State Leagues (2023/2024)
0
9666 matches
Today's matches
Germany : State Leagues
29.0310:30
Stern
Berlin Türkspor
Preview
29.0311:00
TSV Mariendorf 1897 Berlin
Spandauer Kickers
Preview
29.0311:45
Frohnauer
SV Stern Britz 1889
Preview
29.0312:00
Blau-Weiß 90 Berlin
Reinickendorfer Füchse
Preview
29.0312:00
Altengamme
ASV Hamburg
Preview
29.0313:00
Berlin Hilalspor
Berliner SC
Preview
29.0314:00
Grohn
Habenhauser FV
Preview
29.0314:00
Wilmersdorf
SCC Berlin
Preview
29.0318:30
Hamm United
Bramfelder SV
Preview
29.0318:30
Voran Ohe
Oststeinbeker SV
Preview
Latest scores
Germany : State Leagues
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
28.0319:00
SV Budberg 1946
Frohnhausen
5
0
FT
28.0319:00
Bedburg-Hau
Wesel-Lackhausen
3
4
FT
28.0319:00
Lowick
Hönnepel-Niedermörmter
8
0
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 1)
28.0319:00
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
Süchteln
5
1
FT
28.0319:00
Wermelskirchen
FC Remscheid
1
1
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
28.0319:00
FSV Duisburg
SV Biemenhorst
1
5
FT
Matchday 17 (Mittelrhein - 2)
28.0319:00
Düren II
SV Helpenstein
4
3
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
28.0319:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SF Niederwenigern
Sterkrade-Nord
Matchday 28 (Niederrhein - 1)
28.0319:00
Kapellen-Erft
Victoria Mennrath
3
0
FT
28.0319:00
Unterrath
Amern
0
0
FT
28.0319:00
Cronenberger SC
Holzheimer SG
4
2
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
28.0319:00
Blau-Weiß Dingden
Scherpenberg
4
0
FT
Matchday 14 (Lüneburg)
28.0319:00
MTV Soltau von 1864
LSK Hansa
2
3
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
28.0319:00
Blau-Weiß Mintard
Rellinghausen
1
3
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hansa)
28.0319:00
Rahlstedt
Wandsbeker TSV Concordia II
2
1
FT
28.0319:00
Ahrensburger TSV
Lohbrügge
3
0
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hammonia)
28.0319:00
FC Eintracht Norderstedt II
Victoria Hamburg II
6
4
FT
28.0319:00
Hamburger SV III
Barmbek-Uhlenhorst
1
0
FT
Matchday 14 (Braunschweig)
28.0319:00
Eintracht Braunschw. II
SVG Göttingen
4
1
FT
Matchday 26 (Rheinland)
28.0319:00
Mülheim-Kärlich
Eisbachtal
1
3
FT
Matchday 20 (Mecklenburg-Vorpommern)
28.0319:00
Kühlungsborn
Doberaner FC
1
4
FT
Matchday 18 (Lüneburg)
28.0319:00
VfL Güldenstern Stade
FC Eintracht Cuxhaven 01
1
0
FT
Matchday 13 (Weser-Ems)
28.0319:00
Papenburg
Hansa Friesoythe
3
2
FT
Matchday 20 (Hessen - Mitte)
28.0319:00
SF BG Marburg
TuS Hornau
0
2
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 1)
28.0319:00
Düsseldorf West
Hilden II
2
6
FT
Matchday 25 (Berlin)
28.0318:45
VSG Altglienicke II
Rudow
2
1
FT
Matchday 20 (Mecklenburg-Vorpommern)
28.0318:30
Pampow
Schönberg
4
0
FT
28.0318:30
Malchow
Mecklenburg Schwerin
4
0
