14:00
Congo Under 20
Cameroon Under 20
1
1
FT
17:00
Congo DR Under 20
Central African Republic Under 20
0
1
FT
Albania : Kampionati i Femrave
13:00
Kinostudio
Partizani Tirana
2
3
FT
Angola : Girabola
14:30
Desportivo Huíla
1º de Agosto
1
2
FT
Armenia : Premier League
12:00
Shirak
Noah
2
0
FT
14:00
Ararat
BKMA
0
0
FT
Azerbaijan : Cup
14:00
Zira
Neftchi Baku
1
0
FT
16:30
Qarabag
Qəbələ
2
2
FT
Bahrain : Premier League
14:30
Manama
Bahrain SC
1
1
FT
15:30
East Riffa
Al Ahli
2
4
FT
17:30
Al Shabab
Khalidiya
0
1
FT
Brazil : Copa Paulista Women
18:00
RB Bragantino
Corinthians
1
3
FT
Brazil : Paulista Women
00:30
Santos
São Paulo
1
0
FT
Bulgaria : Third League
12:00
Chavdar Etropole
Marek
1
0
FT
China PR : China League One
06:00
Zibo Cuju
Kunshan
0
1
FT
06:00
Liaoning Shenyang
Qingdao Youth Island FC
1
2
FT
06:00
Sichuan Jiuniu
Suzhou Dongwu
0
1
FT
06:00
Shanghai Jiading City Development
Nantong Zhiyun
2
1
FT
Colombia : Primera A
00:00
Deportivo Pereira
Independiente Medellín
PSO
4
3
0
0
FT
Congo DR : Ligue 1
14:30
Renaissance
TP Mazembe
0
0
FT
Costa Rica : Copa Costa Rica
02:00
Deportivo Saprissa
Cartaginés
0
2
FT
Côte d'Ivoire : Ligue 1
15:30
Racing d'Abidjan
Sporting Gagnoa
4
2
FT
18:00
ASEC Mimosas
Lys Sassandra
1
1
FT
Egypt : Second Division A
12:30
Kima Aswan
Tamya
2
0
FT
12:30
Asyut Petrol
El Gouna
1
0
FT
12:30
El Madina El Monowara
Telephonaat Beni Suef
2
0
FT
12:30
La Viena FC
Mallawi
2
0
FT
12:30
Aluminium Nag Hammadi
Fayoum
2
0
FT
12:30
Misr Lel Makkasa
Al Nasr Lel Taa'den SC
2
1
FT
Egypt : Premier League
12:45
Smouha
Aswan
1
2
FT
12:45
ENPPI
Haras El Hodood
0
0
FT
15:00
Future
Al Ittihad
1
0
FT
17:00
Ceramica Cleopatra
Ismaily
1
1
FT
England : FA Cup
19:15
Gillingham
Dagenham & Redbridge
3
2
FT
Ethiopia : Premier League
13:00
Ethiopia Bunna
Hadiya Hosaena
0
1
FT
16:00
Wolkite Ketema
Ethiopian Medhin
1
2
FT
Europe : UEFA Women's Champions League
17:45
Wolfsburg
Roma
4
2
FT
17:45
Vllaznia
PSG
0
4
FT
20:00
Real Madrid
Chelsea
1
1
FT
20:00
St. Pölten
Slavia Praha
1
1
FT
Georgia : Play-offs 1/2
09:00
Gagra
Spaeri
2
0
FT
Germany : State Leagues
18:30
Nienstedten
FC Alsterbrüder
7
1
FT
18:45
Spandauer Kickers
Frohnauer
1
0
FT
Guam : G League
10:30
BOG Strykers
Islanders
6
0
FT
Guatemala : Liga Nacional
01:00
Comunicaciones
Cobán Imperial
0
1
FT
Iceland : Reykjavik Youth Cup
20:30
Fjölnir / Vængir U19
Fram / Úlfarnir U19
0
6
FT
India : Indian Super League
14:00
ATK Mohun Bagan
Jamshedpur
1
0
FT
India : I-League
08:30
Aizawl
NEROCA
1
0
FT
11:00
TRAU
Punjab FC
2
0
FT
Indonesia : Liga 1
08:15
PSS Sleman
Madura United
0
1
FT
08:15
PSM
Persita
3
1
FT
11:15
Bali United
Bhayangkara
3
0
FT
Israel : Liga Leumit
17:30
Hapoel Ramat HaSharon
Maccabi Kabilio Jaffa
0
1
FT
17:30
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Afula
