II Liga Women (2023/2024)
0
264 matches
Latest scores
Poland : II Liga Women
Matchday 15 (North)
14.0418:00
Włókniarz Białystok
Włocławek
1
1
FT
Matchday 15 (South)
14.0415:00
Rolnik Biedrzychowice
PTC Pabiance
3
0
FT
Matchday 15 (North)
14.0414:00
Górzno
Grodzisk
5
0
FT
14.0413:00
Ostrovia
Królewscy Płock
9
2
FT
14.0413:00
Loczki
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
0
5
FT
Matchday 15 (South)
14.0412:00
Myszków
MOSiR Lubartów
0
3
FT
13.0412:30
Unia Lublin
KS Dąb Zabierzów Bocheński
8
0
FT
Matchday 15 (North)
13.0412:30
Praga Warszawa
Medyk Konin II
3
2
FT
Matchday 15 (South)
13.0412:00
Wanda Kraków
KKS Czarni Sosnowiec II
1
2
FT
Matchday 15 (North)
13.04
Cancelled CANC
Cancelled CANC
AZS KU Uniwersytetu
Raszyn
Matchday 15 (South)
13.0408:00
Respekt Myślenice
UJ Kraków II
0
0
FT
09.0414:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
ROW Rybnik
9
0
FT
Matchday 14 (North)
07.0415:00
Postponed POST
Postponed POST
Górzno
Włókniarz Białystok
Matchday 14 (South)
07.0414:30
Rolnik Biedrzychowice
Unia Lublin
2
2
FT
Matchday 14 (North)
07.0410:00
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Ostrovia
1
0
FT
Matchday 14 (South)
07.0410:00
KS Dąb Zabierzów Bocheński
Sokół Kolbuszowa Dolna
2
2
FT
Matchday 14 (North)
06.0414:30
Grodzisk
Królewscy Płock
2
1
FT
06.0413:00
AZS KU Uniwersytetu
Medyk Konin II
0
3
FT
06.04
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Raszyn
Loczki
Matchday 14 (South)
06.0411:00
KKS Czarni Sosnowiec II
Myszków
5
2
FT
06.0411:00
ROW Rybnik
Respekt Myślenice
0
5
FT
06.0410:00
PTC Pabiance
MOSiR Lubartów
0
3
FT
Matchday 14 (North)
06.0410:00
Włocławek
Praga Warszawa
1
1
FT
Matchday 14 (South)
05.0416:30
UJ Kraków II
Wanda Kraków
8
0
FT
Matchday 13 (North)
24.0319:00
Włókniarz Białystok
Grodzisk
1
4
FT
24.0316:00
AZS KU Uniwersytetu
Włocławek
2
1
FT
24.0312:00
Królewscy Płock
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
1
4
FT
Matchday 13 (South)
23.0316:30
MOSiR Lubartów
KKS Czarni Sosnowiec II
2
3
FT
23.0315:00
Wanda Kraków
ROW Rybnik
11
0
FT
Matchday 13 (North)
23.0314:30
Loczki
Medyk Konin II
2
1
FT
Matchday 13 (South)
23.0314:00
Respekt Myślenice
KS Dąb Zabierzów Bocheński
1
3
FT
23.0313:30
Unia Lublin
PTC Pabiance
3
0
FT
23.0312:00
Myszków
UJ Kraków II
6
2
FT
Matchday 13 (North)
23.0311:30
Praga Warszawa
Górzno
0
3
FT
Matchday 13 (South)
23.0311:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rolnik Biedrzychowice
3
0
FT
Matchday 13 (North)
22.0323:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ostrovia
Raszyn
Matchday 12 (North)
17.0315:00
Górzno
AZS KU Uniwersytetu
1
3
FT
17.0315:00
Włókniarz Białystok
Praga Warszawa
0
3
FT
17.0311:00
Włocławek
Loczki
0
4
FT
17.0311:00
Grodzisk
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
0
4
FT
Matchday 12 (South)
16.0316:00
Unia Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
5
0
FT
16.0316:00
UJ Kraków II
MOSiR Lubartów
2
2
FT
Matchday 12 (North)
16.0315:30
Medyk Konin II
Ostrovia
3
5
FT
Matchday 12 (South)
16.0315:00
KS Dąb Zabierzów Bocheński
Wanda Kraków
1
1
FT
16.0312:00
ROW Rybnik
Myszków
0
9
FT
16.0311:00
Rolnik Biedrzychowice
Respekt Myślenice
0
3
FT
16.0311:00
PTC Pabiance
KKS Czarni Sosnowiec II
2
2
FT
Matchday 12 (North)
15.0323:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Raszyn
Królewscy Płock
Matchday 11 (South)
19.1116:00
Rolnik Biedrzychowice
Wanda Kraków
1
0
FT
Matchday 2 (South)
04.1111:30
Rolnik Biedrzychowice
Sokół Kolbuszowa Dolna
