England : Premier League
18:00
Manchester City
Brighton & Hove Albion
1
0
FT
20:15
Tottenham Hotspur
Fulham
1
1
FT
Netherlands : Eredivisie
17:45
PSV
AZ
1
3
FT
19:00
Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam
0
1
FT
19:00
ADO Den Haag
VVV
1
4
FT
20:00
Feyenoord
PEC Zwolle
1
0
FT
South America : CONMEBOL Libertadores
00:30
Palmeiras
River Plate
0
2
FT
22:15
Santos
Boca Juniors
3
0
FT
Argentina : Primera C
20:10
Deportivo Merlo
Deportivo Laferrere
1
1
FT
20:10
Dock Sud
Argentino Merlo
3
1
FT
Bahrain : Second Division
15:00
Khalidiya
Isa Town
2
3
FT
15:00
Al Ittihad
Al Shabab
0
1
FT
Bangladesh : Premier League
10:00
Bashundhara Kings
Baridhara
2
0
FT
Belgium : First Division A
17:30
Beerschot
Cercle Brugge
1
1
FT
Brazil : Carioca B2
13:00
Queimados
Barcelona EC
1
0
FT
18:00
Itaboraí Profute FC
Casimiro de Abreu
1
2
FT
18:00
Mageense
Barra Mansa
3
3
FT
18:00
Campo Grande
7 de Abril
1
3
FT
18:00
Pérolas Negras
Mesquita FC
3
0
FT
18:00
Bela Vista FC
CEAC / Araruama
0
6
FT
18:00
Barra da Tijuca
Céres
1
1
FT
18:00
Carapebus
Tigres do Brasil
1
3
FT
Brazil : Serie B
00:30
Chapecoense
Figueirense
2
1
FT
22:00
Avaí
Vitória
2
2
FT
Brazil : Goiano 1
18:30
Jaraguá EC
Iporá
1
2
FT
19:00
Goiânia
Anapolina
0
0
FT
22:30
Anápolis
Aparecidense
1
1
FT
Brazil : Copa Fares Lopes
18:00
Pacajus
Floresta
0
1
FT
18:30
Campo Grande
Icasa
0
3
FT
Brazil : Copa Santa Catarina
19:00
Atlético Tubarão
Joinville
0
3
FT
19:00
Concórdia
NEC
4
2
FT
Chile : Primera División
20:00
Universidad Concepción
Colo Colo
1
1
FT
Chile : Primera B
00:00
Rangers
Puerto Montt
3
1
FT
22:15
Ñublense
Unión San Felipe
2
3
FT
Chile : Segunda División
21:00
Deportes Vallenar
San Antonio Unido
1
1
FT
Colombia : Copa Colombia
22:30
Deportes Quindío
Alianza Petrolera
2
0
FT
Congo DR : Ligue 1
14:30
Rangers
Lubumbashi Sport
2
1
FT
Costa Rica : Primera División
02:00
Guadalupe
Limón
3
0
FT
21:00
Municipal Grecia
Deportivo Saprissa
0
0
FT
21:00
Jicaral
San Carlos
1
1
FT
Cyprus : 1. Division
14:00
APOEL
AEK Larnaca
1
1
FT
16:00
Apollon
Omonia Nicosia
0
0
FT
Cyprus : First Division Women
12:30
Lefkothea
Apollon Limassol
0
1
FT
Czech Republic : Tipsport Liga
09:30
Hradec Králové
Táborsko
1
1
FT
12:00
Chrudim
Slavia Praha II
3
2
FT
Egypt : Second Division A
12:30
El Mansura
Kafr El Sheikh
0
3
FT
12:30
Baladiyyat Al Mehalla
Dikernis
2
0
FT
El Salvador : Reserve League
16:30
Atlético Marte U20
FAS U20
0
2
FT
18:00
Chalatenango U20
Municipal Limeño U20
1
1
FT
21:30
Santa Tecla U20
Alianza U20
1
4
FT
El Salvador : Primera Division
21:30
Once Deportivo
Alianza
1
2
FT
21:30
Firpo
Águila
0
2
FT
England : Counties Leagues
19:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Cadbury Heath
Roman Glass St George
19:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Exmouth
Plymouth Parkway
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Longridge Town
Charnock Richard
