Cupa României (2023/2024)
0
200 matches
Latest scores
Romania : Cupa României
2nd Round
09.0814:30
AS FC Rapid Brodoc
Sporting Lieşti
1
0
FT
09.0814:30
FC Bacău
CSM Bacău
9
1
FT
09.0814:30
Bucovina Rădăuţi
Foresta Suceava
PSO
6
5
1
1
FT
09.0814:30
Şomuz Fălticeni
Ceahlăul Piatra Neamţ
0
3
FT
09.0814:30
CS Gloria al Oraşului Geoagiu
CSM Deva
0
2
FT
09.0814:30
Flacăra Moreni
Plopeni
0
1
FT
1st Round
03.0814:30
Dacia Unirea Brăila
Viitorul Ianca
0
3
FT
02.0816:00
CS Axiopolis Cernavodă
Agricola Borcea
AET
5
2
2
2
FT
02.0814:30
CSM Râmnicu Vâlcea
Minerul Costeşti
3
0
FT
02.0814:30
FC Avrig
Metalurgistul Cugir
1
4
FT
02.0814:30
Avântul Periam
Progresul Pecica
0
1
FT
02.0814:30
CS Universitatea Alba Iulia
Unirea Alba Iulia
5
0
FT
02.0814:30
Viitorul Cluj
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
AET
3
2
1
1
FT
02.0814:30
CSM Victoria Carei
SCM Zalău
0
1
FT
02.0814:30
CSM Sighetu Marmaţiei
CSM Satu Mare
1
2
FT
02.0814:30
CS Diosig-Bihardiószeg
Crişul Chişineu Criş
AET
1
3
1
1
FT
02.0814:30
Gloria Lunca Teuz Cermei
CS Ineu
PSO
9
10
2
2
FT
02.0814:30
Pobeda Stár Bišnov
CS Phoenix Buziaș
1
7
FT
02.0814:30
Ocna Mureș
Sănătatea Cluj
2
4
FT
02.0814:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Progresul Ezeriș
Voinţa Lupac
02.0814:30
Viitorul Şimian
Gilortul
3
0
FT
02.0814:30
FC Retezatul Haţeg
Jiul Petroşani
0
17
FT
02.0814:30
CSM FC Vaslui
AS FC Rapid Brodoc
1
2
FT
02.0814:30
CS Gloria al Oraşului Geoagiu
Armata Aurul Brad
3
1
FT
02.0814:30
AS Cozia Călimăneşti
Flacăra Horezu
0
3
FT
02.0814:30
ACS Muscelul Câmpulung Elite
Olimpic Cetate
2
1
FT
02.0814:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sportul Şimleu
Lotus Băile Felix
02.0814:30
Avântul Reghin
ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898
0
1
FT
02.0814:30
CS Amara
Recolta Gheorghe Doja
2
1
FT
02.0814:30
Pucioasa
Flacăra Moreni
2
3
FT
02.0814:30
Odorheiu Secuiesc
Municipal Braşov
3
0
FT
02.0814:30
Vediţa Coloneşti
Sporting Roşiori
2
1
FT
02.0814:30
Petrolul Potcoava
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
2
0
FT
02.0814:30
ACS Viitorul Ileana
Clubul Sportiv Dinamo București
3
1
FT
02.0814:30
Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu
4
1
FT
02.0814:30
CS Gloria Băneasa
Gloria Albeşti
5
0
FT
02.0814:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Unirea Bascov
Real Bradu
02.0814:30
ACS Voința Limpeziș
CS Păuleşti
AET
1
2
1
1
FT
02.0814:30
Focşani
Sporting Lieşti
0
1
FT
02.0814:30
Kids Tâmpa Braşov
ASC Olimpic Zărneşti
2
6
FT
02.0814:30
FC Bacău
Aerostar Bacău
3
0
FT
02.0814:30
CSO Viitorul Darabani
Bucovina Rădăuţi
0
1
FT
02.0814:30
Şomuz Fălticeni
Ştiinţa Miroslava
2
1
FT
02.0814:30
Târgu Secuiesc
CSM Bacău
1
2
FT
Regional Finals
22.0716:00
CS Axiopolis Cernavodă
ACS Hamangia Baia
3
2
FT
22.0715:00
CSM Fetești
ACS Viitorul Ileana
1
3
FT
22.0715:00
CSM Râmnicu Vâlcea
CS Avântul Pieleşti