1
1
FT
17:30
Hapoel Nof HaGalil
Bnei Yehuda
0
2
FT
Israel : Liga Alef
11:30
Tira
Ihud Bnei Shfaram
2
3
FT
16:00
Hapoel Ra'anana
Hapoel Kfar Kana
3
3
FT
17:00
Maccabi Yavne
Maccabi Ashdod
1
1
FT
19:15
Shimshon Kafr Qasim
Dimona
1
3
FT
Israel : Liga Bet
15:30
Hapoel Segev Shalom
Maccabi Be'er Sheva
5
2
FT
17:00
Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Kiryat Ono
1
0
FT
17:35
FC Jerusalem
Sderot FC
0
0
FT
18:15
Bnei HaGolan VeHaGalil
Hapoel Ironi Safed
3
1
FT
23:00
Tzeirei Umm al-Fahm
Hapoel Bnei Fureidis
3
0
FT
Israel : Toto Cup Ligat Al
17:00
Ashdod
Maccabi Bnei Raina
0
1
FT
18:00
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Tel Aviv
3
3
FT
18:15
Maccabi Haifa
Bnei Sakhnin
4
1
FT
Israel : Ligat Al Women
15:20
Ironi Ramat HaSharon
Maccabi Kishronot Hadera
0
4
FT
18:30
Hapoel Ironi Petach Tikva FC
Hapoel Be'er Sheva
1
1
FT
18:30
Maccabi Emek Hefer
Hapoel Katamon Jerusalem FC
2
2
FT
18:30
Maccabi Kiryat Gat
ASA Tel Aviv
5
0
FT
Italy : Primavera 2 Women
13:00
Arezzo U19
Sassari Torres U19
4
1
FT
13:30
Chievo Verona U19
Como U19
0
2
FT
Italy : Serie B
11:30
Parma
Benevento
0
1
FT
14:00
Cittadella
Bari
0
3
FT
14:00
Cosenza
Brescia
1
1
FT
14:00
Modena
Venezia
2
2
FT
14:00
Reggina
Frosinone
0
3
FT
14:00
Perugia
SPAL
0
0
FT
14:00
Genoa
Südtirol
2
0
FT
17:00
Pisa
Ascoli
2
0
FT
19:30
Palermo
Como
0
0
FT
Kenya : Super League
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
APS Bomet
Vihiga United
Kuwait : Crown Prince Cup
13:00
Al Salmiyah
Al Sahel
PSO
5
4
1
1
FT
16:00
Al Arabi
Al Qadsia
3
0
FT
Libya : Premier League
13:00
Al Sadaqa
Al-Nasr
3
3
FT
Malta : Challenge League
13:00
Attard
St. Andrews
1
1
FT
13:00
Fgura United
Vittoriosa Stars
6
1
FT
15:30
Naxxar Lions
Melita
2
0
FT
15:30
Lija Athletic
San Gwann
1
2
FT
Malta : Super Cup
15:00
Hibernians
Floriana
0
0
FT
Mauritania : Premier League
16:00
SNIM
Kaédi
0
3
FT
17:00
Gendrim
AC Douane
1
1
FT
19:40
Garde Nationale
Chemal
1
3
FT
Netherlands : Eredivisie Women
18:30
ADO Den Haag
Feyenoord
0
2
FT
Netherlands : U21 Divisie 4
19:30
Hercules U21
Argon U21
13
1
FT
New Caledonia : Super Ligue
07:00
Horizon Patho
Qanono
3
3
FT
Nicaragua : Primera Division
00:00
Walter Ferretti
Diriangén
1
1
FT
Nicaragua : Liga Primera U20
16:00
Managua U20
Diriangén U20
1
0
FT
Oman : Professional League
12:30
Sur SC
Al Ittihad
1
0
FT
Poland : Central Youth League
10:00
KS Lechia Gdańsk Under 19
Arka Gdynia Under 19
2
2
FT
Portugal : Taça da Liga
16:30
Feirense
Santa Clara
4
3
FT
19:00
Chaves
Porto
0
2
FT
Portugal : Júniores U19
11:00
Sporting CP U19
Alverca U19
4
1
FT
15:00
Boavista FC Under 19
Vitória Guimarães U19
2
1
FT
15:00
Tondela U19
Porto U19
2
2
FT
15:00
Belenenses U19
Estoril Praia U19
3
0
FT
15:00
Académica U19
Vitória Setúbal U19
1
2
FT
