1. Division Women (2010)
0
218 matches
Latest scores
Russia : 1. Division Women
Matchday 7 (Center-Ural)
21.08
FK Irtysh Omsk
FK Zvezda 2005 Perm II
2
1
FT
Matchday 8 (South)
20.08
FK Viktoriya Belgorod
FK Chaika Usman
2
1
FT
Matchday 7 (Center-Ural)
20.08
FK Irtysh Omsk
FK Zvezda 2005 Perm II
1
1
FT
Matchday 14 (Center-Volga)
20.08
FK Zhemchuzhina Izhevsk
CSK VVS Samara
1
7
FT
Matchday 7 (West)
18.08
Chertanovo
FK Kaluzhanki Kaluga
5
0
FT
Matchday 9 (South)
18.08
ShVSM Voronezh
FK Kubanochka Krasnodar II
1
0
FT
Matchday 2 (South)
16.08
FK Chaika Usman
DYuFSh Gubkin
3
2
FT
Matchday 8 (South)
16.08
FK OryolGTU Oryol
FK Kubanochka Krasnodar II
2
1
FT
Matchday 2 (South)
16.08
Akademiya Futbola Tambov
FK Viktoriya Belgorod
3
0
FT
Matchday 8 (West)
15.08
FK Iskra Leningradskaya Oblast
FK UOR Serebryanye Prudy
3
2
FT
Matchday 2 (Center-Volga)
14.08
FK Zhemchuzhina Izhevsk
FK Vivat-Volzhanka Saratov
3
0
FT
Matchday 13 (West)
14.08
Chertanovo
FK Dolgie Prudy
2
0
FT
Matchday 8 (West)
14.08
FK Zorkiy Krasnogorsk
FK Kaluzhanki Kaluga
6
0
FT
Matchday 6 (Center-Ural)
14.08
FK ZapSib College Tyumen
FK Agidel Ufa
3
2
FT
Matchday 8 (Center-Volga)
14.08
CSK VVS Samara
FK Volga Ulyanovsk
8
0
FT
Matchday 6 (Center-Ural)
13.08
FK ZapSib College Tyumen
FK Agidel Ufa
0
3
FT
Matchday 8 (Center-Volga)
13.08
FK Mordovia Saransk
FK Nika Kazan
5
0
FT
Matchday 6 (Center-Ural)
12.08
FK Zvezda 2005 Perm II
FK Fortuna DYuSSh Ekaterinburg
8
0
FT
11.08
FK Zvezda 2005 Perm II
FK Fortuna DYuSSh Ekaterinburg
5
1
FT
Matchday 10 (Center-Volga)
07.08
FK Mordovia Saransk
FK Zhemchuzhina Izhevsk
4
0
FT
07.08
CSK VVS Samara
FK Vivat-Volzhanka Saratov
4
0
FT
Matchday 11 (East)
06.08
Record Irkutsk
Arsenal Khabarovsk
1
1
FT
Matchday 8 (Center-Volga)
06.08
FK Vivat-Volzhanka Saratov
FK Zhemchuzhina Izhevsk
1
0
FT
Matchday 7 (Center-Volga)
05.08
FK Volga Ulyanovsk
FK Nika Kazan
1
2
FT
Matchday 5 (East)
05.08
Record Irkutsk
Arsenal Khabarovsk
1
0
FT
Matchday 9 (East)
03.08
Zabajkalochka Chita
Arsenal Khabarovsk
3
0
FT
Matchday 3 (East)
02.08
Zabajkalochka Chita
Arsenal Khabarovsk
3
0
FT
Matchday 7 (South)
30.07
FK OryolGTU Oryol
ShVSM Voronezh
1
1
FT
30.07
FK Viktoriya Belgorod
DYuFSh Gubkin
6
1
FT
26.07
FK Kubanochka Krasnodar II
FK Donchanka-OSDYuShOR №9 Azov
5
1
FT
Matchday 2 (West)
26.07
FK Iskra Leningradskaya Oblast
FK Kaluzhanki Kaluga
3
1
FT
Matchday 14 (Center-Volga)
25.07
FK Nika Kazan
FK Buzuluchanka Buzuluk