2
0
FT
22.0715:00
CS Gloria al Oraşului Geoagiu
ACS Viitorul Arad
3
0
FT
22.0715:00
AS Universitatea de Ştiinţele Vieţii Iaşi
CSM FC Vaslui
1
2
FT
22.0715:00
CS Diosig-Bihardiószeg
AFC Ştiinţa Beltiug
AET
2
1
1
1
FT
22.0715:00
FC Avrig
ASA Târgu Mureş
4
1
FT
Regional Phase
19.0715:00
ACS Unirea Curteşti
AS Universitatea de Ştiinţele Vieţii Iaşi
0
3
FT
19.0715:00
ACS Hamangia Baia
CSM Adjud 1946
3
1
FT
19.0715:00
CS Victoria Traian
ACS Team Săgeata Buzău
8
1
FT
19.0715:00
AS Luceafărul Trestieni
ACS Viitorul Ileana
1
4
FT
19.0715:00
CS Inter Cristian
ASA Târgu Mureş
4
4
FT
19.0715:00
AFC Ştiinţa Beltiug
CS Minerul Rodna
2
1
FT
19.0715:00
AS Ardealul Crişeni
CS Diosig-Bihardiószeg
0
7
FT
19.0715:00
CSM FC Vaslui
CSO Viitorul Liteni
9
1
FT
19.0715:00
FC Avrig
CD Industria Galda de Jos
2
1
FT
19.0715:00
CS Rapid Buzescu
CSM Râmnicu Vâlcea
1
4
FT
19.0715:00
CSM Fetești
CSO Boldeşti-Scăeni
1
0
FT
19.0715:00
CSC Voinţa Maşloc
CS Gloria al Oraşului Geoagiu
0
2
FT
19.0715:00
CS Magica Balta Caransebeş
CS Recolta Danceu
3
4
FT
19.0715:00
ACS Roberto Ziduri
CS Avântul Pieleşti
1
3
FT
15.0715:00
AS Universitatea de Ştiinţele Vieţii Iaşi
AS Victoria Horia
6
0
FT
15.0715:00
CS Gloria al Oraşului Geoagiu
CS Vulturii Fărcăşeşti
3
0
FT
15.0715:00
ACS Team Săgeata Buzău
CS Axiopolis Cernavodă
2
4
FT
15.0715:00
ACS Viitorul Ileana
Clubul Sportiv Dinamo București
3
1
FT
15.0715:00
CS Avântul Pieleşti
ACS Iris Titulescu
4
2
FT
15.0715:00
CS Recolta Danceu
ACS Viitorul Arad
0
2
FT
15.0715:00
CD Industria Galda de Jos
ACS Stăruința Zagon
3
0
FT
15.0715:00
CSM Adjud 1946
CS Voinţa Cudalbi 2015
2
0
FT
15.0715:00
ASA Târgu Mureş
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc
4
1
FT
15.0715:00
CS Diosig-Bihardiószeg
ACS Vulturul 2020 Mintiu Gherlii
1
1
FT
15.0715:00
CSM Râmnicu Vâlcea
ACS Speed Academy Pitești
0
0
FT
15.0715:00
CS Minerul Rodna
CS Academica Recea
16
2
FT
15.0715:00
CSO Viitorul Liteni
ACS Gauss Bacău
3
2
FT
15.0715:00
CSO Boldeşti-Scăeni
CS Ştefăneşti
2
0
FT
12.0717:00
CS Axiopolis Cernavodă
CS Victoria Traian
0
0
FT
12.0715:00
ACS Gauss Bacău
CSM FC Vaslui
0
8
FT
12.0715:00
CS Voinţa Cudalbi 2015
ACS Hamangia Baia
3
1
FT
12.0715:00
ACS Vulturul 2020 Mintiu Gherlii
AS Ardealul Crişeni
4
1
FT
12.0715:00
Clubul Sportiv Dinamo București
AS Luceafărul Trestieni
4
2
FT
12.0715:00
CS Ştefăneşti
CSM Fetești
1
1
FT
12.0715:00
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc
CS Inter Cristian
1
2
FT
12.0715:00
ACS Iris Titulescu
ACS Roberto Ziduri
2
4
FT
12.0715:00
CS Academica Recea
AFC Ştiinţa Beltiug
1
8
FT
12.0715:00
CS Vulturii Fărcăşeşti
CSC Voinţa Maşloc
2
1
FT
12.0715:00
ACS Speed Academy Pitești
CS Rapid Buzescu
1
0
FT
12.0715:00
ACS Viitorul Arad
CS Magica Balta Caransebeş
6
1
FT
12.0715:00
AS Victoria Horia
ACS Unirea Curteşti
1
2
FT
12.0715:00
ACS Stăruința Zagon
FC Avrig
0
2
FT