Eskişehir Yunusemrespor
Full name: Eskişehir Yunusemre Spor Kulübü
Foundation: 2008
City: Eskişehir
Country: Turkey
Get calendar!
Foundation: 2008
City: Eskişehir
Country: Turkey
Get calendar!
Latest scores
Turkey : Bölgesel Amatör Lig
24.03.24
Eskişehir Yunusemrespor
Eskişehir Demirspor Spor Kulübü
1
1
FT
17.03.24
Ankara TKİ
Eskişehir Yunusemrespor
4
0
FT
10.03.24
Eskişehir Yunusemrespor
Çilimli Belediyespor
0
1
FT
03.03.24
Geredespor Futbol Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
4
1
FT
25.02.24
Eskişehir Yunusemrespor
1926 Polatlı Belediyespor Kulüp
0
4
FT
18.02.24
Eskişehirspor
Eskişehir Yunusemrespor
5
0
FT
11.02.24
Eskişehir Yunusemrespor
Alaplı Belediye
0
4
FT
04.02.24
Kırşehir Gençlik
Eskişehir Yunusemrespor
3
0
FT
07.01.24
Gölbaşı Belediye Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
4
1
FT
30.12.23
Eskişehir Yunusemrespor
Kaynaşlı Belediye Spor Kulübü
0
1
FT
24.12.23
Sincan Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
5
2
FT
20.12.23
Eskişehir Yunusemrespor
Karadeniz Ereğli BSK
0
1
FT
02.12.23
Eskişehir Demirspor Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
1
1
FT
26.11.23
Eskişehir Yunusemrespor
Ankara TKİ
0
3
FT
19.11.23
Çilimli Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
1
0
FT
12.11.23
Eskişehir Yunusemrespor
Geredespor Futbol Kulübü
2
4
FT
05.11.23
1926 Polatlı Belediyespor Kulüp
Eskişehir Yunusemrespor
5
2
FT
28.10.23
Eskişehir Yunusemrespor
Eskişehirspor
1
2
FT
22.10.23
Alaplı Belediye
Eskişehir Yunusemrespor
5
2
FT
15.10.23
Eskişehir Yunusemrespor
Kırşehir Gençlik
1
0
FT
16.04.23
Çatalhüyük Çumra BS
Eskişehir Yunusemrespor
2
1
FT
09.04.23
Eskişehir Yunusemrespor
Korkuteli Belediyespor
4
2
FT
05.04.23
Manavgat Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
5
0
FT
02.04.23
Eskişehir Yunusemrespor
Keçiborlu Belediyespor
2
1
FT
29.03.23
Sarayönü Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
4
1
FT
26.03.23
Eskişehir Yunusemrespor
Belediye Bolvadin Termal
2
1
FT
22.03.23
Anadolu Üniversitesi
Eskişehir Yunusemrespor
10
0
FT
19.03.23
Eskişehir Yunusemrespor
Konya Ereğlispor
0
1
FT
12.03.23
Kumluca Belediye Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
2
0
FT
05.03.23
Burdur MAKÜ Spor
Eskişehir Yunusemrespor
5
1
FT
05.02.23
Eskişehir Yunusemrespor
Meram Kara Kartallarspor
0
0
FT
29.01.23
Eskişehir Yunusemrespor
Sandıklıspor
0
5
FT
25.12.22
Eskişehir Yunusemrespor
Çatalhüyük Çumra BS
0
3
FT
18.12.22
Korkuteli Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
2
1
FT
11.12.22
Eskişehir Yunusemrespor
Manavgat Belediyespor
1
4
FT
04.12.22
Keçiborlu Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
3
1
FT
27.11.22
Eskişehir Yunusemrespor
Sarayönü Belediyespor
0
2
FT
20.11.22
Belediye Bolvadin Termal
Eskişehir Yunusemrespor
4
0
FT
13.11.22
Eskişehir Yunusemrespor
Anadolu Üniversitesi
0
1
FT
06.11.22
Konya Ereğlispor
Eskişehir Yunusemrespor
2
0
FT
30.10.22
Eskişehir Yunusemrespor
Kumluca Belediye Spor Kulübü
0
3
FT
16.10.22
Eskişehir Yunusemrespor
Burdur MAKÜ Spor
0
2
FT
09.10.22
Meram Kara Kartallarspor
Eskişehir Yunusemrespor
0
0
FT
02.10.22
Sandıklıspor
Eskişehir Yunusemrespor
3
0
FT
10.04.22
Tavşanlı Linyitspor
Eskişehir Yunusemrespor
1
0
FT
03.04.22
Eskişehir Yunusemrespor
Bayırköyspor
2
1
FT
27.03.22
Bozüyük Vitraspor
Eskişehir Yunusemrespor
0
