England : Premier League
20:00
Watford
Norwich City
0
3
FT
France : Ligue 1
20:00
Lyon
Saint-Etienne
1
0
FT
Germany : Bundesliga
19:30
Eintracht Frankfurt
Arminia Bielefeld
0
2
FT
Italy : Serie A
19:45
Verona
Bologna
2
1
FT
Portugal : Primeira Liga
19:00
Arouca
Benfica
0
2
FT
21:15
Paços Ferreira
Boavista
1
1
FT
Spain : La Liga
20:00
Espanyol
Real Betis
1
4
FT
Albania : Superliga
15:45
Vllaznia Shkodër
Egnatia Rrogozhinë
1
1
FT
Algeria : Ligue 1
13:30
CS Constantine
USM Alger
1
1
FT
14:00
NC Magra
ASO Chlef
2
0
FT
14:00
Relizane
NA Hussein Dey
2
1
FT
14:00
Belouizdad
MC Oran
3
0
FT
14:00
ES Sétif
RC Arbaâ
3
1
FT
14:00
Paradou AC
US Biskra
1
0
FT
14:00
Olympique Médéa
Saoura
0
3
FT
14:00
WA Tlemcen
Kabylie
0
1
FT
16:00
MC Alger
HB Chelghoum Laïd
1
0
FT
Algeria : U21 League 1
09:00
Olympique Médéa U21
JS Saoura U21
2
2
FT
Asia : AFC Women's Asian Cup
08:00
Japan
Myanmar
5
0
FT
10:00
Australia
Indonesia
18
0
FT
12:00
Thailand
Philippines
0
1
FT
14:00
Korea Republic
Vietnam
3
0
FT
Australia : A-League Men
08:45
Wellington Phoenix
Western United
2
1
FT
Australia : A-League Women
07:35
Adelaide United
Wellington Phoenix
1
0
FT
Bahrain : Premier League
13:45
East Riffa
Al Hidd
2
0
FT
15:00
Al Riffa
Budaiya
1
0
FT
16:20
Al Hala
Manama
0
0
FT
Belgium : First Division A
19:45
KV Oostende
Antwerp
1
2
FT
Belgium : Challenger Pro League
19:00
RWDM
Lommel
2
0
FT
Belgium : Super League
19:30
Gent
Ladies Genk
0
1
FT
Botswana : Premier League
14:00
Security Systems
Gaborone United
0
3
FT
14:00
Police XI
Gilport Lions
4
0
FT
16:00
Mogoditshane Fighters
Prisons XI
0
1
FT
Brazil : Cearense 1
18:00
Ferroviário
Icasa
2
0
FT
18:00
Atlético Cearense
Caucaia
0
1
FT
18:00
Crato
Iguatu
1
3
FT
19:00
Pacajus
Maracanã
1
1
FT
Brazil : Recopa Catarinense
00:00
Avaí
Figueirense
1
3
FT
Brazil : São Paulo Youth Cup
23:00
Santos U20
América Mineiro U20
3
0
FT
Cayman Islands : CIFA Premier League
23:00
Scholars International
East End United
6
1
FT
23:00
Bodden Town
George Town
4
0
FT
23:00
Future
Elite
1
0
FT
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Academy
Alliance FC
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sunset
Latinos
Colombia : Primera A
01:05
América de Cali
Envigado
1
0
FT
23:00
Independiente Santa Fe
La Equidad
1
1
FT
Costa Rica : Primera División
21:00
Sporting San José
Guadalupe
2
2
FT
Costa Rica : Liga de Ascenso
21:00
Carmelita
San José FC
3
1
FT
Cyprus : 2. Division
17:00
Anagennisi Deryneia
Ayia Napa
1
1
FT
Egypt : League Cup
12:30
Smouha
El Gouna
2
1
FT
12:30
Ismaily