4
1
FT
Matchday 11 (North)
29.1016:30
Włókniarz Białystok
AZS KU Uniwersytetu
1
5
FT
29.1013:30
Górzno
Loczki
3
0
FT
29.1013:00
Praga Warszawa
Grodzisk
1
1
FT
Matchday 11 (South)
29.1012:00
Unia Lublin
Respekt Myślenice
1
2
FT
29.1011:00
KS Dąb Zabierzów Bocheński
Myszków
2
2
FT
Matchday 11 (North)
29.1011:00
Włocławek
Ostrovia
1
5
FT
28.1012:00
Medyk Konin II
Królewscy Płock
1
1
FT
Matchday 11 (South)
28.1012:00
ROW Rybnik
MOSiR Lubartów
2
2
FT
Matchday 11 (North)
28.10
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Raszyn
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Matchday 11 (South)
28.1011:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
PTC Pabiance
1
1
FT
28.1010:30
UJ Kraków II
KKS Czarni Sosnowiec II
0
0
FT
Matchday 10 (North)
25.1013:00
AZS KU Uniwersytetu
Praga Warszawa
2
1
FT
Matchday 10 (South)
22.1013:00
KKS Czarni Sosnowiec II
ROW Rybnik
11
0
FT
Matchday 10 (North)
22.1012:30
Loczki
Włókniarz Białystok
4
1
FT
Matchday 10 (South)
22.1012:00
PTC Pabiance
UJ Kraków II
1
0
FT
22.1010:00
MOSiR Lubartów
KS Dąb Zabierzów Bocheński
1
0
FT
Matchday 10 (North)
22.1010:00
Królewscy Płock
Włocławek
3
4
FT
Matchday 10 (South)
22.1010:00
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
3
0
FT
22.1010:00
Myszków
Rolnik Biedrzychowice
3
0
FT
21.1013:00
Wanda Kraków
Unia Lublin
1
3
FT
Matchday 10 (North)
21.1013:00
Ostrovia
Górzno
4
1
FT
21.1010:00
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Medyk Konin II
3
0
FT
20.1022:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Grodzisk
Raszyn
Matchday 9 (North)
15.1015:30
Włókniarz Białystok
Ostrovia
0
7
FT
Matchday 9 (South)
15.1012:00
Rolnik Biedrzychowice
MOSiR Lubartów
1
5
FT
15.1012:00
ROW Rybnik
UJ Kraków II
0
3
FT
15.1012:00
KS Dąb Zabierzów Bocheński
KKS Czarni Sosnowiec II
1
4
FT
Matchday 9 (North)
15.1011:30
AZS KU Uniwersytetu
Grodzisk
5
4
FT
Matchday 9 (South)
15.1011:00
Respekt Myślenice
PTC Pabiance
2
0
FT
Matchday 9 (North)
15.1010:00
Praga Warszawa
Loczki
3
7
FT
Matchday 9 (South)
15.1010:00
Unia Lublin
Myszków
1
1
FT
Matchday 9 (North)
14.1014:00
Włocławek
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
1
2
FT
Matchday 9 (South)
14.1012:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
0
4
FT
Matchday 9 (North)
14.1010:00
Górzno
Królewscy Płock
8
0
FT
13.1022:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Medyk Konin II
Raszyn
Matchday 8 (South)
08.1015:00
Prądniczanka Kraków
KS Dąb Zabierzów Bocheński
5
0
FT
08.1013:30
Rolnik Biedrzychowice
KKS Czarni Sosnowiec II
1
12
FT
08.1013:30
Wanda Kraków
Respekt Myślenice
5
1
FT
Matchday 8 (North)
08.1013:00
Loczki
AZS KU Uniwersytetu
1
0
FT
08.1013:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Raszyn
Włocławek
Matchday 8 (South)
08.1012:00
Myszków
Sokół Kolbuszowa Dolna
4
0
FT
Matchday 8 (North)
08.1012:00
Królewscy Płock
Włókniarz Białystok
5
1
FT
08.1011:00
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Górzno
2
0
FT
Matchday 8 (South)
08.1010:00
MOSiR Lubartów
Unia Lublin
0
1
FT
Matchday 8 (North)
07.1014:00
Ostrovia
Praga Warszawa
5
0
FT
07.1010:15
Grodzisk
Medyk Konin II
0
4
FT
Matchday 8 (South)
07.1010:00
PTC Pabiance
ROW Rybnik
0
1
FT
Matchday 7 (North)
01.1015:30
Włókniarz Białystok
JUNA-TRANS Stare Oborzyska
0
5
FT
01.1014:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Górzno
Raszyn
Matchday 7 (South)
01.1014:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
MOSiR Lubartów
0
2
FT