Second League B (2024)
0
904 matches
Next matches
Russia : Second League B
Matchday 6 (Group 1)
27.04
Druzhba
FK Pobeda
Preview
27.04
Nart Cherkessk
Sevastopol
Preview
27.04
Legion Dynamo
Biolog
Preview
Matchday 4 (Group 3)
28.04
Kvant
Khimki II
Preview
Matchday 4 (Group 2)
28.04
Tver
Saturn Ramenskoye
Preview
28.04
Torpedo Vladimir
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Preview
Matchday 3 (Group 4)
28.04
FK Sokol Kazan
PFK Krylya Sovetov Samara II
Preview
Matchday 4 (Group 3)
28.04
Strogino
Dinamo Vladivostok
Preview
28.04
FK Kosmos Dolgoprudny
Sakhalin
Preview
28.04
Ryazan
Arsenal Tula II
Preview
28.04
Salyut-Belgorod
Zenit Penza
Preview
28.04
SKA Khabarovsk II
FK Kompozit Pavlovsky Posad
Preview
Matchday 4 (Group 2)
28.04
Znamya Truda
Baltika BFU
Preview
28.04
Chertanovo
Zenit II
Preview
28.04
Dinamo Vologda
Spartak Moskva II
Preview
28.04
Dinamo Moskva II
Irkutsk
Preview
28.04
Yenisey II
Luki-Energiya
Preview
Matchday 6 (Group 1)
28.04
Rubin Yalta
Astrakhan
Preview
28.04
Alaniya Vladikavkaz II
Kuban Pavlovskaya
Preview
Matchday 4 (Group 3)
28.04
Orel
Akademiya Tambov
Preview
Matchday 4 (Group 4)
03.05
Amkar Perm
Dinamo Barnaul
Preview
04.05
FK Dinamo Kirov
Volna Nizhegorodskaya
Preview
Matchday 5 (Group 2)
04.05
Zvezda St. Petersburg
Torpedo Vladimir
Preview
Matchday 7 (Group 1)
04.05
Astrakhan
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Preview
Matchday 4 (Group 4)
04.05
Uralets Nizhnyi Tagil
Elektrika RTsPF (Nizhny Novgorod II)
Preview
Matchday 7 (Group 1)
04.05
Kuban Pavlovskaya
Rubin Yalta
Preview
04.05
Biolog
Nart Cherkessk
Preview
Matchday 4 (Group 4)
04.05
FK Rubin Kazan II
FK Sokol Kazan
Preview
Matchday 7 (Group 1)
04.05
Spartak Nal'chik
Legion Dynamo
Preview
04.05
Sevastopol
Druzhba
Preview
04.05
FK Pobeda
Angusht
Preview
04.05
Dinamo Stavropol
Alaniya Vladikavkaz II
Preview
04.05
Rostov II
Forte Taganrog
Preview
Matchday 4 (Group 4)
04.05
Akron II
Orenburg II
Preview
04.05
PFK Krylya Sovetov Samara II
Nosta
Preview
04.05
Ural II
Lada Tolyatti
Preview
Matchday 5 (Group 2)
05.05
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Yenisey II
Preview
Matchday 5 (Group 3)
05.05
Kolomna
FK Kosmos Dolgoprudny
Preview
Matchday 5 (Group 2)
05.05
Baltika BFU
Tver
Preview
05.05
Luki-Energiya
Znamya Truda
Preview
05.05
Zenit II
Dinamo St. Petersburg
Preview
05.05
Spartak Moskva II
Chertanovo
Preview
05.05
Saturn Ramenskoye
Dinamo Moskva II
Preview
05.05
Irkutsk
Dinamo Vologda
Preview
Matchday 5 (Group 3)
05.05
Khimki II
Strogino
Preview
05.05
FK Kompozit Pavlovsky Posad
Kvant
Preview
05.05
Akademiya Tambov
SKA Khabarovsk II
Preview
05.05
Zenit Penza
Orel
Preview
05.05
Arsenal Tula II
Salyut-Belgorod
Preview
05.05
Sakhalin
Ryazan
Preview
Matchday 2 (Group 1)
08.05
Angusht
Dinamo-Dagestan
