Reg. Cup Sachsen (2023/2024)
0
61 jogos
Ultimos resultados
Alemanha : Reg. Cup Sachsen
Meias finais
16.0416:05
Bischofswerdaer FV
Erzgebirge Aue
Preview
Quartos Final
24.0313:00
VfB Fortuna Chemnitz
FSV Zwickau
1
4
FIN
24.0313:00
Plauen
Dynamo Dresden
PEN
5
6
1
1
FIN
23.0313:00
Bischofswerdaer FV
Lokomotive Leipzig
PRO
3
2
2
2
FIN
23.0313:00
SC Freital
Erzgebirge Aue
0
2
FIN
Oitavos Final
22.1112:00
Empor Glauchau
Dynamo Dresden
0
4
FIN
19.1113:00
Auerbach
FSV Zwickau
0
2
FIN
18.1113:00
Lokomotive Leipzig
Eilenburg
2
0
FIN
18.1113:00
Plauen
Chemie Leipzig
2
1
FIN
18.1112:00
Handwerk Rabenstein
Bischofswerdaer FV
0
5
FIN
18.1112:00
Lößnitz
VfB Fortuna Chemnitz
PEN
3
4
1
1
FIN
17.1118:00
SC Freital
FC Grimma
3
1
FIN
17.1117:00
Markranstädt
Erzgebirge Aue
0
1
FIN
Terceira Fase
31.1012:30
VfB Schöneck 1912
Chemie Leipzig
0
6
FIN
31.1012:00
Stahl Riesa
Erzgebirge Aue
0
4
FIN
31.1012:00
Eintracht Niesky
Dynamo Dresden
0
8
FIN
15.1012:00
Taucha 99
Lokomotive Leipzig
0
3
FIN
15.1012:00
VfB Fortuna Chemnitz
Dresden Laubegast
PEN
4
3
1
1
FIN
15.1012:00
SG Rotation Leipzig 1950
Lößnitz
1
3
FIN
15.1012:00
SG Weixdorf
FSV Zwickau
0
2
FIN
15.1012:00
Kesselsdorf
Eilenburg
0
5
FIN
15.1012:00
Neusalza-Spremberg
Empor Glauchau
PEN
3
4
2
2
FIN
14.1012:00
SC Syrau 1919
Handwerk Rabenstein
0
7
FIN
14.1012:00
FSV Oderwitz 02
SC Freital
1
4
FIN
14.1012:00
Dresdner SC
Auerbach
0
2
FIN
14.1012:00
Blau Weiss Zschachwitz
Plauen
0
7
FIN
14.1012:00
VfB Zwenkau 02
FC Grimma
0
4
FIN
14.1012:00
Bischofswerdaer FV
Chemnitzer
PRO
4
2
2
2
FIN
13.1018:00
Markranstädt
Pirna-Copitz 07
2
1
FIN
Segunda Fase
10.0914:00
Budissa Bautzen
Lokomotive Leipzig
0
1
FIN
10.0914:00
Lindenau
SG Rotation Leipzig 1950
1
2
FIN
10.0913:00
TSV Cossebaude
Pirna-Copitz 07
PRO
1
4
1
1
FIN
10.0913:00
SV Blau-Gelb Mülsen
Auerbach
0
4
FIN
10.0913:00
Altmittweida
Neusalza-Spremberg
PEN
3
5
2
2
FIN
10.0913:00
SV Merkur Oelsnitz 06
Chemnitzer
0
8
FIN
10.0913:00
Kesselsdorf
Roter Stern Leipzig 99
4
3
FIN
10.0913:00
Post SV Dresden
Dresdner SC
0
2
FIN
10.0913:00
HFC Colditz
FC Grimma
2
3
FIN
10.0913:00
ESV Lok Zwickau
SC Syrau 1919
0
2
FIN
10.0912:00
Eintracht Niesky
SV Wesenitztal
5
1
FIN
09.0913:00
VfB Schöneck 1912
Crostwitz
5
0
FIN
09.0913:00
Adelsberg
Lößnitz
1
4
FIN
09.0913:00
Bornaer SV 91
Dresden Laubegast
3
7
FIN
09.0913:00
VfB Zwenkau 02
TSV Rotation Dresden
3
1
FIN
09.0913:00
Stahl Riesa
Reichenbacher FC
6
2
FIN
09.0913:00
Post Germania Bautzen
VfB Fortuna Chemnitz
PRO
1
2
1
1
FIN
09.0913:00
FV Gröditz 1911
Handwerk Rabenstein
0
9
FIN
09.0913:00
Dresden Striesen
FSV Oderwitz 02
1
5
FIN
09.0913:00
FC Blau Weiß Leipzig
Empor Glauchau
0
3
FIN
09.0913:00
Radeberger SV
SG Weixdorf
0
2
FIN
09.0913:00
Blau Weiss Zschachwitz
Oberlungwitzer SV
5
1
FIN
09.0913:00
Weinböhla
SC Freital
0
9
FIN
09.0912:00
SV Naunhof 1920
Taucha 99
0
2
FIN
09.0912:00
Markranstädt
Motor Marienberg
2
1
FIN
09.0912:00
Sebnitz
Eilenburg
0
10
FIN
09.0912:00
Roßweiner SV
FSV Zwickau
0
5
FIN
09.0911:30
SV Panitzsch / Borsdorf
Bischofswerdaer FV
0
3
FIN
08.0917:00
Chemie Leipzig
FSV Krostitz
2
0
FIN
08.0917:00
Motor Wilsdruff
Plauen
1
4
FIN