National Bank of Egypt
1
1
FT
15:00
Al Ahly
Al Mokawloon
1
1
FT
England : Counties Leagues
19:30
Billingham Town
Thornaby
2
3
FT
19:45
Winterton Rangers
Goole
0
1
FT
19:45
Garforth Town
Hemsworth MW
3
1
FT
England : National League
19:45
Southend United
King's Lynn Town
2
1
FT
England : Non League Div One
19:45
Maldon & Tiptree
Hashtag United
0
1
FT
19:45
Liversedge
Ossett United
6
0
FT
England : Premier League 2
14:00
Brighton U23
Manchester United U23
1
2
FT
19:00
Derby County U23
Arsenal U23
1
1
FT
England : Premier League 2 Division Two
19:00
Norwich City U23
Burnley U23
2
1
FT
England : Premier League Cup
19:00
Birmingham City U23
Newcastle United U23
0
2
FT
19:00
Colchester United U23
Stoke City U23
2
3
FT
England : FA Youth Cup
13:00
Tottenham Hotspur U18
West Bromwich Albion U18
6
1
FT
Eswatini : Premier League
23:00
Milling Hotspurs
Manzini Sea Birds
1
0
FT
23:00
Tinyosi
Tambuti
3
0
FT
23:00
Rangers
Vovovo
0
0
FT
Europe : Tipsport Malta Cup
15:00
WSG Tirol
AaB
2
2
FT
19:00
Sigma Olomouc
Spartak Trnava
3
2
FT
France : National 1
18:00
Cholet
Bourg-en-Bresse Péronnas
2
1
FT
18:00
Stade Briochin
Créteil-Lusitanos
0
1
FT
18:00
Orléans
Boulogne
2
1
FT
18:00
Villefranche Beaujolais
Laval
1
2
FT
18:00
Le Mans
Châteauroux
1
0
FT
18:00
Avranches
Sète
2
1
FT
18:00
Bastia-Borgo
Sedan
3
1
FT
18:00
Red Star
Chambly-Oise
1
2
FT
French Guiana : Régional 1
23:00
Karib
Etoile Matoury
1
4
FT
Gambia : GFA League
16:00
Real de Banjul
Team Rhino
4
1
FT
Germany : 2. Bundesliga
17:30
Fortuna Düsseldorf
Nürnberg
0
1
FT
17:30
Hamburg
St. Pauli
2
1
FT
Germany : 3. Liga
18:00
Borussia Dortmund II
Freiburg II
1
1
FT
Germany : Oberliga
18:00
Bramfelder SV
Curslack-Neuengamme
0
1
FT
18:15
Concordia
Hamm United
6
1
FT
19:00
Hamburger SV III
Osdorf
2
1
FT
Gibraltar : Premier Division
19:45
College 1975
Magpies
0
2
FT
Honduras : Liga Nacional
01:06
Marathón
Platense
1
0
FT
Iceland : Reykjavik Cup
18:00
Fjölnir
Víkingur Reykjavík
2
5
FT
Iceland : Fotbolti.net Cup B
19:00
Selfoss
Thróttur Vogar
4
0
FT
21:00
Njardvík
Kórdrengir
3
1
FT
Israel : Liga Leumit
13:00
Hapoel Ramat HaSharon
Maccabi Ahi Nazareth
1
2
FT
13:00
Bnei Yehuda
Kafr Qasim
0
2
FT
13:00
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Kfar Saba
0
2
FT
13:00
Hapoel Rishon LeZion
Agudat Sport Ashdod
1
1
FT
13:00
Hapoel Acre
Hapoel Umm al-Fahm
0
0
FT
Israel : Liga Alef
09:30
Hapoel Bnei Fureidis
Ironi Baka El Garbiya
1
1
FT
09:45
Bnei Eilat
Hapoel Ashkelon
1
0
FT
10:00
Hapoel Bnei Zalafa
Haifa Robi Shapira
6
0
FT
10:00
Hapoel Bik'at HaYarden
