3. liga (2014/2015)
0
1026 matches
Latest scores
Slovakia : 3. liga
Matchday 32 (West)
14.0615:00
FK Spartak Vráble
TJ OFC Gabčíkovo
0
1
FT
14.0615:00
Lednické Rovne
OTJ Palárikovo
1
1
FT
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
PFK Piešťany
Slovan Levice
Matchday 30 (East)
13.0616:00
FK Vysoké Tatry Starý Smokovec
MFK Slovan Sabinov
0
4
FT
13.0616:00
FK Družstevník Plavnica
Snina
0
1
FT
13.0616:00
ŠK Futura Humenné
Spišská Nová Ves
0
8
FT
13.0616:00
FK Haniska
MFK Zemplín Michalovce II
7
0
FT
13.0616:00
MSK Tesla Stropkov
TJ Veľké Revištia
3
1
FT
13.0616:00
Vranov nad Topľou
Slovan Giraltovce
2
0
FT
Matchday 28 (Center)
13.0615:00
ŠK Kremnička
Žarnovica
5
1
FT
13.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FK 34 Brusno-Ondrej
FO Kinex Bytča
Matchday 30 (Bratislava)
13.0615:00
OŠK Slovenský Grob
FK Stupava
1
5
FT
13.0615:00
Dunajská Lužná
Rovinka
1
1
FT
13.0615:00
Rohožník
Slovan Most
3
0
FT
13.0615:00
Slovan Ivanka
MŠK Kráľová pri Senci
1
0
FT
Matchday 28 (Center)
13.0615:00
Baník Kalinovo
FK LAFC Lucenec
1
0
FT
Matchday 30 (Bratislava)
13.0615:00
TJ Slovan Viničné
Bernolákovo
1
2
FT
13.0615:00
SK Svätý Jur
Rača
0
1
FT
13.0615:00
Tomášov
Inter Bratislava
1
1
FT
Matchday 28 (Center)
13.0615:00
Liptovský Hrádok
MFK Nová Baňa
3
0
FT
13.0615:00
Čadca
OFK Teplička nad Váhom
0
2
FT
13.0615:00
Tatran Krásno
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa II
0
0
FT
13.0615:00
ŠK Javorník Makov
Námestovo
1
0
FT
Matchday 32 (West)
13.0615:00
MFK Topvar Topoľčany
FC Neded
3
3
FT
13.0615:00
Púchov
FK Slovan Nemšová
2
0
FT
13.0615:00
MFK Vrbové
DAC 1904 Dunajská Streda II
0
4
FT
13.0615:00
Komárno
Veľké Ludince
2
1
FT
13.0615:00
FC Spartak Trnava III
TJ ISKRA Borčice
3
3
FT
13.0615:00
Nové Zámky
MŠK Thermál Veľký Meder
1
0
FT
Matchday 30 (Bratislava)
12.0616:30
ŠK Báhoň
ŠK Lozorno
4
2
FT
Matchday 28 (Center)
12.0615:00
Rakytovce
Fomat Martin
0
1
FT
Matchday 30 (East)
11.0615:30
1. FC Tatran Prešov II
TJ FK Vyšné Opátske
3
4
FT
Matchday 25 (Center)
10.0615:30
MFK Nová Baňa
OFK Teplička nad Váhom
0
4
FT
Matchday 30 (East)
10.0615:30
Lipany
ŠK Milénium Bardejovská Nová Ves
4
0
FT
Matchday 27 (Center)
07.0615:00
OFK Teplička nad Váhom
Rakytovce
2
2
FT
Matchday 31 (West)
07.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
OTJ Palárikovo
PFK Piešťany
07.0615:00
Slovan Levice
Nové Zámky
3
2
FT
Matchday 29 (East)
07.0615:00
ŠK Milénium Bardejovská Nová Ves
FK Haniska
1
3
FT
07.0615:00
MFK Zemplín Michalovce II
MSK Tesla Stropkov
0
4
FT
07.0615:00
TJ Veľké Revištia
1. FC Tatran Prešov II
1
0
FT
07.0615:00
Snina
FK Vysoké Tatry Starý Smokovec
1
1
FT
Matchday 31 (West)
07.0615:00
DAC 1904 Dunajská Streda II
Púchov
1
3
FT
Matchday 29 (Bratislava)
07.0615:00
ŠK Lozorno
OŠK Slovenský Grob
0
2
FT
Matchday 31 (West)
07.0615:00
FK Slovan Nemšová
Lednické Rovne
1
0
FT
Matchday 29 (East)
07.0615:00
TJ FK Vyšné Opátske
Vranov nad Topľou
3
1
FT
Matchday 31 (West)
07.0615:00
Veľké Ludince
MFK Vrbové
1
0
FT
Matchday 29 (Bratislava)
07.0615:00
Slovan Most
ŠK Báhoň
0
0
FT
Matchday 31 (West)
07.0615:00
FC Neded
Komárno
4
3
FT
Matchday 29 (East)
07.0615:00
Spišská Nová Ves
FK Družstevník Plavnica
5
2
FT
07.0615:00
Slovan Giraltovce
ŠK Futura Humenné
3
1
