III Liga (2023/2024)
0
1224 matches
Latest scores
Poland : III Liga
Matchday 18 (Group 3)
26.1110:00
Raków Częstochowa II
Stilon Gorzów
1
3
FT
25.1112:30
Pawłowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra
2
3
FT
Matchday 18 (Group 1)
25.1112:00
Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo
0
3
FT
Matchday 18 (Group 2)
25.1112:00
Zawisza Bydgoszcz
Luzino
4
1
FT
25.1112:00
Błękitni Stargard
Elana Toruń
3
3
FT
25.1112:00
Starogard Gdański
Unia Swarzędz
3
4
FT
Matchday 18 (Group 4)
25.1112:00
Wisłoka Dębica
Wiślanie Jaśkowice
1
3
FT
Matchday 18 (Group 3)
25.1112:00
Górnik Polkowice
Carina Gubin
4
1
FT
Matchday 18 (Group 2)
25.1112:00
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
2
2
FT
Matchday 18 (Group 3)
25.1112:00
Warta Gorzów
Starowice Dolne
4
4
FT
Matchday 18 (Group 1)
25.1112:00
Unia Skierniewice
Łomża
0
0
FT
25.1112:00
Swit
Warta Sieradz
0
2
FT
Matchday 18 (Group 4)
25.1111:30
Unia Tarnów
Garbarnia Kraków
2
1
FT
Matchday 18 (Group 2)
25.1111:00
Polonia Środa
Gedania Gdańsk
2
1
FT
25.1111:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Flota Świnoujście
1
2
FT
Matchday 18 (Group 1)
25.1111:00
Legia Warszawa II
Olimpia Zambrów
2
0
FT
Matchday 18 (Group 3)
25.1111:00
Górnik Zabrze II
Unia Turza Śląska
4
0
FT
25.1111:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Goczałkowice Zdrój
1
1
FT
Matchday 18 (Group 4)
25.1111:00
Wieczysta Kraków
Karpaty Krosno
5
0
FT
25.1111:00
Podhale Nowy Targ
Star Starachowice
0
3
FT
24.1117:00
KSZO 1929
Chełmianka Chełm
0
3
FT
Matchday 18 (Group 1)
24.1117:00
Broń Radom
Jagiellonia II
1
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
24.1116:00
Podlasie Biała Podlaska
Wiązownica
2
3
FT
Matchday 18 (Group 3)
24.1116:00
Kluczbork
Lechia Zielona Góra
2
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
24.1112:00
Świdniczanka Świdnik
Czarni Połaniec
1
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
21.1112:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
1
2
FT
Matchday 17 (Group 2)
19.1111:00
Pogoń Szczecin II
Unia Swarzędz
3
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
19.1111:00
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II
1
0
FT
Matchday 17 (Group 4)
18.1117:00
Wiązownica
Sokół Sieniawa
3
5
FT
18.1115:00
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
0
1
FT
18.1115:00
KSZO 1929
Garbarnia Kraków
2
2
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1113:00
Śląsk Wrocław II
Karkonosze Jelenia Góra
3
0
FT
18.1112:30
Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów
1
0
FT
18.1112:30
Górnik Zabrze II
Ślęza Wrocław
2
3
FT
18.1112:00
Goczałkowice Zdrój
Kluczbork
1
2
FT
Matchday 17 (Group 2)
18.1112:00
Polonia Środa
Świt Skolwin
1
0
FT
Matchday 17 (Group 1)
18.1112:00
Unia Skierniewice
Pogoń Grod. Mazowiecki
2
7
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1112:00
Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała
1
1
FT
18.1112:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin
3
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
18.1112:00
Concordia Elbląg
Wikielec
1
1
FT
18.1112:00
Swit
Victoria Sulejówek
1
2
FT
Matchday 17 (Group 4)
18.1112:00
Wisłoka Dębica
Karpaty Krosno
1
1
FT
18.1112:00
Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice
0
1
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1112:00
Warta Gorzów
Unia Turza Śląska
2
2
FT
Matchday 17 (Group 2)
18.1112:00
Błękitni Stargard
Luzino
2
1
FT
18.1112:00
Starogard Gdański
Flota Świnoujście
1
3
FT
18.1112:00
Zawisza Bydgoszcz
Klub Sportowy Noteć Czarnków
3
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
18.1112:00
Pilica Białobrzegi
Łomża
2
0
FT
18.1112:00
Mławianka Mława
Warta Sieradz
1
3
FT
18.1111:30
Olimpia Zambrów
Lechia T. Mazowiecki
2
2
