State Leagues (2023/2024)
0
9666 matches
Today's matches
Germany : State Leagues
28.0318:00
Steele
1. FC Lintfort
Preview
28.0318:00
TSV 05 Reichenbach
Spielberg
Preview
28.0318:00
Ilsenburg
Haldensleben
Preview
28.0318:00
Pirmasens II
SV 1931 Hermersberg
Preview
28.0318:00
VfB Fortuna Chemnitz
Handwerk Rabenstein
Preview
28.0318:00
SpVgg Grün-Weiss Deggendorf
Sturm Hauzenberg
Preview
28.0318:00
Kareth Lappersdorf
Weiden
Preview
28.0318:00
Bogen
Seebach
Preview
28.0318:00
SC Poppenbüttel
Türk Birlikspor Pinneberg
Preview
28.0318:00
Halle-Ammendorf
Fortuna Magdeburg
Preview
28.0318:00
Harburger SC
SC Vier- und Marschlande
Preview
28.0318:00
SG Marpingen-Urexweiler
Bliesmengen-Bolchen
Preview
28.0318:00
Vorwärts-Wacker 04
Condor Hamburg
Preview
28.0318:00
Neuhof
Buchonia Flieden
Preview
28.0318:00
Curslack-Neuengamme
Hamburger Turnerschaft 1816
Preview
28.0318:00
Rantzau
Uhlenhorster SC Paloma II
Preview
28.0318:00
Kummerfelder SV
Nikola Tesla
Preview
28.0318:00
Postponed POST
Postponed POST
Eintracht Lokstedt
Hausbruch-Neugrabener Turnerschaft
28.0318:15
Empor Berlin
Berliner FC Preussen
Preview
28.0318:15
Bienwald Kandel
SV Viktoria 1913 Herxheim
Preview
28.0318:30
Homburg-Nümbrecht
Spich
Preview
28.0318:30
Malchow
Mecklenburg Schwerin
Preview
28.0318:30
Monheim
DV Solingen
Preview
28.0318:30
Pampow
Schönberg
Preview
28.0318:30
Arminia Klosterhardt
Speldorf
Preview
28.0318:30
Sportfreunde Schwaig
VfB Forstinning
Preview
28.0318:30
Viersen
SC Velbert
Preview
28.0318:30
Salmrohr
Andernach
Preview
28.0318:30
SG Bockum-Hövel 2013
Hammer SpVg
Preview
28.0318:30
Nienstedten
Altonaer FC von 1893 II
Preview
28.0318:45
VSG Altglienicke II
Rudow
Preview
28.0319:00
Düsseldorf West
Hilden II
Preview
28.0319:00
Bedburg-Hau
Wesel-Lackhausen
Preview
28.0319:00
SV Budberg 1946
Frohnhausen
Preview
28.0319:00
Blau-Weiß Mintard
Rellinghausen
Preview
28.0319:00
Kühlungsborn
Doberaner FC
Preview
28.0319:00
SF BG Marburg
TuS Hornau
Preview
28.0319:00
Hamburger SV III
Barmbek-Uhlenhorst
Preview
28.0319:00
Düren II
SV Helpenstein
Preview
28.0319:00
Mülheim-Kärlich
Eisbachtal
Preview
28.0319:00
Eintracht Braunschw. II
SVG Göttingen
Preview
28.0319:00
VfL Güldenstern Stade
FC Eintracht Cuxhaven 01
Preview
28.0319:00
Lowick
Hönnepel-Niedermörmter
Preview
28.0319:00
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
Süchteln
Preview
28.0319:00
FSV Duisburg
SV Biemenhorst
Preview
28.0319:00
MTV Soltau von 1864
LSK Hansa
Preview
28.0319:00
Blau-Weiß Dingden
Scherpenberg
Preview
28.0319:00
SF Niederwenigern
Sterkrade-Nord
Preview
28.0319:00
Cronenberger SC
Holzheimer SG
Preview
28.0319:00
Unterrath
Amern
Preview
28.0319:00
Kapellen-Erft
Victoria Mennrath
Preview
28.0319:00
