Europe : UEFA Europa League
17:55
Arsenal
Benfica
3
2
FT
17:55
Rangers
Antwerp
5
2
FT
17:55
Villarreal
Salzburg
2
1
FT
17:55
Hoffenheim
Molde
0
2
FT
17:55
Napoli
Granada
2
1
FT
17:55
Shakhtar Donetsk
Maccabi Tel Aviv
1
0
FT
17:55
Ajax
Lille
2
1
FT
20:00
Manchester United
Real Sociedad
0
0
FT
20:00
Club Brugge
Dinamo Kiev
0
1
FT
20:00
AC Milan
Red Star Belgrade
1
1
FT
20:00
Roma
Sporting Braga
3
1
FT
20:00
Dinamo Zagreb
Krasnodar
1
0
FT
20:00
Bayer Leverkusen
Young Boys
0
2
FT
20:00
PSV
Olympiakos
2
1
FT
20:00
Leicester City
Slavia Prague
0
2
FT
South America : CONMEBOL Libertadores
00:30
Royal Pari
Club Guaraní
1
4
FT
Africa : Africa U20 Cup of Nations
16:00
Cameroon Under 20
Ghana Under 20
PSO
2
4
1
1
FT
19:00
Burkina Faso Under 20
Uganda Under 20
PSO
3
5
0
0
FT
Africa : CAF Confederation Cup
14:00
Namungo
1º de Agosto
1
3
FT
Argentina : Copa Argentina
20:10
Huracán
Estudiantes de San Luis
1
1
FT
Armenia : Premier League
11:00
Ararat
Ararat-Armenia
1
0
FT
Armenia : Cup
10:00
Pyunik
Urartu
0
0
FT
Australia : A-League Women
08:05
Western Sydney Wanderers
Melbourne City
1
0
FT
10:35
Perth Glory
Sydney
2
6
FT
Azerbaijan : Premyer Liqa
11:00
Qəbələ
Sumqayit
1
0
FT
12:00
Zira
Neftchi Baku
1
0
FT
13:30
Sabah
Keshla
1
1
FT
14:30
Qarabag
Səbail
1
0
FT
Bangladesh : Premier League
09:00
Arambagh
Bangladesh Police
1
2
FT
10:00
Brothers Union
Sheikh Jamal
1
3
FT
Benin : Championnat National
15:00
Adjidja
AS Cotonou
2
2
FT
15:00
Soleil
ASPAC
2
1
FT
Brazil : Catarinense 1
00:00
Criciúma
Hercílio Luz
1
1
FT
19:00
Metropolitano
Figueirense
0
0
FT
19:00
Próspera Criciuma
Joinville
0
1
FT
20:00
Concórdia
Chapecoense
0
2
FT
Brazil : Pernambucano 1
00:30
Santa Cruz
Acadêmica Vitória
2
0
FT
Brazil : Alagoano 1
23:00
Jacyobá
CSA
1
4
FT
Brazil : Amazonense 1
19:30
Manaus
Peñarol
2
0
FT
Brazil : Maranhense 1
22:00
Imperatriz
IAPE
1
2
FT
Brazil : Piauiense
19:00
Flamengo PI
Parnahyba
1
2
FT
Brazil : Potiguar 1
00:45
ABC
Globo
2
0
FT
18:00
Palmeira
ASSU
1
0
FT
18:00
América RN
Força e Luz
2
1
FT
Bulgaria : Elite U19
11:30
Sokol Markovo U19
Beroe Stara Zagora Under 19
2
0
FT
Burundi : Ligue A
13:00
Bujumbura City
Rukinzo
0
1
FT
Colombia : Primera A
01:10
Independiente Santa Fe
Boyacá Chicó
2
0
FT
19:00
Once Caldas
Deportivo Pasto
0
1
FT
21:00
Jaguares de Córdoba
Deportivo Pereira
2
0
FT
23:05
Alianza Petrolera
Deportes Tolima
0
5
FT
Congo DR : Ligue 1
14:30
RCK
Lubumbashi Sport
0
1
FT
14:30
Dauphins Noirs
Groupe Bazano
1
1
FT
Congo : Ligue 1
13:00
Étoile du Congo
Nathaly's
3
0
FT
15:00
JS Talangaï
V.Club Mokanda
2
0
FT
15:00
Chéminots
Kondzo
0
0
FT
Denmark : 1. Division
18:00
Esbjerg
Silkeborg
1
2
FT
Egypt : Second Division A
12:30
El Olympi
Maleyet Kafr El Zayiat
0
0
FT
12:30
Pharco
Biyala SC
6
1
FT
12:30
El Raja
Beni Ebeid SC
0
0
FT
12:30
Baladiyyat Al Mehalla
Sporting Alexandria
1
0
FT
Egypt : Premier League
12:30
El Entag El Harby
ENPPI
0
0
FT
15:00
Al Ittihad
Wadi Degla
2
1
FT
17:30
Pyramids
El Gouna
1
1
FT
Ethiopia : Premier League
07:00
Dire Dawa Kenema
Awassa Kenema
0
0
FT
12:00
Sidama Bunna
Welayta Dicha
0
1
FT
Ghana : Premier League
15:00
Dreams
Ashanti Gold
4
1
FT
Gibraltar : Premier Division
18:30
Glacis United
Lincoln Red Imps
0
3
FT
Honduras : Liga Nacional
01:00
Olimpia
UPNFM
5
1
FT
01:00
Real España
Honduras Progreso
1
0
FT
Iceland : League Cup
