Tercera División RFEF (2023/2024)
0
5508 matches
Latest scores
Spain : Tercera División RFEF
Matchday 26 (Group 12)
17.0419:00
Lanzarote
Las Palmas II
1
0
FT
17.0417:00
Unión Sur Yaiza
Tamaraceite
5
0
FT
17.0416:00
Ibarra
Arucas
1
1
FT
Matchday 29 (Group 9)
14.0417:00
Huétor Tájar
Juventud Torremolinos
2
1
FT
Matchday 29 (Group 13)
14.0416:00
Atlético Pulpileño
UCAM Murcia II
0
1
FT
Matchday 29 (Group 9)
14.0416:00
Real Jaén
Torre del Mar
3
0
FT
14.0416:00
Torreperogil
Almería II
1
4
FT
Matchday 29 (Group 13)
14.0416:00
Cieza
Bullense
2
1
FT
Matchday 30 (Group 14)
14.0416:00
Don Benito
Calamonte
3
1
FT
14.0416:00
Moralo
Jaraíz
4
1
FT
Matchday 29 (Group 8)
14.0416:00
Almazán
Burgos Promesas
1
0
FT
Matchday 29 (Group 18)
14.0416:00
Huracán Balazote
Socuéllamos
2
2
FT
14.0416:00
Villarrubia
Quintanar del Rey
2
1
FT
14.0416:00
Marchamalo
La Solana
1
0
FT
Matchday 29 (Group 5)
14.0416:00
Vilassar Mar
Pobla Mafumet
1
0
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0416:00
Llanera
Urraca
3
0
FT
Matchday 29 (Group 1)
14.0416:00
Sarriana
UD Ourense
1
2
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0416:00
L'Entregu
Real Titánico
2
1
FT
Matchday 29 (Group 16)
14.0416:00
Tedeón
Peña Balsamaiso
1
0
FT
Matchday 29 (Group 10)
14.0416:00
Atlético Espeleño
Ayamonte
3
2
FT
Matchday 29 (Group 6)
14.0416:00
Castellonense
CF Gandía
3
3
FT
Matchday 29 (Group 17)
14.0415:30
Caspe
Fuentes
2
2
FT
Matchday 29 (Group 6)
14.0415:30
Utiel
Rayo Ibense
2
0
FT
Matchday 29 (Group 9)
14.0415:30
Rincón
Maracena
0
3
FT
Matchday 29 (Group 17)
14.0415:30
Épila
Utrillas
1
1
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0415:30
Caudal
Colunga
0
0
FT
Matchday 29 (Group 5)
14.0415:00
Reddis
Olot
0
2
FT
Matchday 29 (Group 8)
14.0415:00
Real Ávila
Atlético Astorga
2
1
FT
Matchday 29 (Group 1)
14.0415:00
Arzúa
Gran Peña
0
0
FT
Matchday 29 (Group 16)
14.0415:00
River Ebro
Racing Rioja
3
0
FT
Matchday 29 (Group 8)
14.0415:00
Bembibre
Colegios Diocesanos
2
0
FT
14.0415:00
Becerril Campos
UD Santa Marta
3
0
FT
Matchday 29 (Group 17)
14.0415:00
Calamocha
Illueca
2
0
FT
Matchday 29 (Group 18)
14.0415:00
Toledo
Torrijos
2
0
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0415:00
Luarca
Sporting Gijón II
0
5
FT
Matchday 30 (Group 14)
14.0415:00
Diocesano
CD Coria
0
4
FT
Matchday 29 (Group 7)
14.0415:00
Rayo Vallecano II
Alcorcón II
0
0
FT
Matchday 29 (Group 15)
14.0415:00
Lerinés
Cirbonero
0
1
FT
Matchday 29 (Group 8)
14.0415:00
Salamanca UDS
Palencia CF
2
0
FT
Matchday 29 (Group 15)
14.0415:00
Alesves
Bidezarra
0
6
FT
Matchday 29 (Group 1)
14.0415:00
Betanzos
Alondras
0
0
FT
Matchday 29 (Group 13)
14.0415:00
Muleño
CAP Ciudad de Murcia
4
1
FT
Matchday 29 (Group 16)
14.0415:00
Oyonesa
Anguiano
3
0
FT
Matchday 29 (Group 1)
14.0415:00
Arosa
Pontevedra II
3
0
FT
Matchday 29 (Group 11)
14.0415:00
Binissalem
Manacor
1
2
FT
Matchday 29 (Group 1)
14.0415:00
Paiosaco
Bergantiños
0
1
FT
Matchday 29 (Group 3)
14.0415:00
Vimenor
Solares
2
1
FT
Matchday 29 (Group 6)
14.0415:00
Burriana
Acero
1
0
FT
Matchday 29 (Group 10)