FT
Matchday 26 (Rheinland)
28.0318:30
Salmrohr
Andernach
2
2
FT
Matchday 16 (Mittelrhein - 1)
28.0318:30
Homburg-Nümbrecht
Spich
5
1
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 1)
28.0318:30
Monheim
DV Solingen
1
2
FT
28.0318:30
Viersen
SC Velbert
2
1
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
28.0318:30
Arminia Klosterhardt
Speldorf
1
3
FT
Matchday 16 (Westfalen - 1)
28.0318:30
SG Bockum-Hövel 2013
Hammer SpVg
2
4
FT
Matchday 27 (Bayern - Südost)
28.0318:30
Sportfreunde Schwaig
VfB Forstinning
2
1
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hammonia)
28.0318:30
Nienstedten
Altonaer FC von 1893 II
1
2
FT
Matchday 25 (Berlin)
28.0318:15
Empor Berlin
Berliner FC Preussen
1
2
FT
Matchday 17 (Südwest)
28.0318:15
Bienwald Kandel
SV Viktoria 1913 Herxheim
2
2
FT
Matchday 20 (Sachsen)
28.0318:00
VfB Fortuna Chemnitz
Handwerk Rabenstein
0
2
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
28.0318:00
Steele
1. FC Lintfort
1
0
FT
Matchday 17 (Südwest)
28.0318:00
Pirmasens II
SV 1931 Hermersberg
5
1
FT
Matchday 21 (Baden)
28.0318:00
TSV 05 Reichenbach
Spielberg
0
2
FT
Matchday 27 (Bayern - Mitte)
28.0318:00
Bogen
Seebach
0
2
FT
28.0318:00
SpVgg Grün-Weiss Deggendorf
Sturm Hauzenberg
3
2
FT
28.0318:00
Kareth Lappersdorf
Weiden
1
2
FT
Matchday 26 (Saarland)
28.0318:00
SG Marpingen-Urexweiler
Bliesmengen-Bolchen
1
2
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hammonia)
28.0318:00
Kummerfelder SV
Nikola Tesla
3
2
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hansa)
28.0318:00
Vorwärts-Wacker 04
Condor Hamburg
1
2
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hammonia)
28.0318:00
Rantzau
Uhlenhorster SC Paloma II
2
0
FT
Matchday 26 (Sachsen-Anhalt)
28.0318:00
Halle-Ammendorf
Fortuna Magdeburg
4
3
FT
28.0318:00
Ilsenburg
Haldensleben
0
2
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hammonia)
28.0318:00
SC Poppenbüttel
Türk Birlikspor Pinneberg
4
4
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hansa)
28.0318:00
Harburger SC
SC Vier- und Marschlande
3
5
FT
Matchday 19 (Hamburg - Hammonia)
28.0318:00
Postponed POST
Postponed POST
Eintracht Lokstedt
Hausbruch-Neugrabener Turnerschaft
Matchday 19 (Hamburg - Hansa)
28.0318:00
Curslack-Neuengamme
Hamburger Turnerschaft 1816
1
3
FT
Matchday 19 (Hessen - Nord)
28.0318:00
Neuhof
Buchonia Flieden
1
0
FT
Matchday 1 (Brandenburg)
27.0319:00
FC Concordia Buckow / Waldsieversdorf 03
Preussen Eberswalde
1
1
FT
Matchday 12 (Lüneburg)
27.0319:00
FC Worpswede
SV Lindwedel-Hope
1
2
FT
Matchday 22 (Bayern - Südost)
27.0319:00
SpVgg Feldmoching
Unterföhring
1
6
FT
Matchday 25 (Hessen - Süd)
27.0319:00
Pars Neu-Isenburg
Bornheim Grün-Weiss
2
3
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 1)
27.0318:45
ASV Mettmann 1986
DJK Fortuna Dilkrath
0
1
FT