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Guisborough Town
Shildon AFC
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Avro
1874 Northwich
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Selston
Tividale
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Litherland Remyca
Runcorn Town
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Quorn
Rugby Town
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Stockton Town
Penrith AFC
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Longlevens
Brimscombe & Thrupp
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Long Melford
Mildenhall Town
England : League Two
19:45
Oldham Athletic
Mansfield Town
2
3
FT
England : Non League Div One
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Corby Town
North Leigh
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Aylesbury United
AFC Dunstable
England : EFL Trophy
19:00
Tranmere Rovers
Leicester City FC Under 21
4
2
FT
England : Central League Cup
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Grimsby Town FC Reserves
Salford City FC Reserves
England : Professional Development League
13:00
Hull City U23
Birmingham City U23
1
3
FT
England : Youth Alliance
12:00
Exeter City U18
AFC Bournemouth U18
3
2
FT
England : FA Women's League Cup
19:30
Bristol City
Aston Villa
2
1
FT
France : Coupe de France
19:00
Club Franciscain
Samaritaine
2
0
FT
France : Trophée des Champions
20:00
PSG
Marseille
2
1
FT
Germany : 3. Liga
18:00
Lübeck
Waldhof Mannheim
0
1
FT
18:00
Zwickau
Ingolstadt
0
2
FT
Germany : DFB Pokal
19:45
Holstein Kiel
Bayern Munich
PSO
6
5
2
2
FT
Greece : Super League 1
17:30
PAOK
Olympiakos
1
1
FT
Hong Kong : Reserve Division
10:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Eastern Res.
Kitchee Res.
12:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Southern District Res.
RCFC Res.
India : Indian Super League
14:00
Odisha
Chennaiyin
1
2
FT
Indonesia : Liga 1
08:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Persipura
Persiraja Banda Aceh
11:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Persela
Persija
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
PSM
TIRA-Persikabo
Italy : Serie D
13:30
Nocerina
Latte Dolce
1
1
FT
13:30
ASD Union San Giorgio-Sedico
Union Feltre ASD
2
1
FT
13:30
Derthona
Lavagnese
1
2
FT
Italy : Coppa Italia
14:00
Fiorentina
Inter Milan
AET
1
2
1
1
FT
16:45
Napoli
Empoli
3
2
FT
19:45
Juventus
Genoa
AET
3
2
2
2
FT
Italy : Coppa Italia Women
13:00
Pomigliano
Juventus
1
5
FT
18:00
Roma CF
Roma
0
7
FT
Jordan : 1st Division
12:00
Al Tora
Mansheyat
6
1
FT
12:00
Moghayer Al Sarhan
Al Karmal
4
1
FT
Kenya : FKF Premier League
10:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Zoo Kericho
Posta Rangers
12:15
Ulinzi Stars
Bidco United
0
0
FT
Kenya : Super League
12:00
MCF
Mombasa Elite
2
0
FT
Malta : Premier League
20:00
Tarxien Rainbows
Floriana
2
2
FT
Malta : First Division Women
19:45
Mgarr United