FT
Matchday 29 (Bratislava)
07.0615:00
FK Stupava
SK Svätý Jur
1
2
FT
Matchday 27 (Center)
07.0615:00
FK LAFC Lucenec
Tatran Krásno
1
1
FT
07.0615:00
Námestovo
Čadca
1
0
FT
07.0615:00
MFK Nová Baňa
ŠK Javorník Makov
0
2
FT
07.0615:00
FO Kinex Bytča
Liptovský Hrádok
4
2
FT
07.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Žarnovica
FK 34 Brusno-Ondrej
Matchday 29 (Bratislava)
07.0615:00
MŠK Kráľová pri Senci
Tomášov
2
1
FT
Matchday 27 (Center)
07.0615:00
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa II
ŠK Kremnička
2
2
FT
Matchday 29 (East)
07.0615:00
MFK Slovan Sabinov
Lipany
2
0
FT
Matchday 29 (Bratislava)
06.0615:00
Bernolákovo
Slovan Ivanka
2
0
FT
Matchday 31 (West)
06.0615:00
MŠK Thermál Veľký Meder
FK Spartak Vráble
5
0
FT
Matchday 29 (Bratislava)
06.0615:00
Rovinka
TJ Slovan Viničné
2
1
FT
06.0615:00
Rača
Dunajská Lužná
1
1
FT
Matchday 31 (West)
06.0615:00
TJ ISKRA Borčice
MFK Topvar Topoľčany
7
0
FT
Matchday 29 (Bratislava)
06.0615:00
Inter Bratislava
Rohožník
4
2
FT
Matchday 31 (West)
06.0614:30
TJ OFC Gabčíkovo
FC Spartak Trnava III
3
3
FT
Matchday 27 (Center)
06.0612:00
Fomat Martin
Baník Kalinovo
4
2
FT
Matchday 27 (Bratislava)
03.0616:00
Inter Bratislava
OŠK Slovenský Grob
3
1
FT
Matchday 24 (Center)
03.0615:30
OFK Teplička nad Váhom
FO Kinex Bytča
4
1
FT
Matchday 29 (Center)
03.0615:00
Námestovo
Liptovský Hrádok
0
0
FT
Matchday 28 (Bratislava)
31.0515:00
Tomášov
Bernolákovo
1
2
FT
31.0515:00
Slovan Ivanka
Rovinka
2
1
FT
31.0515:00
Rohožník
MŠK Kráľová pri Senci
1
0
FT
31.0515:00
Dunajská Lužná
TJ Slovan Viničné
4
2
FT
31.0515:00
Rača
FK Stupava
2
0
FT
31.0515:00
OŠK Slovenský Grob
Slovan Most
3
1
FT
Matchday 26 (Center)
31.0515:00
ŠK Javorník Makov
FO Kinex Bytča
4
1
FT
31.0515:00
Tatran Krásno
Fomat Martin
0
2
FT
31.0515:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FK 34 Brusno-Ondrej
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa II
Matchday 28 (East)
31.0515:00
FK Vysoké Tatry Starý Smokovec
Spišská Nová Ves
0
1
FT
31.0515:00
MFK Slovan Sabinov
Snina
2
2
FT
Matchday 30 (West)
31.0515:00
OTJ Palárikovo
FK Slovan Nemšová
3
1
FT
31.0515:00
Lednické Rovne
DAC 1904 Dunajská Streda II
2
0
FT
Matchday 28 (East)
31.0515:00
ŠK Futura Humenné
TJ FK Vyšné Opátske
1
0
FT
31.0515:00
Vranov nad Topľou
TJ Veľké Revištia
3
1
FT
31.0515:00
MSK Tesla Stropkov
ŠK Milénium Bardejovská Nová Ves
2
3
FT
31.0515:00
Lipany
FK Haniska
4
3
FT
31.0515:00
1. FC Tatran Prešov II
MFK Zemplín Michalovce II
8
0
FT
Matchday 30 (West)
31.0515:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
PFK Piešťany
Nové Zámky
31.0515:00
FK Spartak Vráble
Slovan Levice
2
0
FT
31.0515:00
FC Spartak Trnava III
MŠK Thermál Veľký Meder
1
1
FT
Matchday 28 (East)
31.0515:00
FK Družstevník Plavnica
Slovan Giraltovce
4
1
FT
Matchday 26 (Center)
31.0508:30
ŠK Kremnička
FK LAFC Lucenec
4
0
FT
30.0515:00
Liptovský Hrádok
Žarnovica
6
3
FT
30.0515:00
Rakytovce
Baník Kalinovo
3
1
FT
Matchday 30 (West)
30.0515:00
Púchov
Veľké Ludince
0
2
FT
Matchday 26 (Center)
30.0515:00
Čadca
MFK Nová Baňa
0
1
FT
Matchday 28 (Bratislava)
30.0515:00
SK Svätý Jur
ŠK Lozorno
1
1
FT
30.0515:00
ŠK Báhoň
Inter Bratislava
3
3
FT
Matchday 30 (West)
30.0515:00
MFK Vrbové
FC Neded
1
1
FT