Albania : Superliga
14:00
Egnatia Rrogozhinë
Kukësi
0
1
FT
14:00
Erzeni Shijak
Tirana
1
2
FT
14:00
Bylis
Vllaznia Shkodër
1
2
FT
14:00
Partizani Tirana
Teuta Durrës
2
0
FT
14:00
Laçi
Kastrioti Krujë
3
0
FT
Algeria : U21 League 1
15:00
MC Alger U21
Khenchela U21
1
1
FT
15:00
MC Oran U21
HB Chelghoum Laïd U21
0
0
FT
15:00
ES Sétif U21
JS Kabylie U21
0
1
FT
15:00
Paradou AC U21
El Bayadh U21
1
2
FT
15:00
NC Magra U21
CR Belouizdad U21
0
2
FT
15:00
RC Arbaâ U21
ASO Chlef U21
3
2
FT
15:00
JS Saoura U21
USM Alger U21
0
0
FT
15:00
US Biskra U21
CS Constantine U21
1
3
FT
Argentina : Liga Profesional Argentina
00:30
Newell's Old Boys
Godoy Cruz
2
0
FT
19:30
Colón
Central Córdoba SdE
2
2
FT
22:00
Huracán
Unión
0
1
FT
22:00
Banfield
Rosario Central
2
0
FT
23:00
Instituto
Estudiantes
0
0
FT
Argentina : Primera Nacional
22:05
Ferro Carril Oeste
Deportivo Riestra
2
2
FT
Argentina : Prim B Metro
18:30
UAI Urquiza
Comunicaciones
1
1
FT
18:30
Acassuso
Deportivo Armenio
0
1
FT
Argentina : Primera C
18:30
San Martín Burzaco
JJ Urquiza
2
0
FT
18:30
Victoriano Arenas
Real Pilar
1
1
FT
18:30
Yupanqui
Sportivo Italiano
2
1
FT
18:30
Leandro Nicéforo Alem
Luján
0
0
FT
18:30
Atlas
Berazategui
1
1
FT
22:00
Midland
Claypole
0
1
FT
Argentina : Primera D
18:30
Deportivo Paraguayo
Centro Español
0
0
FT
Argentina : Primera A
18:10
Platense
Estudiantes La Plata
2
1
FT
Austria : Regionalliga
09:00
Lauterach
Dornbirner SV
3
5
FT
15:00
Seekirchen
Wals-Grünau
3
0
FT
16:00
Kuchl
TSV St. Johann
2
5
FT
Austria : Landesliga
14:00
Pregarten
SV Wallern
1
2
FT
14:00
Dinamo Helfort
Favoritner AC
0
1
FT
15:00
Langenrohr
Schrems
2
0
FT
Austria : BFV Cup
14:30
Parndorf
Neusiedl
5
2
FT
Austria : KFV Cup
15:30
Dellach im Gailtal
SAK Klagenfurt
2
2
FT
Austria : STFV Cup
15:00
Weiz
Leoben
5
1
FT
Bhutan : Super League
08:00
Thimphu Raven
Tsirang FC
4
2
FT
Bolivia : Primera División
19:00
Always Ready
The Strongest
2
0
FT
19:00
Vaca Díez
Oriente Petrolero
3
1
FT
Brazil : Pernambucano U20
18:00
Nautico U20
Santa Cruz U20
3
1
FT
Brazil : Goiano U20
18:30
Morrinhos U20
Vianópolis U20
0
0
FT
18:30
Vila Nova U20
Goiás U20
4
0
FT
18:30
AE Canedense Under 20
Cerrado Esporte Clube Under 20
2
3
FT
18:30
ASEEV U20
Aparecidense U20
1
3
FT
21:00
Trindade U20
Atlético GO U20
1
3
FT
Brazil : Copa Espírito Santo
18:00
Porto Vitória
Sport Club Capixaba
1
1
FT
Brazil : Cearense U20
18:00
Floresta EC Under 20
Grêmio Recreativo Pague Menos Under 20
0
0
FT
18:00
Ferroviário AC Fortaleza U20
Guarany de Sobral U20
3
1
FT
Brazil : Carioca C
13:00
EC Resende
Zinza
2
1
FT
18:00
Campos AA
Juventus FC
3
