Vierde Divisie (2013/2014)
0
1092 matches
Latest scores
Netherlands : Vierde Divisie
Matchday 3 (Zaterdag A)
21.0912:30
DOVO
Sportlust '46
2
0
FT
21.0912:30
Montfoort
ODIN '59
1
3
FT
Matchday 3 (Zaterdag C)
21.0912:30
Genemuiden
DETO Twenterand
3
0
FT
21.0912:30
Berkum
Go Ahead
2
1
FT
21.0912:30
ACV
Apeldoorn
1
2
FT
Matchday 3 (Zaterdag B)
21.0912:30
Smitshoek
ASWH
0
3
FT
Matchday 3 (Zaterdag C)
21.0912:30
Flevo Boys
AZSV
5
1
FT
Matchday 3 (Zaterdag B)
21.0912:30
SV Deltasport Vlaardingen
Jodan Boys
0
2
FT
Matchday 3 (Zaterdag C)
21.0912:30
SVZW
Staphorst
3
0
FT
21.0912:30
VVOG
Drachtster Boys
1
0
FT
Matchday 3 (Zaterdag B)
21.0912:30
XerxesDZB (Zat)
FC 's-Gravenzande
3
2
FT
21.0912:30
Kloetinge
Achilles Veen
1
2
FT
Matchday 3 (Zaterdag C)
21.0912:30
Harkemase Boys
WHC
1
2
FT
Matchday 2 (Zondag B)
15.0912:30
vv De Valk
OJC Rosmalen
1
3
FT
15.0912:30
Baronie
Groene Ster
2
1
FT
Matchday 2 (Zondag C)
15.0912:30
Alverna
SC NEC
1
1
FT
Matchday 2 (Zondag B)
15.0912:30
Blauw Geel '38
RKSV Nuenen
5
4
FT
15.0912:30
UDI '19
Deurne
1
3
FT
15.0912:30
EHC Hoensbroek
Dongen
1
3
FT
15.0912:30
Gemert
Venray
3
0
FT
Matchday 2 (Zondag C)
15.0912:30
Hoogeveen
Meppeler SC-Amslod
2
1
FT
Matchday 2 (Zondag B)
15.0912:30
Rooms Katholieke Sport Vereniging Bekkerveld
RKSV Schijndel
0
2
FT
Matchday 2 (Zondag A)
15.0912:30
GOES
Quick
1
2
FT
Matchday 2 (Zondag C)
15.0912:00
VV SWZ Boso Sneek
LONGA '30
7
0
FT
15.0912:00
Alcides
RKHVV
3
1
FT
15.0912:00
USV Hercules
FVC
6
4
FT
15.0912:00
ROHDA Raalte
SC Joure
1
0
FT
15.0912:00
De Bataven
KVV Quick 1920 Oldenzaal
3
1
FT
Matchday 2 (Zondag A)
15.0912:00
Hollandia
DHC Delft
2
1
FT
15.0912:00
Nieuwenhoorn
RKAVV
0
2
FT
15.0912:00
Westlandia
DOSKO
6
0
FT
15.0912:00
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
Koninklijke HFC
5
0
FT
15.0912:00
VOC
De Dijk
2
4
FT
15.0912:00
Boshuizen
De Zouaven
1
1
FT
Matchday 2 (Zaterdag C)
14.0913:00
Apeldoorn
AZSV
3
1
FT
Matchday 2 (Zaterdag A)
14.0913:00
Sparta Nijkerk
Montfoort
0
0
FT
Matchday 2 (Zaterdag C)
14.0913:00
Go Ahead
VVOG
4
1
FT
Matchday 2 (Zaterdag A)
14.0913:00
Bennekom
Ajax Amateurs
1
4
FT
14.0912:30
Huizen
VVA '71
1
1
FT
Matchday 2 (Zaterdag C)
14.0912:30
Staphorst
Harkemase Boys
0
2
FT
14.0912:30
WHC
Flevo Boys
3
4
FT
14.0912:30
DETO Twenterand
SVZW
1
0
FT
14.0912:30
ACV
Berkum
1
0
FT
Matchday 2 (Zaterdag B)
14.0912:30
RVVH
Oranje Wit
0
0
FT
14.0912:30
