Eerste Klasse Women (2023/2024)
0
528 matches
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse Women
Matchday 5 (Group B)
28.1013:00
HZVV
Helpman
1
0
FT
Matchday 5 (Group A)
28.1013:00
Sparta Nijkerk
Sleeuwijk
2
1
FT
Matchday 5 (Group B)
28.1013:00
AZSV
DZC '68
1
0
FT
Matchday 5 (Group A)
28.1012:45
Spirit
RVVH / Sparta
3
1
FT
Matchday 5 (Group B)
28.1012:45
Knickerbockers
Groen Geel
1
1
FT
28.1012:30
Heerenveense Boys
Winsum
0
1
FT
Matchday 5 (Group A)
28.1012:30
RCL
IJzendijke
1
4
FT
Matchday 5 (Group B)
28.1010:30
Oranje Nassau II
Be Quick '28 II
4
3
FT
Matchday 5 (Group A)
28.1010:00
Real Sranang
Delta Sports 1995 FC
0
3
FT
28.1010:00
RKVV DSS II
IJFC
2
0
FT
28.1010:00
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
Wartburgia II
1
1
FT
Matchday 5 (Group B)
28.1009:30
Sterk Door Combinatie Putten
FC Ommen
1
1
FT
Matchday 1 (Group C)
22.1010:00
Trekvogels II
Winkel
1
3
FT
Matchday 4 (Group C)
15.1013:00
Buitenveldert
Trekvogels II
10
1
FT
15.1012:00
Winkel
Witkampers
1
1
FT
15.1012:00
VDZ
ADO 1920
1
7
FT
Matchday 4 (Group D)
15.1011:00
Woezik
OJC Rosmalen
0
3
FT
Matchday 4 (Group C)
15.1010:30
Bergen
Amsterdamsche FC
2
3
FT
15.1010:30
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Beuningse Boys
1
1
FT
Matchday 4 (Group D)
15.1010:15
Wittenhorst
RKSV Nuenen II
3
1
FT
15.1010:00
Prinses Irene
Nooit Gedacht
0
3
FT
15.1010:00
Beerse Boys
Tilburg
3
0
FT
Matchday 4 (Group C)
15.1009:30
Always Forward
Hoogland
4
1
FT
Matchday 4 (Group D)
15.1009:00
Schaesberg
HVCH
2
1
FT
15.1009:00
SV Rood Wit 62
DSE II
6
0
FT
Matchday 4 (Group B)
14.1013:15
Groen Geel
Heerenveense Boys
1
0
FT
Matchday 4 (Group A)
14.1013:00
RVVH / Sparta
Sparta Nijkerk
2
3
FT
Matchday 4 (Group B)
14.1013:00
DZC '68
Oranje Nassau II
3
1
FT
14.1013:00
Winsum
AZSV
0
3
FT
14.1012:30
FC Ommen
Helpman
2
1
FT
Matchday 4 (Group A)
14.1012:30
IJFC
Wartburgia II
2
0
FT
14.1011:00
IJzendijke
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
4
2
FT
14.1010:30
Delta Sports 1995 FC
RCL
1
3
FT
14.1010:00
RKVV DSS II
Spirit
2
2
FT
Matchday 4 (Group B)
14.1009:45
Be Quick '28 II
HZVV
0
3
FT
14.1009:30
Sterk Door Combinatie Putten
Knickerbockers
1
2
FT
Matchday 3 (Group C)
08.1012:00
Hoogland
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
5
1
FT
08.1011:30
Amsterdamsche FC
VDZ
1
0
FT
Matchday 3 (Group D)
08.1011:00
Tilburg
SV Rood Wit 62
2
1
FT
08.1010:15
Nooit Gedacht
Beerse Boys
0
1
FT
Matchday 3 (Group C)
08.1010:00
Witkampers
Always Forward
0
8
FT
08.1010:00
Trekvogels II
Bergen
0
5
FT
Matchday 3 (Group D)
08.1010:00
RKSV Nuenen II
Woezik
5
0
FT
08.1009:30
HVCH
Wittenhorst
3
1
FT
Matchday 3 (Group C)
08.1009:00
Beuningse Boys
Buitenveldert
0
4
FT
08.1009:00
ADO 1920
Winkel
9
0
FT
Matchday 3 (Group D)
08.1009:00
DSE II
Schaesberg
1
3
FT
08.1008:45
OJC Rosmalen
Prinses Irene
2
1
FT
Matchday 3 (Group A)
07.1013:45
Wartburgia II
