III Liga (2023/2024)
0
1224 matches
Today's matches
Poland : III Liga
28.0314:30
Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra
Preview
28.0315:00
Unia Swarzędz
Vineta Wolin
Preview
Latest scores
Poland : III Liga
Matchday 20 (Group 4)
09.0313:00
Świdniczanka Świdnik
Karpaty Krosno
0
0
FT
09.0312:30
Podhale Nowy Targ
Wiślanie Jaśkowice
1
2
FT
Matchday 20 (Group 2)
09.0312:00
Błękitni Stargard
Flota Świnoujście
3
1
FT
09.0312:00
Zawisza Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
5
1
FT
Matchday 20 (Group 1)
09.0312:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Victoria Sulejówek
2
0
FT
Matchday 20 (Group 3)
09.0311:00
Raków Częstochowa II
Rekord Bielsko-Biała
2
1
FT
Matchday 20 (Group 2)
09.0311:00
Vineta Wolin
Elana Toruń
1
0
FT
Matchday 20 (Group 4)
09.0311:00
Wieczysta Kraków
Garbarnia Kraków
4
0
FT
Matchday 20 (Group 1)
09.0311:00
Mławianka Mława
Jagiellonia II
0
1
FT
Matchday 20 (Group 3)
09.0311:00
Śląsk Wrocław II
Ślęza Wrocław
4
1
FT
Matchday 3 (Group 3)
09.0311:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów
4
1
FT
Matchday 18 (Group 1)
06.0314:00
Pilica Białobrzegi
Victoria Sulejówek
1
3
FT
06.0313:00
Mławianka Mława
Wikielec
1
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
03.0317:00
Wiązownica
Orlęta Radzyń Podlaski
1
4
FT
Matchday 19 (Group 2)
03.0314:30
GKS Cartusia Kartuzy
Starogard Gdański
1
1
FT
Matchday 19 (Group 3)
03.0313:00
Unia Turza Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry
2
3
FT
Matchday 19 (Group 1)
03.0312:00
Jagiellonia II
Concordia Elbląg
3
0
FT
03.0311:00
Legia Warszawa II
Lechia T. Mazowiecki
3
0
FT
02.0317:00
Victoria Sulejówek
Unia Skierniewice
0
0
FT
Matchday 19 (Group 3)
02.0316:00
Karkonosze Jelenia Góra
Raków Częstochowa II
1
2
FT
Matchday 19 (Group 2)
02.0316:00
Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz
1
0
FT
Matchday 19 (Group 4)
02.0316:00
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
3
1
FT
Matchday 19 (Group 2)
02.0314:00
Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0
1
FT
Matchday 19 (Group 1)
02.0314:00
Legionovia Legionowo
Mławianka Mława
1
2
FT
Matchday 19 (Group 3)
02.0313:30
Rekord Bielsko-Biała
Pawłowice Śląskie
4
0
FT
02.0313:30
Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice
2
3
FT
Matchday 19 (Group 1)
02.0313:00
Warta Sieradz
Pilica Białobrzegi
1
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
02.0313:00
Star Starachowice
Świdniczanka Świdnik
1
0
FT
Matchday 19 (Group 1)
02.0313:00
Bełchatów
Broń Radom
1
1
FT
Matchday 19 (Group 2)
02.0313:00
Klub Sportowy Noteć Czarnków
Polonia Środa
3
1
FT
Matchday 19 (Group 3)
02.0313:00
Stilon Gorzów
Lechia Zielona Góra
2
0
FT
Matchday 19 (Group 1)
02.0313:00
Wikielec
Swit
4
1
FT
Matchday 19 (Group 3)
02.0313:00
Carina Gubin
Śląsk Wrocław II
1
2
FT
Matchday 19 (Group 4)
02.0313:00
Avia Świdnik
KSZO 1929
0
1
FT
Matchday 19 (Group 1)
02.0313:00
Łomża
Pogoń Grod. Mazowiecki
2
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
02.0313:00
Wiślanie Jaśkowice
Wieczysta Kraków
0
1
FT
02.0313:00
Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ
0
0
FT
Matchday 19 (Group 1)
02.0312:00
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
1
1
FT
Matchday 19 (Group 2)
02.0312:00
Flota Świnoujście
Stolem Gniewino
0
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
02.0312:00
Garbarnia Kraków
Wisłoka Dębica
3
3
FT
Matchday 19 (Group 3)
02.0312:00
Starowice Dolne
Górnik Zabrze II
1
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
02.0312:00
Czarni Połaniec
Siarka Tarnobrzeg
1
1
FT
Matchday 19 (Group 3)
02.0312:00
Goczałkowice Zdrój
Warta Gorzów
3
2
FT
02.0311:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Kluczbork
0
1
FT
Matchday 19 (Group 2)
02.0311:00
Pogoń Szczecin II
Sokół Kleczew
1
4
FT
Matchday 19 (Group 4)
02.0311:00
Chełmianka Chełm
Unia Tarnów
1
2
FT
Matchday 19 (Group 2)
02.0311:00
Unia Solec Kujawski
Błękitni Stargard
2
3
FT
01.0314:00
Luzino
Vineta Wolin
3
0
FT
01.0312:30
Gedania Gdańsk
