Eerste Klasse Femminile (2023/2024)
0
528 partite
Prossime partite
Paesi Bassi : Eerste Klasse Femminile
Giornata 20 (Gruppo B)
20.0409:45
Be Quick '28 II
Sterk Door Combinatie Putten
Preview
Giornata 20 (Gruppo A)
20.0410:15
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
Sparta Nijkerk
Preview
20.0410:30
Delta Sports 1995 FC
RVVH / Sparta
Preview
Giornata 20 (Gruppo B)
20.0410:30
Oranje Nassau II
AZSV
Preview
Giornata 20 (Gruppo A)
20.0411:00
IJzendijke
RKVV DSS II
Preview
20.0412:30
IJFC
Sleeuwijk
Preview
20.0412:30
RCL
Real Sranang
Preview
Giornata 20 (Gruppo B)
20.0412:30
FC Ommen
Winsum
Preview
20.0412:30
Helpman
Knickerbockers
Preview
20.0413:00
DZC '68
Groen Geel
Preview
20.0413:00
HZVV
Heerenveense Boys
Preview
Giornata 20 (Gruppo A)
20.0413:45
Wartburgia II
Spirit
Preview
Giornata 20 (Gruppo C)
21.0408:30
Beuningse Boys
ADO 1920
Preview
Giornata 20 (Gruppo D)
21.0409:00
OJC Rosmalen
RKSV Nuenen II
Preview
Giornata 20 (Gruppo C)
21.0409:30
Always Forward
Bergen
Preview
21.0410:00
Cancellata CANC
Cancellata CANC
Trekvogels II
Amsterdamsche FC
Giornata 20 (Gruppo D)
21.0410:00
Prinses Irene
Wittenhorst
Preview
21.0410:00
Beerse Boys
Schaesberg
Preview
21.0410:15
Nooit Gedacht
HVCH
Preview
Giornata 20 (Gruppo C)
21.0410:30
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Winkel
Preview
Giornata 20 (Gruppo D)
21.0411:00
Cancellata CANC
Cancellata CANC
Tilburg
DSE II
21.0411:00
Woezik
SV Rood Wit 62
Preview
Giornata 20 (Gruppo C)
21.0412:00
Hoogland
Witkampers
Preview
21.0412:00
Buitenveldert
VDZ
Preview
Giornata 14 (Gruppo A)
04.0511:00
IJzendijke
Wartburgia II
Preview
Giornata 21 (Gruppo B)
11.0512:30
Groen Geel
Be Quick '28 II
Preview
11.0512:30
Heerenveense Boys
Oranje Nassau II
Preview
Giornata 21 (Gruppo A)
11.0512:30
IJFC
Real Sranang
Preview
11.0512:30
Sparta Nijkerk
RCL
Preview
11.0512:30
RKVV DSS II
Wartburgia II
Preview
11.0512:30
Sleeuwijk
Delta Sports 1995 FC
Preview
11.0512:30
Spirit
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
Preview
11.0512:30
RVVH / Sparta
IJzendijke
Preview
Giornata 21 (Gruppo B)
11.0512:30
FC Ommen
AZSV
Preview
11.0512:30
Winsum
DZC '68
Preview
11.0512:30
Sterk Door Combinatie Putten
Helpman
Preview
11.0512:30
Knickerbockers
HZVV
Preview
Giornata 21 (Gruppo D)
12.0510:15
RKSV Nuenen II
Nooit Gedacht
Preview
12.0510:15
Woezik
DSE II
Preview
12.0510:15
Schaesberg
Prinses Irene
Preview
12.0510:15
Wittenhorst
OJC Rosmalen
Preview
12.0510:15
SV Rood Wit 62
Beerse Boys
Preview
12.0510:15
HVCH
Tilburg
Preview
Giornata 21 (Gruppo C)
12.0511:00
ADO 1920
Trekvogels II
Preview
12.0511:00
Bergen
Buitenveldert
Preview
12.0511:00
Witkampers
Beuningse Boys
Preview
12.0511:00
Winkel
Hoogland
Preview
12.0511:00
VDZ
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Preview
12.0511:00
Always Forward
Amsterdamsche FC
Preview
Giornata 22 (Gruppo B)
18.0512:30
DZC '68
FC Ommen
Preview
Giornata 22 (Gruppo A)
18.0512:30
Wartburgia II
RVVH / Sparta
Preview
18.0512:30
IJzendijke
Sleeuwijk
Preview
Giornata 22 (Gruppo B)
18.0512:30
AZSV
Heerenveense Boys
Preview
18.0512:30
Oranje Nassau II
Knickerbockers
Preview
18.0512:30
Be Quick '28 II
Winsum
Preview
18.0512:30
Helpman
Groen Geel
Preview
18.0512:30
HZVV
Sterk Door Combinatie Putten
Preview
Giornata 22 (Gruppo A)
18.0512:30
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
RKVV DSS II
Preview
18.0512:30
Delta Sports 1995 FC
IJFC
Preview
18.0512:30
RCL
Spirit
Preview
18.0512:30
Real Sranang
Sparta Nijkerk
Preview
Giornata 22 (Gruppo D)
20.0510:15
Prinses Irene
SV Rood Wit 62
Preview
20.0510:15
DSE II
HVCH
Preview
20.0510:15
Tilburg
RKSV Nuenen II
Preview
20.0510:15
Nooit Gedacht
Wittenhorst
Preview
20.0510:15
Beerse Boys
Woezik
Preview
20.0510:15
OJC Rosmalen
Schaesberg
Preview
Giornata 22 (Gruppo C)
20.0512:00
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Bergen
Preview
20.0512:00
Amsterdamsche FC
ADO 1920
Preview
20.0512:00
Beuningse Boys
Winkel
Preview
20.0512:00
Trekvogels II
Witkampers
Preview
20.0512:00
Buitenveldert
Always Forward
Preview
20.0512:00
Hoogland
VDZ
Preview