Reg. Cup Brandenburg (2023/2024)
0
63 jogos
Ultimos resultados
Alemanha : Reg. Cup Brandenburg
Meias finais
23.0313:00
Union Klosterfelde
Energie Cottbus
0
5
FIN
23.0312:00
Neuruppin
Babelsberg
0
3
FIN
Quartos Final
13.0313:00
Krieschow
Energie Cottbus
PRO
2
3
2
2
FIN
06.0318:00
Optik Rathenow
Babelsberg
0
3
FIN
17.0213:00
BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow
Neuruppin
0
3
FIN
18.1112:00
Union Klosterfelde
Petershagen-Eggersdorf
2
0
FIN
Oitavos Final
18.1112:00
VfB Trebbin
BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow
1
4
FIN
18.1112:00
SV Blau-Weiß Dahlewitz
Krieschow
0
13
FIN
17.1118:00
Babelsberg
RSV Eintracht
PRO
2
0
0
0
FIN
31.1013:00
Motor Eberswalde
Optik Rathenow
0
2
FIN
31.1013:00
Bornim
Petershagen-Eggersdorf
2
4
FIN
31.1013:00
Neuruppin
SV 1908 Grün-Weiß Ahrensfelde
5
2
FIN
31.1012:00
1. FC Guben
Union Klosterfelde
0
2
FIN
15.1012:00
Ludwigsfelder
Energie Cottbus
0
1
FIN
Segunda Fase
11.1017:30
SV Eintracht Alt Ruppin
Ludwigsfelder
1
3
FIN
03.1013:00
Bornim
BSC Fortuna Glienicke
2
1
FIN
03.1013:00
SV Blau-Gelb Falkensee
1. FC Guben
2
3
FIN
03.1013:00
SV Blau-Weiß Dahlewitz
FC 98 Hennigsdorf
PEN
4
2
2
2
FIN
03.1013:00
Babelsberg
SV Germania 90 Schöneiche
2
1
FIN
03.1013:00
FSV Bernau
Neuruppin
PEN
3
4
2
2
FIN
03.1013:00
Teltower FV 1913
Petershagen-Eggersdorf
0
3
FIN
03.1013:00
Krieschow
Luckenwalde
3
1
FIN
03.1013:00
TSV 1878 Schlieben
SV 1908 Grün-Weiß Ahrensfelde
0
3
FIN
03.1013:00
Döbern
Union Klosterfelde
1
3
FIN
03.1013:00
Union Fürstenwalde
Optik Rathenow
0
5
FIN
03.1013:00
Spremberger SV
Motor Eberswalde
0
8
FIN
03.1011:30
Einheit Bernau
RSV Eintracht
PRO
1
2
1
1
FIN
03.1011:30
SG Phönix Wildau 95
Energie Cottbus
0
3
FIN
03.1011:00
Miersdorf / Zeuthen
VfB Trebbin
PEN
4
5
1
1
FIN
02.1018:00
FC Strausberg
BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow
0
3
FIN
Primeira Fase
11.0917:00
Babelsberg
SG Grün-Weiß Golm
3
0
FIN
10.0913:00
Fortuna Babelsberg
Energie Cottbus
0
5
FIN
09.0913:00
Alemannia Altdöbern
Union Fürstenwalde
1
4
FIN
09.0913:00
VfB Trebbin
Werderaner Viktoria
3
0
FIN
09.0913:00
FC Schwedt 02
SV 1908 Grün-Weiß Ahrensfelde
1
6
FIN
09.0913:00
Birkenwerder BC 1908
RSV Eintracht
1
2
FIN
09.0913:00
SC Victoria 1914 Templin
Einheit Bernau
1
3
FIN
09.0913:00
Bornim
Veritas Wittenberge/Breese
5
1
FIN
09.0913:00
FC Strausberg
SV Grün-Weiß Brieselang
PEN
4
2
2
2
FIN
09.0913:00
Falkensee Finkenkrug
FC 98 Hennigsdorf
2
3
FIN
09.0913:00
FSV Bernau
Brandenburger Süd
3
1
FIN
09.0913:00
SV Blau-Gelb Falkensee
Eintracht Oranienburg
2
0
FIN
09.0913:00
FC Stahl Brandenburg
Neuruppin
0
2
FIN
09.0913:00
Sachsenhausen
Union Klosterfelde
1
3
FIN
09.0913:00
Teltower FV 1913
FSV Babelsberg 74
3
1
FIN
09.0913:00
Grün-Weiß Lübben
Krieschow
3
7
FIN
09.0913:00
FC Eisenhüttenstadt
Ludwigsfelder
0
3
FIN
09.0913:00
Müncheberg
BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow
3
4
FIN
09.0913:00
TSV 1878 Schlieben
FV Erkner 1920
PEN
5
4
3
3
FIN
09.0913:00
Germania Peickwitz
SG Phönix Wildau 95
0
1
FIN
09.0913:00
SV Blau-Weiß Dahlewitz
FSV Glückauf Brieske/Senftenberg
2
0
FIN
09.0913:00
Döbern
FC Concordia Buckow / Waldsieversdorf 03
2
1
FIN
09.0913:00
Grün-Weiß Union Bestensee
SV Germania 90 Schöneiche
0
5
FIN
09.0913:00
Niederlehme
1. FC Guben
0
1
FIN
09.0913:00
Storkower SC
Petershagen-Eggersdorf
1
8
FIN
09.0913:00
Spremberger SV
SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz
2
1
FIN
09.0913:00
SV 1885 Golßen
Miersdorf / Zeuthen
0
8
FIN
09.0912:00
Zossen
Optik Rathenow
0
6
FIN
09.0910:00
1. FC Frankfurt
Luckenwalde
0
5
FIN
08.0918:00
Schorfheide Joachimsthal
SV Eintracht Alt Ruppin
2
4
FIN
08.0917:30
SG Einheit Zepernick
Motor Eberswalde
1
3
FIN
08.0917:30
Union Neuruppin
BSC Fortuna Glienicke
0
5
FIN