Liga Nacional Juvenil (2023/2024)
0
5508 matches
Today's matches
Spain : Liga Nacional Juvenil
28.0311:00
Elche U19 II
Torre Levante U19
Preview
28.0316:00
CD La Almunia Under 19
CD San Gregorio U19
Preview
28.0316:30
Torrent U19
Levante U19 II
Preview
28.0318:00
Paterna CF U19
Canet U19
Preview
Latest scores
Spain : Liga Nacional Juvenil
Matchday 25 (Group 10)
23.0315:00
CD Mediterraneo U19
Beniaján U19
4
3
FT
23.0315:00
Guadalupe U19
Cieza U19
1
4
FT
Matchday 27 (Group 15)
23.0315:00
Conquense U19
Torrijos U19
2
0
FT
Matchday 24 (Group 3)
23.0315:00
UD Sur U19
Unionistas U19
1
5
FT
Matchday 27 (Group 15)
23.0315:00
EFB Almansa U19
Talavera U19
1
5
FT
23.0315:00
CD Guadalajara U19
Odelot Toletum U19
3
1
FT
Matchday 28 (Group 9)
23.0315:00
Atlético Baleares U19
Penya Ciutadella U19
2
0
FT
Matchday 25 (Group 10)
23.0315:00
Real Murcia U19 II
Racing Cartagena U19
11
0
FT
Matchday 28 (Group 9)
23.0315:00
Portmany U19
Bunyola U19
4
0
FT
Matchday 27 (Group 15)
23.0315:00
Cazalegas Ebora U19
Illescas U19
1
1
FT
Matchday 25 (Group 10)
23.0315:00
Lorca CFB U19
Académico Murcia U19
0
4
FT
Matchday 24 (Group 3)
23.0315:00
Burgos UD U19
Cultural Leonesa U19
0
1
FT
Matchday 24 (Group 5)
23.0315:00
Calahorra U19
Berceo U19
0
4
FT
Matchday 24 (Group 16)
23.0314:45
Izarra U19
Valle de Aranguren U19
2
1
FT
Matchday 26 (Group 6)
23.0314:30
Escuela U19
Montecarlo U19
2
0
FT
Matchday 24 (Group 3)
23.0314:15
Ponferradina U19
La Charca U19
2
0
FT
Matchday 25 (Canarias - Gran Canaria)
23.0313:00
Postponed POST
Postponed POST
Teguise U19
Puertos Las Palmas U19
Matchday 32 (Canarias - Tenerife)
23.0312:30
Llamoro U19
Ibarra U19
0
1
FT
23.0312:00
Tenisca U19
Calvario Tacoronte U19
1
0
FT
Matchday 25 (Canarias - Gran Canaria)
23.0312:00
Postponed POST
Postponed POST
Lanzarote U19
RC Victoria U19
Matchday 32 (Canarias - Tenerife)
23.0312:00
Longuera Toscal U19
CD Armeñime Palmas Under 19
16
0
FT
Matchday 27 (Group 15)
23.0312:00
Albacete U19 II
Alameda Sagra U19
3
0
FT
Matchday 32 (Canarias - Tenerife)
23.0312:00
Buzanada U19
Puerto Cruz U19
0
4
FT
23.0312:00
Postponed POST
Postponed POST
Valleseco U19
Los Llanos Aridane U19
Matchday 27 (Group 1)
23.0311:30
Coruxo U19 II
Porriño Industrial U19
2
2
FT
23.0311:30
Racing Ferrol U19
UD Ourense Under 19
4
0
FT
23.0311:30
Victoria CF A Coruña Under 19
CVC Valladares U19
3
2
FT
Matchday 23 (Group 7)
23.0311:30
Olot U19
Atlètic Segre U19
2
0
FT
Matchday 26 (Group 12)
23.0311:30
CF Rayo Majadahonda U19 II
RSD Alcalá Under 19
0
0
FT
Matchday 25 (Canarias - Gran Canaria)