Maccabi Kabilio Jaffa
1
4
FT
10:00
Nordia Jerusalem
Hapoel Kfar Shalem
0
3
FT
10:00
Ironi Kuseife
Dimona
0
0
FT
10:00
Maccabi Ironi Tamra
Maccabi Tzur Shalom
1
0
FT
10:30
Maccabi Herzliya
Hapoel Marmorek
1
2
FT
10:30
Hapoel Iksal
Hapoel Herzliya
1
0
FT
10:30
Ironi Tiberias
Ironi Nesher
1
0
FT
10:30
Maccabi Ashdod
Holon Yermiyahu
0
0
FT
11:00
Maccabi Yavne
Shimshon Tel Aviv
2
1
FT
11:00
Hapoel Azor
Shimshon Kafr Qasim
1
2
FT
11:30
Hapoel Kaukab
Tira
1
2
FT
11:30
Maccabi Sha'arayim
Hapoel Bnei Lod
0
0
FT
12:00
Tzeirey Taibe
Tzeirei Kafr Kanna
1
0
FT
12:30
Hapoel Bu'eine
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
2
0
FT
Israel : Liga Bet
08:45
Ahi Bir al-Maksur
Hapoel Sandala Gilboa
0
3
FT
08:45
Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Be'er Sheva
1
2
FT
09:00
FC Tirat HaCarmel
Hapoel Bnei Musmus
2
2
FT
09:30
Maccabi Nujeidat Ahmed
Maccabi Isfiya
6
1
FT
09:30
Tzeirei Sakhnin
Bnei HaGolan VeHaGalil
2
3
FT
09:40
Shimshon Bnei Taibe
Bnei Jaffa Ortodoxim
3
6
FT
09:45
Maccabi Ironi Netivot
Hapoel Lod
1
1
FT
10:00
Maccabi Ironi Amishav PT
Beitar Ramat Gan
2
1
FT
10:15
Hapoel Merhavim
Beitar Ir Ma'ale Adumim
4
0
FT
10:30
Hapoel Hod HaSharon
Beitar Kfar Saba
1
3
FT
10:45
Ironi Bnei Kabul
Maccabi Ironi Yafia
0
0
FT
11:00
Tzeirey Tira
Hakoah Ramat Gan
2
1
FT
11:00
Hapoel Tuba-Zangariyye
Hapoel Ironi Safed
2
3
FT
11:00
Pardes Hanna-Karkur
Maccabi Neve Sha'anan
1
2
FT
11:00
Ihud Bnei Kafr Qara
Hapoel Tirat HaCarmel
3
1
FT
11:00
Beitar Haifa
Hapoel Daliyat Al Karmel
6
1
FT
11:00
Ironi Or Yehuda
Shikun HaMizrah
0
0
FT
11:30
Ihud Bnei Baka
Hapoel Ramot Menashe
1
1
FT
11:30
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Hapoel Mahane Yehuda
1
2
FT
11:30
Ironi Beit Dagan
Beitar Petah Tikva
5
1
FT
11:30
Hapoel Gedera
Maccabi Kiryat Malachi
0
2
FT
11:45
Hapoel Ramat Yisrael
Hapoel Kiryat Ono
0
1
FT
12:00
Tzeirei Umm al-Fahm
MS Kfar Kama
1
0
FT
12:30
Tzeirey Tamra
Ahi Akko
0
3
FT
Italy : Serie B
19:30
Parma
Frosinone
0
1
FT
Kuwait : Crown Prince Cup
13:25
Al Sulaibikhat
Burgan
1
0
FT
16:25
Al Salmiyah
Al Qadsia
2
0
FT
Lebanon : Premier League
12:15
Tadamon Sour
Tripoli SC
1
0
FT
12:15
Bourj
Sporting Beirut
2
1
FT
14:45
Al Nejmeh
Shabab Al Sahel
1
2
FT
Libya : Premier League
13:00
Al-Ittihad
Asswehly
0
0
FT
13:00
Alittihad Misurata
Olympic Azzaweya
0
1
FT
13:30
Al-Madina
Almahalla
2
0
FT
Macao : Primeira Divisão
13:00
Sporting Macau
Tak Chun Ka I
1
2
FT
Madagascar : Pro League
23:00
CS-Disciples
ASJFC Capricorne
1
1
FT
23:00
COSFA
USCA Foot
1
0
FT
Mali : Première Division
16:00
