4. liga (2012/2013)
0
1200 matches
Latest scores
Czech Republic : 4. liga
Matchday 3 (Division A)
25.0815:00
TJ Sokol Nove Straseci
FK Slavoj Český Krumlov
1
2
FT
25.0815:00
Rokycany
Admira Praha
4
2
FT
25.0815:00
TJ Sokol Čížová
Doubravka
1
1
FT
Matchday 3 (Division C)
25.0815:00
Náchod
SK Holice v Čechách
4
0
FT
Matchday 3 (Division B)
25.0815:00
Baník Souš
FK LITOL
2
1
FT
25.0815:00
Český Brod
Sokol Libiš
1
1
FT
Matchday 3 (Division C)
25.0815:00
Pardubice II
FK Dobrovice
0
2
FT
Matchday 3 (Division E)
25.0814:30
Šumperk
TJ Lokomotiva Petrovice
1
1
FT
Matchday 3 (Division D)
25.0814:30
Bystřice nad Pernštejnem
Sokol Tasovice
1
3
FT
25.0814:30
TJ Fatra Slavia Napajedla
Viktoria Otrokovice
1
2
FT
25.0814:30
Horácký FK Třebíč
Vyškov
1
0
FT
Matchday 3 (Division E)
25.0814:30
FK REAL Lískovec
Nový Jičín
1
1
FT
25.0814:30
Valašské Meziříčí
Viktorie Přerov
3
3
FT
25.0814:30
Hranice
FK Morkovice
1
1
FT
25.0814:30
FK Mohelnice Moravicany
Havířov
2
3
FT
Matchday 3 (Division D)
25.0813:00
Líšeň
Hodonín
2
0
FT
Matchday 3 (Division B)
25.0808:15
FK Lovosice
Slavoj Vyšehrad
0
2
FT
Matchday 3 (Division C)
25.0808:15
FK Jiskra Mšeno
1 .FK Nová Paka
3
1
FT
Matchday 3 (Division A)
24.0816:00
FC Spartak Chrást
Hořovicko
1
1
FT
Matchday 3 (Division E)
24.0815:00
Karviná II
SK Kravaře
2
1
FT
Matchday 2 (Division A)
19.0815:00
FK TJ Štěchovice
FC Spartak Chrást
1
1
FT
Matchday 2 (Division B)
19.0815:00
FK Slavoj Žatec
Meteor Praha
2
2
FT
Matchday 2 (Division D)
19.0814:30
Sokol Tasovice
FK Pelhřimov
1
2
FT
19.0814:30
Vyškov
TJ Fatra Slavia Napajedla
1
1
FT
19.0814:30
Hodonín
Bystřice nad Pernštejnem
0
1
FT
Matchday 2 (Division E)
19.0814:30
SK Kravaře
Opava II
3
3
FT
Matchday 2 (Division C)
19.0813:00
SK Viktorie Jirny
FK Jiskra Mšeno
1
0
FT
Matchday 2 (Division E)
19.0808:15
Havířov
Hranice
2
3
FT
Matchday 2 (Division B)
19.0808:15
Slavoj Vyšehrad
Český Brod
2
0
FT
Matchday 2 (Division A)
19.0808:15
Admira Praha
FK MAS Táborsko II
1
1
FT
Matchday 2 (Division E)
19.0808:15
Slavičín
FC Brumov
0
0
FT
Matchday 2 (Division D)
19.0808:15
Velké Meziříčí
Líšeň
2
1
FT
Matchday 2 (Division B)
18.0815:00
Motorlet Praha
FK Lovosice
3
0
FT
Matchday 2 (Division C)
18.0815:00
SK Holice v Čechách
Sparta Kutná Hora
0
1
FT
18.0815:00
1 .FK Nová Paka
FK Pěnčín-Turnov
1
0
FT
Matchday 2 (Division B)
18.0815:00
FK LITOL
Neratovice-Byškovice
0
3
FT
18.0815:00
SK Stap Tratec Vilémov
Baník Souš
0
0
FT
Matchday 2 (Division C)
18.0815:00
FK Dobrovice
TJ Svitavy
1
0
FT
18.0815:00
Ústí nad Orlicí
Pardubice II
5
1
FT
Matchday 2 (Division A)
18.0815:00
FK Slavoj Český Krumlov
Rokycany
1
1
FT
18.0815:00
Doubravka
Benešov
0
1
FT
Matchday 2 (Division B)
18.0815:00
FC Nový Bor
SK Toužim
5
2
FT
Matchday 2 (Division C)
18.0815:00
SK Semily
Dvůr Králové
0
3
FT
18.0815:00
Letohrad
SK Union 2013 Nový Bydžov
2
0
FT
Matchday 2 (Division A)
18.0815:00
FK Tachov
TJ Sokol Čížová
1
1
FT
18.0815:00
Hořovicko
TJ Sokol Nove Straseci
4
3
FT
Matchday 2 (Division E)
18.0814:30
FK Mikulovice
FK Mohelnice Moravicany
2
1
FT
18.0814:30
FK Morkovice
Šumperk
1
1
FT
18.0814:30
Nový Jičín
Karviná II
2
1
FT
Matchday 2 (Division D)
18.0814:30
TJ Tatran Brno Bohunice
Horácký FK Třebíč
1
2
FT
Matchday 2 (Division E)
18.0814:30
TJ Lokomotiva Petrovice
Valašské Meziříčí
2
