2. Liga Interregional (2023/2024)
0
992 matches
Latest scores
Switzerland : 2. Liga Interregional
Matchday 12 (Group 4)
28.1014:30
FC Uster
Dardania St. Gallen
3
0
FT
Matchday 12 (Group 3)
28.1014:30
Sursee
Zofingen
2
2
FT
Matchday 12 (Group 2)
28.1014:00
Binningen
Prishtina Bern
2
1
FT
Matchday 12 (Group 4)
28.1014:00
Weesen
Thalwil
2
0
FT
28.1014:00
Adliswil
Frauenfeld
0
1
FT
Matchday 12 (Group 2)
28.1014:00
FC Muri-Gümligen
Dornach
4
1
FT
Matchday 12 (Group 4)
28.1014:00
Lachen / Altendorf
SV Schaffhausen
0
4
FT
Matchday 12 (Group 2)
28.1014:00
Tavannes / Tramelan
Liestal
3
2
FT
Matchday 12 (Group 1)
27.1018:00
Farvagny / Ogoz
Romontois
0
2
FT
Matchday 12 (Group 4)
27.1018:00
Rapperswil-Jona II
FC Dübendorf
0
2
FT
Matchday 11 (Group 2)
22.1014:00
FC Bosporus
Concordia Lausanne
2
2
FT
Matchday 11 (Group 4)
22.1013:00
FC Dübendorf
Weesen
3
2
FT
Matchday 11 (Group 1)
22.1012:30
La Tour / Le Pâquier
Châtel-St-Denis
1
2
FT
Matchday 11 (Group 3)
21.1017:45
FC Collina d'Oro
Goldau
2
2
FT
Matchday 11 (Group 2)
21.1017:00
Prishtina Bern
FC Ueberstorf
2
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
21.1016:30
FC Locarno
Unterstrass
2
0
FT
Matchday 11 (Group 1)
21.1016:00
Amical Saint-Prex
Farvagny / Ogoz
1
0
FT
Matchday 11 (Group 2)
21.1016:00
Besa Biel/Bienne
FC Saint-Imier
3
3
FT
Matchday 11 (Group 4)
21.1016:00
FC Tägerwilen
Rapperswil-Jona II
4
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
21.1016:00
Emmen
Perlen-Buchrain
2
0
FT
21.1015:15
Kickers Luzern
Sursee
1
4
FT
Matchday 11 (Group 1)
21.1015:00
Lancy
Martigny Sports
0
0
FT
21.1015:00
Romontois
Stade Payerne
4
2
FT
21.1015:00
Signal
FC Perly-Certoux
1
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
21.1015:00
Zofingen
Gambarogno - Contone
1
0
FT
Matchday 11 (Group 1)
21.1015:00
FC Dardania Lausanne
Collex-Bossy
4
0
FT
Matchday 11 (Group 4)
21.1014:00
Adliswil
FC Uster
2
3
FT
Matchday 11 (Group 3)
21.1014:00
Zug
Cham II
8
3
FT
Matchday 11 (Group 2)
21.1014:00
FC Muri-Gümligen
FC Pratteln
3
0
FT
21.1014:00
Old Boys
Binningen
2
1
FT
21.1014:00
Dornach
Ajoie-Monterri
6
0
FT
21.1014:00
Bubendorf
Tavannes / Tramelan
0
3
FT
21.1014:00
Liestal
Schöftland
3
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
21.1014:00
Red Star Zürich
Brunnen
1
2
FT
Matchday 11 (Group 4)
21.1014:00
Frauenfeld
Widnau
3
2
FT
21.1014:00
Chur 97
Lachen / Altendorf
1
1
FT
Matchday 11 (Group 1)
21.1014:00
Echichens
Olympique de Genève
4
1
FT
Matchday 11 (Group 4)
21.1014:00
Thalwil
Wil II
3
3
FT
21.1014:00
SV Schaffhausen
Bazenheid
2
0
FT
Matchday 11 (Group 1)
19.1018:30
UGS
Veyrier Sports
1
2
FT
Matchday 11 (Group 4)
19.1018:15
FC Bülach
Dardania St. Gallen
7
0
FT
Matchday 5 (Group 2)
18.1018:15
Old Boys
FC Bosporus
1
0
FT
Matchday 10 (Group 4)
15.1014:00
Rapperswil-Jona II
SV Schaffhausen
2
3
FT
Matchday 10 (Group 2)
15.1013:30
FC Ueberstorf
Old Boys
1
2
FT
Matchday 10 (Group 3)
15.1012:30
Cham II
Ascona
2
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
15.1012:00
Widnau
Adliswil
3
1
FT
Matchday 10 (Group 1)
14.1016:30
Châtel-St-Denis
Signal
1
2
FT
Matchday 10 (Group 3)
14.1016:00
Unterstrass
FC Collina d'Oro
1
3
FT
Matchday 10 (Group 1)
14.1016:00
Farvagny / Ogoz
FC Dardania Lausanne
1
1
FT
14.1016:00
FC Perly-Certoux
FC Plan-les-Ouates