23.0311:30
Atlético GC U19
CD Orientación Marítima U19 II
2
1
FT
Matchday 26 (Group 12)
23.0311:30
Atlético Madrid U19 II
Trival Valderas U19
2
1
FT
Matchday 24 (Group 5)
23.0311:00
Alfaro U19
Oyonesa U19
4
1
FT
Matchday 26 (Group 12)
23.0311:00
Rayo Vallecano U19 II
Móstoles U19
1
0
FT
Matchday 26 (Group 17)
23.0311:00
Racing Santander U19 II
Naval U19
6
0
FT
Matchday 24 (Group 3)
23.0311:00
Real Valladolid U19 II
Gimnástica Segoviana U19
5
1
FT
Matchday 24 (Group 16)
23.0310:45
Pamplona U19
Ardoi U19
0
2
FT
Matchday 26 (Group 12)
23.0310:30
Alcorcón U19 II
Las Rozas U19
1
1
FT
Matchday 28 (Group 9)
23.0310:30
CE Alaior Under 19
La Salle U19
4
5
FT
Matchday 25 (Group 10)
23.0309:00
Progreso U19
Unión Molinense U19
1
0
FT
Matchday 25 (Canarias - Gran Canaria)
22.0321:00
Maspalomas U19
Arucas U19 II
2
1
FT
22.0321:00
Las Palmas U19 II
La Garita U19
12
1
FT
Matchday 32 (Canarias - Tenerife)
22.0321:00
Águilas Atlético U19
Icodense U19
2
1
FT
22.0321:00
Postponed POST
Postponed POST
Santa Úrsula U19
Taco San Luis U19
22.0320:30
Tenerife U19 II
Sobradillo U19 II
4
1
FT
22.0320:30
Cruz Santa U19
Barranco Hondo U19
0
3
FT
Matchday 27 (Group 4)
21.0318:00
Tolosa U19
Athletic Bilbao U19 II
2
2
FT
Matchday 22 (Group 8)
20.0319:00
Orihuela U19
Roda II
1
2
FT
Matchday 25 (Group 12)
17.0319:00
Sporting Hortaleza U19
Rayo Alcobendas U19 II
2
0
FT
17.0318:45
Leganés U19 II
Atlético Pinto U19
3
0
FT
Matchday 22 (Group 7)
17.0318:30
Europa U19
Sant Andreu U19
1
3
FT
17.0317:45
CE Sabadell Under 19 II
Espanyol U19 II
4
3
FT
Matchday 25 (Group 12)
17.0317:15
RSD Alcalá Under 19
Rayo Vallecano U19 II
1
1
FT
Matchday 24 (Group 10)
17.0317:00
Unión Molinense U19
Archena U19
1
0
FT
Matchday 26 (Group 4)
17.0316:30
Bergara U19
Barakaldo U19
3
0
FT
Matchday 27 (Group 9)
17.0316:30
Pla de Na Tesa U19
Manacor U19
2
3
FT
Matchday 25 (Group 17)
17.0316:00
Colindres U19
Velarde CF U19
1
1
FT
Matchday 26 (Group 2)
17.0316:00
Llanes U19
Colegio Inmaculada U19
1
1
FT
Matchday 25 (Group 6)
17.0316:00
Utebo U19
CD La Almunia Under 19
4
2
FT
Matchday 27 (Group 9)
17.0316:00
Santa Catalina U19
San Francisco U19 II
1
1
FT
Matchday 23 (Group 16)
17.0316:00
AD San Juan U19 II
Lagunak U19
3
3
FT
Matchday 23 (Group 5)
17.0316:00
Oyonesa U19
Comillas U19
1
3
FT
Matchday 25 (Group 6)
17.0315:30
SD Huesca U19 II
Oliver U19
3
1
FT
Matchday 23 (Group 16)
17.0315:15
CD Amigó U19
Pamplona U19
2
0
FT
Matchday 25 (Group 6)
17.0315:00
Montecarlo U19
Teruel U19
5
1
FT
Matchday 25 (Group 17)
17.0315:00
Tropezón U19