0
FT
18:00
São José RJ
Atlético Carioca
1
4
FT
18:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Brasileirinho
Bela Vista FC
18:00
Mesquita FC
União Central
1
0
FT
18:00
Tigres do Brasil
Itaboraí Profute FC
1
3
FT
Brazil : Serie B
23:00
Chapecoense
Sampaio Corrêa
0
1
FT
Brazil : Serie C
23:00
Floresta
Amazonas
1
1
FT
23:00
Aparecidense
Altos
1
2
FT
Brazil : Serie D
23:00
Águia de Marabá
São Francisco
2
0
FT
Brazil : Amapaense
23:00
São Paulo AP
Santos AP
0
5
FT
Brazil : Carioca U20
18:00
Boavista U20
Volta Redonda U20
0
4
FT
Brazil : Gaúcho - Estadual Junior U20
18:00
EC Cruzeiro (Porto Alegre) Under 20
Internacional U20
0
2
FT
18:00
Gramadense U20
Passo Fundo U20
0
1
FT
Bulgaria : First League
14:30
Lokomotiv Sofia 1929
Arda
1
3
FT
17:00
Botev Plovdiv
Slavia Sofia
0
0
FT
Canada : League 1 BC
00:30
Unity FC
Kamloops Rivers
7
0
FT
Canada : Canadian Premier League
00:00
Vancouver FC
Valour
0
0
FT
Chile : Primera B
00:00
Unión San Felipe
Universidad Concepción
4
1
FT
21:00
Santiago Morning
La Serena
0
3
FT
China PR : China U21 League
02:00
Cangzhou Mighty Lions FC U21
Shanghai Shenhua FC U21
1
1
FT
07:00
Changchun Yatai FC U21
Shandong Taishan FC U21
1
4
FT
07:00
Tianjin Jinmen Tiger FC U21
Dalian Professional FC U21
0
3
FT
China PR : Chinese Super League
11:35
Changchun Yatai
Shanghai Port
0
3
FT
Colombia : Primera A
01:15
América de Cali
Independiente Medellín
2
0
FT
Colombia : Liga Femenina
21:00
Corporación Club Deportivo Tuluá
Santa Fe
1
2
FT
23:00
Deportivo Cali
CS Deportiva y Cultural de Pereira
1
1
FT
00:00
La Equidad
América de Cali
0
0
FT
Congo DR : Ligue 1
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Saint Eloi Lupopo
Céleste
Costa Rica : Primera División
00:00
Deportivo Saprissa
Alajuelense
3
1
FT
Croatia : Second NL
15:30
Sesvete
Bjelovar
3
0
FT
Cyprus : 1. Division
16:00
Anorthosis
Enosis
1
0
FT
16:00
AEL
Doxa
1
1
FT
Czech Republic : 1. Liga U19
09:00
Sparta Praha U19
Pardubice U19
1
2
FT
Denmark : 2. Division Women
12:00
Aalborg Freja
Lyseng
2
5
FT
Denmark : Superliga
12:00
Lyngby
AaB
2
1
FT
12:00
Silkeborg
Midtjylland
3
3
FT
14:00
Viborg
FC Copenhagen
1
2
FT
16:00
Brøndby
Nordsjælland
5
1
FT
Denmark : Denmark Series
11:00
Vejgaard B
Holbæk B&I
1
2
FT
Ecuador : Liga Pro
00:00
Emelec
Guayaquil City
0
0
FT
Egypt : Premier League
16:00
Al Ittihad
Pyramids
1
2
FT
18:30
Al Ahly
Ceramica Cleopatra
1
0
FT
England : League One
14:00
Barnsley
Sheffield Wednesday
0
1
FT
Estonia : Small Cup
17:30
FC Eston Villa
Pärnu JK Poseidon Nirvaana
2
2
FT
Estonia : Esiliiga A
16:00
Elva
Nõmme United
0
2
FT
16:00
Alliance
