World : FIFA World Cup
15:00
Tunisia
France
1
0
FT
15:00
Australia
Denmark
1
0
FT
19:00
Poland
Argentina
0
2
FT
19:00
Saudi Arabia
Mexico
1
2
FT
Armenia : Premier League
13:00
Pyunik
Ararat
2
0
FT
15:00
Urartu
Ararat-Armenia
0
3
FT
Austria : Jugendliga U15
17:00
Rapid Wien U15
Austria Wien U15
1
1
FT
Austria : WFV Cup
18:30
FV Wiener Akademik
Union 12 FC
2
4
FT
Azerbaijan : Birinci Dasta
09:00
Zira II
Zaqatala
1
2
FT
10:00
Kapaz II
Mil-Muğan FK
3
0
FT
10:00
Sumqayıt II
Qarabağ II
0
2
FT
10:00
Turan-T IK II
Neftçi II
4
1
FT
Belgium : Provincial
19:00
Sparta Heestert
Diksmuide
1
0
FT
19:00
AFC Evere
Kosova Schaerbeek
2
3
FT
19:00
Saint-Josse
Ixelles
4
2
FT
Belgium : Women's Cup
19:00
Kontich
Club Brugge
1
3
FT
Benin : Championnat National
15:00
Dragons
Jeunesse Sportive de Ouidah
1
0
FT
15:00
Ayema
Avrankou Omnisport
1
0
FT
15:00
ASVO
JSP
3
0
FT
15:00
Tukunnin
Dynamique Djougou
5
0
FT
15:00
Tonnerre
Loto Popo
0
1
FT
15:00
Soleil
Bani Gansè FC
2
4
FT
15:00
Eternel
AS Cotonou
0
2
FT
15:00
Dadjè
Hodio
1
0
FT
15:00
JAK
Sobemap
1
1
FT
15:00
Espoir Savalou
Dynamo Abomey
1
2
FT
15:00
Sitatunga
UPI-ONM
2
4
FT
15:00
Cavaliers
Damissa
1
0
FT
15:00
Buffles
Panthères
1
0
FT
15:00
Coton Sport Ouidah
ASPAC
3
1
FT
Bhutan : Premier League
12:00
Thimphu City
Paro Rinpung
6
0
FT
Bolivia : Play-offs 1/2
23:00
Club Universitario
Gran Mamoré
0
3
FT
Botswana : Premier League
14:00
Gaborone United
Police XI
3
0
FT
Brazil : Copa Paulista Women
18:00
EC São Bernardo
Corinthians
0
4
FT
18:00
Taubaté
RB Bragantino
2
3
FT
Bulgaria : Third League
12:30
Gigant Saedinenie
Dimitrovgrad
3
1
FT
12:30
Lokomotiv Plovdiv II
Rozova dolina
1
0
FT
17:00
Chernomorets Balchik
Ustrem Donchevo
1
0
FT
Bulgaria : U18 Cup
11:30
PFC Slavia Sofia Under 18
FK CSKA 1948 Sofia U18
1
6
FT
Burkina Faso : Ligue 1
15:30
RCK
Salitas
1
1
FT
Burundi : Ligue A
13:00
Vital'O
Olympic Star
3
0
FT
China PR : Chinese Super League
07:00
Shandong Taishan
Cangzhou Mighty Lions
2
3
FT
11:00
Hebei
Dalian Pro
1
4
FT
11:00
Tianjin Tigers
Guangzhou City
1
0
FT
11:30
Shenzhen
Wuhan FC
1
2
FT
11:30
Zhejiang Professional
Beijing Guoan
2
0
FT
11:30
Wuhan Three Towns
Changchun Yatai
2
3
FT
11:30
Shanghai Port
Henan Songshan Longmen
1
3
FT
China PR : China League One
06:00
Beijing BSU
Kunshan
0
2
FT
06:00
Jiangxi Beidamen
Suzhou Dongwu
1
3
FT
Colombia : Primera A
23:30
Deportivo Pasto
Independiente Medellín
0
0
FT
23:30
América de Cali
Águilas Doradas
1
1
FT
Colombia : Primera B
01:00
Deportes Quindío
Atlético Huila
1
0
FT
Congo DR : Ligue 1
11:30
Panda B5
Lubumbashi Sport
0
0
FT
13:30
Saint Eloi Lupopo
Groupe Bazano
2
0
FT
14:30
Céleste
Maniema Union
0
2
FT
Congo : Ligue 1
13:00
CARA Brazzaville
Inter Club
2
1
FT
15:00
Nouvelle Génération
Otôho d'Oyo
1
2
FT
Costa Rica : Copa Costa Rica
01:00
Sporting San José
Cartaginés
1
1
FT
01:15
Deportivo Saprissa
Santos de Guápiles
3
0
FT
17:00
Municipal Grecia
Alajuelense
2
1
FT
00:00
Herediano
Puntarenas
1
0
FT