0
0
FT
Matchday 10 (Group 3)
14.1016:00
Goldau
Zofingen
0
1
FT
14.1016:00
Gambarogno - Contone
Kickers Luzern
0
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
14.1015:30
Stade Payerne
Amical Saint-Prex
2
3
FT
14.1015:30
Veyrier Sports
La Tour / Le Pâquier
2
0
FT
Matchday 10 (Group 2)
14.1015:30
FC Saint-Imier
Prishtina Bern
0
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
14.1015:30
Martigny Sports
Echichens
1
2
FT
Matchday 10 (Group 4)
14.1015:30
Bazenheid
Chur 97
1
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
14.1015:15
Olympique de Genève
Romontois
2
3
FT
Matchday 10 (Group 4)
14.1015:00
Wil II
FC Dübendorf
4
2
FT
Matchday 10 (Group 2)
14.1015:00
Schöftland
Bubendorf
0
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
14.1015:00
Buochs
Emmen
1
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
14.1015:00
Concordia Lausanne
Liestal
2
1
FT
14.1015:00
FC Pratteln
FC Bosporus
1
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
14.1015:00
Perlen-Buchrain
FC Locarno
1
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
14.1015:00
Collex-Bossy
UGS
2
0
FT
Matchday 10 (Group 3)
14.1014:30
Sursee
Red Star Zürich
3
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
14.1014:30
Dardania St. Gallen
Thalwil
4
1
FT
14.1014:30
FC Uster
FC Bülach
7
0
FT
Matchday 10 (Group 2)
14.1014:00
Tavannes / Tramelan
Besa Biel/Bienne
2
2
FT
14.1014:00
Binningen
Dornach
1
1
FT
14.1014:00
Ajoie-Monterri
FC Muri-Gümligen
1
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
14.1014:00
Brunnen
Zug
2
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
14.1014:00
Weesen
FC Tägerwilen
2
0
FT
14.1014:00
Lachen / Altendorf
Frauenfeld
5
1
FT
Matchday 5 (Group 1)
11.1018:15
UGS
Lancy
1
4
FT
Matchday 9 (Group 2)
08.1014:00
Ajoie-Monterri
FC Pratteln
2
0
FT
Matchday 9 (Group 1)
08.1013:30
FC Dardania Lausanne
Stade Payerne
4
3
FT
Matchday 9 (Group 4)
08.1013:00
FC Dübendorf
Dardania St. Gallen
2
3
FT
08.1012:00
Widnau
FC Uster
2
0
FT
Matchday 9 (Group 2)
07.1017:00
Prishtina Bern
Tavannes / Tramelan
2
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
07.1016:30
FC Locarno
Emmen
4
2
FT
Matchday 9 (Group 4)
07.1016:00
FC Tägerwilen
Wil II
1
3
FT
Matchday 9 (Group 2)
07.1016:00
Besa Biel/Bienne
Schöftland
5
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
07.1016:00
Ascona
Brunnen
2
0
FT
Matchday 9 (Group 1)
07.1016:00
Amical Saint-Prex
Olympique de Genève
5
1
FT
07.1016:00
La Tour / Le Pâquier
Collex-Bossy
5
0
FT
Matchday 9 (Group 3)
07.1015:30
FC Collina d'Oro
Perlen-Buchrain
3
1
FT
Matchday 9 (Group 1)
07.1015:30
FC Plan-les-Ouates
Châtel-St-Denis
3
4
FT
Matchday 9 (Group 3)
07.1015:15
Kickers Luzern
Goldau
5
0
FT
Matchday 9 (Group 1)
07.1015:00
UGS
Farvagny / Ogoz
2
0
FT
07.1015:00
Signal
Veyrier Sports
4
1
FT
07.1015:00
Echichens
Lancy
0
0
FT
Matchday 9 (Group 3)
07.1015:00
Zofingen
Unterstrass
0
3
FT
07.1014:00
Red Star Zürich
Gambarogno - Contone
0
2
FT
Matchday 9 (Group 4)
07.1014:00
Adliswil
Lachen / Altendorf
1
0
FT
07.1014:00
Chur 97
Rapperswil-Jona II
4
1
FT
07.1014:00
Frauenfeld
Bazenheid
4
2
FT
Matchday 9 (Group 3)
07.1014:00
Zug
Sursee
2
2
FT
Matchday 9 (Group 2)
07.1014:00
Liestal
FC Bosporus
2
2
FT
Matchday 9 (Group 4)
07.1014:00
SV Schaffhausen
Weesen
3
0
FT