Cup (2023/2024)
0
156 matches
Latest scores
Russia : Cup
Premier League Path - Quarter-finals
14.0315:00
Lokomotiv Moscow
Baltika
PSO
6
7
1
1
FT
14.0315:00
Spartak Moscow
Orenburg
3
1
FT
Regions Path - Quarter-finals - 1st Round
14.0312:30
SKA Khabarovsk
Sochi
PSO
4
2
1
1
FT
Premier League Path - Quarter-finals
13.0317:15
Zenit
Dinamo Moscow
2
0
FT
Regions Path - Quarter-finals - 1st Round
13.0315:00
Rodina Moskva
Ural
PSO
1
4
1
1
FT
13.0312:30
Volgar Astrakhan
Akhmat Grozny
1
2
FT
Premier League Path - Quarter-finals
12.0317:15
CSKA Moscow
Rostov
2
0
FT
Regions Path - Quarter-finals - 1st Round
12.0315:00
Khimki
Krasnodar
2
0
FT
Premier League Path - Quarter-finals
29.1115:15
Dinamo Moscow
Zenit
1
0
FT
29.1115:15
Rostov
CSKA Moscow
1
1
FT
29.1113:00
Orenburg
Spartak Moscow
1
0
FT
28.1115:15
Baltika
Lokomotiv Moscow
2
2
FT
Matchday 6 (Premier League Path - Group Stage)
02.1117:45
Rostov
Ural
2
1
FT
02.1117:45
Dinamo Moscow
Nizhny Novgorod
2
1
FT
02.1115:30
CSKA Moscow
Orenburg
3
1
FT
Regions Path - 6th Round
02.1113:00
Akron
Volgar Astrakhan
0
1
FT
Matchday 6 (Premier League Path - Group Stage)
01.1117:45
Spartak Moscow
Krasnodar
2
3
FT
01.1115:30
Lokomotiv Moscow
Rubin Kazan
3
0
FT
01.1115:30
Sochi
Fakel
2
0
FT
Regions Path - 6th Round
01.1113:00
Khimki
Dinamo Vladivostok
4
0
FT
01.1112:00
Rodina Moskva
Chernomorets
3
0
FT
01.1111:00
Forte Taganrog
SKA Khabarovsk
0
2
FT
Matchday 6 (Premier League Path - Group Stage)
31.1017:30
Baltika
Akhmat Grozny
4
1
FT
31.1016:30
Zenit
Krylya Sovetov
1
0
FT
Regions Path - 5th Round
19.1016:00
Arsenal Tula
Rodina Moskva
1
2
FT
19.1013:30
Akron
Shinnik
3
0
FT
18.1016:00
Chernomorets
KAMAZ
0
0
FT
18.1016:00
Khimki
Ufa
1
0
FT
18.1014:00
Neftekhimik
Forte Taganrog
0
2
FT
18.1013:00
Volgar Astrakhan
Yenisey
1
0
FT
18.1009:00
Dinamo Vladivostok
Rotor Volgograd
1
0
FT
17.1009:00
SKA Khabarovsk
Amkar Perm
2
0
FT
Matchday 5 (Premier League Path - Group Stage)
04.1014:15
Krasnodar
Nizhny Novgorod
3
0
FT
04.1013:45
Dinamo Moscow
Spartak Moscow
3
0
FT
04.1012:00
Sochi
Orenburg
1
2
FT
04.1011:30
Fakel
CSKA Moscow
1
1
FT
04.1009:30
Krylya Sovetov
Akhmat Grozny
0
3
FT
03.1014:15
Zenit
Baltika
2
1
FT
03.1014:15
Lokomotiv Moscow
Rostov
3
1
FT
03.1012:00
Ural
Rubin Kazan
2
0
FT
Regions Path - 4th Round
28.0913:30
2Drots
Khimki
0
2
FT
27.0916:00
Saturn Ramenskoye
Arsenal Tula
1
2
FT
27.0916:00
Rotor Volgograd
Alaniya Vladikavkaz
1
0
FT
27.0916:00
Tekstilshchik
Rodina Moskva
1
3
FT
27.0915:30
KAMAZ
Leningradets
1
0
FT
27.0915:30