0
FT
Matchday 2 (Division D)
18.0814:30
Viktoria Otrokovice
Slavoj Polná
4
0
FT
18.0814:30
FC Slovácká Sparta Spytihněv
FC DOSTA Bystrc Kníničky
1
1
FT
Matchday 2 (Division E)
18.0814:30
Viktorie Přerov
FK REAL Lískovec
1
0
FT
Matchday 2 (Division D)
18.0814:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FC Vracov
Vrchovina
Matchday 2 (Division C)
18.0812:30
FK Sokol Lhota pod Libčany
Náchod
0
2
FT
Matchday 2 (Division B)
18.0808:15
SK Union Čelákovice
Sokol Brozany
1
4
FT
Matchday 2 (Division A)
18.0808:15
TJ Malše Roudné
FC ZVVZ Milevsko
2
0
FT
Matchday 2 (Division B)
18.0808:15
Sokol Libiš
SK Úvaly
1
1
FT
Matchday 2 (Division A)
18.0808:15
Aritma Praha
FC Přední Kopanina
3
1
FT
Matchday 1 (Division C)
12.0815:00
TJ Svitavy
Pardubice II
1
1
FT
Matchday 1 (Division B)
12.0815:00
SK Toužim
Sokol Libiš
1
0
FT
Matchday 1 (Division A)
12.0815:00
Benešov
FK Tachov
2
0
FT
Matchday 1 (Division B)
12.0815:00
SK Úvaly
Slavoj Vyšehrad
1
3
FT
Matchday 1 (Division A)
12.0815:00
FC ZVVZ Milevsko
FK MAS Táborsko II
0
3
FT
Matchday 1 (Division C)
12.0815:00
Dvůr Králové
FK Dobrovice
1
1
FT
12.0815:00
Sparta Kutná Hora
FK Sokol Lhota pod Libčany
1
1
FT
Matchday 1 (Division B)
12.0815:00
Sokol Brozany
FK Slavoj Žatec
1
0
FT
Matchday 1 (Division C)
12.0815:00
SK Union 2013 Nový Bydžov
SK Holice v Čechách
1
1
FT
12.0815:00
FK Pěnčín-Turnov
SK Viktorie Jirny
0
6
FT
Matchday 1 (Division D)
12.0814:30
Vrchovina
FK Pelhřimov
2
1
FT
12.0814:30
Hodonín
Sokol Tasovice
1
2
FT
12.0814:30
FC DOSTA Bystrc Kníničky
Viktoria Otrokovice
3
2
FT
12.0814:30
Slavoj Polná
Vyškov
2
1
FT
Matchday 1 (Division B)
12.0808:15
Meteor Praha
Neratovice-Byškovice
2
0
FT
Matchday 1 (Division E)
12.0808:15
FC Brumov
SK Kravaře
3
0
FT
12.0808:15
Opava II
Karviná II
0
3
FT
Matchday 1 (Division B)
11.0815:00
Baník Souš
FC Nový Bor
3
1
FT
Matchday 1 (Division A)
11.0815:00
TJ Sokol Nove Straseci
FK TJ Štěchovice
0
0
FT
11.0815:00
FC Přední Kopanina
Doubravka
1
0
FT
11.0815:00
TJ Sokol Čížová
TJ Malše Roudné
2
1
FT
Matchday 1 (Division C)
11.0815:00
Náchod
SK Semily
0
0
FT
Matchday 1 (Division B)
11.0815:00
Český Brod
Motorlet Praha
0
1
FT
Matchday 1 (Division A)
11.0815:00
FK Slavoj Český Krumlov
Admira Praha
2
4
FT
Matchday 1 (Division B)
11.0815:00
SK Stap Tratec Vilémov
FK LITOL
1
3
FT
Matchday 1 (Division C)
11.0815:00
1 .FK Nová Paka
Ústí nad Orlicí
4
2
FT
Matchday 1 (Division E)
11.0814:30
FK Mohelnice Moravicany
Slavičín
1
2
FT
11.0814:30
Hranice
FK Mikulovice
2
1
FT
Matchday 1 (Division D)
11.0814:30
TJ Fatra Slavia Napajedla
TJ Tatran Brno Bohunice
1
1
FT
11.0814:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Horácký FK Třebíč
FC Vracov
11.0814:30
Bystřice nad Pernštejnem
Velké Meziříčí
2
0
FT
Matchday 1 (Division E)
11.0814:30
Viktorie Přerov
Nový Jičín
2
1
FT
11.0814:30
FK REAL Lískovec
TJ Lokomotiva Petrovice
1
0
FT
11.0814:30
Valašské Meziříčí
FK Morkovice
3
0
FT
11.0814:30
Šumperk
Havířov
2
1
FT
Matchday 1 (Division D)
11.0813:00
Líšeň
FC Slovácká Sparta Spytihněv
5
2
FT
Matchday 1 (Division C)
11.0808:15
FK Jiskra Mšeno
Letohrad
3
0
FT
Matchday 1 (Division B)
11.0808:15
FK Lovosice
SK Union Čelákovice
3
0
FT
Matchday 1 (Division A)
10.0816:00
Rokycany
Hořovicko
2
2
FT
10.0816:00
FC Spartak Chrást
Aritma Praha
0
0
FT