Third Amateur Division (2023/2024)
0
960 matches
Latest scores
Belgium : Third Amateur Division
Matchday 26 (VV A)
24.0315:00
Avanti
Erpe-Mere United
3
2
FT
Matchday 26 (ACFF B)
24.0315:00
Meix-Devant-Virton
Wanze / Bas-Oha
2
2
FT
Matchday 26 (ACFF A)
24.0314:00
FC Flénu
Onhaye
1
2
FT
Matchday 26 (VV A)
24.0314:00
HO Kalken
VW Hamme
3
6
FT
Matchday 26 (ACFF A)
24.0314:00
Belœil
Royal Arquet FC
2
1
FT
24.0314:00
Ostiches
RAS Monceau
3
1
FT
24.0314:00
Entité Manageoise
Jeunesse Tamines
5
1
FT
24.0314:00
Couvin-Mariembourg
Braine
0
6
FT
Matchday 26 (ACFF B)
24.0314:00
Elsautoise
Sprimont
2
2
FT
24.0314:00
Raeren-Eynatten
Marloie Sport
4
1
FT
24.0314:00
Habay-la-Neuve
Waremme
1
1
FT
24.0314:00
Herstal
Aywaille
1
1
FT
24.0314:00
RFC Seraing II
Gouvy
7
0
FT
Matchday 26 (VV A)
24.0314:00
Roeselare Daisel
KVV Sint-Denijs Sport
4
1
FT
24.0314:00
Wielsbeke
Eendracht Aalter
3
1
FT
24.0314:00
Wambeek-Ternat
Blankenberge
2
0
FT
Matchday 26 (ACFF B)
24.0314:00
Richelle United
Huy
1
1
FT
Matchday 26 (VV A)
24.0314:00
Pepingen-Halle
Wolvertem Merchtem
1
2
FT
Matchday 26 (ACFF B)
24.0314:00
Mormont
Longlier
2
1
FT
Matchday 26 (VV B)
23.0319:00
Wellen
Schoonbeek-Beverst
0
0
FT
23.0319:00
Geel
Diest
1
1
FT
Matchday 26 (ACFF A)
23.0319:00
RFC Perwez
Rapid Symphorinois
3
1
FT
Matchday 26 (VV B)
23.0319:00
Nijlen
Esperanza Pelt
0
3
FT
Matchday 26 (ACFF A)
23.0319:00
Aische
Crossing Schaerbeek
2
2
FT
23.0319:00
Wallonne Ciney
Jodoigne
2
1
FT
Matchday 26 (VV B)
23.0318:30
KFC Eksel
Betekom
1
1
FT
23.0318:30
KFC Turnhout
Beerschot VA II
2
4
FT
23.0318:30
Sint-Lenaarts
Zepperen-Brustem
1
1
FT
23.0318:30
Witgoor Sport
Eendracht Termien
0
1
FT
23.0318:30
Zwarte Leeuw
Berg en Dal
1
3
FT
Matchday 26 (VV A)
23.0318:00
Westhoek
Jong Lede
1
2
FT
23.0317:00
Eendracht Wervik
Elene-Grotenberge
0
0
FT
Matchday 25 (ACFF B)
17.0314:00
Wanze / Bas-Oha
Herstal
2
0
FT
Matchday 25 (VV B)
17.0314:00
Berg en Dal
KFC Eksel
5
1
FT
Matchday 25 (ACFF B)
17.0314:00
Gouvy
Meix-Devant-Virton
0
1
FT
Matchday 25 (ACFF A)
17.0314:00
RAS Monceau
Wallonne Ciney
1
1
FT
17.0314:00
Crossing Schaerbeek
Couvin-Mariembourg
5
0
FT
17.0314:00
Jeunesse Tamines
RFC Perwez
1
0
FT
17.0314:00
Jodoigne
Ostiches
1
3
FT
17.0314:00
Braine
FC Flénu
2
1
FT
Matchday 25 (VV B)
17.0314:00
Zepperen-Brustem
Geel
1
3
FT
Matchday 25 (ACFF B)
17.0314:00
Aywaille
RFC Seraing II
1
2
FT
17.0314:00
Waremme
Elsautoise
2
3
FT
Matchday 25 (VV A)
17.0314:00
Elene-Grotenberge
Roeselare Daisel
1
1
FT
Matchday 25 (VV B)
17.0314:00
Beerschot VA II
Witgoor Sport
0
0
FT
Matchday 25 (VV A)
17.0314:00
Erpe-Mere United
HO Kalken
0
2
FT
17.0314:00
VW Hamme
Pepingen-Halle
2
0
FT
17.0314:00
KVV Sint-Denijs Sport
Avanti
4
0
FT
17.0314:00
Jong Lede
Wambeek-Ternat
2
0
FT
17.0314:00
Wolvertem Merchtem