Croatia : 1. HNL Juniori
11:00
Dugopolje U19
Hajduk Split U19
0
0
FT
Czech Republic : Tipsport Liga
09:30
Slovan Liberec
Bohemians 1905
3
4
FT
12:00
Táborsko
Viktoria Žižkov
1
1
FT
12:00
Zlaté Moravce
Skalica
1
0
FT
Egypt : Second Division A
12:30
Baladiyyat Al Mehalla
El Mansura
0
0
FT
12:30
Gomhoreyat Shepin
Abu Qair Semad
0
0
FT
12:30
Itehad Nabaroh
Pioneers
1
0
FT
12:30
El Magd
El Olympi
1
0
FT
12:30
Dikernis
Kafr El Sheikh
1
0
FT
12:30
Proxy SC
Tanta SC
0
0
FT
12:30
Al Masry Salloum
El Hamam
0
0
FT
Egypt : Premier League
12:45
National Bank of Egypt
ENPPI
2
3
FT
12:45
Haras El Hodood
Pyramids
0
1
FT
17:00
Al Ittihad
Ghazl El Mehalla
0
2
FT
England : Counties Leagues
19:30
Heaton Stannington FC
Ashington AFC
1
1
FT
19:45
Longridge Town
Bury AFC
2
3
FT
19:45
Kendal Town
Barnoldswick Town
3
1
FT
19:45
Northwich Victoria
Squires Gate
5
1
FT
19:45
White Ensign
Enfield
2
6
FT
19:45
Takeley
Sawbridgeworth Town
1
1
FT
19:45
Woodford Town
Southend Manor
8
0
FT
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Royal Wootton Bassett
Tuffley Rovers
19:45
Penistone Church
Albion Sports
4
0
FT
England : Hampshire Senior Cup
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Aldershot Town
Sholing
England : Non League Premier
19:45
Radcliffe
South Shields
1
2
FT
19:45
Folkestone Invicta
Bowers & Pitsea
4
1
FT
England : Non League Div One
19:45
Grantham Town
Worksop Town
0
1
FT
19:45
Bristol Manor Farm
AFC Totton
2
4
FT
19:45
Clitheroe
Hanley Town
4
3
FT
England : EFL Trophy
19:00
Everton Under 21
Mansfield Town
2
1
FT
England : Bedfordshire Senior Challenge Cup
19:45
Dunstable Town
AFC Dunstable
1
2
FT
England : Birmingham Senior Cup
19:30
Rugby Town
Wolverhampton Wanderers FC County Cup
0
3
FT
19:45
Hednesford Town
Studley FC
2
0
FT
England : Cheshire Senior Cup
19:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Stockport County FC County Cup
Altrincham FC County Cup
England : Durham County Challenge Cup
19:30
Brandon United FC
Bishop Auckland
4
5
FT
England : Gloucester Senior Challenge Cup
19:45
AEK Boco FC
Bishop's Cleeve
1
3
FT
England : Essex Senior Cup
19:45
Saffron Walden Town
Walthamstow
2
1
FT
19:45
Witham Town
Stansted
0
0
FT
19:45
Basildon Town FC
Grays Athletic
1
3
FT
England : Lancashire FA Challenge Trophy
19:45
Lancaster City
Bamber Bridge
0
1
FT
England : Liverpool Senior Cup
19:30
Southport
Runcorn Town
6
0
FT
19:30
Warrington Rylands
Bootle
2
2
FT
19:45
South Liverpool FC
Litherland Remyca
2
3
FT
19:45
City of Liverpool
Runcorn Linnets
1
2
FT
19:45
AFC Liverpool
Lower Breck
4
3
FT
England : London Senior Cup
19:45
Dulwich Hamlet
Cray Wanderers
4
3
FT
England : Middlesex Senior Cup
19:45
Edgware Town
Wealdstone FC County Cup
1
1
FT
England : North Riding Senior Cup
19:45
Marske United
South Park Rangers JFC
2
2
FT
England : Nottinghamshire Saturday Senior Cup
19:45
Carlton Town
Dunkirk FC
1
0
FT
England : Oxfordshire Senior Cup
19:45
North Leigh
Adderbury Park FC