Réal Bamako
US Bougouba
0
2
FT
16:30
Yeelen Olympique
Afrique Football Élite
0
0
FT
18:00
Onze Créateurs
USC Kita
0
0
FT
Malta : Challenge League
16:00
Zebbug Rangers
Fgura United
2
1
FT
20:00
Vittoriosa Stars
Mqabba
1
1
FT
Malta : Gozo First Division
18:00
Xewkija Tigers
Nadur Youngsters
0
3
FT
Mexico : Liga MX
03:00
Atlético San Luis
Juárez
0
1
FT
Mexico : Liga Premier Serie A
20:00
Inter Playa del Carmen
Cafetaleros de Chiapas
0
0
FT
Mexico : U20 League
15:00
Puebla U20
Tijuana U20
0
2
FT
16:00
Mazatlán U20
Mexiquense U20
1
0
FT
Mexico : U18 League
17:15
Puebla U18
Tijuana U18
1
1
FT
18:30
Mazatlán U18
Toluca U18
0
0
FT
Mexico : Liga TDP
16:00
Club Unión
San José del Arenal
1
1
FT
17:00
Juárez II
Iguanas
4
0
FT
17:00
Novillos Neza
Cuervos de Silver
1
5
FT
17:00
San Juan de Aragón
Oceanía
3
2
FT
19:00
Muxes
Valle de Xico
1
1
FT
19:00
Cuervos Blancos
R-Reyes
1
1
FT
21:00
Morelos Club
Deportivo Dongu II
1
1
FT
Morocco : Botola 2
14:30
USM Oujda
El Massira
2
0
FT
14:30
Ittihad Khemisset
Chabab Ben Guerir
0
1
FT
Netherlands : Eerste Divisie
19:00
De Graafschap
Almere City
1
0
FT
19:00
Utrecht II
Dordrecht
0
4
FT
19:00
MVV
Volendam
0
1
FT
19:00
AZ II
VVV
2
0
FT
19:00
Helmond Sport
TOP Oss
1
3
FT
19:00
Den Bosch
Eindhoven
0
2
FT
19:00
PSV II
Excelsior
3
0
FT
19:00
Roda JC
ADO Den Haag
5
0
FT
Netherlands : Eredivisie Women
18:30
Feyenoord
Alkmaar
2
1
FT
18:30
ADO Den Haag
PEC Zwolle
0
2
FT
Nicaragua : Primera Division
21:00
H&H Export
Real Estelí
4
4
FT
Nicaragua : Liga Primera U20
18:00
H&H Export U20
Real Estelí U20
0
3
FT
22:00
Diriangén U20
UNAN Managua U20
1
0
FT
Nigeria : NPFL
15:00
Heartland
Enugu Rangers
0
3
FT
Northern Ireland : Premiership
19:45
Larne
Cliftonville
0
1
FT
19:45
Crusaders
Glentoran
1
2
FT
Northern Ireland : Championship
20:00
Ards
Annagh United
0
1
FT
Palestine : West Bank 1st Division
13:00
Shabab Al-Obaideya
Markaz Jenin
1
2
FT
13:00
Al-Ahli Qalqilya
Taraji Wadi Al-Nes
2
1
FT
16:00
Markaz Askar
Al-Quwaat Al-Falistinia
1
3
FT
Portugal : Liga 3
14:30
Oliveira Hospital
Alverca
1
2
FT
19:30
Real
Torreense
1
2
FT
Qatar : Second Division
14:45
Lusail City
Al Markhiya
0
1
FT
14:45
Al Waab
Al Bidda
2
2
FT
Romania : Liga I
18:00
Argeș
Dinamo Bucureşti
2
1
FT
Saudi Arabia : Saudi League
12:30
Al Batin
Al Hilal
1
1
FT
12:40
Al Taawon
Al Nassr
0
1
FT
12:55
Damak
Al Ahli
1
1
FT
17:10
Al Ittihad
Al Faisaly
1
0
FT
Saudi Arabia : Division 2
12:20
Al Safa
Al Zulfi
1
0
FT
12:20
Al-Thuqbah
Al Nairyah
1
2
FT
12:20
Al Rawdhah
Weg
1
4
FT
12:40
Al Qaisoma
Al Ansar
1
0
FT
12:45
Al Najma