FCI Levadia II
2
6
FT
16:00
Paide II
FC Tallinn
0
1
FT
Estonia : Esiliiga B
16:00
Tartu Welco
Nõmme Kalju II
5
2
FT
Estonia : Esiliiga Women
16:00
Tallinna Kalev II
Saku Sporting II
0
1
FT
Ethiopia : Premier League
12:00
Ethiopian Medhin
Wolkite Ketema
0
2
FT
15:00
Hadiya Hosaena
Ethiopia Bunna
1
2
FT
Faroe Islands : Meistaradeildin
14:00
ÍF
KÍ
1
7
FT
14:00
07 Vestur
TB
2
0
FT
14:00
Víkingur
B68
1
1
FT
14:30
B36
AB
2
1
FT
17:30
HB
EB / Streymur
6
1
FT
Faroe Islands : 1. Deild
14:30
Skála
B71
5
1
FT
Faroe Islands : Meistaradeildin Women
11:30
KÍ
EBS / Skála
4
0
FT
12:00
B36
NSÍ
1
2
FT
15:00
Víkingur
TB / FCS / Royn
4
0
FT
18:00
07 Vestur
HB
2
4
FT
Finland : Kakkonen
16:00
Tampere United
SexyPöxyt
3
0
FT
Finland : Women's Cup
18:05
Puotinkylän Valtti
Helsingin Jalkapalloklubi II
2
0
FT
Gambia : GFA League
16:30
Hawks
Armed Forces
0
1
FT
Germany : State Leagues
11:00
CFC Germania 03 Köthen
MSC Preussen
2
1
FT
12:00
Rotenhof
Kaltenkirchener TS
3
0
FT
12:00
Romonta Amsdorf
Blau Weiß Dölau
1
3
FT
12:00
SV Eintracht Emseloh
Lok Stendal
4
5
FT
12:00
SSC Weißenfels
Sangerhausen
5
0
FT
12:00
Saxonia Tangermünde
Rot-Weiß Thalheim
1
2
FT
12:00
Halle-Ammendorf
80 Gardelegen
0
2
FT
12:00
Fortuna Magdeburg
Bernburg
2
1
FT
12:00
Bitterfeld-Wolfen
Haldensleben
4
0
FT
12:00
Einheit Ueckermünde
Pastow
3
0
FT
13:00
BSC Acosta
Eintracht Northeim
6
1
FT
13:00
Wolfenbüttel
Wahrenholz
2
3
FT
13:00
SVG Göttingen
Vahdet Braunschweig
5
0
FT
13:00
SG Viktoria Bronnzell
Lichtenauer
2
1
FT
13:00
Alfter
Schlebusch
4
0
FT
13:00
Mondorf
Bad Honnef
4
1
FT
13:00
Spich
Bonn-Endenich
5
0
FT
13:00
SC Rheinbach
Oberpleis
4
1
FT
13:00
Porz
Deutz
2
0
FT
13:00
Wachtberg
SV Altenberg
2
0
FT
13:00
Germania Teveren
Eilendorf
0
2
FT
13:00
SF Düren
Rott
3
0
FT
13:00
SV Helpenstein
Wesseling-Urfeld
3
5
FT
13:00
Eintracht Verlautenheide
Kohlscheider
4
0
FT
13:00
SV Breinig
FC Germania Lich-Steinstraß
5
1
FT
13:00
Türkspor Dortmund 2000 e.V.
Iserlohn
5
0
FT
13:00
Landolfshausen Seulingen
Vorsfelde
1
2
FT
13:00
Westfalia Kinderhaus
TuS Haltern
0
0
FT
13:00
YEG Hassel
Neheim
2
4
FT
13:00
Grün-Weiß Nottuln
Rödinghausen II
1
2
FT
13:00
Wanne Eickel
Meinerzhagen
5
0
FT
13:00
Bevern
Oythe
1
3
FT
13:00
Frisia Wilhelmshaven
Hansa Friesoythe
4
6
FT
13:00
Rot-Weiß Deuten
Verl II
3
2
FT
13:00
Hiltrup
Sinsen
5
2
FT
13:00
Preussen Espelkamp
Mesum
5
3
FT
13:00
Peckeloh
Lüner SV
4
2
FT
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Borussia Emsdetten
IG Bönen Fußball
13:00
Meppen II
Dinklage
0
3
FT
13:00
Hammer SpVg
Erkenschwick
4
2
FT
13:00
Schüren
Concordia Wiemelhausen
2
3
FT
13:00