7
0
FT
19:45
Kidlington
Bicester Hallions FC
2
1
FT
19:45
Thame United
Ardley United
PSO
5
4
1
1
FT
England : Staffordshire Senior Cup
19:45
Kidsgrove Athletic
Stafford Town FC
4
0
FT
England : Somerset Premier Cup
19:45
Bishop Sutton AFC
Wincanton Town FC
2
2
FT
England : Surrey Senior Cup
19:45
Kingstonian
Corinthian-Casuals
3
1
FT
England : Sussex Senior Challenge Cup
19:30
Burgess Hill Town
Horsham YMCA
6
1
FT
19:30
Uckfield Town
Bexhill United
2
4
FT
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Midhurst & Easebourne FC
Eastbourne United
19:45
Whitehawk
Newhaven
1
2
FT
England : FA Youth Cup
19:00
Port Vale U18
Hull City U18
3
0
FT
19:00
Sheffield Wednesday U18
Barnsley U18
PSO
3
1
1
1
FT
Eswatini : Premier League
13:00
Manzini Sea Birds
Green Mamba
0
0
FT
Ethiopia : Premier League
13:00
Kedus Giorgis
Welayta Dicha
3
0
FT
16:00
Hadiya Hosaena
Bahardar
0
2
FT
Europe : Premier League International Cup
19:00
Brighton & Hove Albion Under 21
AS Monaco U21
3
0
FT
19:00
Arsenal FC Under 21
AC Sparta Praha Under 21
0
1
FT
Germany : State Leagues
18:15
Grün-Weiß Nottuln
Mesum
5
1
FT
18:30
Waldhof Mannheim II
VfB Bretten 1908
4
4
FT
Germany : Regionalliga
13:00
St. Pauli II
Werder Bremen II
2
1
FT
18:00
BAK '07
Lokomotive Leipzig
1
2
FT
18:45
BW Lohne
Hamburger SV II
2
3
FT
Greece : Gamma Ethniki
13:00
M. Alexandros Orfaniou
Poseidon Nea Michaniona
0
1
FT
13:00
Pandramaikos
Panthrakikos FC
4
1
FT
13:00
Nestos Chrisoupolis
Kavala
0
3
FT
13:00
Apollon Paralimniou
Doxa Dramas
3
0
FT
13:00
Alexandroupoli
Agrotikos Asteras EM
2
2
FT
13:00
Orfeas Xanthi
Thermaikos Thermis
0
1
FT
13:00
APS Byron Kavala
Kampaniakos Chalastras FC
0
1
FT
Guatemala : Liga Nacional
17:00
Guastatoya
Comunicaciones
0
0
FT
21:00
Municipal
Malacateco
2
0
FT
Hong Kong : Sapling Cup
12:00
HK U23
Resources Capital
1
0
FT
Hungary : U19 Alap
12:00
Újpest U19 II
Kisvárda U19
0
4
FT
Hungary : NB III
12:00
Győri ETO II
III. Kerületi TUE
2
1
FT
Hungary : Nöi NB I
12:00
MTK
Szekszárdi
4
0
FT
Iceland : Reykjavik Youth Cup
19:30
Fylkir / Elliði U19
KR / KV U19
2
5
FT
Iraq : Iraqi League
11:00
Al Diwaniya
Erbil
0
1
FT
11:00
Al Sinaah
Al Kahrabaa
0
2
FT
13:30
Zakho
Karbala FC
0
0
FT
13:30
Al Najaf
Al Zawra'a
1
0
FT
16:00
Al Shorta
Al Talaba
2
2
FT
Italy : Serie C
13:30
Foggia
Messina
1
0
FT
13:30
Picerno
Monterosi Tuscia
1
0
FT
13:30
Pordenone
Pro Patria
2
2
FT
16:30
Catanzaro
Giugliano
3
0
FT
17:00
Taranto
Crotone
2
2
FT
17:00
Latina
Monopoli
0
0
FT
17:00
Virtus Verona
Pro Sesto
0
1
FT
17:00
Lecco
Renate
1
0
FT
17:00
FeralpiSalò
Juventus II
2
1
FT
17:00
Mantova
AlbinoLeffe
0
1
FT
17:00
Pergolettese
Novara
1
0
FT
17:00
Piacenza
Triestina
2
0
FT
19:30
Sangiuliano City
Calcio Padova
1
0
FT
20:00
Avellino
Juve Stabia
0
0
FT
20:00
Potenza Calcio
Audace Cerignola
0
0
FT
20:00
Viterbese
Gelbison
0
0
FT
20:00
Virtus Francavilla
Pescara
3
2
FT
20:00
Turris
Fidelis Andria
0
0
FT
Italy : Serie D
13:30
A.S.D. Canicattì
Mariglianese