0
1
FT
Matchday 7 (Center-Volga)
24.07
FK Zhemchuzhina Izhevsk
FK Buzuluchanka Buzuluk
3
0
FT
23.07
FK Vivat-Volzhanka Saratov
FK Mordovia Saransk
2
11
FT
Matchday 4 (South)
23.07
FK Chaika Usman
ShVSM Voronezh
0
3
FT
23.07
Akademiya Futbola Tambov
FK OryolGTU Oryol
3
1
FT
Matchday 9 (West)
21.07
FK Kaluzhanki Kaluga
FK Iskra Leningradskaya Oblast
0
1
FT
Matchday 7 (West)
16.07
FK Zorkiy Krasnogorsk
FK Iskra Leningradskaya Oblast
1
1
FT
Matchday 6 (South)
16.07
FK OryolGTU Oryol
DYuFSh Gubkin
5
0
FT
16.07
ShVSM Voronezh
FK Viktoriya Belgorod
3
0
FT
Matchday 2 (Center-Volga)
16.07
FK Nika Kazan
FK Mordovia Saransk
2
4
FT
Matchday 6 (Center-Volga)
16.07
FK Volga Ulyanovsk
FK Zhemchuzhina Izhevsk
1
2
FT
Matchday 14 (West)
13.07
FK Kaluzhanki Kaluga
Chertanovo
0
9
FT
Matchday 5 (Center-Ural)
10.07
FK Irtysh Omsk
FK ZapSib College Tyumen
6
0
FT
Matchday 6 (West)
10.07
FK Dolgie Prudy
Chertanovo
0
0
FT
Matchday 5 (South)
09.07
FK Donchanka-OSDYuShOR №9 Azov
Akademiya Futbola Tambov
1
1
FT
09.07
FK OryolGTU Oryol
FK Viktoriya Belgorod
2
1
FT
09.07
ShVSM Voronezh
DYuFSh Gubkin
7
0
FT
Matchday 5 (Center-Ural)
09.07
FK Irtysh Omsk
FK ZapSib College Tyumen
9
0
FT
Matchday 5 (Center-Volga)
09.07
FK Vivat-Volzhanka Saratov
CSK VVS Samara
1
7
FT
09.07
FK Zhemchuzhina Izhevsk
FK Mordovia Saransk
0
6
FT
09.07
FK Volga Ulyanovsk
FK Buzuluchanka Buzuluk
3
0
FT
Matchday 10 (East)
07.07
Zabajkalochka Chita
Record Irkutsk
1
7
FT
Matchday 6 (South)
06.07
FK Kubanochka Krasnodar II
Akademiya Futbola Tambov
3
0
FT
Matchday 9 (West)
06.07
FK Yunost Moskva
Chertanovo
2
9
FT
Matchday 4 (East)
05.07
Zabajkalochka Chita
Record Irkutsk
1
3
FT
Matchday 6 (South)
05.07
FK Donchanka-OSDYuShOR №9 Azov
FK Chaika Usman
2
0
FT
Matchday 5 (South)
03.07
FK Kubanochka Krasnodar II
FK Chaika Usman
5
0
FT
Matchday 4 (Center-Volga)
03.07
FK Mordovia Saransk
FK Buzuluchanka Buzuluk
3
0
FT
Matchday 2 (Center-Ural)
03.07
FK Zvezda 2005 Perm II
FK Irtysh Omsk
3
1
FT
Matchday 6 (West)
03.07
FK Gosuniversitet Ivanovo
FK Zorkiy Krasnogorsk
1
14
FT
Matchday 1 (West)
02.07
FK Dolgie Prudy
FK Yunost Moskva
1
0
FT
Matchday 2 (Center-Ural)
02.07
FK Zvezda 2005 Perm II
FK Irtysh Omsk
1
2
FT
Matchday 6 (West)
30.06
FK Kaluzhanki Kaluga
FK UOR Serebryanye Prudy
1
5
FT
Matchday 2 (West)
29.06
Chertanovo
FK Yunost Moskva
7
2
FT
Matchday 3 (South)
29.06
Akademiya Futbola Tambov
ShVSM Voronezh
2
7
FT
Matchday 4 (Center-Volga)