0
FT
20.03.22
Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir Yunusemrespor
2
3
FT
06.03.22
Eskişehir Yunusemrespor
Anadolu Üniversitesi
0
0
FT
26.02.22
Çağlayan Azotspor
Eskişehir Yunusemrespor
1
7
FT
20.02.22
Eskişehir Yunusemrespor
Yeniçağaspor
1
2
FT
13.02.22
Gerede 1970 FK
Eskişehir Yunusemrespor
1
1
FT
06.02.22
Eskişehir Yunusemrespor
Kütahya Yeşilayspor
3
0
FT
25.12.21
Eskişehir Yunusemrespor
Tavşanlı Linyitspor
3
1
FT
19.12.21
Bayırköyspor
Eskişehir Yunusemrespor
1
2
FT
12.12.21
Eskişehir Yunusemrespor
Bozüyük Vitraspor
2
0
FT
05.12.21
Eskişehir Yunusemrespor
Eskişehir Sağlıkspor
0
5
FT
27.11.21
Anadolu Üniversitesi
Eskişehir Yunusemrespor
2
0
FT
21.11.21
Eskişehir Yunusemrespor
Çağlayan Azotspor
5
0
FT
14.11.21
Yeniçağaspor
Eskişehir Yunusemrespor
0
0
FT
07.11.21
Eskişehir Yunusemrespor
Gerede 1970 FK
1
0
FT
30.10.21
Kütahya Yeşilayspor
Eskişehir Yunusemrespor
1
1
FT
27.06.21
Bayırköyspor
Eskişehir Yunusemrespor
2
2
FT
20.06.21
Eskişehir Yunusemrespor
Anadolu Üniversitesi
0
3
FT
16.06.21
Eskişehir Yunusemrespor
Bayırköyspor
1
0
FT
09.06.21
Anadolu Üniversitesi
Eskişehir Yunusemrespor
1
2
FT
15.03.20
Eskişehir Yunusemrespor
Keçiören Bağlumspor
0
3
FT
08.03.20
Anadolu Üniversitesi
Eskişehir Yunusemrespor
3
0
FT
01.03.20
Eskişehir Yunusemrespor
Ankara TKİ
0
0
FT
23.02.20
Karadeniz Ereğli BSK
Eskişehir Yunusemrespor
2
1
FT
19.02.20
Gerede 1970 FK
Eskişehir Yunusemrespor
0
2
FT
16.02.20
Eskişehir Yunusemrespor
Çilimli Belediyespor
2
2
FT
02.02.20
Eskişehir Yunusemrespor
Haymana Belediyespor
0
2
FT
26.01.20
Yaylacık Gençlik Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
0
3
FT
19.01.20
Bartınspor
Eskişehir Yunusemrespor
2
0
FT
14.12.19
Çubukspor
Eskişehir Yunusemrespor
0
0
FT
08.12.19
Eskişehir Yunusemrespor
Devrek Belediyespor
0
1
FT
01.12.19
Beyköy Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
0
1
FT
24.11.19
Eskişehir Yunusemrespor
Kırıkkale Büyük Anadolu
0
2
FT
17.11.19
Keçiören Bağlumspor
Eskişehir Yunusemrespor
0
0
FT
10.11.19
Eskişehir Yunusemrespor
Anadolu Üniversitesi
1
1
FT
03.11.19
Ankara TKİ
Eskişehir Yunusemrespor
1
1
FT
27.10.19
Eskişehir Yunusemrespor
Karadeniz Ereğli BSK
0
0
FT
20.10.19
Çilimli Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
1
0
FT
13.10.19
Eskişehir Yunusemrespor
Gerede 1970 FK
3
2
FT
06.10.19
Haymana Belediyespor
Eskişehir Yunusemrespor
1
0
FT
29.09.19
Eskişehir Yunusemrespor
Yaylacık Gençlik Spor Kulübü
1
0
FT
21.09.19
Eskişehir Yunusemrespor
Bartınspor
3
0
FT
09.04.17
Eskişehir Yunusemrespor
Modafen
0
0
FT
02.04.17
Pursaklar Belediye Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
3
3
FT
26.03.17
Eskişehir Yunusemrespor
Bağcılar İstoç Spor Kulübü
1
2
FT
19.03.17
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
2
1
FT
13.03.17
Eskişehir Yunusemrespor
Beyköy Belediyespor
1
1
FT
05.03.17
Bartınspor
Eskişehir Yunusemrespor
1
2
FT
26.02.17
Zeytinburnu 1957 Kültür ve Dayanışma Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
4
1
FT
19.02.17
Eskişehir Yunusemrespor
Keçiören Bağlumspor
0
3
FT
15.02.17
Karadeniz Ereğli BSK
Eskişehir Yunusemrespor
0
0
FT
12.02.17
Çekmeköy Belediye Alemdağ Spor Kulübü
Eskişehir Yunusemrespor
6
0
FT
05.02.17
Eskişehir Yunusemrespor
Geredespor Futbol Kulübü
1
2
FT
22.01.17
Eskişehir Yunusemrespor
Akçakoca Spor Kulübü
0
3
FT