Hoofdklasse Women (2023/2024)
0
264 matches
Latest scores
Netherlands : Hoofdklasse Women
Matchday 12 (Zondag)
28.0113:00
Victoria Boys
UDI '19
3
2
FT
28.0112:45
Fortuna '54
Eindhoven II
0
8
FT
28.0112:30
SV Someren
Berghuizen
2
4
FT
28.0110:00
Orion
Trekvogels
1
3
FT
Matchday 12 (Zaterdag)
27.0116:15
Sparta / JVOZ
Ter Leede II
0
1
FT
27.0114:00
Stiens
Saestum II
1
2
FT
27.0113:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SSS
CVV Jodan Boys
27.0113:30
Sporting '70
Barendrecht
3
2
FT
27.0113:00
Klarenbeek
Be Quick '28
2
2
FT
27.0111:30
Reiger Boys
Berkum
1
1
FT
Matchday 11 (Zondag)
10.1213:30
RKSV Nuenen
Trekvogels
3
0
FT
10.1213:00
SV Someren
Eindhoven II
0
2
FT
10.1212:00
De Tukkers
Berghuizen
2
1
FT
10.1210:00
UDI '19
DSE
3
0
FT
10.1210:00
Orion
Bavel
3
0
FT
Matchday 11 (Zaterdag)
09.1216:15
Sparta / JVOZ
CVV Jodan Boys
2
1
FT
09.1214:15
Reiger Boys
Be Quick '28
1
1
FT
09.1214:00
Stiens
Berkum
1
4
FT
09.1213:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SSS
Saestum II
09.1213:30
Sporting '70
Klarenbeek
3
2
FT
09.1211:15
Barendrecht
Ter Leede II
2
2
FT
Matchday 10 (Zondag)
03.1213:30
Trekvogels
UDI '19
0
1
FT
03.1213:30
Bavel
RKSV Nuenen
2
2
FT
03.1212:00
Fortuna '54
SV Someren
1
2
FT
03.1212:00
DSE
Victoria Boys
5
0
FT
03.1211:30
Berghuizen
Orion
0
0
FT
Matchday 10 (Zaterdag)
02.1214:30
Saestum II
Sparta / JVOZ
3
0
FT
02.1213:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Berkum
SSS
02.1213:15
CVV Jodan Boys
Barendrecht
4
3
FT
02.1213:00
Klarenbeek
Reiger Boys
2
1
FT
02.1210:30
Ter Leede II
Sporting '70
4
1
FT
Matchday 8 (Zondag)
30.1119:00
Eindhoven II
RKSV Nuenen
1
1
FT
Matchday 9 (Zondag)
26.1113:30
RKSV Nuenen
Berghuizen
2
4
FT
26.1112:30
SV Someren
Victoria Boys
1
4
FT
26.1112:00
DSE
Trekvogels
0
2
FT
26.1112:00
De Tukkers
Fortuna '54
1
0
FT
26.1110:00
UDI '19
Bavel
3
0
FT
26.1110:00
Orion
Eindhoven II
3
1
FT
Matchday 9 (Zaterdag)
25.1114:15
Reiger Boys
Sporting '70
1
0
FT
25.1114:00
Sparta / JVOZ
Berkum
4
1
FT
25.1114:00
Stiens
Klarenbeek
4
0
FT
25.1113:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SSS
Be Quick '28
25.1111:15
Barendrecht
Saestum II
2
3
FT
25.1110:30
Ter Leede II
CVV Jodan Boys
0
1
FT
Matchday 8 (Zondag)
19.1113:30
Bavel
DSE
0
1
FT
19.1113:00
Victoria Boys
Trekvogels
2
4
FT
19.1112:00
Fortuna '54
Orion
0
3
FT
19.1111:30
Berghuizen
UDI '19
2
1
FT
19.1111:00
SV Someren
De Tukkers
2
4
FT
Matchday 8 (Zaterdag)
18.1114:30
Saestum II
Ter Leede II
3
1
FT
18.1114:00
Reiger Boys
Stiens
1
1
FT
18.1113:45
Berkum
Barendrecht
3
5
FT
18.1113:30
Sporting '70
CVV Jodan Boys
5
0
FT
18.1113:30
Be Quick '28
Sparta / JVOZ
1
1
FT
18.1113:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Klarenbeek
SSS
Matchday 4 (Zondag)
16.1119:00
Eindhoven II
Bavel
3
0
FT
Matchday 7 (Zondag)
12.1113:30
RKSV Nuenen
Fortuna '54
5
0
FT
12.1113:30
Trekvogels
Bavel
2
1
FT
12.1112:00
De Tukkers
Victoria Boys
2
2
FT
12.1112:00
DSE
Berghuizen
2
0
FT
12.1110:00
Orion
SV Someren
7
1
FT
12.1110:00
UDI '19
Eindhoven II
1
1
FT
Matchday 7 (Zaterdag)
11.1116:15
Sparta / JVOZ
Klarenbeek
3
3
FT
11.1114:00
Stiens
Sporting '70
1
1
FT
11.1113:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SSS
Reiger Boys
11.1111:15
Barendrecht
Be Quick '28
2
0
FT
11.1110:45
CVV Jodan Boys
Saestum II
0
0
FT
11.1110:30
Ter Leede II
Berkum
1
3
FT
Matchday 6 (Zondag)
05.1113:00
Victoria Boys
Bavel
2
4
FT
05.1112:00
Fortuna '54
UDI '19
0
4
FT
05.1112:00
Eindhoven II
DSE
1
0
FT
05.1112:00
De Tukkers
Orion
1
3
FT
05.1111:30
Berghuizen
Trekvogels
4
1
FT
05.1111:00
SV Someren
RKSV Nuenen
3
7
FT
Matchday 6 (Zaterdag)
04.1114:00
Reiger Boys
Sparta / JVOZ
2
1
FT
04.1114:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Stiens
SSS
04.1113:45
Berkum
CVV Jodan Boys
1
3
FT
04.1113:30
Sporting '70
Saestum II
1
4
FT
04.1113:30
Be Quick '28
Ter Leede II
6
1
FT
04.1113:00
Klarenbeek
Barendrecht
3
2
FT
Matchday 5 (Zondag)
29.1013:30
RKSV Nuenen
De Tukkers
1
0
FT
29.1013:30
Trekvogels
Eindhoven II
2
3
FT
29.1013:30
Bavel
Berghuizen
1
3
FT
29.1012:00
DSE
Fortuna '54
4
0
FT
29.1010:00
Orion
Victoria Boys
4
1
FT
29.1010:00
UDI '19
SV Someren
4
2
FT
Matchday 5 (Zaterdag)
28.1015:15
Sparta / JVOZ
Stiens
2
0
FT
28.1013:30
Saestum II
Berkum
2
1
FT
28.1012:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SSS
Sporting '70
28.1010:15
Barendrecht
Reiger Boys
0
3
FT
28.1009:45
CVV Jodan Boys
Be Quick '28
2
2
FT
28.1009:30
Ter Leede II
Klarenbeek
2
3
FT
Matchday 4 (Zondag)
15.1012:00
Victoria Boys
Berghuizen
1
7
FT
15.1011:00
De Tukkers
UDI '19
1
1
FT
15.1011:00
Fortuna '54
Trekvogels
0
4
FT
15.1010:00
SV Someren
DSE
0
3
FT
15.1009:00
Orion
RKSV Nuenen
3
3
FT
Matchday 4 (Zaterdag)
14.1013:00
Stiens
Barendrecht
1
1
FT
14.1013:00
Reiger Boys
Ter Leede II
3
1
FT
14.1012:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SSS
Sparta / JVOZ