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1111:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Starowice Dolne
1
0
FT
Matchday 17 (Group 4)
18.1111:00
Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec
1
1
FT
Matchday 17 (Group 2)
18.1111:00
GKS Cartusia Kartuzy
Sokół Kleczew
3
3
FT
18.1111:00
Vineta Wolin
Gedania Gdańsk
2
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
18.1111:00
Legia Warszawa II
Bełchatów
6
0
FT
Matchday 17 (Group 4)
18.1111:00
Wieczysta Kraków
Star Starachowice
5
1
FT
Matchday 17 (Group 2)
18.1111:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Solec Kujawski
5
2
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1110:00
Raków Częstochowa II
Lechia Zielona Góra
2
2
FT
Matchday 17 (Group 1)
17.1117:00
Broń Radom
Legionovia Legionowo
2
0
FT
Matchday 30 (Group 3)
14.1116:00
Kluczbork
Unia Turza Śląska
2
0
FT
Matchday 16 (Group 4)
12.1112:00
Sokół Sieniawa
Świdniczanka Świdnik
0
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
12.1112:00
Bełchatów
Olimpia Zambrów
3
0
FT
Matchday 16 (Group 4)
12.1112:00
Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski
1
0
FT
12.1112:00
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
1
3
FT
Matchday 16 (Group 1)
12.1111:00
Lechia T. Mazowiecki
Unia Skierniewice
0
4
FT
Matchday 16 (Group 3)
11.1116:00
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Polkowice
2
0
FT
Matchday 16 (Group 4)
11.1113:00
Czarni Połaniec
Wieczysta Kraków
1
2
FT
Matchday 16 (Group 3)
11.1112:30
Ślęza Wrocław
Warta Gorzów
4
1
FT
Matchday 16 (Group 4)
11.1112:30
Wiślanie Jaśkowice
KSZO 1929
0
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
11.1112:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
6
0
FT
Matchday 16 (Group 4)
11.1112:00
Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ
2
0
FT
11.1112:00
Star Starachowice
Wisłoka Dębica
1
0
FT
Matchday 16 (Group 2)
11.1112:00
Klub Sportowy Noteć Czarnków
Błękitni Stargard
1
4
FT
Matchday 16 (Group 3)
11.1112:00
Unia Turza Śląska
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
2
2
FT
Matchday 16 (Group 2)
11.1112:00
Sokół Kleczew
Polonia Środa
0
2
FT
11.1112:00
Flota Świnoujście
Pogoń Szczecin II
1
3
FT
11.1112:00
Unia Solec Kujawski
Starogard Gdański
3
3
FT
Matchday 16 (Group 1)
11.1112:00
Wikielec
Broń Radom
1
2
FT
11.1112:00
Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz
0
3
FT
11.1112:00
Łomża
Swit
2
3
FT
11.1112:00
Warta Sieradz
Concordia Elbląg
3
1
FT
Matchday 16 (Group 2)
11.1112:00
Unia Swarzędz
GKS Cartusia Kartuzy
1
0
FT
Matchday 16 (Group 4)
11.1112:00
Avia Świdnik
Wiązownica
1
0
FT
Matchday 16 (Group 3)
11.1112:00
Lechia Zielona Góra
Pawłowice Śląskie
1
1
FT
Matchday 16 (Group 2)
11.1112:00
Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1
0
FT
Matchday 16 (Group 3)
11.1112:00
Stilon Gorzów
Śląsk Wrocław II
1
1
FT
11.1112:00
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
3
1
FT
11.1112:00
Carina Gubin
Górnik Zabrze II
1
2
FT
Matchday 16 (Group 2)
11.1112:00
Świt Skolwin
Vineta Wolin
4
0
FT
11.1111:00
Luzino
Stolem Gniewino
5
2
FT
11.1111:00
Gedania Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz
2
0
FT
Matchday 16 (Group 1)
11.1111:00
Jagiellonia II
Legia Warszawa II
1
2
FT
Matchday 16 (Group 3)
11.1111:00
Starowice Dolne
Goczałkowice Zdrój
2
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
10.1117:00
Victoria Sulejówek
Mławianka Mława
1
1
FT
Matchday 16 (Group 4)
10.1116:00
Karpaty Krosno
Unia Tarnów
1
1
FT
Matchday 16 (Group 3)
10.1116:00
Kluczbork
Raków Częstochowa II
3
0
FT
Matchday 15 (Group 4)
05.1115:00
KSZO 1929
Karpaty Krosno
5
1
FT
Matchday 15 (Group 2)
05.1112:00
Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin
0
1
FT
05.1112:00
GKS Cartusia Kartuzy
Flota Świnoujście
1
2
FT
Matchday 15 (Group 3)
05.1111:00
Górnik Zabrze II
Rekord Bielsko-Biała
1
3
FT