15:30
Breidablik
ÍBV
2
0
FT
Iceland : League Cup Women B
19:00
Víkingur Reykjavík
Afturelding
2
2
FT
20:00
HK
Grótta
4
2
FT
India : Indian Super League
14:00
Jamshedpur
Bengaluru
3
2
FT
Kenya : Super League
12:00
Kisumu Hot Stars FC
Coastal Heroes
0
0
FT
Kosovo : Superliga
12:00
Feronikeli
Drenica Skënderaj
1
3
FT
12:00
KF Besa Pejë
KF Arbëria
0
3
FT
Malta : Gozo First Division
18:00
Sannat Lions
Kercem Ajax
2
4
FT
Martinique : Division d'Honneur
00:00
Golden Lion
US Robert
3
1
FT
Mexico : Liga de Expansión MX
01:05
Cancún
Tapatío
1
0
FT
03:05
Leones Negros UdeG
Atlante
0
3
FT
Mexico : U20 League
16:00
Atlético San Luis U20
Tigres UANL U20
2
1
FT
Mexico : U17 League
18:00
Atlético San Luis Under 17
Tigres UANL Under 17
2
2
FT
Mexico : Liga MX Femenil
21:45
América
Pumas UNAM
3
1
FT
Moldova : Super Liga
10:30
Sfîntul Gheorghe
Milsami
1
3
FT
Morocco : Botola Pro
18:30
Raja Casablanca
Ittihad Tanger
2
0
FT
Morocco : Botola 2
14:00
Tihad Casablanca
Widad Sportive Témara
2
2
FT
Nigeria : NPFL
15:00
Adamawa United
Lobi Stars
1
0
FT
15:00
Katsina United
MFM
0
0
FT
15:00
Heartland
Dakkada
2
1
FT
Palestine : West Bank Premier League
13:00
Jabal Al Mukaber
Shabab Al-Dhahiriya
4
3
FT
13:00
Shabab Al Khaleel
Thaqafi Tulkarem
5
0
FT
16:00
Al-Birah Institution
Ahli Al-Khalil
1
1
FT
Portugal : Campeonato de Portugal Prio
20:30
SC Mineiro Aljustrelense
Pinhalnovense
1
2
FT
Portugal : Liga Revelação U23
11:00
Rio Ave U23
Benfica U23
0
4
FT
Qatar : Second Division
15:15
Al Shamal
Al Bidda
0
0
FT
Qatar : U23 League
13:45
Umm Salal SC Under 23
Al Sadd SC Under 23
0
3
FT
15:15
Al Ahli SC (Doha) Under 23
Al Rayyan SC Under 23
0
11
FT
16:15
Al Arabi SC Under 23
Qatar SC Under 23
0
1
FT
Romania : Liga II
15:00
AS FC Buzău
Rapid
0
0
FT
Rwanda : National Soccer League
11:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Gasogi United
Musanze
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sunrise FC Rwamagana
Bugesera
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Marine
Muhanga FC
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Mukura
Etincelles
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Gorilla
Police
16:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kiyovu Sports
Rayon Sports
Saudi Arabia : Division 1
12:40
Al Najoom
Al Jabalain
2
1
FT
12:50
Al-Kawkab
Al Bukayriyah
2
1
FT
13:10
Al Tai
Al Adalah
1
3
FT
Saudi Arabia : Division 2
12:50
Al Riyadh
Weg
1
1
FT
12:55
Al Sharq
Al Taraji
3
0
FT
12:55
Al Mojzel
Al Rawdhah
2
3
FT
13:00
Al Kholood
Al-Washm
0
1
FT
13:00
Al Najma
Al Selmiyah
1
2
FT
13:10
Hottain
Afief
0
2
FT
13:25
Al Dahab
Al Orubah
0
2
FT
Serbia : Super Liga Žene
15:00
LASK Crvena Zvezda
Vojvodina
2
0
FT
Slovenia : 1. SNL
14:00
Gorica
Aluminij
0
0
FT
16:15
Koper
Mura
1
0
FT
Somalia : Somali Premier League
23:00
Jeenyo
Midnimo
1
0
FT
Spain : Tercera División RFEF
17:30
Sabiñánigo
Épila
1
1
FT
19:00
Sants
Grama
1
0
FT
19:00
Moratalaz
Rayo Vallecano II
0
0
FT
19:00
Calamonte
Moralo
1
1
FT
19:00
River Ebro
Casalarreina
0
0
FT
19:15
Vilassar Mar
Granollers
0
1
FT
19:45
RCP Valverdeño
Olivenza
3
2
FT
Spain : Autonómicas
18:30
CD Vera
Cantoria 2017
1
1
FT
Spain : División de Honor Juvenil
17:00
Móstoles U19
Trival Valderas U19
0
0
FT
Spain : Liga Nacional Juvenil
18:00
Academia Extremadura Under 19
Flecha Negra U19
1
3
FT