Al Jandal
2
1
FT
12:45
Al Taqdom
Al Taraji
1
0
FT
12:45
Al-Rayyan
Hottain
1
1
FT
Scotland : FA Cup
19:45
Rangers
Stirling Albion
4
0
FT
Scotland : East of Scotland Qualifying Cup
23:00
Hill Of Beath Hawthorn
Berwick Rangers
4
2
FT
23:00
Leith Athletic FC
Haddington Athletic FC
0
0
FT
23:00
Preston Athletic FC
Kinnoull FC
0
1
FT
23:00
Sauchie Juniors
Bo'ness United
PSO
3
4
2
2
FT
23:00
Tranent Juniors
Bonnyrigg Rose Athletic
0
2
FT
23:00
Linlithgow Rose
Penicuik Athletic
5
0
FT
South America : Torneos de Verano
00:00
Boca Juniors
Universidad de Chile
3
2
FT
Spain : Segunda División
20:00
Tenerife
Real Oviedo
4
0
FT
Spain : Autonómicas
20:00
Puig d'en Valls
PE Sant Jordi II
2
5
FT
20:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ibiza Isl. Pitiusas II
Penya Independent
21:00
Ofra
UD Tacoronte
1
1
FT
21:00
Candela
Zamorano Esperanza
2
0
FT
21:00
Atlético San Juan
Real Unión de Tenerife
1
1
FT
21:00
I'Gara
Furia Arona
3
0
FT
21:00
Güímar
Atlético Granadilla
2
1
FT
21:00
Florida
Realejos
2
0
FT
21:00
RC Victoria
Cardones
4
1
FT
21:00
Unión Carrizal
PC Vecindario
3
1
FT
21:00
Las Longueras
Doramas
2
3
FT
Spain : Liga Nacional Juvenil
20:30
San Juan Tres Palmas U19
Las Longueras U19
2
4
FT
21:00
Santa Úrsula U19
Valleseco U19
3
3
FT
21:00
Las Palmas U19 II
Unión Pedro Hidalgo U19
4
0
FT
Spain : Tercera Federación Femenina
21:00
La Garita
Unión Viera
1
7
FT
Tanzania : Ligi kuu Bara
13:00
Mbeya Kwanza
KMC
1
1
FT
16:00
Dodoma Jiji
Kagera Sugar
1
2
FT
Togo : Championnat National
15:00
Kakadl
Binah
1
1
FT
Turkey : 1. Lig
16:00
Samsunspor
Kocaelispor
3
0
FT
Turkey : 2. Lig
10:00
Zonguldak Kömürspor
Pendikspor
2
3
FT
Turkey : U19 Elit B Ligi
09:00
Samsunspor U19
Kocaelispor U19
0
0
FT
10:00
Ümraniyespor U19
Menemenspor U19
0
1
FT
Wales : Premier League
19:45
Cefn Druids
Caernarfon Town
1
3
FT
19:45
The New Saints
Connah's Quay
3
1
FT
19:45
Penybont
Aberystwyth Town
4
0
FT
Wales : FAW Championship
19:30
Guilsfield
Gresford Athletic
0
0
FT
19:30
Swansea University
Risca United
2
2
FT
19:30
Goytre United
Afan Lido
2
2
FT
19:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Holyhead Hotspur
Bangor City
19:30
Ammanford
Port Talbot Town
3
0
FT
19:30
Cambrian & Clydach
Carmarthen Town
1
1
FT
19:30
Llandudno
Holywell
0
2
FT
World : Friendlies
01:00
Peru
Jamaica
3
0
FT
11:00
Korea Republic
Moldova
4
0
FT
15:00
Iraq
Uganda
1
0
FT
21:00
Bolivia
Trinidad and Tobago
5
0
FT
World : Club Friendlies
08:00
Szeged-Csanád
Arsenal Tula
2
1
FT
08:00
Radomiak Radom
MTK
2
3
FT
09:00
Krasava Odintsovo
