Bölgesel Amatör Lig (2020/2021)
0
292 matches
Latest scores
Turkey : Bölgesel Amatör Lig
Matchday 5 (Region 4)
23.0614:00
Güroymak Spor Kulübü
Kurtalanspor
0
1
FT
Matchday 5 (Region 3)
23.0614:00
Talasgücü Belediyespor
Cumhuriyet Üniversitesi
4
2
FT
23.0614:00
Çorum Çimentospor
Kayseri Emar
1
0
FT
23.0614:00
Erbaa Gençlikspor
Merzifonspor
2
1
FT
23.0614:00
Bartınspor
Gerede 1970 FK
0
1
FT
23.0614:00
Amasyaspor 1968
Niksar Belediyespor
2
1
FT
Matchday 5 (Region 4)
23.0614:00
Şanlıurfa BB
Türkoğlu Belediye Spor Kulübü
2
0
FT
Matchday 5 (Region 3)
23.0614:00
Kapadokyaspor
Düziçispor
4
1
FT
Matchday 5 (Region 4)
23.0614:00
Erzurum İdmanocağı
Doğubayazıt Belediyespor
1
1
FT
23.0614:00
Silvan Belediyespor
Çınar Belediyespor
2
4
FT
23.0614:00
Bağlar Belediyespor
Batman 72 Belediyespor
3
2
FT
Matchday 5 (Region 3)
23.0614:00
Salarhaspor
Çamlıhemşin Belediye Spor Kulübü
2
1
FT
Matchday 5 (Region 4)
23.0614:00
Bismil 21 Sportif
Diyarbakırspor
0
1
FT
23.0614:00
Elbistanspor
Viranşehir Belediyespor
2
1
FT
Matchday 5 (Region 3)
23.0614:00
Trabzon Doğanspor
Ünye 1957
2
3
FT
Matchday 5 (Region 4)
23.0614:00
Muş Belediyespor
Van Yolspor
2
1
FT
Matchday 4 (Region 1)
20.0615:00
Bağcılar Spor
Alibeyköyspor
1
0
FT
Matchday 4 (Region 2)
20.0615:00
Belediye Bolvadin Termal
İscehisarspor
3
0
FT
20.0615:00
Sökespor
Kuşadasıspor
3
2
FT
Matchday 4 (Region 1)
20.0615:00
Kartal Bulvarspor
Maltepespor
1
0
FT
20.0615:00
Karamürselspor
Yuvacıkspor
2
0
FT
Matchday 4 (Region 2)
20.0615:00
Torosgücü
Yeşilovaspor
3
0
FT
Matchday 4 (Region 1)
20.0615:00
Değirmenderespor
Başiskele Doğantepespor
1
2
FT
20.0615:00
Bursa Nilüfer 2021
Gülbahçe Spor Kulübü
4
0
FT
20.0615:00
Cevizli Anadoluspor
Beykoz
3
0
FT
20.0615:00
Dudulluspor
Sultangazispor
5
3
FT
Matchday 4 (Region 2)
20.0615:00
Yunus Emre Belediyespor
Manisa Sanayispor
1
2
FT
20.0615:00
Bucak Oğuzhanspor
Yeşilova Belediye Spor
0
1
FT
Matchday 4 (Region 1)
20.0615:00
Elmasbahçelerspor
Mustafakemalpaşa Bld
1
2
FT
20.0615:00
Hendek Spor
Karasu Spor Kulübü
3
2
FT
Matchday 4 (Region 2)
20.0615:00
Aliağa FAŞ
İzmirspor
3
1
FT
20.0615:00
Torbalıspor
Buca Zafer Spor Kulübü
0
1
FT
20.0615:00
Gölyazı Belediyespor
Akşehirspor
0
1
FT
20.0615:00
Tavşanlı Linyitspor
Çağlayan Azotspor
2
0
FT
Matchday 4 (Region 1)
20.0615:00
Kullar 1975
Körfez Belediye Hereke Yıldız Spor Kulübü
3
0
FT
Matchday 4 (Region 2)
20.0615:00
Eskişehir Yunusemrespor
Anadolu Üniversitesi
0
3
FT
Matchday 4 (Region 1)
20.0615:00
Görükle İpekspor
İnegöl Kafkas Gençlik
3
1
FT
Matchday 4 (Region 3)
20.0614:00
Boyabat 1868 Spor
Atakum Belediyespor
0
1
FT
20.0614:00
Merzifonspor
Amasyaspor 1968
0
0
FT
20.0614:00
Ünye 1957
Orduspor 1967
0
0
FT
20.0614:00
Sebat Gençlikspor
Trabzon Doğanspor
0
2
FT
Matchday 4 (Region 4)
20.0614:00
Mazıdağı Fosfatspor
Bağlar Belediyespor
0
1
FT
Matchday 4 (Region 3)
20.0614:00
Niksar Belediyespor
Erbaa Gençlikspor
1
2
FT
Matchday 4 (Region 4)
20.0614:00
Diyarbakırspor
Silvan Belediyespor
4
1
FT
20.0614:00
1960 Silopispor
Güroymak Spor Kulübü
3
0
FT
20.0614:00
5 Temmuz İskenderunspor
Antakya Belediyespor
1
3
FT
20.0614:00
Doğubayazıt Belediyespor
Iğdır FK
2
3
FT
20.0614:00
Yakutiyespor
Erzurum İdmanocağı
1
0
FT
20.0614:00
Fırat Üniversitesi
Erzincan Ulalarspor
1
0
FT