27.06
FK Vivat-Volzhanka Saratov
FK Volga Ulyanovsk
5
0
FT
Matchday 4 (Center-Ural)
26.06
FK Fortuna DYuSSh Ekaterinburg
FK ZapSib College Tyumen
4
3
FT
Matchday 4 (South)
26.06
FK Viktoriya Belgorod
FK Donchanka-OSDYuShOR №9 Azov
0
4
FT
26.06
DYuFSh Gubkin
FK Kubanochka Krasnodar II
0
6
FT
Matchday 3 (Center-Volga)
26.06
CSK VVS Samara
FK Mordovia Saransk
5
1
FT
Matchday 4 (Center-Ural)
26.06
FK Irtysh Omsk
FK Agidel Ufa
2
1
FT
Matchday 3 (Center-Volga)
25.06
FK Zhemchuzhina Izhevsk
FK Nika Kazan
1
0
FT
25.06
FK Vivat-Volzhanka Saratov
FK Buzuluchanka Buzuluk
3
0
FT
Matchday 4 (Center-Ural)
25.06
FK Fortuna DYuSSh Ekaterinburg
FK ZapSib College Tyumen
0
3
FT
25.06
FK Irtysh Omsk
FK Agidel Ufa
2
0
FT
Matchday 3 (South)
24.06
FK Viktoriya Belgorod
FK Kubanochka Krasnodar II
1
3
FT
24.06
DYuFSh Gubkin
FK Donchanka-OSDYuShOR №9 Azov
0
1
FT
Matchday 5 (West)
22.06
Chertanovo
FK Zorkiy Krasnogorsk
1
2
FT
Matchday 1 (West)
20.06
FK UOR Serebryanye Prudy
FK Iskra Leningradskaya Oblast
1
1
FT
Matchday 3 (Center-Ural)
19.06
FK Fortuna DYuSSh Ekaterinburg
FK Irtysh Omsk
3
0
FT
Matchday 2 (South)
19.06
FK Donchanka-OSDYuShOR №9 Azov
FK OryolGTU Oryol
2
0
FT
Matchday 2 (Center-Volga)
19.06
FK Volga Ulyanovsk
CSK VVS Samara
0
6
FT
Matchday 4 (West)
19.06
FK Zorkiy Krasnogorsk
FK Yunost Moskva
2
0
FT
Matchday 2 (South)
19.06
FK Kubanochka Krasnodar II
ShVSM Voronezh
2
2
FT
Matchday 3 (Center-Ural)
18.06
FK Fortuna DYuSSh Ekaterinburg
FK Irtysh Omsk
3
0
FT
Matchday 4 (West)
18.06
FK Gosuniversitet Ivanovo
FK Kaluzhanki Kaluga
1
5
FT
18.06
FK Dolgie Prudy
FK Iskra Leningradskaya Oblast
1
1
FT
Matchday 1 (South)
17.06
FK Kubanochka Krasnodar II
FK OryolGTU Oryol
3
1
FT
17.06
Akademiya Futbola Tambov
DYuFSh Gubkin
8
2
FT
17.06
FK Chaika Usman
FK Viktoriya Belgorod
3
0
FT
17.06
FK Donchanka-OSDYuShOR №9 Azov
ShVSM Voronezh
1
2
FT
Matchday 5 (Center-Ural)
17.06
FK Agidel Ufa
FK Zvezda 2005 Perm II
1
2
FT
16.06
FK Agidel Ufa
FK Zvezda 2005 Perm II
0
1
FT
Matchday 3 (West)
13.06
FK Iskra Leningradskaya Oblast
Chertanovo
1
4
FT
Matchday 1 (Center-Volga)
12.06
CSK VVS Samara
FK Zhemchuzhina Izhevsk
8
0
FT
Matchday 3 (West)
12.06
FK UOR Serebryanye Prudy
FK Zorkiy Krasnogorsk
2
0
FT
Matchday 2 (Center-Ural)
12.06
FK Agidel Ufa
FK Fortuna DYuSSh Ekaterinburg
1
1
FT
Matchday 1 (Center-Volga)
11.06
FK Mordovia Saransk
FK Volga Ulyanovsk
7
1
FT
11.06
FK Buzuluchanka Buzuluk
FK Nika Kazan
0
5
FT