Brünninghausen
Westfalia Herne
8
2
FT
13:00
Sodingen
Hordel
1
2
FT
13:15
Germania Erftstadt
Düren II
0
2
FT
13:15
Homburg-Nümbrecht
SSV Merten
0
3
FT
13:15
Wiehl
FSV Schwarz-Weiß Neunkirchen-Seelscheid 1926
5
1
FT
13:30
Grün-Weiß Brauweiler
Borussia Lindenthal
1
1
FT
13:30
Lennestadt
SC Obersprockhövel
6
1
FT
15:30
Nörten-Hardenberg
SV Lengede
5
2
FT
15:30
Grün Weiß Firrel
SV Wilhelmshaven
2
1
FT
Germany : Oberliga
11:00
Budissa Bautzen
Einheit Rudolstadt
4
3
FT
12:00
Einheit Wernigerode
SC Freital
2
2
FT
12:00
Ennepetal
Westfalia Rhynern
0
5
FT
12:30
MSV Düsseldorf
SC St. Tönis
0
0
FT
13:00
Sportfreunde Lotte
Eintracht Rheine
4
1
FT
13:00
Erndtebrück
Schermbeck
1
0
FT
13:00
Delbrücker SC
Finnentrop / Bamenohl
4
1
FT
13:00
Sprockhövel
Gütersloh
1
0
FT
13:00
Cronenberger SC
Union Nettetal
2
4
FT
13:00
Siegburger SV
Viktoria Arnoldsweiler
1
0
FT
13:00
SF Hamborn
SSVg Velbert
3
1
FT
13:00
Kleve
Schwarz-Weiß Essen
1
1
FT
13:00
Monheim
Homberg
0
1
FT
13:00
Schonnebeck
TVD Velbert
3
4
FT
13:00
Bövinghausen
Sportfreunde Siegen
2
5
FT
13:00
BCV Glesch / Paffendorf
VfL Vichttal
2
5
FT
13:00
Borussia Freialdenhoven
Hennef 05
0
2
FT
13:00
Germania Ratingen
Uerdingen
0
2
FT
13:30
Eintracht Hohkeppel
Pesch
4
0
FT
13:30
Sonsbeck
SF Baumberg
4
3
FT
13:30
Fortuna Köln II
Bergisch Gladbach
2
3
FT
13:30
Blau-Weiß Friesdorf
Frechen
3
2
FT
13:30
TuRU 1880 Düsseldorf
Hilden
0
3
FT
Germany : Reg. Cup Niedersachsen Amateure
13:00
Bersenbrück
Spelle-Venhaus
3
0
FT
Germany : U17 Bundesliga
12:00
Preußen Münster U17
Niendorfer TSV Under 17
5
0
FT
Germany : 2. Bundesliga Women
12:00
Andernach
Köln II
6
1
FT
12:00
Freiburg II
SC Sand
0
0
FT
12:00
Ingolstadt
Bayern München II
0
3
FT
12:00
Gütersloh
Eintracht Frankfurt II
2
0
FT
12:00
Turbine Potsdam II
RB Leipzig
2
5
FT
12:00
Carl Zeiss Jena
Wolfsburg II
2
2
FT
12:00
Nürnberg
Hoffenheim II
3
0
FT
Ghana : Premier League
15:00
Asante Kotoko
Karela
1
1
FT
Greece : Super League 2
12:15
Kifisia
Chania
0
3
FT
13:00
Apollon Pontou
Veria
0
0
FT
Hungary : Nöi NB I
16:00
Ferencváros
Győri ETO
1
0
FT
Iceland : 2. Deild Women
15:00
UMF Álftanes
Einherji
0
2
FT
16:00
Smári
Völsungur
1
2
FT
Iceland : U19 League C
18:00
Grotta / Kria U19
Aft / Hvíti / Ál U19 II
3
0
FT
Iceland : U20 League A Women
11:00
Selfoss U20
Thór / KA U20
2
4
FT
Iceland : U20 League B Women
15:00
FH / ÍH U20
Thór / KA II U20
6
0
FT
Iceland : Úrvalsdeild
16:00
KA
Fram
4
2
FT
19:15
Víkingur Reykjavík
Valur
2
3
FT
19:15
Keflavík
Breidablik
0
0
FT
Iceland : U19 League A
12:00
ÍA / Ka / Sk / VÓ U19
Fjölnir / Vængir U19
3
0
FT
13:00
Stjarnan / KFG / Álf U19