20.0614:00
1984 Muşspor
Muş Belediyespor
1
1
FT
20.0614:00
Çınar Belediyespor
Bismil 21 Sportif
1
0
FT
Matchday 4 (Region 3)
20.0614:00
Cumhuriyet Üniversitesi
Çorum Çimentospor
4
2
FT
Matchday 4 (Region 4)
20.0614:00
Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa BB
1
3
FT
20.0614:00
Türkoğlu Belediye Spor Kulübü
Elbistanspor
2
1
FT
Matchday 4 (Region 3)
20.0614:00
İdmanyurdu 1925
Kapadokyaspor
2
0
FT
20.0614:00
Kurşunlu Belediyespor
Bartınspor
1
0
FT
20.0614:00
Ankara TKİ
Sincan Belediyespor
0
1
FT
20.0614:00
Rize Özel İdarespor
Salarhaspor
5
1
FT
Matchday 4 (Region 2)
19.0615:00
Hacırahmanlıspor
Ahmetli Belediyespor
2
1
FT
Matchday 4 (Region 3)
19.0614:00
Kayseri Emar
Talasgücü Belediyespor
1
0
FT
Matchday 3 (Region 2)
16.0615:00
Eskişehir Yunusemrespor
Bayırköyspor
1
0
FT
16.0615:00
Bucak Oğuzhanspor
Kepez Belediyespor
2
0
FT
Matchday 3 (Region 1)
16.0615:00
Karamürselspor
Çilimli Belediyespor
1
1
FT
Matchday 3 (Region 2)
16.0615:00
Hacırahmanlıspor
Yunus Emre Belediyespor
3
1
FT
16.0615:00
İscehisarspor
Kuşadasıspor
0
1
FT
16.0615:00
Sökespor
Belediye Bolvadin Termal
1
0
FT
16.0615:00
Buca Zafer Spor Kulübü
Yeşilovaspor
2
0
FT
16.0615:00
Torosgücü
Torbalıspor
3
1
FT
16.0615:00
Aliağa FAŞ
Çiğli Belediyespor
3
0
FT
Matchday 3 (Region 1)
16.0615:00
Hendek Spor
Erenlerspor
1
0
FT
Matchday 3 (Region 2)
16.0615:00
Manisa Sanayispor
Ahmetli Belediyespor
2
3
FT
Matchday 3 (Region 1)
16.0615:00
Elmasbahçelerspor
Görükle İpekspor
1
0
FT
16.0615:00
İnegöl Kafkas Gençlik
Mustafakemalpaşa Bld
1
0
FT
16.0615:00
Bursa Nilüfer 2021
Bigaspor
0
2
FT
16.0615:00
Başiskele Doğantepespor
Körfez Belediye Hereke Yıldız Spor Kulübü
2
1
FT
Matchday 3 (Region 2)
16.0615:00
Tavşanlı Linyitspor
Ayvalıkgücü Belediyespor
1
1
FT
Matchday 3 (Region 1)
16.0615:00
Kullar 1975
Değirmenderespor
4
2
FT
16.0615:00
Kartal Bulvarspor
Kilimli Belediyespor
8
0
FT
16.0615:00
Cevizli Anadoluspor
Bağcılar Spor
0
0
FT
Matchday 3 (Region 2)
16.0615:00
Gölyazı Belediyespor
Isparta 32 Emrespor
0
0
FT
Matchday 3 (Region 1)
16.0615:00
Dudulluspor
Uzunköprüspor
0
0
FT
16.0615:00
Alibeyköyspor
Beykoz
2
0
FT
Matchday 3 (Region 3)
16.0614:00
Rize Özel İdarespor
Çamlıhemşin Belediye Spor Kulübü
3
1
FT
16.0614:00
Boyabat 1868 Spor
Kastamonu Özel İdare KHS
2
3
FT
Matchday 3 (Region 4)
16.0614:00
1960 Silopispor
Kurtalanspor
2
1
FT
Matchday 3 (Region 3)
16.0614:00
Ankara TKİ
Ankara DSİ Spor
0
0
FT
16.0614:00
Kurşunlu Belediyespor
Gerede 1970 FK
0
3
FT
Matchday 3 (Region 4)
16.0614:00
Viranşehir Belediyespor
Türkoğlu Belediye Spor Kulübü
1
2
FT
Matchday 3 (Region 3)
16.0614:00
İdmanyurdu 1925
Düziçispor
1
0
FT
Matchday 3 (Region 4)
16.0614:00
Fırat Üniversitesi
Karlıova Yıldırım
3
0
FT
16.0614:00
Erzurum İdmanocağı
Iğdır FK
2
3
FT
16.0614:00
Diyarbakırspor
Çınar Belediyespor
1
0
FT
16.0614:00
Bismil 21 Sportif
Silvan Belediyespor
2
0
FT
16.0614:00
Mazıdağı Fosfatspor
Batman 72 Belediyespor
0
1
FT
16.0614:00
1984 Muşspor
Van Yolspor
2
1
FT
16.0614:00
5 Temmuz İskenderunspor
Gaziantep Ankas
1
2
FT
16.0614:00
Doğubayazıt Belediyespor
Yakutiyespor
0
1
FT
16.0614:00
Elbistanspor
Şanlıurfa BB
0
2
FT
Matchday 3 (Region 3)
16.0614:00
Amasyaspor 1968
Erbaa Gençlikspor
2
0
FT
16.0614:00
Sebat Gençlikspor
Ünye 1957
1
0
FT