FC Eintracht Norderstedt II
Victoria Hamburg II
Preview
28.0319:00
Wermelskirchen
FC Remscheid
Preview
28.0319:00
Papenburg
Hansa Friesoythe
Preview
28.0319:00
Rahlstedt
Wandsbeker TSV Concordia II
Preview
28.0319:00
Ahrensburger TSV
Lohbrügge
Preview
Latest scores
Germany : State Leagues
Matchday 18 (Bayern - Nordost)
28.1012:00
Weißenburg
Großschwarzenlohe
1
1
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
28.1012:00
Eintracht Karlsfeld
Olching
1
2
FT
Matchday 10 (Sachsen)
28.1012:00
Markranstädt
Motor Wilsdruff
0
0
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Holstein)
28.1012:00
Kaltenkirchener TS
Eichholzer SV
4
2
FT
Matchday 10 (Sachsen)
28.1012:00
Kickers 94 Markkleeberg
Handwerk Rabenstein
2
1
FT
Matchday 13 (Sachsen-Anhalt)
28.1012:00
Halle-Ammendorf
Lok Stendal
0
1
FT
28.1012:00
SSC Weißenfels
Bernburg
1
1
FT
Matchday 10 (Sachsen)
28.1012:00
Dresden Laubegast
Reichenbacher FC
2
2
FT
Matchday 13 (Sachsen-Anhalt)
28.1012:00
Ilsenburg
Ottersleben
4
0
FT
28.1012:00
MSC Preussen
Blau-Weiß Zorbau
1
2
FT
28.1012:00
80 Gardelegen
Fortuna Magdeburg
2
1
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Holstein)
28.1012:00
Ratzeburger SV
Eichede II
3
0
FT
Matchday 11 (Brandenburg)
28.1012:00
SV Germania 90 Schöneiche
1. FC Frankfurt
0
0
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Holstein)
28.1012:00
Pansdorf
TSV Heiligenstedten
4
0
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Schleswig)
28.1012:00
Klausdorf
Frisia 03 Risum-Lindholm
4
1
FT
Matchday 11 (Württemberg)
28.1012:00
Neckarsulmer SU
TV Echterdingen
0
2
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Schleswig)
28.1012:00
SSG Rot-Schwarz Kiel
Husumer SV
4
2
FT
Matchday 10 (Thüringen)
28.1012:00
FC Saalfeld
1. FC Eichsfeld
1
2
FT
28.1012:00
Preußen Bad Langensalza
FC Schweina-Gumpelstadt
3
2
FT
28.1012:00
Ohratal Ohrdruf
Heiligenstadt
1
2
FT
Matchday 9 (Mecklenburg-Vorpommern)
28.1012:00
Pastow
Doberaner FC
4
0
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Schleswig)
28.1012:00
Kropp
Stjernen
0
0
FT
Matchday 11 (Württemberg)
28.1012:00
Berg
TSG Tübingen
4
3
FT
Matchday 11 (Berlin)
28.1012:00
Empor Berlin
Croatia Berlin
5
2
FT
28.1012:00
VSG Altglienicke II
Stern
1
2
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Schleswig)
28.1012:00
Altenholz
Rantrum
5
2
FT
28.1012:00
Osterrönfeld
Friedrichsberg-Busdorf
1
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Nordwest)
28.1012:00
TSV Gochsheim
TSV Unterpleichfeld
1
0
FT
Matchday 11 (Berlin)
28.1012:00
Blau-Weiß 90 Berlin
SV Stern Britz 1889
1
0
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Holstein)
28.1012:00
Eutiner SV
SV Todesfelde 1928 II
2
1
FT
Matchday 9 (Mecklenburg-Vorpommern)