Breið / Augn / Smári U19
4
3
FT
Iceland : Women's Cup
13:00
Fjarðabyggd / Höttur / Leiknir
FH
0
2
FT
Iraq : Iraqi League
13:45
Newroz
Duhok FC
2
1
FT
13:45
Al Kahrabaa
Karbala FC
0
1
FT
16:00
Al Najaf
Al Hudod FC
0
0
FT
18:30
Al Zawra'a
Al Talaba
0
1
FT
Israel : State Cup Women
17:00
Ironi Ramat HaSharon
ASA Tel Aviv
AET
2
1
1
1
FT
Italy : Serie B
18:30
Südtirol
Bari
1
0
FT
Jamaica : Premier League
22:00
Harbour View
Cavalier
0
1
FT
Kenya : FKF Premier League
12:00
Leopards
Nairobi City Stars
1
2
FT
Korea Republic : K League 1
07:30
Pohang Steelers
Jeonbuk Motors
1
0
FT
Korea Republic : K League 2
07:00
Bucheon 1995
Gimpo Citizen
2
0
FT
Kosovo : Liga e Femrave
15:00
Bazeli 2015
Dukagjini
2
3
FT
Latvia : Cup
17:45
FC Rīga United
FK RSU
AET
3
2
2
2
FT
Lithuania : 1 Lyga
15:00
FA Šiauliai II
Panevėžys II
3
3
FT
15:00
Kauno Žalgiris II
Garliava Kaunas
2
2
FT
17:00
Riteriai II
FK Ekranas
0
1
FT
Mauritania : Premier League
16:30
Ksar
SNIM
1
0
FT
16:30
Trarza AC
Gendrim
0
0
FT
Mexico : Liga MX
01:35
Guadalajara
Tigres UANL
AET
2
3
2
2
FT
Montenegro : Cup
18:30
Arsenal Tivat
Sutjeska
PSO
3
4
1
1
FT
Montenegro : 1. ŽFL
16:00
ŽFK Budućnost Podgorica
Ekonomist
4
0
FT
Morocco : Botola Pro
19:00
FUS Rabat
FAR Rabat
0
2
FT
19:00
Wydad Casablanca
Moghreb Tétouan
2
0
FT
N/C America : Concacaf Women's U20
19:00
Puerto Rico Under 20
Dominican Republic Under 20
1
2
FT
22:00
Mexico Under 20
Costa Rica Under 20
3
0
FT
Nepal : A Division
09:15
Khumaltar Youth Club
Himalayan Sherpa
2
1
FT
12:15
Nepal Police
Friends Club
2
1
FT
Netherlands : Eerste Klasse
12:00
Columbia
Berghem Sport
1
0
FT
12:00
SDZ
De Meer
4
1
FT
12:00
TOP Oss Amateurs
Wormense Sport Vereniging
3
2
FT
12:00
CVV Germanicus
VV Emmen
0
1
FT
12:00
NEO
VV Rolder Boys
5
3
FT
12:00
WVV
SV Dalfsen
0
2
FT
12:00
GRC Groningen
Jubbega
4
1
FT
12:00
GOMOS
Roden
0
1
FT
12:00
SVBO
GVAV-Rapiditas
0
1
FT
12:00
Uitgeest
Fortuna Wormerveer
0
3
FT
12:00
AFC '34
Vitesse '22
0
0
FT
12:00
Assendelft
AGB
2
2
FT
12:00
LSVV
IVV Landsmeer
1
3
FT
12:00
SDO
MASV
6
2
FT
12:00
HBC
Hoofddorp
2
2
FT
12:00
Hillegom
Kolping Boys
2
3
FT
12:00
Leones
De Bataven
1
5
FT
12:00
Bemmel
Voorwaarts T
2
3
FT
12:00
Woezik
RKHVV
1
2
FT
12:30
Eindhoven AV
SV Marvilde
2
4
FT
12:30
De Ster
Minor
1
1
FT
12:30
EFC
BSV Limburgia
1
1
FT
12:30
Chevremont
Venlosche Boys
5
1
FT
12:30
Susteren
Deurne
4
1
FT
12:30
Volharding
Wittenhorst
1
3
FT
12:30
Van Onderaf Begonnen Goirle
Best Vooruit
0
1
FT
12:30
Boshuizen
Heeze
5
2
FT
12:30
DOSKO
Sarto
0
3
FT
12:30
Kruisland
TAC'90
7
3
FT
12:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