Jodan Boys
Zwaluwen
0
3
FT
14.0912:30
HSV Hoek
Heinenoord
0
0
FT
14.0912:30
SV Deltasport Vlaardingen
Smitshoek
1
2
FT
Matchday 2 (Zaterdag C)
14.0912:30
Drachtster Boys
Genemuiden
0
2
FT
Matchday 2 (Zaterdag A)
14.0912:30
ODIN '59
SDV Barneveld
1
0
FT
14.0912:30
Sportlust '46
Quick Boys
0
1
FT
14.0912:30
RKAV Volendam
DOVO
2
2
FT
Matchday 2 (Zaterdag B)
14.0912:30
Achilles Veen
SteDoCo
0
1
FT
14.0912:30
ASWH
XerxesDZB (Zat)
1
1
FT
Matchday 2 (Zaterdag A)
14.0912:30
DVS '33
SDC Putten
3
2
FT
Matchday 1 (Zondag C)
08.0912:30
SC NEC
ROHDA Raalte
2
2
FT
08.0912:30
RKHVV
VV SWZ Boso Sneek
3
1
FT
08.0912:30
FVC
Alcides
2
1
FT
Matchday 1 (Zondag B)
08.0912:30
RKSV Schijndel
vv De Valk
5
0
FT
Matchday 1 (Zondag A)
08.0912:30
DOSKO
Hollandia
1
1
FT
Matchday 1 (Zondag B)
08.0912:30
Groene Ster
Rooms Katholieke Sport Vereniging Bekkerveld
1
1
FT
08.0912:30
Venray
Baronie
2
1
FT
08.0912:30
Dongen
Gemert
1
1
FT
08.0912:30
Deurne
EHC Hoensbroek
0
1
FT
08.0912:30
RKSV Nuenen
UDI '19
0
1
FT
Matchday 1 (Zondag A)
08.0912:00
De Dijk
Boshuizen
3
1
FT
08.0912:00
DHC Delft
Nieuwenhoorn
1
3
FT
08.0912:00
RKAVV
VOC
0
3
FT
08.0912:00
Quick
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
1
0
FT
08.0912:00
Koninklijke HFC
Westlandia
4
2
FT
08.0912:00
De Zouaven
GOES
1
0
FT
Matchday 1 (Zondag C)
07.0916:00
LONGA '30
Alverna
0
2
FT
Matchday 1 (Zaterdag A)
07.0913:00
SDV Barneveld
Sparta Nijkerk
0
1
FT
07.0913:00
Quick Boys
RKAV Volendam
2
1
FT
Matchday 1 (Zaterdag B)
07.0913:00
Heinenoord
Achilles Veen
2
4
FT
07.0913:00
XerxesDZB (Zat)
SV Deltasport Vlaardingen
1
0
FT
Matchday 1 (Zaterdag A)
07.0913:00
VVA '71
Bennekom
1
0
FT
Matchday 1 (Zaterdag C)
07.0913:00
AZSV
WHC
2
2
FT
Matchday 1 (Zaterdag B)
07.0913:00
SteDoCo
FC 's-Gravenzande
3
0
FT
07.0913:00
Oranje Wit
HSV Hoek
1
2
FT
07.0912:30
Zwaluwen
RVVH
1
0
FT
07.0912:30
Smitshoek
Jodan Boys
2
1
FT
07.0912:30
Kloetinge
ASWH
3
2
FT
Matchday 1 (Zaterdag C)
07.0912:30
VVOG
ACV
1
1
FT
07.0912:30
Genemuiden
Go Ahead
4
0
FT
07.0912:30
SVZW
Drachtster Boys
3
2
FT
Matchday 1 (Zaterdag A)
07.0912:30
Montfoort
DVS '33
1
3
FT
07.0912:30
DOVO
Huizen
2
0
FT
07.0912:30
Ajax Amateurs
ODIN '59
0
1
FT
Matchday 1 (Zaterdag C)
07.0912:30
Berkum
Apeldoorn
0
0
FT
07.0912:30
Flevo Boys
Staphorst
6
2
FT
07.0912:30
Harkemase Boys
DETO Twenterand
2
0
FT
Matchday 1 (Zaterdag A)
07.0912:30
SDC Putten
Sportlust '46
0
0
FT