28.1012:00
Siedenbollentin
Kühlungsborn
3
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Nordwest)
28.1012:00
Fuchsstadt
Röllbach
3
3
FT
Matchday 10 (Thüringen)
28.1012:00
Geratal
Schott Jena
2
1
FT
28.1012:00
Schleiz
FC Union Mühlhausen
3
0
FT
28.1012:00
Thüringen Weida
An der Fahner Höhe
2
3
FT
28.1012:00
Wismut Gera
SV Blau Weiss 90 Neustadt / Orla
5
1
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Schleswig)
28.1011:30
Eidertal Molfsee
Dörpum
2
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
28.1011:00
Memmingen II
Durach
3
1
FT
Matchday 13 (Sachsen-Anhalt)
28.1011:00
Barleben
Westerhausen
3
1
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hansa)
28.1009:00
Wandsbeker TSV Concordia II
Harburger SC
4
4
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hammonia)
27.1018:15
Victoria Hamburg II
Barmbek-Uhlenhorst
2
3
FT
Matchday 10 (Bremen)
27.1018:00
Weyhe
Grohn
5
2
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hansa)
27.1018:00
Rahlstedt
Condor Hamburg
6
3
FT
Matchday 13 (Lüneburg)
27.1018:00
Hagen / Uthlede
FC Worpswede
1
0
FT
Matchday 11 (Brandenburg)
27.1017:30
Preussen Eberswalde
Victoria Seelow
4
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Südost)
27.1017:30
Ampfing
Chiemgau Traunstein
3
7
FT
27.1017:30
1880 Wasserburg
SV Bruckmühl
4
2
FT
Matchday 9 (Mecklenburg-Vorpommern)
27.1017:30
Mecklenburg Schwerin
Bentwisch
1
2
FT
27.1017:30
Neubrandenburg 04
TSV 1860 Stralsund
6
1
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hansa)
27.1017:30
Oststeinbeker SV
Curslack-Neuengamme
3
4
FT
Matchday 9 (Mecklenburg-Vorpommern)
27.1017:30
Pampow
Warnemünde
2
1
FT
27.1017:30
Malchow
Güstrow
5
2
FT
Matchday 11 (Berlin)
27.1017:30
Reinickendorfer Füchse
Spandauer Kickers
4
1
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hansa)
27.1017:30
Hamm United
Ahrensburger TSV
3
1
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hammonia)
27.1017:15
Niendorfer TSV II
Nienstedten
4
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Südost)
27.1017:00
Hallbergmoos-Goldach
Sportfreunde Schwaig
2
3
FT
Matchday 11 (Württemberg)
27.1017:00
Pfullingen
TSV Oberensingen
2
0
FT
Matchday 13 (Sachsen-Anhalt)
27.1017:00
Blau Weiß Dölau
Rot-Weiß Thalheim
0
2
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hansa)
27.1017:00
Bramfelder SV
SC Vier- und Marschlande
3
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Südost)
27.1017:00
1860 Rosenheim
Grünwald
1
3
FT
Matchday 13 (Südbaden)
27.1017:00
Rielasingen-Arlen
FC Singen 04
2
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Mitte)
27.1017:00
Weiden
Seebach
2
1
FT
27.1017:00
Kareth Lappersdorf
Landshut
0
1
FT
Matchday 14 (Braunschweig)
27.1017:00
