3. Division (2021)
0
546 matches
Latest scores
Norway : 3. Division
Matchday 3 (Group 3)
17.1013:00
Donn
Åkra
1
3
FT
Matchday 11 (Group 6)
17.1013:00
Tromsø II
Bodø / Glimt II
4
0
FT
17.1012:30
Melbo IL
Skeid II
1
1
FT
Matchday 11 (Group 5)
17.1012:00
Melhus
Tynset
3
0
FT
Matchday 11 (Group 6)
17.1011:30
Junkeren
Nordstrand
0
1
FT
Matchday 11 (Group 1)
16.1014:00
Gjøvik-Lyn
Lørenskog
2
0
FT
Matchday 11 (Group 5)
16.1014:00
Orkla
Kolstad
5
2
FT
16.1014:00
Byåsen
Tiller
2
2
FT
Matchday 11 (Group 1)
16.1014:00
Elverum
Brumunddal
2
2
FT
Matchday 11 (Group 2)
16.1014:00
Ørn Horten
Oppsal
0
2
FT
Matchday 11 (Group 3)
16.1014:00
Madla
Sola
1
3
FT
Matchday 11 (Group 4)
16.1014:00
Sandviken
Fjøra
3
1
FT
Matchday 11 (Group 6)
16.1013:30
Lokomotiv Oslo
Skånland
4
2
FT
Matchday 11 (Group 4)
16.1013:00
Lysekloster
Fyllingsdalen
4
3
FT
16.1013:00
Fana
Stord
5
2
FT
Matchday 11 (Group 2)
16.1013:00
Hønefoss
Follo
1
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
16.1012:00
Djerv
Hinna
6
2
FT
16.1012:00
Vidar
Brodd
0
1
FT
Matchday 11 (Group 5)
16.1012:00
Volda
Strindheim
2
2
FT
Matchday 11 (Group 4)
16.1012:00
Lyn
IF Ready
3
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
16.1012:00
Staal Jørpeland
Mandalskameratene
3
2
FT
Matchday 11 (Group 4)
16.1012:00
Årdal
Bjarg
3
5
FT
Matchday 11 (Group 2)
16.1012:00
Flint
Pors Grenland
1
3
FT
Matchday 11 (Group 4)
16.1011:00
Sogndal II
Frigg
1
11
FT
Matchday 11 (Group 1)
15.1016:00
Gjelleråsen
Lillestrøm II
0
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
14.1017:00
Vindbjart
Donn
7
2
FT
14.1017:00
Start II
Express
1
1
FT
14.1016:30
Viking II
Åkra
5
1
FT
Matchday 10 (Group 5)
14.1016:00
NTNUI
Melhus
0
1
FT
Matchday 3 (Group 2)
13.1016:00
Sarpsborg 08 II
Hønefoss
4
1
FT
Matchday 10 (Group 5)
12.1015:00
Molde II
Orkla
4
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
11.1016:00
Pors Grenland
Halsen
4
0
FT
Matchday 10 (Group 4)
10.1015:00
Fyllingsdalen
Brann II
3
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
10.1015:00
Kongsvinger II
Toten
1
2
FT
Matchday 10 (Group 6)
10.1013:00
Ullern
Tromsø II
4
1
FT
10.1013:00
Nordstrand
Melbo IL
3
1
FT
Matchday 10 (Group 1)
10.1013:00
Grorud II
Funnefoss / Vormsund
2
1
FT
Matchday 1 (Group 5)
10.1011:00
Volda
Melhus
1
2
FT
Matchday 10 (Group 6)
10.1010:00
Skjervøy
Junkeren
0
0
FT
09.1014:15
Skeid II
Finnsnes
2
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
09.1014:00
Fjøra
Sogndal II
6
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
09.1014:00
Eik Tønsberg
Ørn Horten
1
2
FT
Matchday 10 (Group 3)
09.1014:00
Åkra
Staal Jørpeland
1
3
FT
Matchday 10 (Group 1)
09.1014:00
Brumunddal
Gjøvik-Lyn
1
4
FT
Matchday 10 (Group 4)
09.1014:00
Bjarg
Sandviken
4
3
FT
Matchday 10 (Group 5)
09.1014:00
Tynset
Byåsen
1
3
FT
Matchday 10 (Group 2)
09.1014:00
Oppsal
Sarpsborg 08 II
1
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
09.1014:00
Frigg
Lysekloster
1
1
FT
Matchday 10 (Group 1)
09.1014:00
Stovner Sportsklubb
Gjelleråsen
2
5
FT