Birkirkara
0
2
FT
Martinique : Division d'Honneur
00:00
RC Lorrain
Aiglon
0
5
FT
Mauritania : Premier League
13:15
SNIM
Kaédi
0
0
FT
16:00
Sahel
Armée
1
0
FT
Mexico : Liga de Expansión MX
01:00
Celaya
Tepatitlán
1
1
FT
03:05
Pumas Tabasco
Tapatío
0
1
FT
23:00
Mineros de Zacatecas
Dorados
1
1
FT
Nigeria : NPFL
15:00
Enugu Rangers
Ifeanyi Uba
2
1
FT
15:00
Kwara United
Akwa United
1
1
FT
15:00
Warri Wolves
Katsina United
3
0
FT
15:00
Dakkada
MFM
1
1
FT
15:00
Sunshine Stars
Lobi Stars
2
2
FT
15:00
Abia Warriors
Jigawa Golden Stars
1
3
FT
15:00
Heartland
Enyimba
2
0
FT
15:00
Kano Pillars
Plateau United
1
0
FT
15:00
Adamawa United
Nasarawa United
0
0
FT
15:00
Wikki Tourist
Rivers United
1
0
FT
Oman : Professional League
12:55
Oman Club
Al Nahda
0
0
FT
14:00
Al Suwaiq
Nizwa
2
0
FT
14:00
Bahla
Al Musannah
2
2
FT
15:30
Al Nasr
Dhofar
1
3
FT
Portugal : Campeonato de Portugal Prio
17:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
União Madeira
Gondomar
18:00
Lagos
Olhanense
0
1
FT
19:30
CD Alcains
Grupo Recreativo Amigos da Paz
0
0
FT
20:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Câmara de Lobos
FC Pedras Rubras
20:00
Moura Atlético Clube
SC Mineiro Aljustrelense
0
1
FT
Portugal : Taça de Portugal
15:30
Sporting Braga
Torreense
5
0
FT
Portugal : 1a Divisão Women
20:45
Sport Futebol Damaiense
Estoril Praia
3
1
FT
Qatar : Stars League
13:15
Umm Salal
Al Wakrah
0
0
FT
15:45
Al Gharafa
Al Arabi
1
1
FT
15:45
Al Ahli
Al Khor
1
2
FT
Romania : Liga I
15:00
Chindia Târgovişte
Politehnica Iași
1
1
FT
17:00
Hermannstadt
Dinamo Bucureşti
0
2
FT
Saudi Arabia : Division 1
12:10
Al Jeel
Al Najoom
1
2
FT
12:10
Al-Thuqbah
Al Jabalain
3
2
FT
12:20
Al-Kawkab
Al Shoalah
1
2
FT
12:35
Al Hazm
Jeddah
5
0
FT
14:45
Al Khaleej
Al Nahdha
1
0
FT
Scotland : Highland / Lowland
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Stirling University
Gretna 2008
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Bo'ness United
East Stirlingshire
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Cumbernauld Colts
East Kilbride
South Africa : PSL
13:00
AmaZulu
Kaizer Chiefs
0
1
FT
15:00
Marumo Gallants
Orlando Pirates
0
3
FT
15:00
SuperSport United
Bloemfontein Celtic FC
2
1
FT
South Africa : 1st Division
12:00
TS Sporting
Jomo Cosmos
0
1
FT
13:30
Royal AM
University of Pretoria
2
1
FT
13:30
Steenberg United FC
Richards Bay
1
1
FT
13:30
Sekhukhune United
Pretoria Callies
1
0
FT
Spain : Primera División RFEF
16:00
FC Andorra
Badalona
1
1
FT
18:00
Racing Santander
Real Unión
1
3
FT
18:00
Calahorra
Tudelano
1
1
FT
Spain : Tercera División RFEF
15:00
Conquense
Villacañas
0
2
FT
17:30
RC Catarroja
Roda
1
0
FT
18:00
UD Santa Marta
Salamanca II
0
1
FT
19:00
Paterna
Alzira
0
3
FT
19:00
Vilassar Mar
Banyoles
1
0
FT
Spain : Super Cup
20:00
Real Sociedad
Barcelona
PSO
2
3
1
1
FT
Spain : División de Honor Juvenil
15:00
Castellón U19
Valencia U19
1
2
FT
15:00
Santa Fe U19
Granada U19