ZSV
EHC Hoensbroek
12:30
SV Someren
Schaesberg
4
1
FT
12:30
't Zand
Geldrop
3
0
FT
12:30
Erp
Nemelaer
1
0
FT
Netherlands : Eerste Klasse Women
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Velsen
RKSV Nuenen
Netherlands : Women's Play-offs 3/4
10:00
Nooit Gedacht
Always Forward
PSO
5
4
4
4
FT
10:00
UDI '19
VDZ
AET
3
2
2
2
FT
10:00
ADO 1920
Prinses Irene
4
0
FT
10:30
Berghuizen
HVCH
4
2
FT
Netherlands : Eredivisie Cup
12:30
Ajax
Twente
3
4
FT
New Caledonia : Super Ligue
02:00
Horizon Patho
Tiga Sport
0
0
FT
Norway : Eliteserien
15:00
Stabæk
Valerenga
2
1
FT
15:00
Sarpsborg 08
Aalesund
3
1
FT
15:00
Odd
Strømsgodset
1
1
FT
15:00
Molde
Sandefjord
5
0
FT
15:00
Brann
Rosenborg
3
1
FT
15:00
Haugesund
Tromsø
1
2
FT
15:00
Bodø / Glimt
Viking
5
1
FT
17:15
HamKam
Lillestrøm
0
0
FT
Norway : 1. Division
13:00
Kongsvinger
Sogndal
1
0
FT
13:00
Kristiansund
Skeid
2
2
FT
13:00
Moss
Raufoss
1
0
FT
13:00
Mjøndalen
Sandnes Ulf
1
3
FT
13:00
Bryne
KFUM
0
1
FT
13:00
Fredrikstad
Åsane
2
1
FT
13:00
Start
Ranheim
2
1
FT
13:00
Jerv
Hødd
2
1
FT
Norway : 2. Division
11:00
Sotra
Alta
2
1
FT
11:00
Egersund
Træff
2
0
FT
12:00
Tromsdalen
Stjørdals-Blink
3
1
FT
12:00
Brattvåg
Fløy-Flekkerøy
4
0
FT
13:00
IF Fram
Grorud
1
1
FT
13:00
Levanger
Strømmen
2
0
FT
15:00
Lyn
Ørn Horten
2
1
FT
Norway : 3. Division
11:00
Staal Jørpeland
Bjarg
1
6
FT
11:00
Asker
HIF / Stein
6
0
FT
12:00
Eidsvold
Førde IL
6
1
FT
12:00
Pors Grenland
Vindbjart
2
1
FT
12:00
Åskollen FK
Sprint-Jeløy SK
3
0
FT
13:00
Strindheim
Byåsen
2
1
FT
13:00
Orkla
Tiller
2
3
FT
13:00
Lokomotiv Oslo
Skedsmo FK
2
2
FT
13:00
IL Gneist
Os
1
3
FT
13:00
Mjølner
Skånland
3
2
FT
14:00
Steinkjer FK
Mosjøen IL
0
2
FT
14:00
Elverum
Brumunddal
3
1
FT
16:00
Halsen
Eik Tønsberg
0
3
FT
16:00
Verdal IL
Nardo
1
0
FT
16:00
Kolstad
Trønder-Lyn IL
0
7
FT
17:00
Vidar
Eiger FK
3
0
FT
Panama : LFF
20:00
Unión Coclé
Bocas
0
0
FT
22:00
Club Atlético Independiente
CIEX Sports Academy
1
1
FT
23:00
Mario Méndez FC
Deportivo Chiriquí
0
1
FT
00:00
Herrera FC
CD Universitario
4
0
FT
Paraguay : Division Profesional
21:30
Guaireña
Club Guaraní
2
2
FT
00:00
Olimpia
Sportivo Ameliano
1
3
FT
Paraguay : Division Intermedia
22:15
Sportivo San Lorenzo
Club General Martín Ledesma
1
0
FT
Peru : Primera División
01:30
Alianza Lima
Deportivo Binacional
6
1
FT
Peru : Segunda División
20:15
Deportivo Coopsol
Alianza Universidad
0
1
FT
Poland : I Liga
16:00
SKRA Częstochowa
Puszcza Niepołomice
0
3
FT
Portugal : Taça Revelação U23
14:00
Benfica U23
Estoril U23
AET
2
3
2
1
FT
17:00
Club Foot Estrela Under 23
Sporting Braga U23
0
1
FT
