MŠK Kysucké Nové Mesto
OŠK Baník Stráňavy
5
0
FT
13.0413:30
FK Slávia Staškov
ŠK Tvrdošín
2
1
FT
13.0413:30
ŠK Javorník Makov
TJD Príbelce
0
6
FT
Matchday 21 (West)
13.0413:30
Nové Zámky
Lednické Rovne
3
2
FT
Matchday 21 (East)
13.0413:30
Rudňany
FC Lokomotíva Košice
0
6
FT
Matchday 20 (Bratislava)
13.0412:00
NMŠK 1922 Bratislava
Dunajská Lužná
0
3
FT
Matchday 17 (Bratislava)
10.0416:30
MŠK Senec
Pezinok
3
1
FT
Matchday 17 (East)
10.0415:00
1. MFK Kežmarok
Poprad
0
3
FT
Matchday 19 (Bratislava)
07.0414:30
Dunajská Lužná
Vrakuňa
2
0
FT
07.0414:30
Slovan Most
Inter Bratislava
0
8
FT
07.0414:30
Rusovce
NMŠK 1922 Bratislava
2
2
FT
07.0414:30
Slovan Ivanka
Tomášov
2
1
FT
Matchday 20 (East)
07.0413:30
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
MFK Slovan Sabinov
1
1
FT
Matchday 20 (West)
07.0413:30
FK TJ Lokomotíva Kozárovce
Nové Zámky
0
1
FT
Matchday 16 (Center)
07.0413:30
TJ Sokol Medzibrod
Tatran Krásno
0
2
FT
07.0413:30
TJ Sokol Zubrohlava
ŠK Badín
2
0
FT
Matchday 20 (East)
07.0413:30
OŠK Pavlovce nad Uhom
MŠK Spartak Medzilaborce
1
2
FT
07.0413:30
Raslavice
FK Kechnec
3
1
FT
07.0413:30
FC Lokomotíva Košice
MFK Spartak Medzev
2
2
FT
Matchday 16 (Center)
07.0413:30
Liptovská Štiavnica
ŠK Javorník Makov
3
1
FT
Matchday 20 (West)
07.0413:30
Zl. Moravce-Vrablé II
OFK Stavoprac Trebatice
3
2
FT
07.0413:30
OŠK Trenčianske Stankovce
Imeľ
1
0
FT
07.0413:30
TJ OFC Gabčíkovo
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
2
0
FT
07.0413:30
FC Pata
Slovan Levice
2
0
FT
07.0413:30
TJ Nafta Gbely
MŠK Hurbanovo
1
0
FT
Matchday 16 (Center)
07.0408:30
OŠK Bešeňová
Kováčová
0
2
FT
Matchday 19 (Bratislava)
06.0414:30
SDM Domino Bratislava
Bernolákovo
1
4
FT
06.0414:30
Rohožník
Pezinok
3
2
FT
06.0414:30
FC Slovan Modra
Nová Dedinka
0
1
FT
Matchday 20 (East)
06.0413:30
Rudňany
FK Gerlachov
1
4
FT
06.0413:30
1. MFK Kežmarok
Mladosť Kalša
3
2
FT
06.0413:30
Sobrance Sobranecko
FK Sokol Ľubotice
2
1
FT
Matchday 16 (Center)
06.0413:30
OŠK Baník Stráňavy
Čadca
0
2
FT
06.0413:30
ŠK Tvrdošín
MŠK Kysucké Nové Mesto
0
1
FT
06.0413:30
TJD Príbelce
FK Slávia Staškov
3
1
FT
Matchday 20 (West)
06.0413:30
FC Baník Prievidza
Lednické Rovne
3
0
FT
06.0413:30
TJ Slavoj Boleráz
TJ Družstevník Trstice
2
1
FT
Matchday 20 (East)
06.0413:30
Poprad
FK Čaňa
3
2
FT
Matchday 19 (Bratislava)
05.0417:30
MŠK Senec
Rovinka
2
2
FT
Matchday 17 (East)
03.0415:00
MFK Slovan Sabinov
OŠK Pavlovce nad Uhom
2
0
FT
Matchday 19 (West)
31.0313:00
TJ Družstevník Trstice
Zl. Moravce-Vrablé II
2
1
FT
31.0313:00
OFK Stavoprac Trebatice
TJ Nafta Gbely
2
0
FT
31.0313:00
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
FC Baník Prievidza
0
1
FT
31.0313:00
Imeľ
TJ Slavoj Boleráz
4
0
FT