Westhoek
2
3
FT
Matchday 25 (ACFF B)
16.0319:00
Huy
Mormont
3
2
FT
16.0319:00
Longlier
Raeren-Eynatten
1
4
FT
Matchday 25 (ACFF A)
16.0319:00
Royal Arquet FC
Entité Manageoise
2
2
FT
Matchday 25 (VV B)
16.0319:00
Betekom
KFC Turnhout
1
2
FT
Matchday 25 (ACFF A)
16.0319:00
Onhaye
Aische
1
0
FT
16.0319:00
Rapid Symphorinois
Belœil
1
4
FT
Matchday 25 (ACFF B)
16.0319:00
Sprimont
Habay-la-Neuve
1
1
FT
16.0319:00
Marloie Sport
Richelle United
5
0
FT
Matchday 25 (VV B)
16.0319:00
Esperanza Pelt
Eendracht Termien
0
2
FT
16.0318:30
Diest
Sint-Lenaarts
1
2
FT
Matchday 25 (VV A)
16.0318:30
Blankenberge
Wielsbeke
3
0
FT
Matchday 25 (VV B)
16.0318:30
Schoonbeek-Beverst
Nijlen
1
0
FT
16.0318:30
Zwarte Leeuw
Wellen
1
3
FT
Matchday 25 (VV A)
16.0318:30
Eendracht Aalter
Eendracht Wervik
0
0
FT
Matchday 24 (VV B)
10.0316:00
Eendracht Termien
Schoonbeek-Beverst
3
0
FT
Matchday 24 (ACFF A)
10.0314:00
RAS Monceau
Rapid Symphorinois
1
3
FT
10.0314:00
Belœil
Entité Manageoise
1
0
FT
10.0314:00
FC Flénu
Jeunesse Tamines
2
0
FT
10.0314:00
Couvin-Mariembourg
Jodoigne
1
5
FT
Matchday 24 (VV A)
10.0314:00
Roeselare Daisel
Westhoek
2
0
FT
10.0314:00
HO Kalken
Wolvertem Merchtem
1
1
FT
Matchday 24 (ACFF B)
10.0314:00
Herstal
RFC Seraing II
0
4
FT
Matchday 24 (VV A)
10.0314:00
Wielsbeke
Jong Lede
1
2
FT
10.0314:00
Avanti
Blankenberge
2
0
FT
Matchday 24 (ACFF B)
10.0314:00
Richelle United
Sprimont
1
1
FT
10.0314:00
Mormont
Gouvy
4
2
FT
10.0314:00
Elsautoise
Marloie Sport
1
2
FT
Matchday 24 (VV A)
10.0314:00
Elene-Grotenberge
Erpe-Mere United
0
3
FT
Matchday 24 (ACFF B)
10.0314:00
Meix-Devant-Virton
Huy
1
2
FT
10.0314:00
Raeren-Eynatten
Aywaille
2
1
FT
10.0314:00
Waremme
Wanze / Bas-Oha
2
0
FT
Matchday 24 (ACFF A)
09.0319:00
Aische
Royal Arquet FC
1
0
FT
09.0319:00
RFC Perwez
Braine
0
0
FT
Matchday 24 (ACFF B)
09.0319:00
Habay-la-Neuve
Longlier
6
1
FT
Matchday 24 (VV B)
09.0319:00
Wellen
Diest
3
0
FT
09.0319:00
Nijlen
Beerschot VA II
2
2
FT
Matchday 24 (VV A)
09.0319:00
VW Hamme
Eendracht Aalter
4
2
FT
Matchday 24 (ACFF A)
09.0319:00
Wallonne Ciney
Crossing Schaerbeek
1
1
FT
Matchday 24 (VV B)
09.0319:00
Geel
Betekom
1
1
FT
09.0318:30
Sint-Lenaarts
Esperanza Pelt
2
1
FT
09.0318:30
KFC Turnhout
Berg en Dal
1
3
FT
Matchday 24 (ACFF A)
09.0318:30
Ostiches
Onhaye
1
1
FT
Matchday 24 (VV B)
09.0318:30
KFC Eksel
Zwarte Leeuw
0
2
FT
09.0318:30
Witgoor Sport
Zepperen-Brustem
1
2
FT
Matchday 24 (VV A)
09.0317:00
Eendracht Wervik
KVV Sint-Denijs Sport
2
2
FT
09.0314:00
Pepingen-Halle
Wambeek-Ternat
1
0
FT
Matchday 23 (VV A)
03.0315:00
Blankenberge
VW Hamme
1
3
FT
Matchday 21 (ACFF B)
03.0314:00
Mormont
Raeren-Eynatten
1
0
FT
Matchday 23 (VV B)
03.0314:00
Eendracht Termien
Nijlen
3
2
FT
03.0314:00
Zepperen-Brustem
KFC Eksel
4
1
FT