2
1
FT
Italy : Coppa Italia Serie D
13:00
COS Sarrabus Ogliastra
SSD Tivoli Calcio 1919
1
0
FT
Jamaica : Premier League
20:00
Mount Pleasant Academy
Tivoli Gardens
3
1
FT
Kosovo : Superliga
12:00
KF Trepça'89 Mitrovicë
Ballkani
1
1
FT
Lesotho : Premier League
13:00
Lifofane
Lioli
1
2
FT
Lithuania : Play-offs 1/2
11:00
Džiugas Telšiai
Neptūną Klaipėda
1
0
FT
Luxembourg : Promotion d'Honneur
19:00
Atert Bissen
Mamer
0
2
FT
19:00
Jeunesse Junglinster
Alisontia Steinsel
2
0
FT
19:00
Rumelange
Yellow Boys Weiler
3
2
FT
19:00
RM Hamm Benfica
Blô-Weiss Medernach
0
1
FT
19:00
Jeunesse Schieren
Marisca Mersch
1
2
FT
19:00
Bettembourg
Jeunesse Canach
3
2
FT
19:00
Rodange
Grevenmacher
3
0
FT
19:30
Berdenia Berbourg
Schifflange
0
3
FT
Luxembourg : 1. Division
19:00
Lorentzweiler
AS Colmarberg
9
0
FT
19:00
Esch
URB
3
3
FT
19:00
Norden
FC Pratzerthal-Redange
6
0
FT
19:00
Erpeldange
Avenir Beggen
3
1
FT
19:00
Koeppchen
CeBra 01
2
5
FT
19:00
Sporting Bertrange
Sanem
2
0
FT
19:00
Young Boys
Hosingen
2
0
FT
19:00
Syra Mensdorf
Résidence Walferdange
0
4
FT
19:00
Red Black Egalité
Union Kayl-Tétange
2
1
FT
19:00
FC The Belval Belvaux
Union Mertert
3
2
FT
19:00
Sandweiler
Red Star Merl-Belair
4
1
FT
19:00
Alliance Aischdall
Minerva Lintgen
0
5
FT
19:00
Kehlen
Bastendorf
1
0
FT
19:00
Jeunesse Useldange
Berdorf Consdorf
3
3
FT
19:00
Feulen
Sporting Mertzig
5
0
FT
19:00
FC Schengen
Blo-Wäiss Izeg
1
6
FT
Mali : Première Division
16:00
USFAS Bamako
Djoliba
1
1
FT
Malta : First Division Women
19:00
Raiders Lija
Swieqi United
0
4
FT
19:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hibernians
Gudja United FC
19:30
Mgarr United
Mtarfa
6
0
FT
Montenegro : 1. ŽFL
09:30
Zora
Mladost 2015
1
0
FT
11:30
Ekonomist
ŽFK Cvetex
7
0
FT
12:00
ŽFK Budućnost Podgorica
Breznica
0
1
FT
Nicaragua : Primera Division
21:00
H&H Export
Municipal Jalapa
1
0
FT
23:00
Juventus Managua
Deportivo Ocotal
9
0
FT
Nicaragua : Liga Primera U20
16:00
UNAN Managua U20
Managua U20
1
1
FT
18:00
H&H Export U20
Municipal Jalapa U20
0
0
FT
20:00
Juventus Managua U20
Deportivo Ocotal U20
3
1
FT
Northern Ireland : Premiership Development League
19:45
Cliftonville U20
Glentoran U20
2
0
FT
Oman : Professional League
12:40
Al Bashair
Sur SC
1
2
FT
13:05
Al Nasr
Oman Club
0
0
FT
Peru : Copa Perú
17:30
Atlético Bruces Futbol Club
AD Comerciantes FC
1
4
FT
20:00
CD Defensor La Bocana
Club Deportivo Garcilaso
0
3
FT
Portugal : Taça da Liga
20:45
Sporting Lisbon
Farense
6
0
FT
Portugal : Liga Revelação U23
15:00
Leixões U23
Vizela U23
2
1
FT
Republic of Ireland : U19 National League
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Drogheda United U19
Cobh Ramblers U19
Romania : Liga I
17:00
Hermannstadt
CFR Cluj
2
3
FT
Romania : Liga 1 Feminin
12:00
Arad
Olimpia Cluj
0
13
FT
Romania : Cupa de Tineret
10:00
Argeş U18
U Craiova U18
1
2
FT
10:00
Sport Team U18
FCV Farul U18
1
4
FT
10:00
Botoșani U18
Iolanda Balaş U18
6
0
FT
10:00
Voluntari U18
