3. Division (2023/2024)
0
232 matches
Latest scores
Cyprus : 3. Division
Matchday 10 (Relegation Round)
24.0313:30
Ethnikos Assias
ASPIS Pylas
2
4
FT
23.0313:30
Olympiada Lympion
AEP Polemidion
1
0
FT
Matchday 10 (Promotion Round)
23.0313:30
Ethnikos Latsion
APEA Akrotiríou
1
0
FT
23.0313:30
Anagennisi Deryneia
Ormideia
1
0
FT
23.0313:30
Iraklis Yerolakkou
Halkanoras
1
2
FT
23.0313:30
Kedros Agia Marina
AS Spartakos Kitiou
1
2
FT
Matchday 10 (Relegation Round)
23.0313:30
APEP
Geroskipou
0
1
FT
23.0313:30
Omonia Psevda
Kouris Erimi
0
1
FT
Matchday 9 (Relegation Round)
16.0313:30
Kouris Erimi
Ethnikos Assias
2
4
FT
16.0313:30
ASPIS Pylas
Olympiada Lympion
2
0
FT
16.0313:30
AEP Polemidion
APEP
2
0
FT
16.0313:30
Geroskipou
Omonia Psevda
0
0
FT
Matchday 9 (Promotion Round)
16.0313:30
APEA Akrotiríou
Iraklis Yerolakkou
1
0
FT
16.0313:30
AS Spartakos Kitiou
Ethnikos Latsion
0
1
FT
16.0313:30
Halkanoras
Anagennisi Deryneia
0
1
FT
16.0313:30
Ormideia
Kedros Agia Marina
0
0
FT
Matchday 8 (Promotion Round)
10.0313:30
Iraklis Yerolakkou
Anagennisi Deryneia
0
2
FT
09.0313:30
Kedros Agia Marina
Halkanoras
2
1
FT
09.0313:30
Ethnikos Latsion
Ormideia
5
2
FT
09.0313:30
APEA Akrotiríou
AS Spartakos Kitiou
2
3
FT
Matchday 8 (Relegation Round)
09.0313:30
Olympiada Lympion
Kouris Erimi
1
1
FT
09.0313:30
AEP Polemidion
ASPIS Pylas
3
1
FT
09.0313:30
Ethnikos Assias
Geroskipou
0
0
FT
09.0313:30
APEP
Omonia Psevda
0
1
FT
Matchday 7 (Relegation Round)
02.0313:00
Olympiada Lympion
Geroskipou
1
0
FT
02.0313:00
ASPIS Pylas
APEP
0
0
FT
Matchday 7 (Promotion Round)
02.0313:00
AS Spartakos Kitiou
Iraklis Yerolakkou
0
0
FT
02.0313:00
APEA Akrotiríou
Ormideia
6
1
FT
02.0313:00
Ethnikos Latsion
Halkanoras
1
3
FT
02.0313:00
Kedros Agia Marina
Anagennisi Deryneia
1
1
FT
Matchday 7 (Relegation Round)
02.0313:00
AEP Polemidion
Kouris Erimi
2
1
FT
02.0313:00
Ethnikos Assias
Omonia Psevda
2
2
FT
Matchday 6 (Promotion Round)
25.0213:00
Iraklis Yerolakkou
Kedros Agia Marina
0
0
FT
Matchday 6 (Relegation Round)
24.0213:00
Kouris Erimi
ASPIS Pylas
1
0
FT
24.0213:00
Omonia Psevda
Olympiada Lympion
0
2
FT
24.0213:00
APEP
Ethnikos Assias
1
0
FT
Matchday 6 (Promotion Round)
24.0213:00
Ormideia
AS Spartakos Kitiou
0
2
FT
24.0213:00
Halkanoras
APEA Akrotiríou
1
0
FT
Matchday 6 (Relegation Round)
24.0213:00
Geroskipou
AEP Polemidion
0
0
FT
Matchday 6 (Promotion Round)
24.0213:00
Anagennisi Deryneia
Ethnikos Latsion
3
3
FT
Matchday 5 (Relegation Round)
17.0213:00
ASPIS Pylas
Geroskipou
0
0
FT
17.0213:00
Olympiada Lympion
Ethnikos Assias
1
0
FT
17.0213:00
Kouris Erimi
APEP
4
0
FT
Matchday 5 (Promotion Round)
17.0213:00
Ethnikos Latsion
Kedros Agia Marina
2
3
FT
17.0213:00
APEA Akrotiríou
Anagennisi Deryneia
2
1
FT
17.0213:00
AS Spartakos Kitiou
Halkanoras
0
1
FT
17.0213:00
Ormideia
Iraklis Yerolakkou
1
2
FT
Matchday 5 (Relegation Round)
17.0213:00
AEP Polemidion
Omonia Psevda
2
0
FT
