Cup (2005/2006)
0
94 matches
Latest scores
Serbia and Montenegro : Cup
Finals
09.05
OFK Beograd
Red Star Belgrade
AET
2
4
2
2
FT
Semi-finals
11.04
OFK Beograd
Kolubara
4
1
FT
10.04
Radnički Niš
Red Star Belgrade
0
5
FT
Quarter-finals
06.12
Radnički Niš
Timok Zaječar
2
0
FT
06.12
OFK Beograd
FK Hajduk Kula
1
0
FT
06.12
Kolubara
Vlasina
PSO
5
4
0
0
FT
06.12
Red Star Belgrade
FK Smederevo
2
0
FT
2nd Round
25.10
Vlasina
Rad Beograd
2
0
FT
25.10
Radnički Niš
Zemun
PSO
3
1
0
0
FT
25.10
FK Hajduk Kula
Sutjeska
2
0
FT
25.10
Radnički Sombor
Kolubara
0
1
FT
25.10
FK Smederevo
FK Crvena Stijena Podgorica
4
0
FT
25.10
Partizan
Timok Zaječar
PSO
5
6
1
1
FT
25.10
Red Star Belgrade
OFK Titograd
2
1
FT
25.10
OFK Beograd
FK Obilić Beograd
2
1
FT
1st Round
18.10
Takovo
Red Star Belgrade
0
1
FT
27.09
Radnički Sombor
Zeta
1
0
FT
26.09
FK Mokra Gora
OFK Beograd
0
3
FT
20.09
FK Mladost Apatin
FK Obilić Beograd
0
1
FT
20.09
Vlasina
Buducnost
1
0
FT
20.09
Partizan
Javor Ivanjica
2
0
FT
20.09
Mladost Lučani
FK Smederevo
PSO
6
7
0
0
FT
20.09
Sutjeska
Mačva Šabac
1
0
FT
20.09
FK Hajduk Beograd
Radnički Niš
PSO
4
5
0
0
FT
20.09
Zemun
Buducnost Banatski Dvor
1
0
FT
20.09
PSK Pancevo
FK Hajduk Kula
0
1
FT
20.09
FK Crvena Stijena Podgorica
Vojvodina
2
0
FT
20.09
Rad Beograd
Cukaricki
2
1
FT
20.09
Timok Zaječar
Radnicki Beograd
2
0
FT
20.09
Kolubara
Borac Čačak
PSO
3
2
0
0
FT
19.09
OFK Titograd
Voždovac
2
1
FT
Serbia Regional Finals
06.09
PSK Pancevo
Spartak Subotica
4
0
FT
05.09
Buducnost Banatski Dvor
ČSK Pivara Čelarevo
3
1
FT
30.08
Radnički Sombor
Tekstilac Odžaci
2
1
FT
23.08
FK Mladost Apatin
FK Big Bul Bačinci
2
0
FT
Central Serbia Round
23.08
Radnički Obrenovac
Rad Beograd
0
2
FT
16.08
Takovo
Jedinstvo Ub
PSO
3
2
2
2
FT
Serbia Regional Semi-finals
16.08
Crvenka
Spartak Subotica
0
2
FT
16.08
ČSK Pivara Čelarevo
FK Crvena Zvezda Vojvoda Stepa
5
0
FT
16.08
Elan
PSK Pancevo
0
4
FT
16.08
Sloga Erdoglija
FK Mladost Apatin
1
4
FT
16.08
FK Radnički Bajmok
Radnički Sombor
1
3
FT
16.08
FK Srem Sremska Mitrovica
Buducnost Banatski Dvor
0
2
FT
16.08
Tekstilac Odžaci
Proleter Novi Sad
2
1
FT
15.08
FK Big Bul Bačinci
FK Novi Sad
PSO
3
2
2
2
FT
Central Serbia Round
06.08
Napredak
Radnički Niš
0
1
FT
06.08
Mačva Šabac
FK Bežanija
1
0
FT
06.08
Timok Zaječar
OFK Nis
3
0
FT
06.08
Mladost Lučani
Novi Pazar
3
2
FT
06.08
Kosanica
Vlasina