Matchday 18 (Schleswig-Holstein - Holstein)
27.0318:30
SV Todesfelde 1928 II
Eichede II
0
3
FT
Matchday 13 (Thüringen)
27.0318:30
Schott Jena
FC Saalfeld
3
1
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 1)
27.0318:30
TuRU 1880 Düsseldorf
MSV Düsseldorf
2
0
FT
Matchday 25 (Weser-Ems)
27.0318:30
Oythe
Bevern
1
2
FT
Matchday 22 (Bayern - Südost)
27.0318:30
Garmisch-Partenkirchen
Pullach
4
1
FT
Matchday 15 (Brandenburg)
27.0318:30
Zehdenick
Petershagen-Eggersdorf
2
1
FT
Matchday 28 (Niederrhein - 2)
27.0318:00
SG Essen-Schönebeck
Kray
1
1
FT
Matchday 24 (Hessen - Nord)
27.0317:30
SSV Sand
03 Kassel
1
4
FT
Matchday 22 (Bayern - Südwest)
27.0317:30
TSV Aindling
TSV Bobingen
0
0
FT
Matchday 15 (Württemberg)
27.0315:45
Spfr. Dorfmerkingen
Sportfreunde Schwäbisch Hall FC
0
3
FT
Matchday 22 (Bayern - Südost)
26.0318:30
Hallbergmoos-Goldach
1880 Wasserburg
1
1
FT
Matchday 25 (Saarland)
26.0318:00
Saar Saarbrücken
Borussia Neunkirchen
2
2
FT
Matchday 25 (Hessen - Nord)
24.0315:30
03 Kassel
Sandershausen
2
1
FT
Matchday 26 (Bayern - Südost)
24.0315:00
SV Neufraunhofen
SV Bruckmühl
3
3
FT
Matchday 26 (Bayern - Südwest)
24.0315:00
Ehekirchen
Schwabmünchen
1
1
FT
Matchday 23 (Südbaden)
24.0315:00
Villingen II
Elzach-Yach
4
1
FT
Matchday 25 (Saarland)
24.0315:00
Herrensohr
Schwalbach
0
1
FT
Matchday 25 (Hessen - Mitte)
24.0314:30
SV Zeilsheim
Niedernhausen
3
1
FT
Matchday 23 (Mittelrhein - 1)
24.0314:30
SpVg Köln-Flittard
Blau-Weiß Friesdorf
4
3
FT
24.0314:30
FSV Schwarz-Weiß Neunkirchen-Seelscheid 1926
Pesch
1
1
FT
Matchday 25 (Hessen - Mitte)
24.0314:30
TuBa Pohlheim
Weyer
2
0
FT
Matchday 27 (Niederrhein - 1)
24.0314:30
Holzheimer SG
Unterrath
0
3
FT
Matchday 25 (Hessen - Süd)
24.0314:30
SC Dortelweil
Sportfreunde 04
5
0
FT
Matchday 27 (Niederrhein - 1)
24.0314:30
MSV Düsseldorf
FC Remscheid
3
3
FT
Matchday 22 (Südwest)
24.0314:30
FSV Offenbach
TSG 1846 Bretzenheim
4
2
FT
Matchday 27 (Niederrhein - 2)
24.0314:30
Scherpenberg
Steele
5
2
FT
Matchday 27 (Niederrhein - 1)
24.0314:30
Victoria Mennrath
Wermelskirchen
2
2
FT
24.0314:30
DJK Fortuna Dilkrath
Cronenberger SC
2
4
FT
Matchday 25 (Rheinland)
24.0314:30
Andernach
Wissen
3
2
FT
Matchday 27 (Niederrhein - 1)
24.0314:30
Amern
Kapellen-Erft
1
1
FT
24.0314:30
DV Solingen
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
1
0
FT
Matchday 22 (Westfalen - 2)
24.0314:30
SV Westfalia Soest
Hombrucher SV
0
1
FT
Matchday 23 (Mittelrhein - 2)
24.0314:30
FC Teutonia Weiden
Eilendorf
5
0
FT
24.0314:30
Kohlscheider
SV Breinig
1
3
FT
Matchday 22 (Westfalen - 2)
24.0314:30
Wanne Eickel
Schüren
3
1
FT
24.0314:30
Wacker Obercastrop
Lennestadt
5
2
FT
24.0314:30
Neheim
Concordia Wiemelhausen
0
2
FT
Matchday 23 (Mittelrhein - 2)
24.0314:15
Rott
Borussia Lindenthal
2
2
FT
Matchday 22 (Südwest)
24.0314:15
TuS Hohenecken
Basara Mainz
1
5
FT