Dinamo 1948 U18
2
1
FT
10:00
FCSB U18
Concordia Chiajna U18
2
0
FT
10:00
Sepsi U18
FC Universitatea Cluj Under 18
0
2
FT
10:00
Csikszereda U18
Kids Tâmpa U18
3
1
FT
10:00
Viitorul Cluj U18
CFR Cluj U18
1
3
FT
10:00
Banatul Timișoara U18
UTA Arad U18
2
1
FT
10:00
Petrolul 52 U18
Politehnica Iași U18
8
1
FT
10:00
Rapid U18
CSA Steaua U18
1
2
FT
10:00
SSU Poli Timişoara U18
Ripensia Timişoara U18
0
2
FT
San Marino : Coppa Titano
19:45
Libertas
La Fiorita
1
1
FT
19:45
Murata
Folgore
1
1
FT
19:45
Tre Fiori
Virtus
1
0
FT
19:45
Tre Penne
Juvenes / Dogana
1
3
FT
Scotland : Highland / Lowland
19:45
Celtic II
Bo'ness United
2
1
FT
Scotland : Women's Championship
20:15
Dryburgh Athletic
Hutchison Vale
2
0
FT
Slovakia : U19 League
09:00
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble Under 19
Trenčín U19
1
0
FT
12:00
Zemplín Michalovce U19
Žilina U19
0
3
FT
Slovenia : 1. SNL
13:00
Radomlje
Domzale
0
2
FT
17:00
Koper
Mura
0
0
FT
Slovenia : 2. SNL
12:30
Krško
Brinje Grosuplje
0
1
FT
Spain : Segunda División
20:00
Tenerife
Real Oviedo
0
1
FT
Spain : Liga Nacional Juvenil
17:25
AD Complutense Alcalá Under 19
ED Moratalaz Under 19
1
1
FT
Spain : Segunda División RFEF
19:00
Estepona
Atlético Paso
3
1
FT
Sudan : Sudani Premier League
13:15
Al Rabta Kosti
Wad Nubawi
0
0
FT
13:15
Al Shorta
Al Hilal Omdurman
1
2
FT
Tanzania : Ligi kuu Bara
13:00
Coastal Union
Dodoma Jiji
0
1
FT
Thailand : Thai League 3
08:30
Kasem Bundit University
North Bangkok University
0
0
FT
Thailand : FA Cup
08:00
Wat Bot City
Uthai Thani
0
1
FT
08:00
Surin Sugar
Nakhon Ratchasima
0
4
FT
10:00
Police Tero
Kabin United
1
0
FT
10:00
Sisaket United
Chiangrai FC
10
0
FT
10:00
Chainat Hornbill
Bangkok United
1
4
FT
10:30
Suphanburi
Raj Pracha
3
2
FT
11:00
Phrae United
Khonkaen
3
2
FT
11:00
Phitsanulok
Amnat Charoen City FC
7
2
FT
11:00
Buriram United
Nakhon Pathom
2
0
FT
11:00
Nong Bua Pitchaya
Prime Bangkok
PSO
2
4
2
2
FT
11:30
Ratchaburi
Chiangrai United
AET
1
2
1
1
FT
11:30
Port
Ayutthaya United
3
0
FT
12:00
BG Pathum United
Lampang
7
1
FT
12:00
Muang Thong United
Kohkwang
3
0
FT
12:00
Chiangmai United
Prachinburi City FC
4
1
FT
Ukraine : Premier League
12:00
Dinamo Kiev
FK Metalist Kharkiv
3
0
FT
Ukraine : U19 League
11:00
Shakhtar Donetsk U19
Inhulets' U19
6
0
FT
Ukraine : Premier League Women
11:00
FC Dynamo Kyiv
EMC Podolie
0
0
FT
World : Club Friendlies
11:00
Hobro
Skive
1
1
FT
12:00
Antalyaspor
Maccabi Tel Aviv
1
2
FT
12:30
Istanbul Basaksehir
Hull City
1
1
FT
17:00
Třinec
Frýdlant
2
0
FT
17:00
Fenerbahce
Rayo Vallecano
3
1
FT
18:30
Willem II
BSV Limburgia
1
6
FT
19:00
Real Valladolid
Getafe
0
1
FT
19:00
Cardiff City
Aston Villa
3
1
FT
19:30
Xerez
Cadiz
0
0
FT
World : Hybrid Friendlies
12:00
Vietnam
Borussia Dortmund
2
1
FT
World : U18 National Team Friendlies
12:00
Montenegro Under 18
Hungary Under 18
0
1
FT
17:30
Netherlands Under 17
France Under 17
4
4
FT
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!