2
3
FT
Serbia Regional Quarter-finals
02.08
FK Crvena Zvezda Vojvoda Stepa
Sajkas
3
0
FT
02.08
FK Novi Sad
FK Radnički Nova Pazova
4
0
FT
02.08
PSK Pancevo
Spartak Subotica
4
0
FT
02.08
Bečej
Elan
0
3
FT
01.08
Proleter Novi Sad
Kikinda
PSO
4
2
0
0
FT
29.07
Buducnost Banatski Dvor
FK Cement Beočin
4
0
FT
Serbia Regional Finals
01.07
FK Prva petoletka Trstenik
Timok Zaječar
1
4
FT
25.06
Timok Zaječar
Radnički Pirot
PSO
3
2
1
1
FT
22.06
Zvizdar
Takovo
2
3
FT
Serbia Regional Quarter-finals
21.06
Vrbas
FK Mladost Apatin
1
4
FT
21.06
FK Big Bul Bačinci
BSK Banatski Brestovac
2
1
FT
21.06
Tekstilac Odžaci
Bačka Palanka
3
0
FT
21.06
Sloga Erdoglija
Mladost Turija
4
1
FT
21.06
Spartak Subotica
Tavankut
3
1
FT
21.06
FK Radnički Bajmok
Sloga Banatsko Novo Selo
3
0
FT
Serbia Regional Semi-finals
21.06
OFK Sinđelić 1918
Timok Zaječar
1
2
FT
Serbia Regional Quarter-finals
21.06
Crvenka
FK Proleter Zrenjanin
3
2
FT
Serbia Regional Semi-finals
21.06
FK Toplicanin Prokuplje
FK Prva petoletka Trstenik
0
3
FT
Serbia Regional Quarter-finals
21.06
Radnički Sombor
FK Veternik Viskol Novi Sad
3
0
FT
14.06
Radnički Pirot
FK Svrljig
6
0
FT
14.06
Radan Lebane
OFK Sinđelić 1918
PSO
3
5
1
1
FT
14.06
FK Prva petoletka Trstenik
Dinamo Vranje
PSO
5
4
1
1
FT
14.06
Timok Zaječar
FK Morava Ćuprija
6
0
FT
Serbia Regional Semi-finals
14.06
Zvizdar
Selevac
2
0
FT
14.06
Takovo
Radnički Kragujevac
2
1
FT
Serbia Regional Quarter-finals
14.06
FK Đerdap Kladovo
FK Toplicanin Prokuplje
PSO
5
6
4
4
FT
31.05
Radnički Kragujevac
FK Karadjordje Topola
2
1
FT
31.05
Polimlje
Takovo
1
2
FT
31.05
Jadar
Zvizdar
PSO
1
4
2
2
FT
31.05
Selevac
FK Požarevac
1
0
FT
25.05
Radnički Kragujevac
FK Metalac Kraljevo
PSO
5
3
2
2
FT
Serbia Regional Finals
24.05
BASK
Kolubara
PSO
2
4
0
0
FT
Serbia Regional Semi-finals
17.05
BSK Borča
Kolubara
1
2
FT
17.05
BASK
OFK Balkan Mirijevo
3
0
FT
Montengro - Semi-finals
09.05
Grbalj
FK Crvena Stijena Podgorica
0
1
FT
09.05
OFK Titograd
FK Bratstvo Cijevna
2
1
FT
Serbia Regional Quarter-finals
26.04
BASK
Velika Krsna
2
0
FT
26.04
Posavac
OFK Balkan Mirijevo
0
1
FT
19.04
Kolubara
FK Železničar Beograd
5
0
FT
19.04
FK Dorćol Beograd
BSK Borča
1
3
FT
Montenegro - Quarter-finals
04.04
Berane
OFK Titograd
1
2
FT
18.03
Grbalj
Rudar
1
0
FT
06.03
FK Bratstvo Cijevna
Jedinstvo
1
0
FT
26.02
Decic
FK Crvena Stijena Podgorica
0
1
FT