Peresvet
2
3
FT
09:30
Qarabag
Bačka Topola
0
1
FT
10:00
Wisła Kraków
Baník Ostrava
1
3
FT
10:00
Ruh Brest
Slavia
0
0
FT
10:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Chrudim
Vratimov
10:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Liptovský Mikuláš
Rohožník
10:30
Sandecja Nowy Sącz
Ruch Chorzów
3
5
FT
10:45
Stade Lausanne-Ouchy
Servette
0
0
FT
12:00
Midtjylland
Esbjerg
5
1
FT
12:00
Ružomberok
Podbeskidzie
2
1
FT
12:00
Warta Poznań
Slovan Liberec
2
4
FT
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Slovan Bratislava
Podbrezová
12:30
Energie Cottbus
Hertha BSC II
2
1
FT
12:30
Guarani
Desportivo Brasil
3
2
FT
13:00
Rot-Weiß Koblenz
Elversberg
7
0
FT
13:00
CSKA Sofia
Stal Mielec
1
1
FT
13:00
Levski Sofia
Bohemians 1905
1
1
FT
13:00
Horsens
Randers
2
1
FT
13:00
MTK
Shakhtar Donetsk
3
0
FT
13:00
Kisvárda
Dukagjini
2
0
FT
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Struga
Renova
13:00
Pirin Blagoevgrad
Sportist Svoge
1
3
FT
13:30
Wolfsberger AC
Ludogorets
3
3
FT
14:00
Grasshopper
Winterthur
1
1
FT
14:00
Kapfenberger SV
Mauerwerk
2
1
FT
14:00
České Budějovice
Cracovia
2
4
FT
14:00
Radomiak Radom
Hradec Králové
1
2
FT
14:30
Khimki
Baník Ostrava
1
1
FT
14:30
Aluminij
Budafoki MTE
0
0
FT
14:30
SKA Khabarovsk
Nyíregyháza Spartacus
2
0
FT
15:00
Rijeka
Slovacko
1
1
FT
15:30
Spfr. Dorfmerkingen
Ulm
2
5
FT
16:00
Norrby
Häcken
1
2
FT
16:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Jammerbugt
Vendsyssel
16:30
Lafnitz
Allerheiligen
3
1
FT
17:00
Austria Wien II
Marchfeld
4
1
FT
17:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Union Vöcklamarkt
Anif
17:30
Petržalka
Slovan Ivanka
5
1
FT
17:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Vendsyssel
Aarhus Fremad
17:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kapfenberger SV
Rottenmann
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Brandenburg 03
Berliner SC
19:00
Bohemians
St Patrick's Athletic
2
3
FT
19:00
Schötz
Aarau
1
4
FT
20:30
Palestino
Cobreloa
0
0
FT
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Paksi SE
Pécsi MFC
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Slavia Prague
Hajduk Split
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lahti
JIPPO
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Opava
Hanácká
World : Arena Cup
10:00
Šibenik
Opatija
2
0
FT
10:00
Foresta Suceava
Iskra
0
1
FT
World : U19 Club Friendlies
18:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
RB Leipzig U19
Greuther Fürth U19
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!