15:00
Rio Ave U19
Anadia U19
1
1
FT
15:00
Gil Vicente U19
Vizela U19
2
2
FT
15:00
Paços de Ferreira U19
Gondomar U19
3
1
FT
15:00
Nacional U19
Vilafranquense U19
5
1
FT
Portugal : Júniores U17
10:00
Estoril Praia U17
Vitória Setúbal U17
2
0
FT
11:00
Académica U17
Fátima U17
2
1
FT
11:00
Famalicão U17
Sporting Braga U17
0
2
FT
11:00
Anadia U17
Feirense U17
0
5
FT
11:00
Cova Piedade U17
Sacavenense U17
2
0
FT
11:00
Sintrense U17
Sporting CP U17
0
4
FT
11:00
Merelinense U17
Rio Ave U17
2
2
FT
11:00
Boavista U17
Vitória Guimarães U17
0
1
FT
11:00
Marialvas U17
Torreense U17
1
5
FT
11:00
Palmeiras U17
Paços de Ferreira U17
2
6
FT
15:00
Padroense U17
Porto U17
2
3
FT
15:00
Benfica U17
Oeiras U17
7
0
FT
Puerto Rico : Liga Puerto Rico
00:30
PR Sol
Bayamón
9
0
FT
Romania : Cupa României
18:00
Mioveni
UTA Arad
0
3
FT
18:00
Botoşani
FCSB
0
2
FT
18:00
Oţelul
AS FC Buzău
0
2
FT
Rwanda : National Soccer League
16:00
AS Kigali
APR
0
0
FT
Scotland : Challenge Cup
19:45
Falkirk
Dundee
0
3
FT
Slovenia : 1. SNL
16:30
Olimpija
Mura
0
0
FT
Spain : Segunda División
13:00
Burgos
Eibar
1
2
FT
15:15
Lugo
Sporting Gijon
0
1
FT
17:30
Ibiza
Racing Santander
1
0
FT
17:30
Levante
Ponferradina
0
0
FT
20:00
Malaga
Granada
1
1
FT
Spain : Primera División RFEF
11:00
Atlético Baleares
SD Logroñés
0
0
FT
11:00
Ceuta
SS Reyes
3
1
FT
15:00
Cornellà
Real Murcia
0
0
FT
17:00
Alcoyano
Athletic Club II
3
3
FT
17:45
Sabadell
Real Unión
0
1
FT
19:00
Osasuna II
Gimnàstic Tarragona
3
0
FT
Spain : Tercera División RFEF
11:00
Cartaya
Gerena
0
0
FT
11:00
Conil
Córdoba II
2
0
FT
11:00
Villalbés
Barco
0
0
FT
11:00
Almería II
Motril
0
0
FT
11:00
Málaga II
Torre del Mar
0
0
FT
11:00
Viveiro
Alondras
2
0
FT
11:00
Gran Peña
Rápido Bouzas
1
2
FT
11:00
Arenas Armilla
El Palo
0
1
FT
11:00
Rota
Coria CF
1
1
FT
11:00
Ciudad de Torredonjimeno
Atlético Porcuna
2
0
FT
11:00
Málaga City
Huétor Vega
0
0
FT
11:15
Silva
Arzúa
3
0
FT
11:45
Huracán Melilla
Marbella
0
1
FT
12:00
La Cuadra
UD San Fernando
0
1
FT
15:00
Casalarreina
Oyonesa
3
3
FT
15:00
Racing Rioja II
La Calzada
1
3
FT
15:30
Antoniano
Pozoblanco
2
0
FT
15:30
Peralada
Rapitenca
4
0
FT
16:00
Bollullos
Xerez
3
2
FT
16:00
Atlético Espeleño
Puente Genil
0
0
FT
16:00
Somozas
Paiosaco
3
1
FT
16:00
Atlético Arteixo
Estradense
1
1
FT
16:00
Choco
Arosa
1
1
FT
16:00
UD Ourense
Deportivo La Coruña II
2
2
FT
16:30
Torreperogil
Maracena
0
0
FT
17:00
Ciudad de Lucena
Ayamonte
3
0
FT
Spain : Autonómicas
10:45
Racing de Castrelos FC
Umia
1
0
FT
11:00
CD Portomarín
Ribadeo
0
1
FT
11:00
Vilches
Rincón
1
4
FT
11:00
Valdefuentes
Jaraíz
1
5
FT
11:00
Mosconia
Barcia
1
0
FT
11:00
Amaikak Bat
CD Lagun Onak II
0
1
FT
11:00
Noia
Sigüeiro
1
0
FT
11:00
Pontevedra II
Portonovo
3
1
FT
11:00
Zarautz
Elgoibar
1
0
FT
11:00
San Clemente