Wolfenbüttel
SV Lengede
4
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Nordost)
27.1017:00
Baiersdorfer SV
SV Mitterteich
1
0
FT
Matchday 14 (Braunschweig)
27.1017:00
I. SC Göttingen
Nörten-Hardenberg
2
1
FT
Matchday 8 (Mittelrhein - 2)
26.1017:30
Eintracht Verlautenheide
Arminia Eilendorf
4
2
FT
Matchday 11 (Lüneburg)
25.1018:00
Ahlerstedt / Ottendorf
Treubund Lüneburg
2
1
FT
Matchday 6 (Weser-Ems)
25.1018:00
Dinklage
Melle 03
1
1
FT
Matchday 21 (Hessen - Süd)
25.1017:45
Pars Neu-Isenburg
VfR Fehlheim
6
2
FT
Matchday 7 (Hamburg - Hammonia)
24.1018:00
Hamburger SV III
SC Poppenbüttel
2
1
FT
Matchday 11 (Südwest)
22.1015:00
FSV Offenbach
SV 1931 Hermersberg
1
3
FT
Matchday 14 (Saarland)
22.1014:00
SC Reisbach
Hertha Wiesbach
1
2
FT
Matchday 17 (Bayern - Südwest)
22.1014:00
Ehekirchen
Oberweikertshofen
1
1
FT
Matchday 12 (Rheinland)
22.1013:30
SpVgg EGC Wirges
Ahrweiler BC
1
4
FT
Matchday 13 (Niederrhein - 1)
22.1013:30
DJK Fortuna Dilkrath
Viersen
2
2
FT
Matchday 11 (Westfalen - 2)
22.1013:30
Schüren
SC Obersprockhövel
0
5
FT
22.1013:30
Neheim
SpVgg Horsthausen
0
2
FT
Matchday 14 (Hessen - Süd)
22.1013:30
Bornheim Grün-Weiss
1. FCA 04 Darmstadt
1
2
FT
Matchday 11 (Mittelrhein - 1)
22.1013:30
SSV Bornheim
Homburg-Nümbrecht
3
2
FT
Matchday 14 (Hessen - Süd)
22.1013:30
Sportfreunde 04
Unter-Flockenbach
1
5
FT
22.1013:30
Sportfreunde Seligenstadt
Rot-Weiss Frankfurt
3
1
FT
Matchday 11 (Mittelrhein - 1)
22.1013:30
SpVg Köln-Flittard
SC Rheinbach
0
1
FT
22.1013:30
Blau-Weiß Friesdorf
Schlebusch
2
0
FT
22.1013:30
FSV Schwarz-Weiß Neunkirchen-Seelscheid 1926
Mondorf
3
2
FT
Matchday 11 (Mittelrhein - 2)
22.1013:30
FC Teutonia Weiden
Eintracht Verlautenheide
3
0
FT
22.1013:30
Kohlscheider
SV Kurdistan Düren
2
3
FT
Matchday 13 (Niederrhein - 2)
22.1013:30
Scherpenberg
SV Budberg 1946
2
2
FT
Matchday 13 (Niederrhein - 1)
22.1013:30
Holzheimer SG
Monheim
2
4
FT
Matchday 14 (Hessen - Mitte)
22.1013:30
SF BG Marburg
Niedernhausen
4
1
FT
Matchday 13 (Niederrhein - 1)
22.1013:30
Hilden II
TuRU 1880 Düsseldorf
0
1
FT
22.1013:30
MSV Düsseldorf
DV Solingen
0
6
FT
Matchday 11 (Südwest)
22.1013:30
TSG 1846 Bretzenheim
Eintracht Bad Kreuznach
0
1
FT
Matchday 13 (Niederrhein - 1)
22.1013:30
Kapellen-Erft
Unterrath
3
1
FT
22.1013:30
Amern
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
4
2
FT
Matchday 11 (Südwest)
22.1013:30
Gau-Odernheim
Pirmasens II
1
3
FT
Matchday 14 (Hessen - Mitte)
22.1013:30
Waldgirmes II
SV Zeilsheim
3
6
FT
Matchday 12 (Hamburg - Hansa)
22.1013:30
SC Vier- und Marschlande
Wandsbeker TSV Concordia II
3
1
FT
Matchday 14 (Hessen - Mitte)
22.1013:30
FC Burgsolms
Weyer
3
0
FT
Matchday 11 (Mittelrhein - 1)
22.1013:15
Oberpleis
Spich
3
6
FT