Preview
Matchday 8 (Group 1)
11.05
Rubin Yalta
Dinamo Stavropol
Preview
Matchday 5 (Group 4)
11.05
Nosta
FK Rubin Kazan II
Preview
Matchday 8 (Group 1)
11.05
Nart Cherkessk
Spartak Nal'chik
Preview
11.05
Druzhba
Biolog
Preview
11.05
Angusht
Sevastopol
Preview
Matchday 5 (Group 4)
11.05
Elektrika RTsPF (Nizhny Novgorod II)
Amkar Perm
Preview
Matchday 8 (Group 1)
11.05
Dinamo-Dagestan
Rostov II
Preview
Matchday 6 (Group 2)
11.05
Dinamo St. Petersburg
Spartak Moskva II
Preview
Matchday 5 (Group 4)
11.05
Volna Nizhegorodskaya
Ural II
Preview
11.05
Lada Tolyatti
Akron II
Preview
11.05
Orenburg II
Uralets Nizhnyi Tagil
Preview
Matchday 8 (Group 1)
11.05
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Kuban Pavlovskaya
Preview
11.05
Forte Taganrog
Astrakhan
Preview
Matchday 6 (Group 2)
12.05
Torpedo Vladimir
Zenit II
Preview
12.05
Yenisey II
Zvezda St. Petersburg
Preview
12.05
Tver
Dinamo Moskva II
Preview
Matchday 5 (Group 4)
12.05
FK Sokol Kazan
FK Dinamo Kirov
Preview
12.05
Dinamo Barnaul
PFK Krylya Sovetov Samara II
Preview
Matchday 6 (Group 2)
12.05
Dinamo Vologda
Saturn Ramenskoye
Preview
12.05
Znamya Truda
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Preview
Matchday 6 (Group 3)
12.05
Kvant
Akademiya Tambov
Preview
12.05
Ryazan
Kolomna
Preview
Matchday 6 (Group 2)
12.05
Chertanovo
Irkutsk
Preview
Matchday 6 (Group 3)
12.05
SKA Khabarovsk II
Zenit Penza
Preview
Matchday 8 (Group 1)
12.05
Alaniya Vladikavkaz II
FK Pobeda
Preview
Matchday 6 (Group 3)
12.05
Orel
Arsenal Tula II
Preview
12.05
Salyut-Belgorod
Sakhalin
Preview
Matchday 6 (Group 2)
12.05
Baltika BFU
Luki-Energiya
Preview
Matchday 6 (Group 3)
12.05
Strogino
FK Kompozit Pavlovsky Posad
Preview
12.05
Dinamo Vladivostok
Khimki II
Preview
Matchday 6 (Group 4)
18.05
Uralets Nizhnyi Tagil
Amkar Perm
Preview
18.05
FK Rubin Kazan II
Dinamo Barnaul
Preview
18.05
Orenburg II
Lada Tolyatti
Preview
18.05
FK Dinamo Kirov
Nosta
Preview
Matchday 9 (Group 1)
18.05
Sevastopol
Alaniya Vladikavkaz II
Preview
18.05
Astrakhan
Dinamo-Dagestan
Preview
18.05
Dinamo Stavropol
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Preview
Matchday 6 (Group 4)
18.05
Ural II
FK Sokol Kazan
Preview
18.05
Akron II
Volna Nizhegorodskaya
Preview
Matchday 9 (Group 1)
18.05
Kuban Pavlovskaya
Forte Taganrog
Preview
18.05
Legion Dynamo
Nart Cherkessk
Preview
18.05
Biolog
Angusht
Preview
Matchday 7 (Group 2)
18.05
Zvezda St. Petersburg
Znamya Truda
Preview
Matchday 9 (Group 1)
18.05
Spartak Nal'chik
Druzhba
Preview
Matchday 7 (Group 2)
19.05
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Baltika BFU
Preview
19.05
Zenit II
Yenisey II
Preview
Matchday 7 (Group 3)
19.05
FK Kosmos Dolgoprudny
Ryazan
Preview
19.05
Kolomna
Salyut-Belgorod
Preview
19.05
Sakhalin
Orel
Preview