Świt Skolwin
0
1
FT
Matchday 18 (Group 3)
24.0212:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
1
4
FT
Matchday 18 (Group 4)
28.1112:30
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
1
3
FT
Matchday 18 (Group 3)
26.1112:15
Śląsk Wrocław II
Rekord Bielsko-Biała
3
1
FT
Matchday 18 (Group 4)
26.1111:00
Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg
1
5
FT
Matchday 18 (Group 1)
26.1111:00
Lechia T. Mazowiecki
Pogoń Grod. Mazowiecki
0
2
FT
Matchday 18 (Group 2)
26.1111:00
Pogoń Szczecin II
GKS Cartusia Kartuzy
2
4
FT
Matchday 18 (Group 1)
26.1111:00
Pelikan Łowicz
Bełchatów
0
1
FT
Matchday 18 (Group 3)
26.1110:00
Raków Częstochowa II
Stilon Gorzów
1
3
FT
25.1112:30
Pawłowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra
2
3
FT
Matchday 18 (Group 2)
25.1112:00
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
2
2
FT
Matchday 18 (Group 3)
25.1112:00
Warta Gorzów
Starowice Dolne
4
4
FT
Matchday 18 (Group 1)
25.1112:00
Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo
0
3
FT
25.1112:00
Swit
Warta Sieradz
0
2
FT
25.1112:00
Unia Skierniewice
Łomża
0
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
25.1112:00
Wisłoka Dębica
Wiślanie Jaśkowice
1
3
FT
Matchday 18 (Group 2)
25.1112:00
Starogard Gdański
Unia Swarzędz
3
4
FT
25.1112:00
Błękitni Stargard
Elana Toruń
3
3
FT
25.1112:00
Zawisza Bydgoszcz
Luzino
4
1
FT
Matchday 18 (Group 3)
25.1112:00
Górnik Polkowice
Carina Gubin
4
1
FT
Matchday 18 (Group 4)
25.1111:30
Unia Tarnów
Garbarnia Kraków
2
1
FT
Matchday 18 (Group 3)
25.1111:00
Górnik Zabrze II
Unia Turza Śląska
4
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
25.1111:00
Podhale Nowy Targ
Star Starachowice
0
3
FT
25.1111:00
Wieczysta Kraków
Karpaty Krosno
5
0
FT
Matchday 18 (Group 3)
25.1111:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Goczałkowice Zdrój
1
1
FT
Matchday 18 (Group 2)
25.1111:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Flota Świnoujście
1
2
FT
25.1111:00
Polonia Środa
Gedania Gdańsk
2
1
FT
Matchday 18 (Group 1)
25.1111:00
Legia Warszawa II
Olimpia Zambrów
2
0
FT
24.1117:00
Broń Radom
Jagiellonia II
1
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
24.1117:00
KSZO 1929
Chełmianka Chełm
0
3
FT
24.1116:00
Podlasie Biała Podlaska
Wiązownica
2
3
FT
Matchday 18 (Group 3)
24.1116:00
Kluczbork
Lechia Zielona Góra
2
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
24.1112:00
Świdniczanka Świdnik
Czarni Połaniec
1
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
21.1112:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
1
2
FT
Matchday 17 (Group 2)
19.1111:00
Pogoń Szczecin II
Unia Swarzędz
3
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
19.1111:00
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II
1
0
FT
Matchday 17 (Group 4)
18.1117:00
Wiązownica
Sokół Sieniawa
3
5
FT
18.1115:00
KSZO 1929
Garbarnia Kraków
2
2
FT
18.1115:00
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
0
1
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1113:00
Śląsk Wrocław II
Karkonosze Jelenia Góra
3
0
FT
18.1112:30
Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów
1
0
FT
18.1112:30
Górnik Zabrze II
Ślęza Wrocław
2
3
FT
18.1112:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin
3
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
18.1112:00
Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice
0
1
FT
Matchday 17 (Group 2)
18.1112:00
Błękitni Stargard
Luzino
2
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
18.1112:00
Wisłoka Dębica
Karpaty Krosno
1
1
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1112:00
Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała
1
1
FT
Matchday 17 (Group 2)
18.1112:00
Polonia Środa
Świt Skolwin
1
0
FT
Matchday 17 (Group 3)
18.1112:00
Warta Gorzów
Unia Turza Śląska
2
2
FT
18.1112:00
Goczałkowice Zdrój
Kluczbork
1
2
FT
Matchday 17 (Group 2)
18.1112:00
Starogard Gdański
Flota Świnoujście
1
3
FT
18.1112:00
Zawisza Bydgoszcz
Klub Sportowy Noteć Czarnków
3
1
FT