Matchday 10 (Group 4)
09.1014:00
Os
Årdal
1
0
FT
Matchday 10 (Group 5)
09.1014:00
Kolstad
Ranheim II
4
0
FT
09.1014:00
Tiller
Træff
1
2
FT
Matchday 10 (Group 6)
09.1014:00
Stabæk II
Lokomotiv Oslo
0
3
FT
Matchday 10 (Group 4)
09.1013:00
IF Ready
Fana
1
5
FT
Matchday 10 (Group 1)
09.1013:00
Nybergsund
Elverum
0
0
FT
Matchday 10 (Group 2)
09.1013:00
Follo
Mjøndalen II
0
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
09.1013:00
Lørenskog
Raufoss II
1
2
FT
Matchday 10 (Group 3)
09.1013:00
Express
Madla
3
5
FT
09.1013:00
Mandalskameratene
Viking II
2
1
FT
09.1013:00
Brodd
Start II
2
0
FT
09.1013:00
Sola
Vindbjart
5
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
09.1012:00
Åssiden IF
Hønefoss
3
6
FT
09.1012:00
Strømsgodset II
Flint
1
2
FT
Matchday 10 (Group 3)
09.1012:00
Hinna
Vidar
2
0
FT
Matchday 10 (Group 6)
09.1012:00
Skånland
Rana
4
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
09.1011:30
Stord
Lyn
3
3
FT
Matchday 10 (Group 5)
09.1011:00
Strindheim
Spjelkavik
2
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
09.1011:00
Donn
Djerv
2
3
FT
Matchday 10 (Group 6)
09.1011:00
Bodø / Glimt II
Mjølner
2
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
08.1017:00
Kråkerøy
Fredrikstad II
0
4
FT
Matchday 10 (Group 5)
07.1017:00
Aalesund II
Volda
1
4
FT
Matchday 10 (Group 1)
07.1016:00
Lillestrøm II
Ullensaker / Kisa II
4
1
FT
Matchday 9 (Group 2)
04.1017:00
Mjøndalen II
Eik Tønsberg
0
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
04.1016:30
Brodd
Viking II
3
2
FT
Matchday 9 (Group 2)
04.1016:00
Sarpsborg 08 II
Fredrikstad II
1
1
FT
Matchday 9 (Group 5)
04.1016:00
NTNUI
Aalesund II
1
3
FT
Matchday 9 (Group 4)
04.1016:00
Brann II
Sogndal II
5
1
FT
Matchday 9 (Group 6)
03.1015:00
Skeid II
Bodø / Glimt II
5
1
FT
Matchday 9 (Group 2)
03.1014:00
Hønefoss
Ørn Horten
1
4
FT
Matchday 9 (Group 5)
03.1014:00
Ranheim II
Træff
2
4
FT
Matchday 9 (Group 1)
03.1013:00
Lørenskog
Kongsvinger II
0
2
FT
03.1013:00
Toten
Lillestrøm II
1
8
FT
Matchday 9 (Group 3)
03.1012:00
Start II
Sola
3
0
FT
Matchday 9 (Group 1)
03.1012:00
Nybergsund
Grorud II
0
4
FT
Matchday 9 (Group 6)
03.1011:00
Lokomotiv Oslo
Skjervøy
2
1
FT
03.1011:00
Finnsnes
Junkeren
1
2
FT
Matchday 9 (Group 1)
03.1011:00
Ullensaker / Kisa II
Raufoss II
2
3
FT
Matchday 9 (Group 4)
02.1016:00
Fjøra
IF Ready
2
2
FT
Matchday 9 (Group 6)
02.1016:00
Stabæk II
Mjølner
2
2
FT
Matchday 9 (Group 4)
02.1015:00
Fana
Fyllingsdalen
2
1
FT
Matchday 9 (Group 2)
02.1014:00
Kråkerøy
Pors Grenland
1
3
FT
Matchday 9 (Group 1)
02.1014:00
Gjøvik-Lyn
Stovner Sportsklubb
3
0
FT
Matchday 9 (Group 3)
02.1014:00
Staal Jørpeland
Donn
3
0
FT
Matchday 9 (Group 5)
02.1014:00
Tiller
Strindheim
1
3
FT
02.1014:00
Melhus
Orkla
1
1
FT
Matchday 9 (Group 4)
02.1014:00
Årdal
Lysekloster
1
0
FT
Matchday 9 (Group 2)
02.1014:00
Halsen
Oppsal
1
0
FT
Matchday 9 (Group 5)
02.1014:00
Spjelkavik
Kolstad
1
0
FT
02.1014:00
Byåsen
Molde II
0
2
FT
Matchday 9 (Group 1)
02.1014:00
Brumunddal
Funnefoss / Vormsund
3
0
FT