Third NL (2023/2024)
0
1103 matches
Latest scores
Croatia : Third NL
Matchday 23 (Center)
06.0415:00
Kurilovec
NK Dinamo Odranski Obrež
3
1
FT
06.0415:00
Mladost Petrinja
Gaj
3
0
FT
06.0415:00
Tondach Bedekovcina
Vrapče Zagreb
0
0
FT
06.0415:00
NK Samobor
NK Zelina
3
0
FT
06.0415:00
Trešnjevka
Maksimir Zagreb
1
3
FT
06.0415:00
HAŠK
Zagorec
1
0
FT
Matchday 22 (South)
06.0414:30
Junak
NK Omiš
3
0
FT
Matchday 20 (North)
06.0414:30
Polet
Podravina Ludbreg
5
0
FT
Matchday 21 (North)
06.0414:30
Varteks Varaždin
Koprivnica
2
0
FT
Matchday 22 (South)
06.0414:30
Neretva Metković
Kamen Ivanbegovina
5
0
FT
06.0414:30
NK GOŠK Kaštel Gomilica
Vodice
3
2
FT
06.0414:30
Zagora
GOŠK Dubrovnik
3
0
FT
06.0414:30
Zmaj Makarska
Hrvatski vitez
3
3
FT
Matchday 22 (East)
06.0414:30
NK Borac Kneževi Vinogradi
Oriolik Oriovac
3
0
FT
06.0414:30
Valpovka
NAŠK Našice
2
2
FT
06.0414:30
Slavija Pleternica
Bedem Ivankovo
2
0
FT
06.0414:30
Vuteks-Sloga
NK Svačić Stari Slatinik
1
1
FT
Matchday 22 (South)
06.0414:30
Primorac Biograd
HNK Zadar
2
2
FT
Matchday 19 (West)
06.0414:00
Buje
Cres
2
2
FT
Matchday 19 (North)
06.0413:30
NK Pitomača
NK Graničar Kotoriba
3
1
FT
Matchday 21 (East)
30.0315:00
Čepin
Kutjevo
3
2
FT
30.0315:00
Sloga Nova Gradiška
Tomislav Cerna
2
0
FT
30.0315:00
NAŠK Našice
Slavija Pleternica
0
1
FT
Matchday 22 (Center)
30.0315:00
NK Zelina
Bistra
2
3
FT
Matchday 18 (West)
30.0315:00
Cres
Naprijed Hreljin
2
2
FT
Matchday 22 (Center)
30.0315:00
Vrapče Zagreb
Trešnjevka
5
0
FT
Matchday 21 (East)
30.0315:00
Đakovo-Croatia
Tomislav Donji Andrijevci
1
2
FT
30.0315:00
Slavonija Požega
Valpovka
5
0
FT
30.0315:00
NK Svačić Stari Slatinik
Graničar Županja
1
2
FT
30.0315:00
Oriolik Oriovac
Vuteks-Sloga
1
1
FT
30.0315:00
Bedem Ivankovo
NK Borac Kneževi Vinogradi
3
0
FT
Matchday 22 (Center)
30.0315:00
Zagorec
NK Sava Strmec
2
0
FT
30.0315:00
Segesta Sisak
NK Samobor
6
1
FT
30.0315:00
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Lukavec
1
3
FT
Matchday 18 (North)
30.0314:30
Polet
NK Dinamo Domašinec
1
0
FT
30.0314:30
Podravina Ludbreg
Koprivnica
0
2
FT
Matchday 18 (West)
30.0314:30
Nehaj
Buje
2
2
FT
Matchday 18 (North)
30.0314:30
NK Graničar Kotoriba
Međimurje Čakovec
0
2
FT
30.0314:30
Virovitica
Varteks Varaždin
1
0
FT
30.0314:30
Rudar Mursko Središće
NK Pitomača
3
1
FT
Matchday 18 (West)
30.0314:30
NK Rovinj
NK Kraljevica
0
1
FT
30.0314:30
Uljanik
Crikvenica
2
0
FT
30.0314:30
NK Halubjan Viškovo
NK Medulin
4
1
FT
30.0314:30
Vinodol
Rudar Labin
1
0
FT
30.0314:30
Pomorac Kostrena
Pazinka
2
0
FT
Matchday 21 (South)
30.0314:00
Vodice
Sloga Mravince
1
0
FT
30.0314:00
NK Omiš
Neretvanac Opuzen
3
1
FT
30.0314:00
Kamen Ivanbegovina
Zagora
0
3
FT