Atlético Teresiano
2
1
FT
11:00
Viladecans
Ascó
2
1
FT
11:00
Racing Lermeño
UP Palencia
2
1
FT
11:00
Azuqueca II
Cazalegas
2
3
FT
11:00
La Roda
Pedroñeras
0
0
FT
11:00
Beti Kozkor
Gares
1
2
FT
11:05
O Pino
Betanzos
3
2
FT
11:30
Sofán
Atlético Coruña
2
1
FT
11:30
SD Órdenes
Fisterra
6
0
FT
11:30
Albacete II
Manzanares
3
1
FT
12:00
Los Llanos
Guancha
0
0
FT
15:00
Membrilla CF
Atlético Ibañés
1
1
FT
15:00
Atlético Pedro Muñoz
Miguelturreño
0
1
FT
15:00
Hernani
Oiartzun
1
0
FT
15:00
Galicia de Mugardos
Lemos
1
2
FT
15:00
Victoria CF
Dubra
0
1
FT
15:00
Antela FC
Barbadás
1
2
FT
15:15
Céltiga
Atlético Arnoia
4
4
FT
15:30
Cultural Areas
Pontellas
0
0
FT
15:30
Beluso
Juventud Cambados
4
3
FT
15:30
Atios
Juvenil Ponteareas
2
0
FT
15:30
Valladares
Porriño Industrial
1
2
FT
15:30
Sarriana
Boiro
1
0
FT
15:30
CD Unión Rianxo
San Tirso
0
2
FT
15:30
Villalonga
Verín
2
0
FT
15:30
Motilla
EFB La Roda
3
1
FT
15:30
Velarde
CDE Rayo Santa Cruz
2
0
FT
15:30
Unión Criptanense
Huracán Balazote
0
1
FT
15:30
Derio
JD Somorrostro
1
2
FT
16:00
Ribadumia
Moraña CF
3
0
FT
16:00
Almansa
Carrión
1
2
FT
16:00
Campillo
Valdepeñas
1
2
FT
16:00
Balmaseda
Dinamo San Juan
2
0
FT
16:00
Zamudio
Abanto
4
1
FT
16:15
Residencia
As Pontes
0
0
FT
16:30
Uritarra
Indautxu
1
1
FT
18:00
Añorga
Mutriku
3
1
FT
Spain : Liga Nacional Juvenil
11:00
Burgos U19
Puente Castro U19
0
1
FT
11:00
Illescas U19
EFB Miguelturra U19
1
2
FT
12:00
CD San José U19 II
Cruz Santa U19
5
1
FT
15:00
Penya Ciutadella U19
Peña Deportiva U19
3
0
FT
15:00
Bezana U19
Monte U19
2
2
FT
16:30
Castuera U19
Mérida U19
3
1
FT
United Arab Emirates : Presidents Cup
12:45
Al Ain
Dibba Al Fujairah
4
0
FT
12:45
Bani Yas
Masfut
AET
2
1
1
1
FT
15:30
Al Orooba
Khorfakkan
1
3
FT
15:30
Al Arabi
Ajman
0
3
FT
World : Club Friendlies
10:00
Girona
Standard Liège
1
0
FT
10:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Adana Demirspor
Livingston
10:30
Adana Demirspor
Liepaja
5
0
FT
12:00
Sivasspor
Saarbrücken
2
1
FT
12:00
Hibernian
Raith Rovers
1
0
FT
12:30
Tatran Prešov
Dukla Banská Bystrica
2
3
FT
13:00
Mezőkövesd-Zsóry
Slavoj Trebišov
6
0
FT
13:00
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
2
2
FT
13:00
Fatih Karagümrük
Hatayspor
2
0
FT
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Liepaja
Fortuna Sittard
13:00
Fortuna Sittard
Livingston
0
3
FT
13:30
Cremonese
ASD Salsomaggiore Calcio
6
0
FT
14:00
Lamia
Volos NFC
1
3
FT
15:00
Reims
Sochaux
3
0
FT
15:00
Standard Liège
Nice
1
4
FT
15:30
Arsenal
Lyon
PSO
2
1
3
0
FT
16:00
Besiktas
Sporting Charleroi
2
1
FT
17:00
Al Hilal
Newcastle United
0
5
FT
17:00
Getafe
Guadalajara
0
1
FT
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hibernian
Edinburgh City
19:15
Elche
Leeds United
1
2
FT
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!