Romania : Play-offs 1/2
17:00
Dinamo Bucureşti
Argeș
6
1
FT
Russia : Second League B
10:00
Khimki II
Kvant
5
0
FT
11:00
Dinamo Vladivostok
Rodina Moskva II
1
4
FT
13:00
Legion Dynamo
Spartak Nal'chik
2
0
FT
13:00
Mashuk-KMV
Alaniya Vladikavkaz II
4
2
FT
Russia : Third League
22:00
Fakel Kirov
Shinnik II
3
1
FT
22:00
Angusht
FK Vladikavkaz
0
0
FT
Saudi Arabia : Division 1
18:00
Jeddah
Al Sahel
2
0
FT
18:00
Al Akhdoud
Najran
4
1
FT
18:00
Al Qaisoma
Al Riyadh
1
1
FT
18:00
Hajer
Ohod
1
0
FT
18:00
Al Hazm
Al Ahli
0
0
FT
18:00
Al-Qadsiah
Al Arabi
3
2
FT
18:00
Al-Ain
Al Jabalain
2
0
FT
18:00
Al Orubah
Al Kholood
2
1
FT
Sierra Leone : Premier League
16:15
SLIFA Mount Aureol
Ports Authority
0
2
FT
Sweden : Allsvenskan
17:00
Hammarby
Värnamo
0
2
FT
17:00
Degerfors
Varberg
1
1
FT
17:10
Häcken
IFK Göteborg
4
1
FT
Sweden : Ettan
17:00
Oddevold
Trollhättan
0
0
FT
17:00
Norrby
Vänersborgs IF
1
1
FT
Sweden : Division 2
17:00
IFK Luleå
Bergnäsets
0
1
FT
Sweden : Damallsvenskan
17:00
Kristianstad
Hammarby
1
1
FT
17:00
Djurgården
Vittsjö
0
3
FT
Switzerland : Super League
14:30
Young Boys
Winterthur
2
1
FT
14:30
St. Gallen
Sion
4
0
FT
14:30
Luzern
Servette
0
1
FT
14:30
Basel
Grasshopper
3
1
FT
14:30
Zürich
Lugano
2
3
FT
USA : MLS
00:30
Nashville SC
Columbus Crew
3
1
FT
USA : USL League Two
00:00
Cedar Stars Rush
FA Euro New York
6
0
FT
00:00
Chicago City SC
Des Moines Menace
3
1
FT
00:00
Springfield ASC
Wichita
2
4
FT
21:00
United PDX
Ballard FC
1
2
FT
USA : WPSL
00:00
Lonestar
Bat Country
8
0
FT
01:00
LA Galaxy Orange County
Invictus Athletic Club
4
0
FT
USA : MLS Next Pro
02:30
LA Galaxy II
Vancouver Whitecaps FC II
PSO
4
2
2
2
FT
23:00
Orlando City B
New York RB II
3
2
FT
USA : USL W League
22:00
United Bantams
Chattanooga Red Wolves
1
0
FT
Ukraine : Premier League
12:00
Lviv
Inhulets'
0
2
FT
12:00
FK Metalist Kharkiv
Minai
1
2
FT
12:00
Vorskla
Kolos Kovalivka
2
0
FT
12:00
Dinamo Kiev
Veres Rivne
3
0
FT
12:00
Chornomorets
Rukh Vynnyky
1
3
FT
12:00
Metalist 1925 Kharkiv
Kryvbas KR
0
2
FT
Uzbekistan : Super League
15:00
Pakhtakor
Termez Surkhon
1
0
FT
Vietnam : V.League 2
09:00
Binh Thuan
Bình Phước
0
3
FT
Vietnam : Second Division
08:00
Lam Dong
Hải Nam
2
0
FT
08:00
Vĩnh Long
Dong Thap
0
2
FT
08:30
Gia Định
Hồ Chí Minh II
0
1
FT
09:00
Dong Nai
Tien Giang
2
2
FT
10:00
PVF Vietnam
Da Nang II
1
1
FT
World : Club Friendlies
13:00
Oberneuland
Borussia M'gladbach
0
7
FT
World : Arab Club Champions Cup
17:00
Al Nahda
Al Ahli Tripoli
0
0
FT
Zimbabwe : Premier Soccer League
13:00
Kariba
Chicken Inn
0
3
FT
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!