30.0314:00
GOŠK Dubrovnik
Zmaj Makarska
1
0
FT
30.0314:00
Hrvatski vitez
Primorac Biograd
1
0
FT
30.0314:00
RNK Split
NK GOŠK Kaštel Gomilica
1
1
FT
30.0314:00
HNK Zadar
Junak
2
2
FT
30.0314:00
Uskok Klis
Neretva Metković
0
1
FT
Matchday 22 (Center)
30.0310:00
Lučko
Mladost Petrinja
2
4
FT
30.0310:00
Gaj
Tondach Bedekovcina
3
2
FT
29.0315:00
Kurilovec
Ponikve
0
3
FT
28.0315:00
Maksimir Zagreb
HAŠK
0
1
FT
Matchday 19 (South)
26.0314:00
RNK Split
Neretva Metković
0
4
FT
Matchday 21 (Center)
24.0315:00
NK Sava Strmec
Maksimir Zagreb
1
1
FT
24.0315:00
Bistra
Segesta Sisak
1
2
FT
Matchday 20 (East)
24.0314:30
Tomislav Donji Andrijevci
NK Svačić Stari Slatinik
2
0
FT
24.0314:30
Graničar Županja
Oriolik Oriovac
1
1
FT
24.0314:30
Tomislav Cerna
Čepin
3
0
FT
24.0314:30
Kutjevo
Đakovo-Croatia
1
1
FT
Matchday 17 (North)
24.0314:30
Koprivnica
Polet
3
4
FT
Matchday 20 (South)
24.0314:00
Neretvanac Opuzen
HNK Zadar
1
4
FT
Matchday 17 (West)
23.0315:30
Pazinka
Uljanik
0
1
FT
Matchday 21 (Center)
23.0315:00
HAŠK
Vrapče Zagreb
1
1
FT
23.0315:00
Tondach Bedekovcina
Lučko
0
3
FT
23.0315:00
Ponikve
NK Dinamo Odranski Obrež
4
1
FT
23.0315:00
NK Lukavec
NK Zelina
0
2
FT
23.0315:00
NK Samobor
Zagorec
1
2
FT
23.0315:00
Trešnjevka
Gaj
1
2
FT
23.0315:00
Mladost Petrinja
Kurilovec
3
0
FT
Matchday 20 (East)
23.0314:30
Vuteks-Sloga
Bedem Ivankovo
2
0
FT
23.0314:30
Valpovka
Slavija Pleternica
2
1
FT
23.0314:30
NK Borac Kneževi Vinogradi
NAŠK Našice
2
0
FT
Matchday 17 (West)
23.0314:30
Rudar Labin
NK Halubjan Viškovo
0
4
FT
23.0314:30
NK Medulin
Pomorac Kostrena
0
2
FT
23.0314:30
NK Kraljevica
Vinodol
0
1
FT
23.0314:30
Buje
NK Rovinj
0
0
FT
23.0314:30
Naprijed Hreljin
Nehaj
2
2
FT
23.0314:30
Crikvenica
Cres
0
1
FT
Matchday 17 (North)
23.0314:30
Varteks Varaždin
NK Graničar Kotoriba
5
2
FT
23.0314:30
NK Pitomača
Podravina Ludbreg
0
0
FT
Matchday 20 (East)
23.0314:30
Slavonija Požega
Sloga Nova Gradiška
2
0
FT
Matchday 17 (North)
23.0314:30
Međimurje Čakovec
Rudar Mursko Središće
0
1
FT
23.0314:30
NK Dinamo Domašinec
Virovitica
1
0
FT
Matchday 20 (South)
23.0314:00
Zagora
Zmaj Makarska
3
0
FT
23.0314:00
Kamen Ivanbegovina
Uskok Klis
2
0
FT
23.0314:00
Junak
Hrvatski vitez
2
1
FT
23.0314:00
Sloga Mravince
RNK Split
3
2
FT
23.0314:00
NK GOŠK Kaštel Gomilica
NK Omiš
1
0
FT
23.0314:00
Neretva Metković
Vodice
2
2
FT
23.0314:00
Primorac Biograd
GOŠK Dubrovnik
0
1
FT
Matchday 17 (South)
20.0314:00
NK Omiš
Kamen Ivanbegovina
2
0
FT
Matchday 15 (West)
19.0315:30
Buje
NK Halubjan Viškovo
0
5
FT
19.0315:30
Rudar Labin
Pomorac Kostrena
0
0
FT
Matchday 19 (East)
17.0314:30
Bedem Ivankovo
Graničar Županja
1
2
FT
17.0314:30
NK Svačić Stari Slatinik
Kutjevo
3
0
FT