Luki-Energiya
Yenisey
1
2
FT
27.0915:00
Dinamo Bryansk
Shinnik
1
3
FT
27.0915:00
Znamya Truda
Volgar Astrakhan
1
3
FT
27.0913:30
Amkar Perm
Kuban Krasnodar
1
1
FT
27.0913:30
SKA Rostov
Neftekhimik
0
3
FT
27.0913:00
Forte Taganrog
Dynamo Makhachkala
1
0
FT
27.0911:00
Biolog
Chernomorets
1
2
FT
27.0910:00
Ryazan
Akron
1
6
FT
27.0909:30
SKA Khabarovsk
Sokol Saratov
1
1
FT
27.0909:00
Dinamo Vladivostok
Tyumen
2
0
FT
26.0913:30
Ufa
Torpedo Moskva
1
1
FT
Matchday 4 (Premier League Path - Group Stage)
21.0914:15
Orenburg
Fakel
0
0
FT
20.0914:15
Rubin Kazan
Rostov
1
1
FT
20.0914:15
Akhmat Grozny
Zenit
3
3
FT
20.0912:00
CSKA Moscow
Sochi
1
1
FT
20.0912:00
Ural
Lokomotiv Moscow
0
0
FT
19.0914:15
Nizhny Novgorod
Spartak Moscow
0
3
FT
19.0914:15
Baltika
Krylya Sovetov
1
2
FT
19.0912:00
Krasnodar
Dinamo Moscow
1
1
FT
Regions Path - 3rd Round
14.0913:30
Amkar Perm
Chelyabinsk
1
0
FT
13.0916:30
Veles
Znamya Truda
1
1
FT
13.0916:00
Saturn Ramenskoye
Khimik Vurnary
0
0
FT
13.0915:30
Luki-Energiya
Dinamo St. Petersburg
0
0
FT
13.0915:00
Dinamo Bryansk
Kaluga
0
0
FT
13.0914:15
Volga Ulyanovsk
Ufa
0
0
FT
13.0914:00
Druzhba
SKA Rostov
1
1
FT
13.0914:00
Rotor Volgograd
Legion Dynamo
3
0
FT
13.0913:30
Forte Taganrog
Salyut-Belgorod
1
1
FT
13.0913:00
Biolog
Dinamo Stavropol
0
0
FT
13.0913:00
Khimik Dzerzhinsk
Ryazan
1
1
FT
13.0912:00
Dinamo Vologda
Tekstilshchik
1
2
FT
13.0909:00
Dinamo Vladivostok
Dinamo Barnaul
0
0
FT
04.0911:00
FK Dinamo Kirov
2Drots
0
2
FT
Matchday 3 (Premier League Path - Group Stage)
30.0816:30
Baltika
Zenit
1
0
FT
30.0816:30
Rostov
Lokomotiv Moscow
2
1
FT
30.0814:15
Sochi
CSKA Moscow
0
0
FT
30.0814:15
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
3
1
FT
29.0816:30
Spartak Moscow
Dinamo Moscow
4
1
FT
29.0816:30
Nizhny Novgorod
Krasnodar
0
1
FT
29.0814:15
Fakel
Orenburg
0
1
FT
29.0812:00
Rubin Kazan
Ural
2
1
FT
Regions Path - 2nd Round
23.0816:00
Murom
2Drots
1
3
FT
23.0816:00
Dinamo St. Petersburg
Zvezda St. Petersburg
2
2
FT
23.0816:00
Znamya Truda
Zorkiy
3
1
FT
23.0816:00
Peresvet
Veles
2
5
FT
23.0815:00
Akademiya Tambov
Dinamo Bryansk
1
3
FT
23.0815:00
Torpedo Vladimir
Khimik Dzerzhinsk
1
2
FT
23.0815:00
Metallurg Lipetsk
Forte Taganrog
1
1
FT
23.0815:00
Universitet Ulyanovsk
Volga Ulyanovsk
0
6
FT
23.0815:00
Druzhba
Kuban Pavlovskaya
2
0
FT
23.0815:00
Dinamo Stavropol
Spartak Nal'chik
0
0
FT
23.0814:00
Kvant
Kaluga
0
2
FT
23.0814:00
Luki-Energiya
Tver
3
0
FT
23.0814:00
Salyut-Belgorod
Avangard Kursk
2
0
FT
23.0814:00
SKA Rostov
Chayka
2
1
FT