18:30
La Salle U19
CD Ferriolense U19
1
1
FT
19:45
Boadilla U19
Torrejón U19
5
1
FT
Spain : Tercera Federación Femenina
17:15
Murcia Féminas
UD Levante III
4
2
FT
18:15
SMX Athletic Club de Murcia
CD Atlético de Aspe
1
0
FT
St. Kitts and Nevis : Premier League
00:30
Conaree United
St. Peters
0
6
FT
Sudan : Sudani Premier League
16:45
Al-Ahly Merowe
Al Ahly Shendi
0
0
FT
Thailand : Thai League 1
11:30
Rayong
BG Pathum United
0
1
FT
12:00
Bangkok United
Chonburi
5
1
FT
Thailand : Thai Women's League 1
08:30
Lampang Sports School
Chonburi Sports School
3
1
FT
Tunisia : Ligue 1
13:00
Stade Tunisien
Monastir
0
0
FT
Turkey : 1. Lig
10:30
Boluspor
Balıkesirspor
0
0
FT
13:00
Ankaraspor
Tuzlaspor
0
0
FT
16:00
Bursaspor
Menemenspor
0
1
FT
Turkey : 3. Lig
10:00
Bergama Belediyespor
Muğlaspor
2
2
FT
10:00
Isparta 32 Spor
Osmaniyespor
1
1
FT
10:00
Cizre Spor Kulübü
Karşıyaka
1
0
FT
10:00
Elazığ Karakoçan FK
İçel İdmanyurdu Spor
1
1
FT
10:00
Manisaspor
Bucaspor 1928
0
1
FT
10:00
Düzcespor
Bayrampaşaspor
0
1
FT
10:00
Çatalcaspor
Somaspor
0
2
FT
10:00
Belediye Derincespor
Artvin Hopaspor
1
1
FT
10:00
İskenderunspor
Darıca Gençlerbirliği
0
0
FT
10:00
Edirnespor
Çankaya FK
0
0
FT
10:00
Arnavutköy Belediyespor
1877 Alemdağspor
4
1
FT
10:00
Diyarbekirspor
Nevşehir Belediyespor
1
0
FT
10:00
Payasspor
Fatsa Belediyespor
2
0
FT
10:00
Ofspor
Kızılcabölükspor
0
0
FT
10:00
Antalya Kemerspor
Yeşilyurt Belediyespor
1
3
FT
10:00
Mardin 1969
Yozgatspor 1959
1
1
FT
10:00
Arhavispor
Çarşambaspor
0
0
FT
10:00
Belediye Kütahyaspor
Nazilli Belediyespor
2
1
FT
10:00
52 Orduspor
Siirt İl Özel İdaresi
4
0
FT
10:00
Sultanbeyli Belediyespor
Silivrispor
1
0
FT
10:00
1954 Kelkit Belediyespor
Adıyaman
0
1
FT
10:00
Yalovaspor
Batman Petrolspor
0
0
FT
10:00
Gölcükspor
Şile Yıldızspor
0
1
FT
10:00
Fethiyespor
Tepecikspor
1
1
FT
10:00
Tokatspor
Ağrı 1970
1
1
FT
10:00
Ceyhanspor
Karaman Belediyespor
1
1
FT
10:00
Kestelspor
Karaköprü Belediyespor
1
1
FT
10:00
Beyoğlu Yeni Çarşı
Üsküdar Futbol
0
0
FT
10:00
Esenler Erokspor
Altındağ Spor
2
0
FT
10:00
Kahta 02 Spor
Tekirdağspor
2
2
FT
10:00
68 Aksaray Belediyespor
Kozan Spor FK
0
0
FT
10:00
Modafen
Kırıkkale Büyük Anadolu
3
0
FT
Ukraine : U21 League
11:00
Desna U21
Inhulets' U21
1
2
FT
United Arab Emirates : Pro League
13:30
Fujairah
Kalba
0
3
FT
13:30
Al Dhafra
Al Ain
2
1
FT
16:15
Al Wasl
Al Wahda
2
2
FT
World : Club Friendlies
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Raufoss
Rosenborg
08:30
Novosibirsk
Chernomorets
2
4
FT
13:00
Dinamo Brest
Neman Grodno
3
3
FT
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Valerenga
Sandefjord
13:00
Zvezda Perm
Zenit Izhevsk
0
3
FT
14:00
Essentuki
Salyut-Belgorod
1
4
FT
20:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Fundación Lara Deportiva
Portuguesa
20:00
Academia Puerto Cabello
Hermanos Colmenárez
1
2
FT
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Start
Haugesund
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Aalesund
Sogndal
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Odd
Mjøndalen
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Bodø / Glimt
Kristiansund
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Strømsgodset
HamKam
World : SheBelieves Cup
00:00
United States
Argentina
6
0
FT
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!