Marina Sport U19
2
1
FT
Matchday 24 (Group 13)
17.0315:00
Málaga U19 II
Vázquez Cultural U19
1
0
FT
17.0315:00
Granada U19 II
La Cañada U19 II
1
0
FT
Matchday 24 (Group 14)
17.0315:00
Córdoba U19 II
CD La Salle U19
2
1
FT
17.0315:00
San Fernando CDI U19
Siempre Alegres U19
4
0
FT
Matchday 26 (Group 4)
17.0315:00
Deportivo Alavés U19 II
Getxo U19
2
2
FT
Matchday 22 (Group 7)
17.0315:00
Figueres U19
Lloret U19
1
0
FT
Matchday 25 (Group 6)
17.0314:45
CD San Gregorio U19
Balsas Picarral U19
2
2
FT
Matchday 26 (Group 4)
17.0314:30
Eibar U19 II
Gernika U19
1
0
FT
Matchday 24 (Group 13)
17.0314:30
Almería U19 II
Pavia U19
3
3
FT
Matchday 25 (Group 12)
17.0313:30
Las Rozas U19
AD Complutense Alcalá Under 19
6
0
FT
Matchday 31 (Canarias - Tenerife)
17.0313:30
Sobradillo U19 II
Valleseco U19
3
1
FT
Matchday 27 (Group 9)
17.0312:30
Menorca U19
Formentera U19
2
1
FT
Matchday 23 (Group 3)
17.0312:30
Unionistas U19
Puente Castro U19
4
1
FT
Matchday 24 (Group 10)
17.0312:15
Racing Cartagena U19
Lorca CFB U19
2
7
FT
Matchday 24 (Group 13)
17.0312:00
Hispania U19
El Ejido U19
1
1
FT
Matchday 24 (Group 14)
17.0312:00
Polillas U19
Coria U19
2
0
FT
Matchday 24 (Canarias - Gran Canaria)
17.0312:00
CD 35600 Under 19
Las Palmas U19 II
1
3
FT
17.0312:00
CD Orientación Marítima U19 II
Las Longueras U19
4
1
FT
Matchday 23 (Group 3)
17.0312:00
Peña León U19
Salamanca UDS U19
0
3
FT
Matchday 25 (Group 17)
17.0311:45
Bezana U19
Gimnástica U19
2
4
FT
Matchday 26 (Group 2)
17.0311:30
CD Covadonga Under 19 II
Roces U19
1
2
FT
Matchday 23 (Group 16)
17.0311:30
Mutilvera U19
Cirbonero U19
2
2
FT
Matchday 26 (Group 11)
17.0311:30
CP Don Bosco U19
Badajoz U19
0
1
FT
Matchday 23 (Group 16)
17.0311:15
Ardoi U19
Izarra U19
3
1
FT
Matchday 23 (Group 3)
17.0311:15
Burgos U19
Ponferradina U19
3
0
FT
Matchday 24 (Group 14)
17.0311:00
Real Betis U19 II
Castilleja U19
3
3
FT
Matchday 26 (Group 1)
17.0311:00
Pontevedra U19
Conxo Santiago U19
4
1
FT
Matchday 22 (Group 7)
17.0311:00
Atlètic Segre U19
Barcelona U19 II
2
2
FT
Matchday 26 (Group 1)
17.0311:00
Pabellón Ourense U19
Victoria CF A Coruña Under 19
1
2
FT
Matchday 26 (Group 15)
17.0311:00
EFB Jesús de la Ossa U19
Albacete U19 II
0
1
FT
Matchday 24 (Group 10)
17.0311:00
Yecla U19
Pinatar U19
1
1
FT
Matchday 23 (Group 5)
17.0311:00
Mareo U19
Pradejón U19
4
2
FT
Matchday 24 (Group 14)
17.0311:00
Sanluqueno U19
Calavera U19 II
2
3
FT
Matchday 23 (Group 5)
17.0311:00
Berceo U19
La Calzada U19
1
0
FT
Matchday 25 (Group 6)
17.0311:00
Real Zaragoza U19 II
Alcañiz U19
5
1
FT