Derde Divisie (2023/2024)
0
612 matches
Latest scores
Netherlands : Derde Divisie
Matchday 5 (Group B)
09.0916:00
Blauw Geel '38
Sportlust '46
1
2
FT
09.0916:00
OSS '20
Kloetinge
1
0
FT
Matchday 5 (Group A)
09.0913:30
VVSB
Rijnvogels
2
3
FT
09.0913:30
Kampong
Harkemase Boys
0
1
FT
09.0913:30
USV Hercules
DVS '33
2
0
FT
09.0913:00
ODIN '59
DEM
1
4
FT
09.0913:00
Sparta Nijkerk
DOVO
1
0
FT
Matchday 5 (Group B)
09.0912:30
HSV Hoek
Groene Ster
4
1
FT
Matchday 5 (Group A)
09.0912:30
Genemuiden
Eemdijk
4
0
FT
09.0912:30
Staphorst
Urk
1
4
FT
07.0918:00
RKAV Volendam
IJsselmeervogels
1
2
FT
Matchday 3 (Group B)
03.0912:30
UNA
Blauw Geel '38
2
1
FT
03.0912:30
Groene Ster
GVV Unitas
1
2
FT
Matchday 3 (Group A)
03.0912:00
Hoogeveen
Kampong
0
3
FT
Matchday 3 (Group B)
03.0912:00
Quick
Meerssen
4
1
FT
03.0912:00
AWC
OJC Rosmalen
2
2
FT
03.0912:00
TOGB
OSS '20
2
1
FT
02.0916:00
TEC
Baronie
0
0
FT
Matchday 3 (Group A)
02.0914:00
DVS '33
Genemuiden
0
3
FT
02.0913:30
DEM
HSC '21
2
2
FT
Matchday 3 (Group B)
02.0913:00
Kloetinge
Gemert
1
1
FT
Matchday 3 (Group A)
02.0913:00
Urk
Sparta Nijkerk
4
3
FT
02.0913:00
IJsselmeervogels
VVSB
4
1
FT
Matchday 3 (Group B)
02.0913:00
Sportlust '46
Barendrecht
0
1
FT
Matchday 3 (Group A)
02.0912:30
DOVO
ODIN '59
2
0
FT
Matchday 3 (Group B)
02.0912:30
SteDoCo
HSV Hoek
3
2
FT
Matchday 3 (Group A)
02.0912:30
Eemdijk
RKAV Volendam
3
1
FT
02.0912:30
Harkemase Boys
USV Hercules
3
2
FT
02.0912:30
Rijnvogels
Staphorst
2
1
FT
Matchday 2 (Group A)
27.0812:30
HSC '21
Kampong
3
1
FT
Matchday 2 (Group B)
27.0812:00
OSS '20
TEC
1
1
FT
Matchday 2 (Group A)
27.0812:00
USV Hercules
Hoogeveen
5
0
FT
Matchday 2 (Group B)
27.0812:00
Blauw Geel '38
AWC
3
3
FT
27.0812:00
Gemert
TOGB
2
1
FT
26.0817:00
Baronie
Groene Ster
0
1
FT
26.0816:00
Meerssen
Sportlust '46
1
3
FT
26.0816:00
OJC Rosmalen
Kloetinge
2
2
FT
Matchday 2 (Group A)
26.0813:30
VVSB
Eemdijk
2
3
FT
26.0813:30
DEM
DOVO
2
2
FT
26.0813:00
ODIN '59
Urk
1
1
FT
26.0813:00
Sparta Nijkerk
Rijnvogels
2
1
FT
26.0812:30
Genemuiden
Harkemase Boys
1
1
FT
Matchday 2 (Group B)
26.0812:30
Barendrecht
UNA
3
1
FT
26.0812:30
SteDoCo
Quick
2
1
FT
Matchday 2 (Group A)
26.0812:30
RKAV Volendam
DVS '33
1
1
FT
26.0812:30
Staphorst
IJsselmeervogels
1
0
FT
Matchday 2 (Group B)
26.0812:30
HSV Hoek
GVV Unitas
2
3
FT
Matchday 1 (Group B)
20.0812:30
UNA
Meerssen
3
1
FT
20.0812:30
Groene Ster
OSS '20
3
1
FT
20.0812:30
TEC
Gemert
0
2
FT
Matchday 1 (Group A)
20.0812:30
Kampong
USV Hercules
0
1
FT
Matchday 1 (Group B)
19.0816:00
GVV Unitas
Baronie
2
3
FT
19.0816:00
Quick
HSV Hoek
1
6
FT
19.0816:00
AWC
Barendrecht
1
0
FT
Matchday 1 (Group A)
19.0816:00
Hoogeveen
Genemuiden
1
2
FT
Matchday 1 (Group B)
19.0813:00
Kloetinge
Blauw Geel '38
2
4
FT
Matchday 1 (Group A)
19.0813:00
DVS '33
VVSB
1
1
FT
19.0813:00
IJsselmeervogels
Sparta Nijkerk
3
2
FT
19.0813:00
Urk
DEM
1
0
FT
Matchday 1 (Group B)
19.0813:00
Sportlust '46
SteDoCo
2
2
FT
Matchday 1 (Group A)
19.0812:30
DOVO
HSC '21
0
1
FT
19.0812:30
Harkemase Boys
RKAV Volendam
2
1
FT
19.0812:30
Eemdijk
Staphorst
2
1
FT
Matchday 1 (Group B)
19.0812:30
TOGB
OJC Rosmalen
0
1
FT
Matchday 1 (Group A)
19.0812:30
Rijnvogels
ODIN '59
3
0
FT