2
0
FT
15:00
Maracena U19
San Félix U19
0
2
FT
18:00
UD Logroñés U19
Osasuna U19
1
0
FT
18:30
Deportivo Alavés U19
Aurrerá Vitoria U19
1
0
FT
19:30
Acodetti U19
Huracán U19
1
1
FT
Spain : Liga Nacional Juvenil
17:00
Roda II
Valencia U19 II
0
0
FT
18:00
Grama U19
Damm U19 II
1
1
FT
18:00
Sants U19
AE Prat Under 19
1
1
FT
18:00
Villegas U19
Arnedo U19
5
2
FT
Spain : Segunda Federación Femenina
17:30
La Solana
Granada
2
3
FT
Spain : Supercopa Femenina
18:00
Atlético Madrid
Barcelona
PSO
3
1
1
1
FT
Thailand : Thai League 3
08:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Samut Songkhram
Bang Pa-in
08:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kohkwang
Pattaya Dolphins
09:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Uttaradit
Phitsanulok
11:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Bankhai United
Sa Kaeo City
11:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Trang
Surat Thani FC
Tunisia : Ligue 1
13:00
Kairouan
Soliman
2
3
FT
13:00
Olympique Béja
Bizertin
0
1
FT
13:00
Rejiche
Monastir
1
0
FT
13:00
CS Sfaxien
ES Tunis
2
0
FT
13:00
Tataouine
Ben Guerdane
0
0
FT
Turkey : 3. Lig
10:00
Silivrispor
Muğlaspor
2
1
FT
Turkey : Cup
12:45
Konyaspor
Gaziantep FK
2
1
FT
15:45
Tuzlaspor
Istanbul Basaksehir
1
5
FT
17:45
Besiktas
Rizespor
1
0
FT
Uruguay : Primera División
21:00
Defensor Sporting
Boston River
1
1
FT
23:15
City Torque
Rentistas
2
1
FT
World : Club Friendlies
09:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
MTK
Vasas
10:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Honvéd
Nitra
10:00
Juniors OÖ
LASK
4
4
FT
10:00
Kapfenberger SV
Mura
1
5
FT
10:00
Budaörs
Paksi SE
8
0
FT
10:00
Honvéd
Ujpest
3
2
FT
10:00
Radnik Surdulica
Dubočica
1
1
FT
11:00
Wisła Kraków
Podhale Nowy Targ
5
0
FT
11:00
Senica
Podbrezová
1
4
FT
12:00
Kazincbarcika
Kisvárda
0
2
FT
12:00
Siófok
Zalaegerszegi TE
0
0
FT
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sereď
Dubnica
12:30
Union Saint-Gilloise
Genk
4
4
FT
13:00
Nyíregyháza Spartacus
Paksi SE
3
4
FT
13:00
Varaždin
Rudeš
4
0
FT
13:00
Servette
Stade Lausanne-Ouchy
0
1
FT
13:00
Aarau
Basel
5
0
FT
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Grasshopper
Luzern
13:00
Ujpest
Győri ETO
0
3
FT
13:30
Zilina
Podbeskidzie
1
2
FT
13:45
Rijeka
Gorica
3
0
FT
14:00
Stal Mielec
CSKA Sofia
0
0
FT
14:00
Puskas
Csákvári TK
1
1
FT
14:00
Hartberg
Amstetten
3
0
FT
16:00
Algeciras
Ferencvaros
1
3
FT
16:00
Mezőkövesd-Zsóry
Dorogi
4
0
FT
16:00
Cracovia
Puszcza Niepołomice
3
1
FT
17:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hlučín
Dolní Benešov
17:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Juniors OÖ
St. Martin i.M.
World : Arena Cup
10:00
Međimurje Čakovec
Šibenik
0
5
FT
13:30
Istra 1961
Lokomotiva Zagreb
1
0
FT
Zambia : Super League
13:00
Lumwana Radiants FC
NAPSA Stars FC
1
0
FT
13:00
Nkana
Red Arrows
2
1
FT
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!