IJzendijke
1
2
FT
Matchday 3 (Group B)
07.1013:00
AZSV
Groen Geel
5
0
FT
07.1013:00
HZVV
DZC '68
3
0
FT
Matchday 3 (Group A)
07.1013:00
Sparta Nijkerk
RKVV DSS II
5
3
FT
Matchday 3 (Group B)
07.1012:45
Knickerbockers
FC Ommen
0
1
FT
07.1012:45
Heerenveense Boys
Sterk Door Combinatie Putten
0
0
FT
Matchday 3 (Group A)
07.1012:45
Spirit
IJFC
1
1
FT
07.1012:30
RCL
Sleeuwijk
2
2
FT
Matchday 3 (Group B)
07.1010:30
Oranje Nassau II
Winsum
1
1
FT
Matchday 3 (Group A)
07.1010:25
Real Sranang
RVVH / Sparta
4
4
FT
Matchday 3 (Group A)
07.1010:00
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
Delta Sports 1995 FC
0
0
FT
Matchday 3 (Group B)
07.1010:00
Helpman
Be Quick '28 II
1
2
FT
Matchday 2 (Group C)
01.1013:00
Buitenveldert
Hoogland
2
5
FT
01.1012:00
Winkel
Amsterdamsche FC
2
3
FT
01.1012:00
VDZ
Trekvogels II
3
0
FT
Matchday 2 (Group D)
01.1011:00
Woezik
Prinses Irene
2
1
FT
Matchday 2 (Group C)
01.1011:00
Witkampers
ADO 1920
0
3
FT
01.1010:30
Bergen
Beuningse Boys
1
1
FT
Matchday 2 (Group D)
01.1010:15
Wittenhorst
DSE II
3
4
FT
01.1010:00
RKSV Nuenen II
HVCH
1
0
FT
01.1010:00
Beerse Boys
OJC Rosmalen
2
0
FT
01.1009:30
Schaesberg
Tilburg
1
1
FT
Matchday 2 (Group C)
01.1009:30
Always Forward
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
5
3
FT
Matchday 2 (Group D)
01.1009:00
SV Rood Wit 62
Nooit Gedacht
2
1
FT
Matchday 2 (Group B)
30.0913:15
Groen Geel
Oranje Nassau II
5
3
FT
30.0913:00
DZC '68
Helpman
1
0
FT
30.0913:00
Winsum
HZVV
0
0
FT
Matchday 2 (Group A)
30.0913:00
RVVH / Sparta
RCL
2
4
FT
30.0912:45
Spirit
Sparta Nijkerk
3
1
FT
Matchday 2 (Group B)
30.0912:45
Knickerbockers
Heerenveense Boys
2
2
FT
30.0912:30
FC Ommen
Be Quick '28 II
1
4
FT
Matchday 2 (Group A)
30.0912:30
IJFC
IJzendijke
4
0
FT
30.0910:30
Delta Sports 1995 FC
Wartburgia II
1
2
FT
30.0910:30
Sleeuwijk
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
3
0
FT
30.0910:00
RKVV DSS II
Real Sranang
4
2
FT
Matchday 2 (Group B)
30.0909:30
Sterk Door Combinatie Putten
AZSV
1
5
FT
Matchday 1 (Group C)
24.0912:00
Hoogland
Bergen
2
2
FT
24.0911:30
Amsterdamsche FC
Witkampers
6
0
FT
Matchday 1 (Group D)
24.0911:00
Tilburg
Wittenhorst
2
4
FT
Matchday 1 (Group C)
24.0910:30
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Buitenveldert
3
0
FT
Matchday 1 (Group D)
24.0910:15
Nooit Gedacht
Schaesberg
7
2
FT
24.0909:45
Prinses Irene
Beerse Boys
0
0
FT
24.0909:30
HVCH
Woezik
3
1
FT
24.0909:00
OJC Rosmalen
SV Rood Wit 62
1
4
FT
24.0909:00
DSE II
RKSV Nuenen II
2
5
FT
Matchday 1 (Group C)
24.0909:00
ADO 1920
Always Forward
2
0
FT
24.0909:00
Beuningse Boys
VDZ
3
1
FT
Matchday 1 (Group A)
23.0913:45
Wartburgia II
Sleeuwijk
1
0
FT
Matchday 1 (Group B)
23.0913:00
AZSV
Knickerbockers
0
0
FT
23.0913:00
HZVV
Groen Geel
4
2
FT
Matchday 1 (Group A)
23.0913:00
Sparta Nijkerk
IJFC
2
0
FT
Matchday 1 (Group B)
23.0912:30
Helpman
Winsum
1
0
FT