Matchday 4 (Relegation Round)
12.0216:00
Ethnikos Assias
AEP Polemidion
2
1
FT
Matchday 4 (Promotion Round)
10.0213:00
Kedros Agia Marina
APEA Akrotiríou
0
1
FT
10.0213:00
Halkanoras
Ormideia
2
0
FT
10.0213:00
Anagennisi Deryneia
AS Spartakos Kitiou
2
2
FT
Matchday 4 (Relegation Round)
10.0213:00
APEP
Olympiada Lympion
2
0
FT
10.0213:00
Omonia Psevda
ASPIS Pylas
2
1
FT
10.0213:00
Geroskipou
Kouris Erimi
0
2
FT
Matchday 4 (Promotion Round)
09.0216:00
Iraklis Yerolakkou
Ethnikos Latsion
1
3
FT
Matchday 3 (Promotion Round)
03.0212:30
AS Spartakos Kitiou
Kedros Agia Marina
3
0
FT
03.0212:30
Ormideia
Anagennisi Deryneia
1
2
FT
03.0212:30
Halkanoras
Iraklis Yerolakkou
1
0
FT
03.0212:30
APEA Akrotiríou
Ethnikos Latsion
3
0
FT
Matchday 3 (Relegation Round)
03.0212:30
ASPIS Pylas
Ethnikos Assias
1
0
FT
03.0212:30
AEP Polemidion
Olympiada Lympion
2
1
FT
03.0212:30
Kouris Erimi
Omonia Psevda
2
1
FT
03.0212:30
Geroskipou
APEP
1
0
FT
Matchday 2 (Relegation Round)
28.0112:30
Ethnikos Assias
Kouris Erimi
1
0
FT
Matchday 2 (Promotion Round)
27.0112:30
Iraklis Yerolakkou
APEA Akrotiríou
0
0
FT
Matchday 2 (Relegation Round)
27.0112:30
Omonia Psevda
Geroskipou
2
1
FT
27.0112:30
Olympiada Lympion
ASPIS Pylas
1
3
FT
27.0112:30
APEP
AEP Polemidion
3
1
FT
Matchday 2 (Promotion Round)
27.0112:30
Anagennisi Deryneia
Halkanoras
1
1
FT
27.0112:30
Kedros Agia Marina
Ormideia
0
0
FT
27.0112:30
Ethnikos Latsion
AS Spartakos Kitiou
0
1
FT
Matchday 1 (Promotion Round)
21.0112:30
AS Spartakos Kitiou
APEA Akrotiríou
0
0
FT
20.0112:30
Ormideia
Ethnikos Latsion
1
2
FT
20.0112:30
Halkanoras
Kedros Agia Marina
1
0
FT
20.0112:30
Anagennisi Deryneia
Iraklis Yerolakkou
3
2
FT
Matchday 1 (Relegation Round)
20.0112:30
Omonia Psevda
APEP
3
0
FT
20.0112:30
Kouris Erimi
Olympiada Lympion
0
0
FT
20.0112:30
Geroskipou
Ethnikos Assias
1
2
FT
20.0112:30
ASPIS Pylas
AEP Polemidion
2
0
FT
Matchday 15 (Regular Season)
14.0112:30
Ethnikos Assias
Olympiada Lympion
1
0
FT
13.0112:30
Ethnikos Latsion
Iraklis Yerolakkou
0
0
FT
13.0112:30
Halkanoras
AS Spartakos Kitiou
0
0
FT
13.0112:30
AEP Polemidion
Kouris Erimi
0
2
FT
13.0112:30
APEP
ASPIS Pylas
2
1
FT
13.0112:30
Geroskipou
Anagennisi Deryneia
0
2
FT
13.0112:30
Omonia Psevda
Kedros Agia Marina
1
0
FT
13.0112:30
APEA Akrotiríou
Ormideia
1
0
FT
Matchday 14 (Regular Season)
07.0112:30
Iraklis Yerolakkou
Halkanoras
0
2
FT
07.0112:30
Kouris Erimi
APEP
2
0
FT
06.0112:30
Olympiada Lympion
APEA Akrotiríou
0
2
FT
06.0112:30
ASPIS Pylas
Omonia Psevda
1
0
FT
06.0112:30
Anagennisi Deryneia
Ethnikos Assias
2
0
FT
06.0112:30
Kedros Agia Marina
Geroskipou
3
2
FT
06.0112:30
AS Spartakos Kitiou
AEP Polemidion
2
0
FT
06.0112:30
Ormideia
Ethnikos Latsion
3
2
FT
Matchday 13 (Regular Season)
21.1212:30
Ethnikos Assias
Kedros Agia Marina
2
2
FT
20.1212:30
Halkanoras
Ethnikos Latsion
1
2
FT
20.1212:30
AEP Polemidion
Iraklis Yerolakkou
1
5
FT
20.1212:30
Omonia Psevda
Kouris Erimi
2
1
FT