14.0415:00
Ceuta II
Xerez Deportivo
1
2
FT
Matchday 29 (Group 16)
14.0415:00
La Calzada
Alberite
3
1
FT
Matchday 29 (Group 3)
14.0414:45
Torina
Tropezón
1
1
FT
Matchday 29 (Group 5)
14.0414:30
Peralada
Grama
1
2
FT
Matchday 29 (Group 15)
14.0414:30
Pamplona
Txantrea
1
2
FT
Matchday 29 (Group 13)
14.0414:30
Real Murcia II
Alcantarilla
2
0
FT
Matchday 29 (Group 17)
14.0414:30
Borja
Ejea
0
1
FT
Matchday 29 (Group 5)
14.0414:10
Tona
Mollerussa
0
0
FT
Matchday 29 (Group 6)
14.0414:00
Levante II
Roda
1
1
FT
Matchday 29 (Group 12)
14.0411:00
La Cuadra
Teror
0
0
FT
Matchday 29 (Group 7)
14.0411:00
Villanueva Pardillo
Las Rozas
2
1
FT
Matchday 29 (Group 12)
14.0411:00
Marino
Tenerife II
1
3
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0410:30
Ceares
Barcia
1
0
FT
Matchday 30 (Group 14)
14.0410:30
Fuente Cantos
Don Álvaro
1
1
FT
14.0410:30
Villafranca
RCP Valverdeño
4
1
FT
Matchday 29 (Group 5)
14.0410:30
Girona II
L'Hospitalet
3
2
FT
Matchday 30 (Group 14)
14.0410:15
Azuaga
Atlético Pueblonuevo
2
1
FT
Matchday 29 (Group 17)
14.0410:15
Binéfar
Cariñena
2
2
FT
Matchday 30 (Group 14)
14.0410:00
Castuera
Trujillo
2
1
FT
14.0410:00
Olivenza
Jerez
1
2
FT
Matchday 29 (Group 9)
14.0410:00
Arenas Armilla
El Ejido
1
2
FT
Matchday 29 (Group 13)
14.0410:00
Deportiva Minera
UD Caravaca
1
3
FT
Matchday 29 (Group 11)
14.0410:00
Platges Calvià
Llosetense
2
1
FT
14.0410:00
Mercadal
Sóller
2
0
FT
14.0410:00
Constància
Mallorca II
0
0
FT
Matchday 29 (Group 9)
14.0410:00
Huétor Vega
Ciudad de Torredonjimeno
1
3
FT
14.0410:00
Motril
Polideportivo Almería
1
0
FT
Matchday 29 (Group 13)
14.0410:00
Racing Murcia
Lorca Deportiva
1
4
FT
14.0410:00
El Palmar
Plus Ultra
2
4
FT
Matchday 29 (Group 7)
14.0410:00
Tres Cantos
Galapagar
1
0
FT
Matchday 29 (Group 10)
14.0410:00
Sevilla III
Utrera
1
2
FT
14.0410:00
Conil
Pozoblanco
2
1
FT
14.0410:00
Xerez
La Palma
2
0
FT
14.0410:00
Cabecense
Bollullos
1
1
FT
14.0410:00
Córdoba II
Coria CF
0
3
FT
Matchday 29 (Group 6)
14.0410:00
Villarreal III
Ontinyent 1931
2
1
FT
Matchday 29 (Group 10)
14.0410:00
Gerena
Ciudad de Lucena
2
0
FT
Matchday 29 (Group 16)
14.0410:00
UD Logroñés II
Arnedo
4
0
FT
14.0410:00
Berceo
Haro Deportivo
3
2
FT
Matchday 29 (Group 8)
14.0410:00
Mirandés II
La Virgen del Camino
2
1
FT
Matchday 29 (Group 16)
14.0410:00
Calahorra II
Vianés
2
0
FT
Matchday 29 (Group 9)
14.0410:00
Málaga City
Mancha Real
1
0
FT
Matchday 29 (Group 11)
14.0410:00
Ibiza Islas Pitiusas
Poblense
2
1
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0410:00
Avilés Stadium
Tuilla
1
1
FT
Matchday 29 (Group 5)
14.0410:00
Vilafranca
CF Badalona (Badalona II)
0
0
FT
14.0410:00
Rapitenca
Prat
1
2
FT
Matchday 29 (Group 4)
14.0410:00
Derio
Lagun Onak
2
3
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0410:00
Llanes
Condal
1
0
FT
Matchday 29 (Group 18)
14.0410:00
Villarrobledo
Azuqueca
2
2
FT
Matchday 29 (Group 2)
14.0410:00
Praviano
Lenense
2
0
FT
Matchday 29 (Group 5)
14.0410:00
Montañesa
San Cristóbal
2
0
FT
Matchday 29 (Group 7)
14.0410:00
Móstoles
RSD Alcalá
3
2
FT